Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 271 άτομα (18 μέλη και 253 επισκέπτες)

mavrospete

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2007
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα, μόλις γύρισα από Φυλής 71 όπου η Σλοβένα Σάρα (δυστυχώς) επιβεβαίωσε τα παραπάνω σχόλια του θρεντ μέχρι κεραίας (γκρινιάρα, ξενέρωτη κλπ). Τόσο ωραίο κορμάκι κρίμα πάντως...
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
43
Like
3.328
Πόντοι
11.020
Φιλε Constantly η όποις άλλος ξέρει αυτή η ρωσίδα στο 40 έιναι μια μικρή λεπτή μελαχρινή με αλογουρά  και τατουαζ πάνω απ τον κώλο?thx
αυτη που περιγραφεις ειναι η αλεξανδρα στο 65
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Αναφορα απο φυλης πριν απο λιγο.
134 υπογειο η ξενια η σιλικονατη.
134 ισογειο μια κορινα ξανθια με καλουτσικο κορμι αλλα διχνει ελληνιδα οποτε μακρια
134 πανω η μιλανα
71 πανω η σαρα,ωραιο μουνακι με καλο κορμι που δεν το εχω δοκιμασει και ουτε προκειται με αυτα που διαβαζω
71 κατω ελειπε ηα Αννα και ηταν μια καστανη με τεραστιες και καμαρωτες βυζαρες,με τυφλωσαν και τα υπολοιπα δεν τα προσεξα.
65 ισογειο η χριστινα,με καβλωσε με τα αυρα εσωρουχα που τονιζαν το κωλαρακι της και περασα.τσιμπουκι αριστο με πολλες γλωσσοτσαχπινιες,με το ζορι κρατηθηκα να μην της τα δωσω εκει.γυρισμα στα 4 οπου δεν αντεξα για πολυ ακομα και της τα πεταξα.μου ειπε οτι ειμαι και το καλυτερο παιδι... :2funny: σιγα μην ειμαι και ο Πλουταρχος.
θα πηγαινα σπιτι αλλα επειδη το νεουδι,αλλα πολυ αλανι οπως φαινεται :thumbsup:,zaharis99 εθεσε ψηλα τον πηχη με τις συνεχεις διπλες καταδρομικες αυτη την εβδομαδα ειπα και εγω να τιμησω τα μεταλια μου και περασα και μια απο την μονης προδρομου που ειχα δει οτι ηταν η Αννουλα,οχι του 71.Μιλφακι με χαλια μαπα αλλα καλο κορμι για τα χρονακια της και ενα απο τα καλυτερα τσιμπουκια που μπορει να βρει κανεις.επιπλεον δεν βιαζεαι καθολου και ετσι την πληρωσε με σκληρο γαμησι διαρκειας με πολλλες αλλαγες στασεων και τελειωμα με χυσιμο στο στομα,παντα με καποτα
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
μεγάλοι μπουρδελίαρηδες καλησπέρα. μήπως κανείς είδε την ντανιέλα τωρα τελευταία? έχει εξαφανιστει απο φωκαίας και δεν ξέρω πιυ δουλεύει. μπορεί κα΄ποιος να ενημερώσει? η τσατσά απο το πάνω είπε οτι μετα τις 5 έιναι στο κα΄τω της φωκαίας.
ρε μάγκες για κοιτάχτε μην την πε΄τυχετε πουθενα.
θα σας ήμουνα υπόχρεοσ.
 

asscum

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
16
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Κατά της 22,30 σήμερα στης φυλής ειπα να δοκιμάσω την τύχη μου σε ένα ωραίο πουτανάκι ονοματι νατάσα ψηλή(μπορει 1,80) αδύνατη δεν θυμάμαι αριθμό αλλά ήτανε τσατσος εκεί. τι το ήθελα άσχετα ότι περίμενα μισή ώρα μέτρια πίπα μου έσπασε τα νέυρα δεν ήξερε καλά ελληνικά κ από γαμίση πιο κάλα θα πέρναγα με νεκρή!! αν κ είμαι μέγας καυλέουρας δεν κατάφερα ουτε καν να χύσω... τις έλεγα στα αγγλικα κανε μου πιπα να τελειωσω νονονο μου έλεγε αι στο καλό είπα κ την έδιωξα (ευγενικά)τα εκλαιγα τα 20 ευρω... έτσι πήγα στο σοφακι στο 54 κ με τελειωσε χαλαρά να ναι καλά η κοπέλα με έφταιξε γιατι νόμιζα ο΄τι είχα προβλημα κ δεν εχύνα... :)
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
131
Πόντοι
66
τη σλοβενα σαρα στο 71 δεν χρειαζεται να τη δοκιμασει κανεις, δειχνει απο τη φατσα τι κανει στο δωματιο..
 

σπατουλας

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
294
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
αχαρνων 86 εχθες κατα τις 11 μισι το βραδι εκλαψα ενα 20ρικο σαν μαλακας την πατησα
 

Επισκέπτης
Παιδιά μια ενδιαφέρουσα ερώτηση-
χτες Τρίτη απογευματινη βάρδια- ποιά ήταν στο Φυλης 134 επάνω ? Ψηλή λεπτή καστανή  με μακρυά μαλλιά και γλυκό πρόσωπο-- ελιναι η Αλινα - η Μιλάνα  - ή άλλη ? Διότι .. ήταν  στο στόυντιο Αχαρνών 106 κανονικά απογευματινή  στις εξίμιση και μετά
από ένα τεταρτο ήταν ήδη  - και στο 134 πάνω - εκεί που σε βρίζει η τσατσά αν δεν περάσεις/ καλά τι έγινε η κοπέλα -διακτινίστηκε ... ?
 

liferider

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
174
Κριτικές
6
Like
34
Πόντοι
1
τη σλοβενα σαρα στο 71 δεν χρειαζεται να τη δοκιμασει κανεις, δειχνει απο τη φατσα τι κανει στο δωματιο..
Συγνωμη συναγωνιστη αλλα κανεις λαθος.Την πηρα χθες(αν και τελευταιος πελατης) και περασα πολυ καλα.Πολυ υπομονετικη πιπα με θεα τα απιστευτα νεανικα γεματα και στητα  βυζια της και απο μονη της ανεβηκε απο πανω για να φαει την πουτσα που ειχε γινει κεραια απο την υπερτατη καυλα της θεας του κορμιου της.
 

asscum

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
16
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Συγνωμη συναγωνιστη αλλα κανεις λαθος.Την πηρα χθες(αν και τελευταιος πελατης) και περασα πολυ καλα.Πολυ υπομονετικη πιπα με θεα τα απιστευτα νεανικα γεματα και στητα  βυζια της και απο μονη της ανεβηκε απο πανω για να φαει την πουτσα που ειχε γινει κεραια απο την υπερτατη καυλα της θεας του κορμιου της.
φτου κ ημουν αναμεσα σε αυτήν κ την άλλη που εκλαιγα το 20αρικο...
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
1 bailys, 5 oyisky, 7 σφηνακια τεκίλα, αντε να χυσεις.........
με τιποτα, και ο πιτσιλιστης ο ιδιος να εισαι παλι δεν προκειτε να χυσεις  :dancing:
Ξενέρωμα λοιπόν......
κι όμως η ΚΑΒΛΑ!
δεν εχυσα αλλα λες και ειχα 50 οργασμούς :rockon:
Βρηκα το Ελενάκι στην Ιασωνος χαμηλα στο ρδέλο με την γκρι σκάλα (εχω γραψει καμια 20αρια ποστ πιο πισω)
δεν εχυσα αλλα βγηκα με ενα χαμόγελο ως τον ουρανο........
τι κορμακι ειναι αυτο?
τι χαδακια και φιλακια σου κανει και της κανεις?
Δε ξερω ειναι ο τυπος μου?
με γουσταρει?
Aλλα τετοιο μωρακι δεν αξιζει απλα τα 15ε που της δινεις αλλα όλο το μηνιάτικο :rockon:


μετα τα μεσανυχτα κάθε μέρα??   με τρέλλανες σαβαλα ! και θα βρεθώ καβάλα!!
σαυτο το δελο αρχες (19??πανω) ιασονος δεν ξαναφερε καμια της προκοπής εκει καποια εποχη εφερνε αστέρια ... μιλάμε τα γαμίσια με το κοσαρικάκι!!!
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Στις Μούσες είπε κάποιος ότι χορεύει μια μαύρη Τζαμαϊκανή Μπράντι
Να είναι η γνωστή από Ρεμούνδου?
"Μαύρη Μαύρη Μαύρη μου έκεις κάνει τη ζωή μου
Μαύρη μαύρη , σαν καμμένη γκη"
 

chrisvnv

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
1
φυλης 71 ισογειο.... αφου περασα και απο την σερβα... στον οροφο πανω ποθ δεν μοθ εκανε κλικ...
ηταν η αλεξανδρα ρουμανα... ειχα ξαναπαει... τελειο στηθος.. αλλα και παλι... δεν.... ισως να μην το κατεχει... δεν ξερω... μου ειπε οτι δουλευει απο γευματα παιωνιου 10 και κανει διδυμο με μια αλλη 100 ευρω.. αυτα.. ξενερωσα...
 

Επισκέπτης
Σοφέ Savalas, το Ελενάκι σου δουλεύει μετά τις 12:00 ή απογευματινη βάρδια εκτεταμένη? Από τα άλλα posts δεν είναι σαφές.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.118
Κριτικές
148
Like
2.729
Πόντοι
6.925
Πρωινό εξπρες στην Κλάρα την μαυρούλα στο Φωκαίας & Αχαρνων υπόγειο. Και αύριο θα είναι πρωί. Μακράν η καλύτερη και από τις συναδέλφισες λευκές.
Το Αχαρνων 86 & Φωκαίας πήρε το γωνιακό κατάστημα (τυροπιτάδικο) και το'κανε είσοδο !!! Σκέψου απέτυχε η επιχείρηση σαν φαγάδικο και έγινε χωλλ μπουρδέλλου.
 

loucas

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
27
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
0
Προχτες μεσημερι Φυλης 40 υπογειο. Δεν ηταν η Ολγα αλλα η Αννα. Ρουμανα μελαχρινη. 20 ? (στην τιμη και το κουλουρι). Μαπα το καρπουζι. Γρηγορη πιπα και μετα απο πισω. Ρε παιδια ποση κρεμα ειχε βαλει. Λες και τον εβαζα σε κουβα με κρεμα! Απαραδεκτη.
 

mefedlos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2006
Μηνύματα
304
Like
46
Πόντοι
1
lucas αν βλεπεις πουτανα να βγαινει στο χωλ ντυμενη μακρια,Την ειδα και εγω χθες αλλα δεν μπηκα γιατι την μυρισα ξενερωμα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom