Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 272 άτομα (14 μέλη και 258 επισκέπτες)

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.119
Κριτικές
148
Like
2.744
Πόντοι
6.925
Το Μαράκι της Διδύμου 8α απούσα και στην θεση του καστανή με πολύ ωραίο βυζί 20Ε. Δεν κατεθεσα ήθελα σήμερα την σιγουριά...
 

robocock

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
83
Like
4
Πόντοι
0
'Οποιος δει το Μαράκι να μας ενημερωσει παρακαλω! :)
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
537
Πόντοι
7.065
Μια κοπελίτσα "Σάντυ" στο 71 και στο 134 την έχετε πετύχει τώρα πρόσφατα;Αν ξέρει κάποιος που και πότε μπορώ να τη βρω ας μου πει.
καποιος φιλος ανεφερε οτι η σαντυ ειναι σε στουντιο,ισως και στο ιπποκρατους.ας ενημερωσει το συναγωνιστη παρακαλω
 

ytrytr

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
135
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Σήμερα στη Φυλής σ αυτό με  την πράσινη πόρτα στο μεσαίο.Στις 3¨30 περιπου ήταν μια μελαχρινή με αλογοουρά και ωραιο σωμα τατου πάνω απ το λοκο και φόραγε κάτισ σα σορτσακι αλλα πολυ κοντο και εφαρμοστο.Πως τη λένε?
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Σήμερα το απόγευμα γύρω στίς 7:30 στη Ρεμούνδου 21 ήταν η γνωστή σε όλους Ντενίζα.Κλασσική και δοκιμασμένη για σίγουρη κατάθεση. :dancing:
Ισως 'μονιμοποιήθηκε' εκεί απ'οτι φαίνεται απ'τις ενημερώσεις τελευταία.
Βέβαια όπως έγραψα και στο thread της,έχει πέσει ελαφρώς στην απόδοση της αφότου γύρισε,αλλά αυτό δεν σημαίνει οτι δεν πααμένει value for money(ave πανο!) και όποιος πάει εννοείται θα περάσει καλά..  :rockon:
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
135
Πόντοι
66
οι μπατσοι κανανε τους μαγκες στα πακιστανα.. :2funny:
 

Επισκέπτης
γνησιο σκυλι του πολεμου ο πανος!!!!! :rockon: :rockon: :rockon:!!πανο περιμενω κριτικη για το τατουαζ του σαβαλα!!τον καναμε ανθρωπο και απεκτησε τατουαζ της προκοπης!!ααα και την παρασκευη ετοιμασου για τσαρκα  :dancing: :dancing: :dancing:
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
καβλωχυσιαριδες αμα κανεις περάσει απο καλλέργη και δει το κατερινακι να το πει αμέσως .....!!!! :helpplea: :helpplea: :P :P
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
γνησιο σκυλι του πολεμου ο πανος!!!!! :rockon: :rockon: :rockon:!!πανο περιμενω κριτικη για το τατουαζ του σαβαλα!!τον καναμε ανθρωπο και απεκτησε τατουαζ της προκοπης!!ααα και την παρασκευη ετοιμασου για τσαρκα  :dancing: :dancing: :dancing:
Αααααααααα ζηλεψα θελω κι εγω........κατι μου λεει παλι οτι θα ανεβω!!!!!!!!
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
18
Πόντοι
6
Διδυμου 8α και β ξερει κανεις τι παιζει παω τωρα να μαμησω
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
αν  και τωρα μαλλον θα εχεις γυρισει...
ενημερωτικα σου λεω οτι απο Διδυμου  8 αξιζει το Μαράκι ειναι πρωινη ..
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
ξέρετε τι ώρα ξεκινάει η απογευματινή βάρδια στην Διδύμου ?
 

Επισκέπτης
το  μαράκι λείπει αυτήν την εβδομάδα-  αυτό γράφτηκε ήδη από χθες
μην πάτε  τσάμπα ....
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
σημερα  βολτα στην φυλης και πρωτα απο το 40 οπου βγηκε μια συμπαθητικη ρωσιδουλα και η τσατσα με την μαγικη λεξη μουνακι-κωλαρακι,το κραταω στα υποψιν,κατα τ αλλα τα ιδια σχετικα με μονη καλη εξαιρεση στο 65 το πανω  οππου ητανε μια ομορφη κατα την γνωμη μου ρωσιδα η αλεξανδρα,τελικα αποφασιζω το μουνακι-κωλαρακι στο 40...τι ηθελα ο μαλακας???αρχικα μετα την ξενερωτη πιπα ανεβαινει απο πανω καΙ μετα απο λιγο αποφασιζω να την παρω απο τον κωλο...βεβαια η κοπελα σαν επαγγελματιας ηξερε πως να γαμηθει "ανωδυνα" και μου εκανε ενα στησιμο αριστοτεχνικο ετσι ωστε να μην μπορει να μπει ολη μεσα η τσαπου,ματαια προσπαθουσα αλλα δεν...τελικα τα παραταω και παω να την παρω πισωκολλητο τα ιδια σκατα κι εκει λες και γαμουσα τα μπουτια την ητανε...το δε μουνι και κωλος?λες και ειχα βαλει την πουτσα μου στο σωληναριο με την bepanthol(την ξερετε ολοι την κρεμουλα!!!) τελικα ουτε εχυσα ουτε τιποτα,και απογοητευμενος παω ξανα στο ατμ βγαζω 20 ευρω και πηγαινω στο 65 το πανω οπου (ειπε καποιος για την τσατσα οτι ειναι χειροτερη αλλα κατα την γνωμη μου ειναι πολυ ξηγημενη,σε εμενα τουλαχιστον..) ητανε η αλεξανδρα ευγενεστατη ,παρα πολυ καλη στο κρεββατι και εφυγα καταευχαριστημενος αλλα ακομα κλαιω τα 20 που πηγανε τσαμπα!!!ρε γαμωτο κανενα μυστικο για να μην τελειωνουν τα λεφτα υπαρχει???!!!!! :2funny: :2funny: :headbang: :headbang: :headbang:
 

ytrytr

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
135
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
σημερα  βολτα στην φυλης και πρωτα απο το 40 οπου βγηκε μια συμπαθητικη ρωσιδουλα και η τσατσα με την μαγικη λεξη μουνακι-κωλαρακι,το κραταω στα υποψιν,κατα τ αλλα τα ιδια σχετικα με μονη καλη εξαιρεση στο 65 το πανω  οππου ητανε μια ομορφη κατα την γνωμη μου ρωσιδα η αλεξανδρα,τελικα αποφασιζω το μουνακι-κωλαρακι στο 40...τι ηθελα ο μαλακας???αρχικα μετα την ξενερωτη πιπα ανεβαινει απο πανω καΙ μετα απο λιγο αποφασιζω να την παρω απο τον κωλο...βεβαια η κοπελα σαν επαγγελματιας ηξερε πως να γαμηθει "ανωδυνα" και μου εκανε ενα στησιμο αριστοτεχνικο ετσι ωστε να μην μπορει να μπει ολη μεσα η τσαπου,ματαια προσπαθουσα αλλα δεν...τελικα τα παραταω και παω να την παρω πισωκολλητο τα ιδια σκατα κι εκει λες και γαμουσα τα μπουτια την ητανε...το δε μουνι και κωλος?λες και ειχα βαλει την πουτσα μου στο σωληναριο με την bepanthol(την ξερετε ολοι την κρεμουλα!!!) τελικα ουτε εχυσα ουτε τιποτα,και απογοητευμενος παω ξανα στο ατμ βγαζω 20 ευρω και πηγαινω στο 65 το πανω οπου (ειπε καποιος για την τσατσα οτι ειναι χειροτερη αλλα κατα την γνωμη μου ειναι πολυ ξηγημενη,σε εμενα τουλαχιστον..) ητανε η αλεξανδρα ευγενεστατη ,παρα πολυ καλη στο κρεββατι και εφυγα καταευχαριστημενος αλλα ακομα κλαιω τα 20 που πηγανε τσαμπα!!!ρε γαμωτο κανενα μυστικο για να μην τελειωνουν τα λεφτα υπαρχει???!!!!! :2funny: :2funny: :headbang: :headbang: :headbang:
Φιλε Constantly η όποις άλλος ξέρει αυτή η ρωσίδα στο 40 έιναι μια μικρή λεπτή μελαχρινή με αλογουρά  και τατουαζ πάνω απ τον κώλο?thx
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom