Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 268 άτομα (34 μέλη και 234 επισκέπτες)

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
131
Πόντοι
66
o πανος και τα σκαμπιλακια στα κωλομαγουλα, καλος τιτλος για ποιημα..
 

EMPIRE

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2006
Μηνύματα
34
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα. Ξερει κανεις τι ρολο βαραει η απογευματινη στο 109 φυλης?
 

Επισκέπτης
μιποσ λες για τιν  μ αρια απο λιθουανια?τουλαχιστον μεχρι καπιο διαστιμα αυτι ιταν...τορα δε ξερο....α ρε αρχοντα τις καυλας πανο!!!!!!πιτσιλισες παλι!!!!ιποκλιθιτε ολοι στο big boss!!!!!!!
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Υποκλινόμαστε φίλε μου! Υποκλινόμαστε και...ενημερώνουμε(μετ'εμποδίων όμως,γιατί το site τα'χει παίξει):
Σήμερα απόγευμα στο Φυλής71-ισόγειο,πήρα την Αννα,από ρωσσία.Ξανθός άγγελος!
Αν και είχε αρκετή αναμονή,περίμενα και άξιζε τον κόπο.Σώμα θανατηφόρο-το μόνο μειονέκτημα είναι το βυζί,πολύ όμορφη όμως.Μικρούλα,και πολύ μωρό.ΠΟΛΥ άτακτη στο σαλόνι επίσης(ακούς πίτσι;).Στο δωμάτιο καταπληκτική.Πολλά κόλπα με τρίψιμο στο σώμα,ανεβοκατέβαινε,πίπα μετά μανίας,με χτυπήματα στη γλώσσα,μετά ανέβηκε από πάνω και χτυπιότανε.Και μετά πισοκωλλητό για φινάλε με απίστευτο στήσιμο,ξάπλωσε μπρούμητα με το μαξιλάρι από κάτω,και τούρλωσε τον κώλο της.Τα είδα όλα,η τύπισσα κάνει πολύ παιχνίδι κι αξίζει ολα τα λεφτά.Μάλιστα μου κορδωνώταν πως σήμερα δεν έκανε πολλά, και τα πολύ extreme θα τα κάνει απ΄την δεύτερη φορά,για να μην πάθω κανένα σοκ με την πρώτη!  :dancing:
Τελικά είχε δίκιο η Εύα η τσατσά αυτή τη φορά,αν και δεν της έχω και πολύ εμπιστοσύνη..  :2funny: :2funny: ήταν η καλύτερη που είχε.Να πάτε!
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
ααα γκομενιε δοκιμασες την Αννουλα εε??
εγω την είχα δει πρωτη φορα και διστασα είχε και πολυ κόσμο και βαριόμουν να περιμένω.. την επομενη ομως θα δοκιμάσω..μετα και τα θετικα σχολια και αλλων συναγωνιστων..
Η τσατσοκάβλα κανει πολυ διαφημιση για την κοπελα αλλα εγω θελω αυτη ..!! :dancing:
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.118
Κριτικές
148
Like
2.729
Πόντοι
6.925
Για την μικρή μελαχρινή στο 71 κάτω την πρωινή με ωραίο στήθος έχει κανείς να παρατηρήσει κάτι? Είναι ο επόμενος στόχος μου (μετά από 2 εν σειρά φόλες)
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Σημερα νωρις το απογευμα αφου διαβασα την περιγραφη του γκομενιου λιγο παραπανω,με κατεστρεψες κακουργε,με επιασαν οι καβλες και εφυγα σφαιρα για φυλης.
Στο υπογειο της μονης προδρομου ενα μπαζο
Στο 71 πανω ενα ομορφουλι καστανο πιπινακι με πολυ γλυκο προσωπο και καλα βυζια που δουλευει κανα χρονο στη φυλης αλλα μου κανει λιγο ξενερωτο και δεν το τιμησει ακομα,καποια στιγμη θα υποκυψω ομως...
Τελος στο 71 κατω η Αννουλα απο την ρωσια...περασα και το ευχαριστηθηκα.
Ξανθια αδυνατη με πολυ καλο κορμι και ομορφο προσωπο.Στο δωματιο αρχιζει με χαδια και τριψιμο στο κορμι για να αναψεις και συνεχιζει με πολυ καλο τσιμπουκι με αριστο τεμπο,χτυπηματα στην γλωσσα  και γλειψιμο λιγο κατω απο την βαση της καποτας,οχι ομως φουλ στα παπαρια :tickedoff: :tickedoff:,για να σε τρελανει ακομα πιο πολυ...γενικα την ξεζουμιζει πολυ καλα.
Στην συνεχεια καβαλαει τον Ψηλο και τον τρελαινει στο πηδημα,πολυ λυσσα μιλαμε.
Επειδη ειχα απογειωθει της λεω παμε ορθια απο πισω,μηπως και κρατησει λιγο παραπανω το εργο.επιασε το κολπο και τον εφαγε ετσι για αρκετη ωρα  συμμετεχοντας αρκετα και ακολουθωντας τις οδηγιες του σκηνοθετη χωρις παραπονα για το σκληρο παλουκωμα.
Χυσιμο στο στομα,με καποτα παντα.

Οπως λεει και ο  γνωστος κουτος...Αγγιξε την τελειοτητα το κοριτσι και προτεινεται ανεπιφυλακτα
 

Επισκέπτης
Υποκλινόμαστε φίλε μου! Υποκλινόμαστε και...ενημερώνουμε(μετ'εμποδίων όμως,γιατί το site τα'χει παίξει):
Σήμερα απόγευμα στο Φυλής71-ισόγειο,πήρα την Αννα,από ρωσσία.Ξανθός άγγελος!
Αν και είχε αρκετή αναμονή,περίμενα και άξιζε τον κόπο.Σώμα θανατηφόρο-το μόνο μειονέκτημα είναι το βυζί,πολύ όμορφη όμως.Μικρούλα,και πολύ μωρό.ΠΟΛΥ άτακτη στο σαλόνι επίσης(ακούς πίτσι;).Στο δωμάτιο καταπληκτική.Πολλά κόλπα με τρίψιμο στο σώμα,ανεβοκατέβαινε,πίπα μετά μανίας,με χτυπήματα στη γλώσσα,μετά ανέβηκε από πάνω και χτυπιότανε.Και μετά πισοκωλλητό για φινάλε με απίστευτο στήσιμο,ξάπλωσε μπρούμητα με το μαξιλάρι από κάτω,και τούρλωσε τον κώλο της.Τα είδα όλα,η τύπισσα κάνει πολύ παιχνίδι κι αξίζει ολα τα λεφτά.Μάλιστα μου κορδωνώταν πως σήμερα δεν έκανε πολλά, και τα πολύ extreme θα τα κάνει απ΄την δεύτερη φορά,για να μην πάθω κανένα σοκ με την πρώτη!   :dancing:
Τελικά είχε δίκιο η Εύα η τσατσά αυτή τη φορά,αν και δεν της έχω και πολύ εμπιστοσύνη..  :2funny: :2funny: ήταν η καλύτερη που είχε.Να πάτε!
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
α ρε θιριο!!!!!τιν τιμορισες τιν ατακτι αμαζονα με το σκλιροτραχιλο κονταρι σου!ευγε γκομενιε!!!!!ευγε πουτσαρα μου!!!
κοκολαγνε το τιμορισες και εσι βλεπο το ατακτο πορνιδιο.....
πσσσσ!!!!σας ζιλευο ρεεεεεεεεε!!!!
ατιμοι χιστεςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!σιγχαριτιρια!οσο για τιν ανουλα μου το ειχε πει ,σε σκαουτ με μπουρδελιαρι1984 ,ι ευα οτι θα τιν φερει....και θα ειναι καλι!
α ρε ευαμε τα τσαχπινογαργαλιαρικα πουτανακια σου!!!
 

Επισκέπτης
Σημερα 17.30 (απογευματινη σειρα)

Διδυμου 18(Γιατι δεν ειναι στον καταλογο?):Μαρινα,μελαγχροινη ψιλομεγαλη με μεγαλα βυζια και ψιλοτακουνα που δεν τα βγαζει στο κρεβατι.Η τσατσα ειπε οτι κανει ισπανικο,69,ελευθερες στασεις....
Τελικα δεν τα ειδα αυτα αφου εχυσα στην πιπα που μου εκανε επι 2 λεπτα,ρουφοντας και μουγριζοντας  :dancing: Τιμη 20 ευρω

Χτες 15.30(πρωινη σειρα)
Διδυμου 18  αισχος,μεγαλη χωρις βυζι
Διδυμου 18 υπογειο(Γιατι δεν ειναι στον καταλογο?):Αλεξανδρα.Τα λογια περιττα.Τα κανει ολα μονη της.Δεν συστηνεται γι'αυτους που θελουν αγαπη,στοργη και προδερμ.Τιμη 20 ευρω.
Διδυμου 20 Ρωσσιδα μικρη με ασπρο ολοσωμο
Διδυμου 8β (τα απογευματα γιατι μενει κλειστο?) Μαρια,ξανθια με κοτσιδες,χωρισ βυζι αλλα χαρουμενη και γελαστη.Για οσους θελουν να το κανουν με την συμμαθητρια τους...
Διδυμου 8α πρωι και βραδυ κλειστα (Γιατι?)

 

Επισκέπτης
Συγγνώμη παιδιά, αλλά στο Φ40 στο υπόγειο δεν υπάρχει Ολγα τουλάχιστον έτσι ισχυρίστηκε η τσα. Η Αλεξάνδρα που ήταν όμως σήμερα στις 18:00 ήταν μικρούλα πολύ καλή και υπομονετική και κάνει και reverse cow girl με δική της πρωτοβουλία.
 

Επισκέπτης
Επίσης θα ήθελα ν' αναφερθώ στο Φ71β μπλέ πόρτα επιβεβαιώνοντας τους συναδέλφους για την Αννούλα. Ωστόσο θεωρώ ότι είναι MILF (τώρα πιά MIHF...) γιατί τόσο χαλαρό δέρμα, μ...ί και τόσο πεσμένο στήθος δε δικαιολογούνται αλλιώς. Ωστόσο με αυτή τη συμμετοχή και αυτό το κορμί και πρόσωπο θα πάει μπροστά (και όλο και κάποιον θάχει από πίσω!)
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
δηλαδή ρε guyz για αυριο πρωί τι προτείνετε;
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.662
Πόντοι
2.606
θα βαλεις ξυπνητηρι??
 

Επισκέπτης
Ξέχασα ν' αναφέρω ότι αύριο η Αννούλα (Φ71β μπλέ πόρτα) εργάζεται πρωί (10:00-17:00) για τους φίλους που πιθανόν να ενδιαφέρονται. Παρακαλώ όποιον εντοπίσει την Ολγα που είχε αρχικά εντοπισθεί από τους σοφούς της φυλής (tribe) στη Φυλής 40 να ενημερώσει.
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
131
Πόντοι
66
Ξέχασα ν' αναφέρω ότι αύριο η Αννούλα (Φ71β μπλέ πόρτα) εργάζεται πρωί (10:00-17:00) για τους φίλους που πιθανόν να ενδιαφέρονται. Παρακαλώ όποιον εντοπίσει την Ολγα που είχε αρχικά εντοπισθεί από τους σοφούς της φυλής (tribe) στη Φυλής 40 να ενημερώσει.
Ξέχασα ν' αναφέρω ότι αύριο η Αννούλα (Φ71β μπλέ πόρτα) εργάζεται πρωί (10:00-17:00) για τους φίλους που πιθανόν να ενδιαφέρονται. Παρακαλώ όποιον εντοπίσει την Ολγα που είχε αρχικά εντοπισθεί από τους σοφούς της φυλής (tribe) στη Φυλής 40 να ενημερώσει.
καλα που το πες, θα ετρεχα το βραδυ..
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
Για την μικρή μελαχρινή στο 71 κάτω την πρωινή με ωραίο στήθος έχει κανείς να παρατηρήσει κάτι? Είναι ο επόμενος στόχος μου (μετά από 2 εν σειρά φόλες)
ναι το κοριτσακι ειναι απο την ρουμανια και μιλαγα με την ηλικιωμενη τσατσα για αυτην χθες και μου ειπε μερικα πραγματα και μου ραγησε την καρδια...την εχω παρει δυο φορες αλλα δεν θελω να την ξαναπαρω με αυτα  που μου ειπε...σορυ κιολας αλλα νιωθω ενοχες,αμα θελεις να σου πω περισσοτερα  και σε νοιαζει στειλε μου πμ.
 

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
τι θα πει GFE? sorry για την αγνοια!!
 

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
εφχαριστω αν και εκανα μια σχετικη ερευνα και βρεικα και αυτο και αλλαπολλα. Και παλι σε ευχαριστω!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom