Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 307 άτομα (25 μέλη και 282 επισκέπτες)

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Ενημερωση από φυλης τωρα
Φωκαιας
19 χριστινα από φυλης 92 η  ξανθια με τις καμπυλες της
25α  νεα μελαγχρινη ομορφη παρουσια,βγηκε μ ένα μαυρο φορεματακι,μονικα ετσι μου ειπε βαριεστημενα η τσατσα
25β αλινα η γνωστη μελαγχροινη
Φυλης
80 μαρια ,νέο ωραιο πιπινι,αυτό μαλιστα,καλο στηθος και προσωπο αλλα τα καπως στραβα ποδαρακια της με αποθαρρυναν
84α μαργαριτα
84β,δυο νεες παρουσιες,μονικα το πιο ψιλο καστανο με κατσαρο μαλλι, καλο κορμι και στηθος αλλα το υφος της που ηταν βαριεστημενο μ απετρεψε και μαρια ένα  χοντρουλικο κοντοπουτανο μελαγχροινο
86β ξενια
92 υπογειο ιωαννα
65α αννα,πολύ γλυκο κοντοπουτανο μελαγχροινο
65β νελυ
67 μαρια η ξανθια με πρωκτικο αλλα καλο κορμι
71β λουνα
71γ τανια η ξανθια από το 71β,το διπλα δηλαδη,πολύ σεμνο υφος σημερα
Μονης προδρομου πανω στελλα,η γνωστη ξανθουλα μονικα
Μονης προδρομου,αννιτα,το κοριτσι με τα χιλια ονοματα,εχει δουλεψει στο 65β,στη φωκαιας 19 και μια φορα αλκιβιαδου 16α,δοκιμασθη τελικα,ακολουθει κριτικη,χαμηλων κυβικων
Eδω κλεινει ενας κυκλος κοριτσιων στη φυλης που χρειαζεται να προσπαθησεις εσυ για να τις φτιαξεις και οχι να σε φτιαξουν αυτες..
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
τα πιο ωραια αλληθοφανη βογκητα τα κανει η αννα απο φ.71.στο λεω γιατι ειμαι ακουστικος τυπος
Τα καλυτερα ηχιτικα εφε που ειχα ακουσει σε σπιτακια,ηταν της Βαννεσας (τρελοβουλγαρα).Που χαθηκε αυτο το μωρο...
 

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6
Θα ηθελα να μου πειτε σπιτακια που οι κοπελες εχουν ωραια ποδαρακια και δεχονται να τους τα γλυψεις. Ρωταω εδω γιατι δε βρηκα καποιο αντιστοιχο θεμα. Ευχαριστω πολυ.
 

Επισκέπτης
Θα ηθελα να μου πειτε σπιτακια που οι κοπελες εχουν ωραια ποδαρακια και δεχονται να τους τα γλυψεις. Ρωταω εδω γιατι δε βρηκα καποιο αντιστοιχο θεμα. Ευχαριστω πολυ.

Αυτα τα πραγματα ειναι προσωπικα και δεν μοιραζονται. Καποιες παντως τα πλενουν μονο για παρτη μου και ερχονται με τα πατουσακια να μοσχοβολανε.  :P
 

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6
:( Ουτε μια πληροφορια τουλαχιστον;
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
:( Ουτε μια πληροφορια τουλαχιστον;

Αν ψαχτείς θα βρεις αρκετές που το δέχονται, αν και είναι άλλες που δεν το κάνουν. Από άποψη καθαριότητας πάντως, ο picker πιθανώς είναι τυχερός. Αλλιώς, το γυρίζεις σε studio.
 

karaflas1986

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2009
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
65α αννα,πολύ γλυκο κοντοπουτανο μελαγχροινο ποια αννα ειναι μια ξανθια? :)
 

greenside

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
1.295
Τα καλυτερα ηχιτικα εφε που ειχα ακουσει σε σπιτακια,ηταν της Βαννεσας (τρελοβουλγαρα).Που χαθηκε αυτο το μωρο...

εδο κανουμε προσπαθεια να την ξαχασουμε την πριγκιπισα και εσυ πας και μας την θυμίζεις....!!!!!
αχχχχχχχχχ
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
65α αννα,πολύ γλυκο κοντοπουτανο μελαγχροινο ποια αννα ειναι μια ξανθια? :)

Η γνωστή ΠΙΤΣΟΣ Άννα ξαναγύρισε στα παλιά λημέρια, ή είναι ακόμα άλλη μια Άννα;

Τα καλυτερα ηχιτικα εφε που ειχα ακουσει σε σπιτακια,ηταν της Βαννεσας (τρελοβουλγαρα).Που χαθηκε αυτο το μωρο...

Δεν νομίζω ότι η Βανέσσα ήταν τόσο τα ηχητικά εφέ όσο το ενεργητικό γαμήσι. Ντούρασελ. Άσε το πρόστυχο βλέμμα όταν στηνόταν στα τέσσερα.

Τέσπα, μια και ήρθε η κουβέντα στην Βανέσσα, θυμάμαι μια φορά στο γαμήσι πέσανε κάτι τρελά γλωσσόφιλα. Αφού τελειώσαμε και έφυγε, έκανε μια γυροβολιά (είχε ήδη δωμάτιο να περιμένει) και πηγαίνοντας προς τα εκεί, ξαναμπήκε στο δικό μου (εγώ ακόμα ντυνόμουν) και μου έριξε δεύτερο γύρο γλωσσόφιλα. Της είπα να της σκάσω κατευθείαν άλλο εικοσάρικο, αλλά μου απάντησε ότι δεν το έκανε γι' αυτό, δεν άξιζε και στην τελική περίμενε άτομο να αδειάσει το δωμάτιο μου.
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Ενημέρωση σήμερα, πρωινή βάρδια (γύρω στις 15.00).

Φυ71νε - Τάνια η οπισθογεμής ξανθιά. στα υπόψη μόνο όταν αρχίσει να δίνει το μάγκυκο κωλαράκι
Φυ92νε - ο τόφαλος με τα γυαλιά και μια μελαχρινή ψιλοτζάνκι (αυτή με το τατουαζ πάνω από το μουνί)
Φυ86κα - Ξένια, κατάθεση
Φυ86πα - Μιχαέλα, κατάθεση
Φυ84πα - μελαχρινή μεγάλων κυβικών
Φω22πα - ξανθιά αλβανόφατσα, έχω φάει πόρτα στο πρωκτικό λόγω μεγέθους
Φω25κα - μελαχρινό μπάζο
Φω25πα - καστανή βλακόφατσα
Φω17κα - μελαχρινό μπάζο

Μιας και για την Ξένια έχω γράψει ήδη κριτική, περνάω στην Μιχαέλα.

Μιχαέλα λοιπόν, μελαχρινή ιταλίδα (κατά δήλωση της), καλό πρόσωπο και μεσογειακό σώμα. Ωραίο κομμάτι, του γούστου μου, αν μάλιστα έβαζε βυζί και έχανε μερικά κιλάκια, θα ήταν επιπέδου βιζιτούς. Σε κάθε περίπτωση, είναι από τις κοπέλες που βλέπεις αιώνες στην Φυλής, τις έχεις στην λίστα για να τις πάρεις, και κάποτε έρχεται αυτή η ώρα. Το κουφό είναι ότι μπήκα μπακ του μπακ μετά την Ξένια, αλλά βασίστηκα στο γεγονός ότι είχε ένα δωμάτιο ακόμα για να φορτίσω.

Μέσα στο δωμάτιο, η συνεννόηση στα αγγλικά. Κατάγεται από το Φινότσιο, μια πόλη κοντά στην Ρώμη. Εγώ ένα λαχανικό ξέρω με αυτό το όνομα, τέσπα, ανακριτής δεν είμαι ούτε θα ανοίξω χάρτη. Φόρεσε το πλαστικό με το στόμα, και έκανε ένα επαγγελματικό τσιμπούκι. Έκανε και κάτι κουφά κόλπα με την γλώσσα και το κεφάλι, αλλά τα μαγικά πιάσανε, και ο μικρός στριτάκος ανέλαβε δράση. Στήσιμο στα τέσσερα, πισωμπρούμυτο (το αγαπημένο μου) και ιεραποστολικό όπου και έγινε η κατάθεση. Συμμετοχή μεν, αλλά με αρκετό χτύπημα (υπερβολική θα την έλεγα) αφού σταμάτησα δυο τρεις φορές μην τυχόν χτυπήσει σε κανέναν τοίχο.

Verdict: θα την ξαναπάρω

Παραλειπόμενα:

1. Τα σκουπίδια στην περιοχή έχουν φτάσει το επίπεδο βουνού. Ειδικά στην γωνία της Φυλής μπροστά από το 80 αν δεν κάνω λάθος, η κατάσταση είναι τραγική. Και δεν θέλω να ξέρω τι έχουν μέσα αυτά τα σκουπίδια. Ο καταθλιπτικός γκέι δήμαρχος πρέπει να λάβει δράση.

2. Δεν είχα διάθεση για στανταράκια (πχ. Μόνικα Φυ&ΜΠ, Άννα Φω22κα) συνεπώς παρέκαμψα τα σπιτάκια.

3. Στη τσάρκα πέτυχα την τσα^2 από Φω17κα απογευματινή βάρδια. Ανταλλάξαμε χαιρετισμούς. Όταν πέρασα από το μαγαζί, και γνωρίζοντας την συμπάθεια μου για την Νικόλ, με ενημέρωσε ότι ανέβηκε στην Βριλησσού. Το ήξερα βέβαια, αλλά εκτιμώ την χειρονομία.
 

karaflas1986

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2009
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
παντος απο αποπση χρονου νομιζο μονο ι ρωξανα δεν εχει προβλημα και να αργησεις δεν εχει πιεση  :zfuck:
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
παντος απο αποπση χρονου νομιζο μονο ι ρωξανα δεν εχει προβλημα και να αργησεις δεν εχει πιεση  :zfuck:

Γενικά πάντως έχω παρατηρήσει ότι έχουν πάψει να χτυπάνε πόρτες όπως παλιά. Δεν ξέρω, έχει καιρό να μου τύχει, ακόμα και όταν περιμένω.

Για παράδειγμα σήμερα στο Φω25κα, κάποιος είχε ανοίξει ολόκληρο διάλογο με την κοπέλα, μέχρι που του είπε ότι δεν μπορεί να την έχει μισή ώρα μέσα (μεταξύ μας, λογικό). Η τσα^2 όμως, ούτε χτύπησε πόρτα, ούτε κουνήθηκε, ούτε καν έβαλε φωνή. Και εγώ τουλάχιστον ήμουν τουλάχιστον ένα δεκάλεπτο στην αναμονή.
 

karaflas1986

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2009
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
παντος μια τσατσα μαλακο στο 84 νομιζο ποθ δοθλεθε ι τερεσσα μπαινο μεσα μετα απο 6 κεπτα τερρεσα τελειονε τι μαλακο ινε αθτι και  ι τερεσα ινε γαμο τα μουνια :rockon:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Μιχαέλα λοιπόν, μελαχρινή ιταλίδα (κατά δήλωση της), καλό πρόσωπο και μεσογειακό σώμα. Ωραίο κομμάτι, του γούστου μου, αν μάλιστα έβαζε βυζί και έχανε μερικά κιλάκια, θα ήταν επιπέδου βιζιτούς. Σε κάθε περίπτωση, είναι από τις κοπέλες που βλέπεις αιώνες στην Φυλής, τις έχεις στην λίστα για να τις πάρεις, και κάποτε έρχεται αυτή η ώρα. Το κουφό είναι ότι μπήκα μπακ του μπακ μετά την Ξένια, αλλά βασίστηκα στο γεγονός ότι είχε ένα δωμάτιο ακόμα για να φορτίσω.

Μέσα στο δωμάτιο, η συνεννόηση στα αγγλικά. Κατάγεται από το Φινότσιο, μια πόλη κοντά στην Ρώμη. Εγώ ένα λαχανικό ξέρω με αυτό το όνομα, τέσπα, ανακριτής δεν είμαι ούτε θα ανοίξω χάρτη. Φόρεσε το πλαστικό με το στόμα, και έκανε ένα επαγγελματικό τσιμπούκι. Έκανε και κάτι κουφά κόλπα με την γλώσσα και το κεφάλι, αλλά τα μαγικά πιάσανε, και ο μικρός στριτάκος ανέλαβε δράση. Στήσιμο στα τέσσερα, πισωμπρούμυτο (το αγαπημένο μου) και ιεραποστολικό όπου και έγινε η κατάθεση. Συμμετοχή μεν, αλλά με αρκετό χτύπημα (υπερβολική θα την έλεγα) αφού σταμάτησα δυο τρεις φορές μην τυχόν χτυπήσει σε κανέναν τοίχο.

Verdict: θα την ξαναπάρω

Παραλειπόμενα:

1. Τα σκουπίδια στην περιοχή έχουν φτάσει το επίπεδο βουνού. Ειδικά στην γωνία της Φυλής μπροστά από το 80 αν δεν κάνω λάθος, η κατάσταση είναι τραγική. Και δεν θέλω να ξέρω τι έχουν μέσα αυτά τα σκουπίδια. Ο καταθλιπτικός γκέι δήμαρχος πρέπει να λάβει δράση.
Μηπως η πολη της Μιχαελας ειναι κοντα στο Βουκουρεστι και οχι στη Ρωμη :2funny:οσο για τα σκουπηδια παντα ειχε βουνα!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Μου θυμισατε την Ρενατα μια Μολδαβη που ειχα παρει παλια στο Φυλης 80 (αν θυμαμαι καλα).την ρωτησα απο που ειναι (στα Ελληνικα) και μου ειπε Ρωσσια μετα οταν την ρωτησα απο ποια πολη?μου ειπε Πετρουπολη.Οταν την εχυσα με την πουτσα ακομα μεσα αρχισα να την ρωταω στα Ρωσσικα απο ποια περιοχη της Πετρουπολης ειναι? :2funny:Τελικα Ρωσσικα ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΚΑΘΟΛΟΥ! :2funny:η Ντενιζα που δουλευε στο Φυλης 54β ειναι ακομα εκει?
 

snow19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2009
Μηνύματα
334
Κριτικές
19
Like
245
Πόντοι
511
τα πιο ωραια αλληθοφανη βογκητα τα κανει η αννα απο φ.71.στο λεω γιατι ειμαι ακουστικος τυπος


φυλης 71 Α Β ή Γ ρε συναδελφε? για λεγε να μαθαινουμε και μεις , για να ξερουμε τι θα κανουμε και που θα παμε..
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66

VenomOne

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2009
Μηνύματα
598
Like
1
Πόντοι
6
Μου θυμισατε την Ρενατα μια Μολδαβη που ειχα παρει παλια στο Φυλης 80 (αν θυμαμαι καλα).την ρωτησα απο που ειναι (στα Ελληνικα) και μου ειπε Ρωσσια μετα οταν την ρωτησα απο ποια πολη?μου ειπε Πετρουπολη.Οταν την εχυσα με την πουτσα ακομα μεσα αρχισα να την ρωταω στα Ρωσσικα απο ποια περιοχη της Πετρουπολης ειναι? :2funny:Τελικα Ρωσσικα ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΚΑΘΟΛΟΥ! :2funny:η Ντενιζα που δουλευε στο Φυλης 54β ειναι ακομα εκει?

Το Ντενιζάκι παραμένει μόνιμο στο Φυλής 54 ισόγειο από όσο γνωρίζω,
επίσης η γνωστή μας Μελαχρινή Μολδαβεζούλα Ρενάτα συνήθως δουλεύει βραδυνή 11.00 και μετά
στο Χωματιανού 11 όροφος.

Τα σέβη μου ЦАРЬ ДИМИТРАКИ.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom