Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 305 άτομα (25 μέλη και 280 επισκέπτες)

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Πριν λιγο στην αχιλλεως ξεκινωντας με αυτες που δεν ηταν
40,δεν ηταν η τζωρτζινα,ηταν μια γυφτοπουλα με σχετικα μεγαλα μασταρια,τινα η" καπως ετσι
48,δεν ηταν η νικη,αλλα η ντιανα μια ψιλολιγνη κοπελα
Μαραθωνος 59,δεν ηταν η λαουρα,ηταν η ντανα,μετρια εμφανιση αλλα πρεπει να χει καλη συμμετοχη απ οτι ακουγα
Καταθεση στη ντιανα καθως παρολο το αντιαισθητικο της χαμογελο το λεπτο σωμα με τα μακρια της ποδια μ εβαλαν στο πειρασμο να μπω και δεν το μετανοιωσα,ακολουθει κριτικη.
Τελικα στην αχιλλεως δεν ξερω απο εμφανιση αλλα απο συμμετοχη σκιζουν..Προσωπο δε λεει παντως για να μην παρεξηγουμαστε..
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
πριν λιγο στο ησυχο μεταξι...
μπηκα σε πολλα αλλα για να μη κατεβαζω σεντονια,στο ιασωνος 20 το μεσαιο πετυχα ενα ξανθο μοντελε γυρω στο 1.80 με τατου στη μεση...αρκετα εντυπωσιακο θα ελεγα,κατα τα αλλα τα ιδια και τα ιδια,η μαρια η βυζαρου,η ελενη η κλεοοπατρα και τα σχετικα επαναλαμβανομενα...ποτε θα εχουμε αλλαγη ροστερ στα περισσοτερα αγνωστο...

περασα τελικα στη μαρινα (κολοκυνθους 63 το αριστερο),την ειχα δει απο καιρο,η κοπελα ειναι πολυ ομορφη πραγματικα στο προσωπο με φοβερο σωμα,σχετικα κοντη με μαυρο μακρυ ισιο μαλλι μεχρι το κολο...ειναι απο ρουμανα μητερα μου ειπε αλλα ο πατερας της ειναι ελληνας και εχει μεγαλωσει εδω και αυτη...
στο κυριως θεμα τωρα,η κοπελα σιγουρα δε κανει παπαδες μεσα,το μονο σιγουρο...τα βασικα λοιπον,15 ευρω...πιπα στα ορθια καλη,εναλλαγες 3 στασεων,αυτη απο πανω,πισωκολλητο,αυτη κατω...ολα καλα και γενικα ευχαριστηση παρουσια,το μονο μειονεκτημα οτι ενοιωθα οτι γαμουσα τον αερα,πρεπει να ηταν τιγκα στη κρεμα,μονο στο ιεραποστολικο την ενοιωσα καπως και τελειωσα...συμπερασμα,για μια φορα ναι,ειναι μονο 15 και το κοριτσι ειναι αστερι...
 

Επισκέπτης
Πριν από λίγο:

Φυλής 71Γ-Τάνια ο αχλαδοειδής κόμματος.
Φυλής 71 κάτω:ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ λόγω ξιπασμένης ψωροεγωίστριας τσατσάς Έυας.
Φυλής 71 άνω-Βίκυ η νταρντάνα "Πολωνέζα".
Φυλής 92 παλαιό-Ιωάννα και η ξανθιά Χριστίνα.
Μ.Προδρόμου 16 άνω-Ελβίρα από Κωλοκυνθούς 63 και μία μελαγχροινή ισχνή, σχετικά καινούργια από Φώκαιας 22 κάτω.15 ευρώ.30 παρτούζα.
Μ.Προδρόμου 16 κάτω-Άννα από Φώκαιας 19, 24, Φυλής 71άνω, 65άνω.Καστανή λεπτή μέτριας εμφάνισης.Δεν είπε ακάποτο τώρα.
Φυλής 69 άνω-Χριστίνα
Φυλής 69 κάτω-Μπιάνκα
Φυλής 67-Αλεξάνδρα από στούντιο.Τα βασικά.
Φυλής 65 άνω-Χαριτωμένη μελαγχροινή λεπτή κορασίδα με σπαστό μαλλί.Τα βασικά.
Φυλής 86 κάτω-Ροξάνα=Ντανιέλα
Φυλής 86 άνω-Μιχαέλα
Φυλής 66Α νέο-Σούζι, "Τσέχα" από Φυλής 134 1ος.Τα βασικά.
Φυλής 54 άνω-Μαρινέλα=Μαριλένα
Φυλής 40-Τζούλια=Χριστίνα από Φώκαιας 17 κάτω, 19.Ακάποτο.
Φώκαιας 17 κάτω-Αλίνα παπάκι της ενότητας:
Φυλής 84-86 άνω-κάτω-1ος-2ος-εντός-εκτός κι επί τ'αυτά:ΜΑΚΡΥΑ!!!
Πουλάνε ΦΟΛΕΣ!!!:
ΑΛΙΝΑ ΠΑΠΑΚΙ - ΝΤΕΛΙΑ - ΙΡΙΣ - ΣΑΜΑΝΘΑ - ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ - ΤΖΟΥΛΙΑ - ΑΝΝΑ ΠΟΛΩΝΕΖΑ - ΝΤΑΡΙΑ η ΑΠΑΤΗ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ η ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ


Φώκαιας 19-Αμάντα
Φώκαιας 25 άνω-Νάντια η "Πολωνέζα" και η Ανδριάννα από Φώκαιας 22 άνω.Η φραουλίτσα-μπανανίτσα υπηρέτρια προλόγισε την ξανθιά Νάντια ως εξής:"Προφεσιονέ σεξ, ρουφάει τον πούτσο σαν μπανάνα, δεν βιάζεται στο δωμάτιο..."
Όταν ήρθε η Νάντια στο σαλόνι, μίλαγε με την τσατσά στην γλώσσα τους.Φαίνεται οτι και η τσατσά, Πολωνέζα είναι... :2funny:
Φώκαιας 25 κάτω-Έτερη "Πολωνέζα".Ξανθιά ψηλή και ψσρού στο σαλόνι.Διαξιφίστηκε με έναν μελαμψό αλλοδαπό στην μητρική της γλώσσα
και ο αλλοδαπός το δούλευε ροδάνι το στόμα.Πολωνός και ο αλλοδαπός!  :2funny:
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Μ.Προδρόμου 16 άνω-Ελβίρα από Κωλοκυνθούς 63 και μία μελαγχροινή ισχνή, σχετικά καινούργια από Φώκαιας 22 κάτω.15 ευρώ.30 παρτούζα.

Έπεσε η Φυλής στα 15; Η άλλη λογικά πρέπει να ήταν η Μαρίνα/Μαριάννα.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Απόγευμα Φυλής:

Φωκ. 25 κάτω: Μια καινούργια ξανθιά, καλλίγραμμη που μου κωλοτριβόταν, αλλά δεν μου έκανε κλίκ. Η τσα2 θέλει πολύ ξύλο.
Φωκ. 25 άνω: Με 2 κοπέλες. Η Αντριάννα η καστανή νεαρά που παλιοτερα έπαιζε στο Φωκ. 22 άνω με τις χάλια κριτικές. Και μια ξανθούλα μπαζάκι.
Φωκ. 22 άνω: η Ρωξάνη που έπαιζε στο Φ.80 & 67

Φυλ. 65 άνω: Η γυφτόφατσα νεαρά με το αχλαδοειδές σωματότυπο που έπαιζε στο Μ. Πρ. 16
Φυλ. 65 κάτω: Η Λούνα
Φυλ. 86 άνω: Η Μηχαέλα
Φυλ. 84 άνω: Μια ατσούμπαλη καινούργια αδιάφορη
Φυλ. 84 κάτω: Η Ξένια σόλο σε διχτυωτό

 

Επισκέπτης
Μ.Προδρόμου 16 άνω-Ελβίρα από Κωλοκυνθούς 63 και μία μελαγχροινή ισχνή, σχετικά καινούργια από Φώκαιας 22 κάτω.15 ευρώ.30 παρτούζα.

Οπα, αυτο ειναι ειδηση. Λετε να βγηκαμε προφητες και να αρχισει και η Φυλης να πεφτει στα 15? Παντως, για να πω την αληθεια εχω συναντησει ξανα 15-αρι στην περιοχη, συγκεκριμενα πριν απο 2-3 χρονια στην οδο Αγκυρας. Let's see.
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.293
Κριτικές
18
Like
1.986
Πόντοι
4.375
Μπορεί το  15Ε    να ειναι  μονο για = 2x  15E  = 30Ε- δηλ. σκοντο για το διδυμο .. :P
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
738
Κριτικές
123
Like
1.679
Πόντοι
8.445
μεταξι πριν απο λιγο...
Κολωνού 30Α μια ρωσιδα νεαρη καστανη ωραιο σωματακι 15ε φουλ χωρις κωλο
Κολωνού 30Β μελαχρινη ομορφη κοπελα αλλα την εκοψα καπως κοιμησμενη 15ε φουλ χωρις κωλο
Κολωνού 32Α μελαχρινη κοπελα,σχετικα αδιαφορη με εσωρουχα και καλτσες δαντελοτες 15ε φουλ χωρις κωλο
Κολωνού 32Β ξανθια κοπελα νταρντανα ψηλη αλλα ομορφη στο προσωπο 15ε φουλ χωρις κωλο
Κολωνού 32Γ (& Λεωνίδου) μια μελαχρινη πολυ αδυνατη κοπελα(πρεπει να ηταν γυρω στα 45 κιλα μετα βιας)γυρω στα 17-18 την εκοψα 15ε φουλ χωρις κωλο
Κολωνού 27Β δυο κοπελες μαζι αναγκαστικα, μια ειπε η τσατσα δεν μπορεις να παρεις  :idiot: μελαχρινες, η μια κοντουλα ψιλοκαλη, η αλλη ψηλη με πατσιες, μπαζακι 30ε και οι δυο μαζι(γιατι μια μονη της δεν μπορουμε να παρουμε ειπαμε)
Κολωνού 27Β (υπόγειο) μια μελαχρινη αστα να πανε.... :zombie:15ε φουλ χωρις κωλο
Κολωνού 27Α  αδιαφορη κοπελα 15ε φουλ χωρις κωλο
Λεωνίδου 28 πανω τζωρζια 10ε και τον κωλο τον παιρνεις με 15 τωρα
Λεωνίδου 28 κατω μια ξανθια κοπελα με καρε θυμιζε λιγο στο προσωπο τζουλια 15ε φουλ χωρις κωλο
Ιάσωνος 20Β μια ψηλη μελαχρινη αδιαφορη 15ε φουλ χωρις κωλο
Ιάσωνος 33 μια ξανθια αλβανιδα(σιγουρα γιατι μιλησε με εναν αλλον αλβανικα και επιασα καποιες λεξεις)15ε φουλ χωρις κωλο
Ιάσωνος 46 2 κοπελες η μια psycho με μποτες και μια καλτσα δαντελοτη! :2funny: :idiot: και η αλλη πιο νορμαλ, μελαχρινες και οι δυο 30ε διαλεγεις αν θελεις μια
Ιάσωνος 46Β δυο κοπελες μια ξανθια και μια μελαχρινη 30ε διαλεγεις αν θελεις μια
Ιάσωνος 46Α δυο κοπελες χοντρες και ασχημες μελαχρινες. 30ε διαλεγεις αν θελεις μια   
αυτα......

φουλ πρόγραμμα χωρίς κώλο, δεν λέγεται φουλ!!!
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
738
Κριτικές
123
Like
1.679
Πόντοι
8.445
Πριν από λίγο:

Φυλής 71Γ-Τάνια ο αχλαδοειδής κόμματος.
Φυλής 71 κάτω:ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ λόγω ξιπασμένης ψωροεγωίστριας τσατσάς Έυας.
Φυλής 71 άνω-Βίκυ η νταρντάνα "Πολωνέζα".
Φυλής 92 παλαιό-Ιωάννα και η ξανθιά Χριστίνα.
Μ.Προδρόμου 16 άνω-Ελβίρα από Κωλοκυνθούς 63 και μία μελαγχροινή ισχνή, σχετικά καινούργια από Φώκαιας 22 κάτω.15 ευρώ.30 παρτούζα.
Μ.Προδρόμου 16 κάτω-Άννα από Φώκαιας 19, 24, Φυλής 71άνω, 65άνω.Καστανή λεπτή μέτριας εμφάνισης.Δεν είπε ακάποτο τώρα.
Φυλής 69 άνω-Χριστίνα
Φυλής 69 κάτω-Μπιάνκα
Φυλής 67-Αλεξάνδρα από στούντιο.Τα βασικά.
Φυλής 65 άνω-Χαριτωμένη μελαγχροινή λεπτή κορασίδα με σπαστό μαλλί.Τα βασικά.
Φυλής 86 κάτω-Ροξάνα=Ντανιέλα
Φυλής 86 άνω-Μιχαέλα
Φυλής 66Α νέο-Σούζι, "Τσέχα" από Φυλής 134 1ος.Τα βασικά.
Φυλής 54 άνω-Μαρινέλα=Μαριλένα
Φυλής 40-Τζούλια=Χριστίνα από Φώκαιας 17 κάτω, 19.Ακάποτο.
Φώκαιας 17 κάτω-Αλίνα παπάκι της ενότητας:
Φυλής 84-86 άνω-κάτω-1ος-2ος-εντός-εκτός κι επί τ'αυτά:ΜΑΚΡΥΑ!!!
Πουλάνε ΦΟΛΕΣ!!!:
ΑΛΙΝΑ ΠΑΠΑΚΙ - ΝΤΕΛΙΑ - ΙΡΙΣ - ΣΑΜΑΝΘΑ - ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ - ΤΖΟΥΛΙΑ - ΑΝΝΑ ΠΟΛΩΝΕΖΑ - ΝΤΑΡΙΑ η ΑΠΑΤΗ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ η ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ


Φώκαιας 19-Αμάντα
Φώκαιας 25 άνω-Νάντια η "Πολωνέζα" και η Ανδριάννα από Φώκαιας 22 άνω.Η φραουλίτσα-μπανανίτσα υπηρέτρια προλόγισε την ξανθιά Νάντια ως εξής:"Προφεσιονέ σεξ, ρουφάει τον πούτσο σαν μπανάνα, δεν βιάζεται στο δωμάτιο..."
Όταν ήρθε η Νάντια στο σαλόνι, μίλαγε με την τσατσά στην γλώσσα τους.Φαίνεται οτι και η τσατσά, Πολωνέζα είναι... :2funny:
Φώκαιας 25 κάτω-Έτερη "Πολωνέζα".Ξανθιά ψηλή και ψσρού στο σαλόνι.Διαξιφίστηκε με έναν μελαμψό αλλοδαπό στην μητρική της γλώσσα
και ο αλλοδαπός το δούλευε ροδάνι το στόμα.Πολωνός και ο αλλοδαπός!  :2funny:

στο Φωκαίας 25 άνω η Ανδριάνα έδινε το κωλί της όπως έκανε στο Φωκαίας 22;
 

Επισκέπτης
Έπεσε η Φυλής στα 15; Η άλλη λογικά πρέπει να ήταν η Μαρίνα/Μαριάννα.
Ήταν αναμενόμενο.Έπεται συνέχεια.

στο Φωκαίας 25 άνω η Ανδριάνα έδινε το κωλί της όπως έκανε στο Φωκαίας 22;
Δεν ανακοίνωσε πρωκτικό.


 

Επισκέπτης
Ήταν αναμενόμενο.Έπεται συνέχεια.

Ειναι πολλα τα 20 για τα βασικα πλεον στα μπουρδελα, πρεπει να χρεωνουν 15 το απλο προγραμμα και 20 το ακαποτο και το πρωκτικο για οσες θελουν να τα κανουν. Εγω ξερω 2 τουλαχιστον ατομα εκτος απο μενα που εχουν κοψει τη Φυλης και πανε Μεταξι, στο οποιο βεβαια οι τιμες εχουν πεσει ακομα και στα 10 ευρω.

Στη Φυλης για να μη ριξουν την τιμη κατω απο τα 20 ευρω αναγκαζουν τις κοπελες να κανουν ακαποτο και πρωκτικο, διαφορετικα τις βαζουν πρωινες ή νυχτερινες. Κοπελα απο το Μεταξι μου ελεγε τις προαλλες οτι δεν θελει να δουλευει στη Φυλης γιατι εκει την πιεζουν να κανει ακαποτα τσιμπουκια.

Ας καταλαβουν στη Φυλης οτι οσο κρατανε την τιμη στο 20-αρικο θα χανουν και τον κοσμο αλλα και τις ιδιες τις κοπελες, γιατι οπως παει το πραγμα σε λιγο θα ζητανε απο ολες να κανουν ακαποτο τελειωτικο και φοβαμαι οτι μονο κατι τελειωμενες τυπου Αντριαννας θα ειναι τοσο προθυμες να το κανουν.

Με λιγα λογια πιστευω οτι παρα την επικινδυνοτητα της περιοχης και τους πολλους αλλοδαπους, το σεξ στο Μεταξουργειο ειναι γενικα πιο ασφαλες και πιο καθαρο γιατι το πραγμα στη Φυλης εχει ξεφυγει και στην προσπαθεια τους να τραβηξουν κοσμο θα ξεφυγει κι αλλο αν δεν ριξουν τις τιμες στα 15 ευρω.
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
...
Φυλής 69 άνω-Χριστίνα
...

Επειδή μου έκανε εντύπωση. Προχθές η ξανθιά υπηρεσία αναφερόμενη στις υπηρεσίες τόνιζε με ιδιαίτερη έμφαση στο τέλος το: Πάντα με προφύλαξη! Το έκανε κι εχθές;
 

Επισκέπτης
Επειδή μου έκανε εντύπωση. Προχθές η ξανθιά υπηρεσία αναφερόμενη στις υπηρεσίες τόνιζε με ιδιαίτερη έμφαση στο τέλος το: Πάντα με προφύλαξη! Το έκανε κι εχθές;
Δεν περίμενα να έρθει στο σαλόνι η Χριστίνα για να υπάρξουν ανακοινώσεις.Την είδα από μακρυά.
Βασίζονται στην ομάδα πελατών που απαιτεί προφύλαξη και στο στοματικό.

Χθες το βράδυ, στο Διδύμου 18 άνω ήταν η Αλιόνα.Ευπαρουσίαστη μεσήλικη και πλέον.Τα πολλά χιλιόμετρα φαίνονται.Αλλά σύμφωνα με κριτικές και σχόλια συναγωνιστών, αυτό είναι προς όφελος των υπηρεσιών της.
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Δεν περίμενα να έρθει στο σαλόνι η Χριστίνα για να υπάρξουν ανακοινώσεις.Την είδα από μακρυά.
Βασίζονται στην ομάδα πελατών που απαιτεί προφύλαξη και στο στοματικό.

Γι'αυτό ακριβώς μου έκανε εντύπωση, γιατί γενικότερα δεν το'χα ξανακούσει να τονίζεται. Συνήθως δίνεται έμφαση στα ακάποτα και το φουλ πρόγραμμα και όχι στην ασφάλεια του σεξ (όποιο κι αν είναι το target group των σπιτιών).
 

halls75

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
48
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Γενικώς, στα σπίτια της Φυλής έχει γίνει σχεδόν καθεστός το ακάποτο, κάτι που μου έκανε και εμένα μεγάλη εντύπωση όταν το συνειδητοποίησα. Εάν όντως το κάνουν για να μην ρίξουν τις τιμές και υποχρεώνουν τις κοπέλες να το κάνουν, είναι ΛΑΘΟΣ και για τις κοπέλες αλλά και για εμάς.

Προσωπικά δεν θέλω το ακάποτο γιατί δεν βλέπω για ποιο λόγο να ρισκάρω την υγεία μου, αλλά εκτός αυτού δεν είναι σωστό να γίνεται ό,τι γίνεται με το ζόρι.
 

Επισκέπτης
Γενικώς, στα σπίτια της Φυλής έχει γίνει σχεδόν καθεστός το ακάποτο, κάτι που μου έκανε και εμένα μεγάλη εντύπωση όταν το συνειδητοποίησα. Εάν όντως το κάνουν για να μην ρίξουν τις τιμές και υποχρεώνουν τις κοπέλες να το κάνουν, είναι ΛΑΘΟΣ και για τις κοπέλες αλλά και για εμάς.

Προσωπικά δεν θέλω το ακάποτο γιατί δεν βλέπω για ποιο λόγο να ρισκάρω την υγεία μου, αλλά εκτός αυτού δεν είναι σωστό να γίνεται ό,τι γίνεται με το ζόρι.

Δυο φορες μου εχουν κανει ακαποτο στη Φυλης, την πρωτη φορα η γκομενα με εκοψε ανεπαισθητα - προφανως με καποιο δοντι - και ματωσα ελαφρως (το διαπιστωσα οταν πια ειχα φτασει σπιτι) και τη δευτερη φορα (απο αλλη γκομενα) μου εμεινε στο πουτσοκεφαλο μια εντονη κοκκινιλα για τουλαχιστον 5 μερες.

Μετα απο αυτα τα δυο περιστατικα φυσικα και δεν το δοκιμασα ξανα - ασε που την πρωτη φορα πηγα πισω στη μικρη και την εβαζα στο φως να ανοιγει το στομα για να δω αν εχει τιποτα πληγες. Μη δεχεστε ακαποτα τσιμπουκια μαγκες, δεν θα κολλησετε AIDS και HEP B αλλα μπορει να κολλησετε χιλιες δυο αλλες μαλακιες.


Οσο για τις κοπελες στη Φυλης, οντως τις πιεζουν να κανουν ακαποτα (το ξερω απο 3 διαφορετικες πουτανες) και οσες δεν το δεχονται τις βαζουνε πρωι ή τρεχουν απο εδω και απο εκει σαν ρεπατζουδες. Αισχος κυριοι!
 

Επισκέπτης
Όσο έχουν ζήτηση τα ακάποτα θα τις πιέζουν. Και οι πελάτες με τα μπλα-μπλα συνηθίζουν στην ιδέα, παραβλέποντας τους κινδύνους. Παλιά μόνο κάτι μπάζα υπέργηρα ασκούσαν το σπορ.
 

Επισκέπτης
Όσο έχουν ζήτηση τα ακάποτα θα τις πιέζουν. Και οι πελάτες με τα μπλα-μπλα συνηθίζουν στην ιδέα, παραβλέποντας τους κινδύνους. Παλιά μόνο κάτι μπάζα υπέργηρα ασκούσαν το σπορ.

Τις πιεζουν και γιατι με την κριση εχει πεσει πολυ η πελατεια αλλα αρνουνται πεισματικα να κατεβασουν την τιμη στα 15 ευρω. Προτιμουν να βαζουν σε ρισκο την υγεια των κοριτσιων και των πελατων και να προσφερουν το "κατι παραπανω" απο το να κρατησουν τις βασικες υπηρεσιες στα 15 ευρω, οπως γινεται στα περισσοτερα σπιτια του Μεταξουργειου:idiot:
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Όσο έχουν ζήτηση τα ακάποτα θα τις πιέζουν. Και οι πελάτες με τα μπλα-μπλα συνηθίζουν στην ιδέα, παραβλέποντας τους κινδύνους. Παλιά μόνο κάτι μπάζα υπέργηρα ασκούσαν το σπορ.

Πω - πω μαγκα τι  μου  θυμησες,ετσι οπως το λες ειναι...
Θυμαμαι,θα ητανε τελη του 1979,που ειχα μπει για υγειονομικο  ελεγχο στο Παιωνιου μετα την γωνια,αυτο  με τα ψηλα ταβανια,και βγηκε μια  πενηνταρα,ελληνιδα βεβαια,ψηλη,αρκετα  γαμισιμη,και η τσατσα  ειπε για ακαποτο και τελειωτικο  στο  στομα της ,επαθα μαγκα τετοιο  σοκ,που εφυγα τρεχοντας,ουτε  ελεγχο  εκανα,ουτε  τιποτα.
Το  ακαποτο πρεπει να  αρχισε  με τις ρωσιδες,απο  92 και  δωθε,δεν ξερω ακριβως,γιατι  κατι χρονια δεν  περναγα  για  ελεγχους...

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom