Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (1 μέλη και 34 επισκέπτες)

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
δεν ειναι αυτη η αννα ακορεστος...την μπερδευεις...

Με βάση τα όσα είπε, πρέπει να μιλάμε γι' αυτή την Άννα.
Η οποία, απ' όσο θυμάμαι, δούλευε και επί Φυλής με τηλέφωνο.

Τέσπα, μπορεί να κάνω μια καταδρομική προσεχώς για να καρατσεκάρω.
Βέβαια, επειδή δεν είμαι των φάσεων αυτών, πρέπει να σκεφτώ κάτι έξυπνο.

Αν τους πω "Συγνώμη, λάθος πόρτα", λέτε να με πιστέψουν;
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Πιστευω οτι τα προσωπικα του καθενος δεν θα πρεπει να συγκρουονται με την εννημερωση των μελων εδω
Πιστευω οτι ειναι λαθος η τοποθετηση σου σε αυτο...... οπως το λες


Το μυαλο μου παει σε πολλα..... συμφωνα με τα οσα λες  :think:

Δηλαδή τα άλλα που λέγονται κατά καιρούς όπως: ΞΕΠΕΤΑ-ΜΑΚΡΙΑ κλπ είναι καλύτερο να λέγονται; Ή είναι καλύτερες εκφράσεις και δικαιούται να τις πει; Κακά τα ψέματα, στα σπίτια δε μετράνε μόνο οι κοπέλες και η καθαριότητα, αλλά και οι υπηρεσίες και απ'όσο έχω δει, ο jockerx δίνει βάση και σ'αυτό, οπότε καλά κάνει και το γράφει έτσι. Συν το ότι, υπάρχουν τόσοι και τόσοι που μπορούν να σ'ενημερώσουν για το τί παίζει στο εν λόγω.
 

Dmm

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2010
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς αν η Λάουρα (αδύνατο πιπίνι, με μικρό στήθος και σγουρά μαλλιά) από Φωκαίας 25 (κάτω) δουλευει ακόμη (στον ίδιο ή σε άλλο χώρο) και αν ναι ποιεσ ώρες?

Ευχαριστώ
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Ξέρει κανείς αν η Λάουρα (αδύνατο πιπίνι, με μικρό στήθος και σγουρά μαλλιά) από Φωκαίας 25 (κάτω) δουλευει ακόμη (στον ίδιο ή σε άλλο χώρο) και αν ναι ποιεσ ώρες?

Ευχαριστώ

Ακόμα εκεί είναι. Εθεάθη, επίσης,  και απογευματινές ώρες σε ντούο στο Φωκ. 25 άνω.

 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Πιστευω οτι τα προσωπικα του καθενος δεν θα πρεπει να συγκρουονται με την εννημερωση των μελων εδω
Πιστευω οτι ειναι λαθος η τοποθετηση σου σε αυτο...... οπως το λες

Το μυαλο μου παει σε πολλα..... συμφωνα με τα οσα λες  :think:
Αυτό που λες, γενικά, είναι σωστό. Θα μπορούσε να είχε κάποια σημασία και για τον συνάδελφο Jockerx.
Θεωρώ όμως (με όλο τον σεβασμό) ότι δεν έχει ουδεμία σημασία για τον συγκεκριμμένο συνάδελφο, δεδομένου ότι ο Jockerx καθημερινά φροντίζει με πολύ μεράκι να κάνει ενημερώσεις.
Προσωπικά, θα το σκεφτόμουν ακόμη μια φορά πριν του κάνω την οποιαδήποτε (καλοπροαίρετη συμφωνώ) παρατήρηση.
 

inno60

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
287
Κριτικές
1
Like
123
Πόντοι
1
Αποσπασματική ενημέρωση (μόνο από τα ιδρύματα που ξέραμε/είπανε ονόματα) από mega τσάρκα που πραγματοποιήθηκε στο Μετάξι παρέα με τον «εξτρεμιστή» SPEED……

Βιργινίας Μπενάκη 31: Όλγα. Αρχοντικό ξανθό milfμε κοντά μαλλιά. Πρόκειται για την κοπέλα που εργάζεται ως Ταμάρα, στο studio της οδού Σερβιων 26.

Κωνσταντινουπόλεως  166ΑΛαρίσα. Νεαρή μελαχρινή με ωραίο κωλαράκι. Αξιοπρόσεκτη.

Κωνσταντινουπόλεως  166Β : Ναταλία. Ξανθή με κοντά μαλλιά. Ωραία παρουσία σε γενικές γραμμές, Μάλλον έκφυλη και όχι τόσο ωραία διορθώνω….

Ελευσινίων  22 : Δεν μας άνοιξαν, παρόλο που το φωτάκι ήταν αναμμένο.

Ιωαννίνων 3 :Το στουντέλλο της περιοχής: Δυο μελαμψες Λατινες. Τζοαννα και Μαριλένα. Τιμή εκκίνησης τα 30 ευρώ. Η Μαριλλένα είχε αρκετά μεγάλα στήθη και πεταχτό κωλαράκι.

Μαραθώνας και Αχιλέως 48Β : Σιμονα. Στρουμπουλή μελαχρινή, με ίσια μακριά μαλλιά

Κολωνού 48 : Μαρία. Νεαρή ξανθιά, κόντρα στην «παράδοση» του συγκεκριμένου ιδρύματος που συνήθως φέρνει milf. Στα 10 ευρώ.

Κολωνού 47 (ισόγειο) Κατερίνα. Ναερή αδύνατη μελαχρινή, ωραία πόδια και τακούνια κάτι που συγκίνησε ιδιαιτέρα τον SPEED και έσκασε το δεκαρικακι

Κολωνού 47 (όροφος) : Δεν μας είπε όνομα, όμως δεν μπορώ να μην αναφέρω την ατάκα ης τσατσάς όταν μας παρουσίασε την ξεδοντιασμένη ξανθή gilf, ντυμένη σε τιγρε μαγιω : «Έχω ΟΜΟΡΦΟ, ΛΕΥΚΟ ΚΟΡΙΤΣΙ παλικάρια μου………Στα 10 ευρώ.

Ακομινάτου 2Α : Δεν μας είπαν όνομα. Όμως πρόκειται για την κοπέλα που δούλευε παλιότερα στο Διδύμου 20 με το όνομα Ήρα. Στρουμπουλή ξανθιά με μεγάλα βυζιά και ωραίο πρόσωπο. Ντυμένη με ροζ κομπινεζόν και μαύρες κάλτσες.

Ιασωνος 20Α : Στέλλα, Ξινή καστανή, με αξιοπρεπές σώμα.

Ιάσωνος 19Β : Ρεβέκκα. Μελαχρινή αδιάφορη.

Λεωνιδου 28 (όροφος) : Σισυ. Ξανθιά με μαλλί κοντά σε αγορίστικο στυλ. Κουλουράκι στο βασικό πακέτο των 15 ευρώ.

Ιάσωνος 37Α : Σμαραγδα. Νεαρή μελαχρινή με καλές αναλογίες. Επίσης κουλουράκι στα 15.

Ιάσωνος 37Β : Δήμητρα. μελαχρινη αδύνατη σκυλέ. Με κουλουράκι στα 15 ευρω.

Λεωνιδου 6 : Ταμάρα. Ξανθιά αδύνατη, πρωτοεμφανιζόμενη όπως είπε η υπηρεσία. Δεν ήξερε Ελληνικά. Δεύτερος γύρος για τον SPEED

Κολωνού 11 (πάνω) : Μελανι. Μελαχρινή Βουλγάρα με ωραία περιφέρεια. Ο τρίτος γύρος  για τον SPEED !!! Respect.
στο Παιανιέων 24 δεν πηγες?
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Πιστευω οτι τα προσωπικα του καθενος δεν θα πρεπει να συγκρουονται με την εννημερωση των μελων εδω
Πιστευω οτι ειναι λαθος η τοποθετηση σου σε αυτο...... οπως το λες


Το μυαλο μου παει σε πολλα..... συμφωνα με τα οσα λες  :think:

κανείς δεν πληρώνεται για να ενημερώνει τους υπολοίπους για το τί παίζει, οπότε είναι δικαίωμα του καθενός αν δεν θέλει να ενημερώσει για τον Α ή Β λόγο να μήν ενημερώσει. Αλλωστε δεν αυτό δεν σημαίνει οτι η κοπέλα δεν είναι καλή ή όμορφη, αλλα επειδή η τσατσα είναι μάλλον για τον πούτσο ατομο ο συνάδελφος δεν καταδέχεται να ασχοληθεί μαζί τους (και καλά κανει).
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Μου το επιβεβαιωσε κι αυτη με το...βλεμμα της ρε καβλιαρη...

Πρεπει να με θυμαται απο μεταξι και με κοιταζει πολύ άγρια οποτε με βλεπει, γιατι τωρα ειναι κυριλατη η κυρια και δεν της αρεσει το παρελθον της μαλλον  :2funny: :2funny:

Άκο, έκανα επιτόπιο σήμερα το απόγευμα και δεν βρήκα την Άννα.
Παρέμεινα στο μαγαζί περίπου μια ώρα, πιστεύω ότι θα είχε εμφανιστεί.

Σε κάθε περίπτωση, θα πάω και μεσοβδόμαδα γιατί η Κυριακή είναι μια ειδική μέρα.

ΥΓ1. Θυμήθηκα τις εποχές που ήμουν στρατιώτης... Από τότε έχω να πάω σε κωλόμπαρο.
ΥΓ2. Η μπαργούμαν (Πηνελόπη) είναι πολύ δυνατό κομμάτι...
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
street δεν ειναι ρε σου λεω...πηνελοπη,την ξανθια αδυνατη θα λες ε...
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Έμαθα ότι από αρχές Φεβρουαρίου θα έρθουν νέες καραβιές από Ρουμανίες και λοιπές γειτνιάζουσες χώρες ...  ;)
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
α υπέροχα...να πάμε να τις υποδεχτούμε στο αεροδρόμιο.
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Καλά τώρα!
Δεν υπάρχουμε λέω!  :rockon:

Άλλος είπε για καράβια ... :rolleyes:

άλλος για αεροπλάνα...

και άλλος για λεωφορεία ...






















































πλάκα έχει να έρθουνε με υποβρύχια

:2funny:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Να πάμε μαζί αρχηγέ!!!  :cheesy:

:rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom