Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 103 άτομα (3 μέλη και 100 επισκέπτες)

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Αγίου Πέτρου χτες βράδυ ένα νεαρό ρωσικό πορνίδιο με δίχτυ, heels και μαύρο νυχάκι. Το έχω πιτσιλίσει παλαιότερα και είναι μούφα, αλλά είναι τόσο όμορφο που δύσκολα αντιστέκεσαι. Επέστρεψα για μια πιπούλα στα όρθια αλλά για κακή μου τύχη είχε μαζέψει κόσμο. Κατέληξα στο στούντι αριστομένους 72 όπου πέταξα ένα πενηντάρι για κάτι που το εν λόγω πορνίδιο θα έκανε με 20άρι.
 

PSOLOGIVER

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Χθεσινή απογευματινή επιδρομή στη Φυλής διότι οι εξετάσεις τεστοστερόνης ήταν αυξημένες όπως πριν λίγο καιρό αλλά καταστροφή.ΟΛΑ τα ΜΠΑΖΑ είχαν μαζευτεί εκτός από ένα καλό μελαχρινάκι στο Φωκαίας 25 το κάτω.Ξέρει κανείς τίποτα ? έχει δοκιμασθεί ? Τελικά τα μάζεψα και πήγα Αγαθουπόλεως στη Βανέσσα και πέρασα super - είχε και τα κέφια της - ,επίσης μου δήλωσε ότι να μην της λένε ότι είναι από το site και να προσέξει την περιποίηση τους γιατί είναι αυτή που είναι.Πάντως αν πας με τα νερά της είναι σκέτη απόλαυση.Μάλιστα μόλις μπαίνει μέσα την αρχίζω στα κομπλιμέντα αλλά η γάτα αστειεύοντας μου λέει "αστα αυτά σε όλες μας τα ίδια λες πονηρέ !".Και για να ολοκληρωθεί η αποβολή της τεστοστερόνης πέρασα και από Φυλής 109 πάνω στη Βίκυ-Βικτώρια για άλλο ένα επιτυχημένο βόλι σήμερα το πρωί.
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Χθεσινή απογευματινή επιδρομή στη Φυλής διότι οι εξετάσεις τεστοστερόνης ήταν αυξημένες όπως πριν λίγο καιρό αλλά καταστροφή.ΟΛΑ τα ΜΠΑΖΑ είχαν μαζευτεί εκτός από ένα καλό μελαχρινάκι στο Φωκαίας 25 το κάτω.Ξέρει κανείς τίποτα ? έχει δοκιμασθεί ? Τελικά τα μάζεψα και πήγα Αγαθουπόλεως στη Βανέσσα και πέρασα super - είχε και τα κέφια της - ,επίσης μου δήλωσε ότι να μην της λένε ότι είναι από το site και να προσέξει την περιποίηση τους γιατί είναι αυτή που είναι.Πάντως αν πας με τα νερά της είναι σκέτη απόλαυση.Μάλιστα μόλις μπαίνει μέσα την αρχίζω στα κομπλιμέντα αλλά η γάτα αστειεύοντας μου λέει "αστα αυτά σε όλες μας τα ίδια λες πονηρέ !".Και για να ολοκληρωθεί η αποβολή της τεστοστερόνης πέρασα και από Φυλής 109 πάνω στη Βίκυ-Βικτώρια για άλλο ένα επιτυχημένο βόλι σήμερα το πρωί.
αν λες την αννουλα στο φωκαιας 25 ειναι μετριοκαλη μεσα,οχι σουπερ ,αλλα δε τα κλαις απο την αλλη.

και η βανεσσα πες της την ιδια απαντηση δινει σε ολους μας οταν της κανουμε κοπλιμεντα..."αστα αυτα πονηρε,τα ιδια λες σε ολες μας" :grin:
 

poto84

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
924
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
1.997
Εμενα δεν μοπυ χει απαντησει αυτα λες σε ολες..γτ εχεικαταλαβει οτι πλεονπαω μονο εκει..χαχαχαχα.παντως οταν της ειπα εγω οτι γραφω στο σαιτ με ρωτησε πολλα σχετικα..ενδιαφεροταν
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Εμενα δεν μοπυ χει απαντησει αυτα λες σε ολες..γτ εχεικαταλαβει οτι πλεονπαω μονο εκει..χαχαχαχα.παντως οταν της ειπα εγω οτι γραφω στο σαιτ με ρωτησε πολλα σχετικα..ενδιαφεροταν
καλα, αμα αρχισεις τις απουσιες να δεις τι θα ακουσεις και εσυ :2funny:
 

celtic1888

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
33
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά ξέρει κανείς σας που δουλεύει αυτή την εποχή η Έλενα από Περγαμου 1 και Φ134 και σε τι βάρδια ... ας ενημερώσει κάποιος συναγωνιστής γιατί εχω φαγωθεί να την  :knockinb:
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
πρωινη ενμερωση απο φυλης.

80 αλλο ενα ζευγος 4αρες βυζαρες λιγοτερο πεσμενα ομως,με πολυ καλο σημα που τα κουβαλαγε η γνωστη μαριαννα.

Την Μαριάννα την είχα πετύχει απογευμα στο 109 κάτω. τα πρωινά είναι στο 80..
σημερα που πηγα στο 109 δεν ηταν!! Ξερουμε αν δουλευει απογευματα και που??? ή ηταν τυχαια η εμφανιση της στο 109??? :think:

Σημερα βραδυ..
στο 134 υπόγειο η Ντορα ξανθο με λιγο μεγαλο κωλο σε σχεση με το υπόλοιπο σωμα της. ο κωλος είναι ιδανικος για να την εχεις στα 4 ,αφου εχει εκεινα τα πιασηματα-λαβες ωστε κρατώντας την από εκει να την σφυροκοπας αγρια! :fuck2:

στο 134 ισογειο η Αννουλα.. το τιμαει το 20ρικο! μπραβο της! καβλιαρα  :kissass2:

στο 134 πανω μια με ξανθο μαλλι καρε όχι η Αλεξάνδρα ... ονομα δεν θυμαμαι.. μακρια.. το μουνι της ηταν σαν σαπια ντοματα γεματη κρεμα ... την εδιωξα :s&m_3:

στο 109 πανω η μιλφ Μαρίνα

στο 109 κατω μια μελαχροινη αδυνατη μικρο βυζι μετρια..

στο 80 η Ελλη

στο 59 μια ξανθια καινουρια δεν εχει δοκιμασθει.. αρκετα καλη στο δωματιο συμφωνα με το αγορι της υπηρεσιας οπως μου ειπε και καλα φιλικα.. θα δοκιμασθει προσεχως και βλεπουμε

:rockon: :rockon: :rockon:
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Την Μαριάννα την είχα πετύχει απογευμα στο 109 κάτω. τα πρωινά είναι στο 80..
σημερα που πηγα στο 109 δεν ηταν!! Ξερουμε αν δουλευει απογευματα και που??? ή ηταν τυχαια η εμφανιση της στο 109??? :think:

τυχαια ηταν

στο 109 κατω μια μελαχροινη αδυνατη μικρο βυζι μετρια..

μαρια την λενε και ειναι πολυ καλη..
δες κριτικες της στο 80,84 πανω,109 κατω και δοκιμασε την οταν την ξαναδεις.

στο 134 πανω μια με ξανθο μαλλι καρε όχι η Αλεξάνδρα ... ονομα δεν θυμαμαι.. μακρια.. το μουνι της ηταν σαν σαπια ντοματα γεματη κρεμα ... την εδιωξα :s&m_3:

ντενιζα την λενε και εχουν γραφτει μονο ασχημα για την κοπελα.
τοσο  σε δικη μου κριτικη στο 65 πανω πριν καιρο οσο κ απο αλλους τυς τελευταιους μηνες που ειναι εκει.
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
ρε μαγκιες η καρλα  στην φωκαιας πως σασ φαινεται?

θα σου πω εγω φιλε: ειναι σεξουλιάρα, έχει πιασίματα και ειναι πολυ καθαρο κορίτσι και το γατάκι της σφικτό παρόλο την κρέμα
καθαριότητα σημαίνει τυπικη πίπα με σαμπρέλα ουτε καραμέλωμα ούτε τίποτα εκτός και αν σε δει και της αρέσεις και μοσχοβολάς αφρόλουτρο ;)
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
μαρια την λενε και ειναι πολυ καλη..
δες κριτικες της στο 80,84 πανω,109 κατω και δοκιμασε την οταν την ξαναδεις.

Ναι Kokolonge μου την έχω στα άμεσα σχεδιά μου.. χεχε :grin:  :pipa1:

ντενιζα την λενε και εχουν γραφτει μονο ασχημα για την κοπελα.
τοσο  σε δικη μου κριτικη στο 65 πανω πριν καιρο οσο κ απο αλλους τυς τελευταιους μηνες που ειναι εκει.

Δεν θυμόμουν κριτικες.. :headbang: είχα καιρο να αναιβω σ αυτο το μπουρδελο πανω γιατι απο το παρελθον δεν ειχα καλές εμπειριες.. οπως και επιβεβαιώθηκε για αλλη μια φορα.. και τα δωματια πολυ βρωμικα!

Μονο μία φορα πριν 2 χρονια αν θυμαμαι καλα είχα πιτσιλισει ένα καλο μωρο Μιλένα...
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
150
Πόντοι
16
μα τι γαματε ρε μαστορεσ ?? :zfuck: :zfuck:?ολη τη σαβουρα που υπαρχει!!! :jerking: :jerking: :jerking: :tickedoff:

γρηγορα στην Αντζελα στο υπογειο στη φωκαιασ κοντα στη λιοσιων (δεν θυμαμαι νουμερο τωρα)
ειναι μια καστανοξανθη με 20 ευρω ψιλοκοντη κανει φιφουκι τυπου καταπιολα και μετα ολον μεσα στο γνκωλον αλλα τα μπαλλακια τα αφηνει οξω να παρουν αερα!!

τρεχτε να προλαβετε !!! :zfuck: :zfuck: :zfuck: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
μα τι γαματε ρε μαστορεσ ?? :zfuck: :zfuck:?ολη τη σαβουρα που υπαρχει!!! :jerking: :jerking: :jerking: :tickedoff:

γρηγορα στην Αντζελα στο υπογειο στη φωκαιασ κοντα στη λιοσιων (δεν θυμαμαι νουμερο τωρα)
ειναι μια καστανοξανθη με 20 ευρω ψιλοκοντη κανει φιφουκι τυπου καταπιολα και μετα ολον μεσα στο γνκωλον αλλα τα μπαλλακια τα αφηνει οξω να παρουν αερα!!

τρεχτε να προλαβετε !!! :zfuck: :zfuck: :zfuck: :rockon: :rockon: :rockon:
Tι εννοεις τυπου καταπιολα? Οτι κανει και ακαποτο με τελειωμα στο στομα για την συνολικη τιμη των 20 ευρω? Φωκαιας ποιο νουμερο? Το τμημα της Φωκαιας που εχει μπουρδελα αρχιζει και τελειωνει κοντα στην Αχαρνων και οχι στην Λιοσιων. Ποιες ωρες την πετυχαινεις? Εισαι σιγουρος οτι την λενε Αντζελα? Ποιας ηλικιας και εθνικοτητας ειναι? Αν εχεις την καλωσυνη γινε λιγο ποιο κατατοπιστικος.

Ευχαριστω
 

Επισκέπτης
τυχαια ηταν

μαρια την λενε και ειναι πολυ καλη..
δες κριτικες της στο 80,84 πανω,109 κατω και δοκιμασε την οταν την ξαναδεις.

Για την Μαρια εκ Βουλγαριας που αυτον τον καιρο δουλευει εκει (109 κατω) απογευματινη βαρδια μιλας? Προκειται για την ιδια Μαρια για οποια εχουν γραφτει μικτες εως και πολυ κακες κριτικες (με χειροτερη εκεινη της 11/7/09 απο Βalkhals)?
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Tι εννοεις τυπου καταπιολα? Οτι κανει και ακαποτο με τελειωμα στο στομα για την συνολικη τιμη των 20 ευρω? Φωκαιας ποιο νουμερο? Το τμημα της Φωκαιας που εχει μπουρδελα αρχιζει και τελειωνει κοντα στην Αχαρνων και οχι στην Λιοσιων. Ποιες ωρες την πετυχαινεις? Εισαι σιγουρος οτι την λενε Αντζελα? Ποιας ηλικιας και εθνικοτητας ειναι? Αν εχεις την καλωσυνη γινε λιγο ποιο κατατοπιστικος.

Ευχαριστω

Τέλος πάντων...

Μήπως εννοεί το υπογειάκι Φωκαίας 27Α που έχει ..."χαρακτηριστικά" Λιοσσίων  :grin:
 

Επισκέπτης
καυλιμερα σε ολουσ τουσ μπουρδελοβιουσ!
ελπιζο να ειχατε ιγρα ονιρα εχθεσ!
χθεσινι καταδρομικι στα ιγρα καλντεριμια του μεταξιου!
ε ι γκαυλα μου δεν αντεχε αλλο.επρεπε να τιν αδειασο τι σακουλα με φλοκοδεσ ιγρο.
ετσι λοιπον καβαλισα τον λαγνο ατι μου και κατεβικα στι βρομικι πιατσα!
μεσιμεριανι βαρδια!

κολονου 30α στο κατερινοσπιτο πιτσιολιοταν ι μπιανκα.μια μελαχρινι κορασιδα με αφρατουλικο ορεο ποπουδακι.

κολονου 32α πετιχα τιν αλλαγι τισ ατακτισ πορνισ.με ιποδεκτικε ι μιλφει σαρα ομοσ με τα πολιτικα τισ ρουχα και οχι τα ρουχα τισ δουλεια!τα ειχε τα πιασιματακια τισ παντοσ το μιλφει!
σινε-χινο παρακατο...

ιασονοσ 19 κατο πιτσιλιοταν το μαρακι....ξανθο λιγεροκορμι νεανιδα με ορεο μικρο στιτο βιζακι για ρουφιγμα!πρεπει να γινι σπλασ τεστ στο μελον!

ιασονοσ 20γ πορνιδιο εν ονοματι ευα!σιμπαθιτικουλα...

στο τσαρδι τισ καλεργι ιταν ενα εμφανισικο και ευδιαθετο μιλφει που τον επερνε και ακαποτο!
φοβερο σκινικο...εξο απο τιν καλεργι να βαρανε πρεζα 3 χιστεσ και οι αχριστοι μλπε κακοι ιποτεσ να εχουν αραγμενα τα αλογα τουσ στο σταβλο τισ καραισκακισ και αυτοι να καυλαντιζουν με καφεδακι στο καφε τισ πλατιασ καραισκακισ!χεχε!!!!!!!
αυτα τα τουριστικα μνιμια (τουσ πρεζακιδεσ) μονο ι αθινα τα εχι!!!!χαχα!

κολονου 27 στιν ιπογα πιτσιλιοταν μια μελαχρινι ρουμανα ψιλι σαν το κιπαρισι με ορεο στιτο και μικρο σχετικα βιζακι!σεξυ παρουσια!
περασα λοιπον στο πορνοδοματιο!
τον ρουφαγε ομορφα αισθισιακα αργα και τον τον μαλακιζε σε επιπεδο καυλιασισ.
ανεκτικι σε φιλακιαα στα ομορφα βιζακια τισ και στο λεμουδακο τισ!

δεν ιθελε να καβαλικευσει τον μινοταυρο μου και ετσι τιν αρχισα στοο ιεραποστολικο και μετα τιν πιτσιλισα σε αγριο dogy style οπου ειχε ορεο στισιμο αλλα οχι και τρελι σιμετοχι!

γενικα ιταν μια τιμια προτασι τον 15 πορνοευρο!ενα τιπικο πιτσιλισμα μεταξουργειου!
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.118
Κριτικές
148
Like
2.731
Πόντοι
6.925
Πρωινή σήμερα.

Φυλής 86Β η Αλεξάνδρα ωραία 3,5αρια στήθια τα οποία τα έτριβε και κουνούσε.
Φυλής 84Α η γνωστή τον τελευταίο χρόνο μετριότητα με τα σιλικον στηθάκια της
Φυλής 71Β η Ελενα με το κουλούρι της +10
Φυλής 71Α ενεφανίσθη ολόγυμνη με μία μόνο κορδέλα στον μηρό νεαρά που μου έμοιαζε με την Βαρβάρα (είχε κ τα τραγούδια της) αλλά μου φάνηκε πιο όμορφη και πιο νέα. Εχω να πάω μαζί της 1 χρόνο και την ξέχασα. Παίδες αυτή είναι ?
Φυλής 92 η μιλφ οφ δε γήαρ Ευα
Περγαμου υπόγα μία εντελώς αδιάφορη μελαχρινή
Φυλής 65Β η κλασσική νταρντανίτσα με κουλούρι 69 κλπ. σε τρελά κέφια (1η φορά την είδα έτσι) να χαιδευει πιάνει @@ κλπ για να μπεις.
Φυλής 69Β η γνωστή ξανθιά μιλφίτσα
Φυλής 69Α η Χριστίνα ΤΟ vfm αυτής της εποχής
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Την Μαριάννα την είχα πετύχει απογευμα στο 109 κάτω. τα πρωινά είναι στο 80..
σημερα που πηγα στο 109 δεν ηταν!! Ξερουμε αν δουλευει απογευματα και που??? ή ηταν τυχαια η εμφανιση της στο 109??? :think:

Μαριάννα η Βουλγάρα   :dancing:

...απο την "Βραζιλία της Βουλγαρίας"     :grin:
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
χτες 8/10 μινι εξορμηση στη βραδυνη βαρδια :

φωκαιας 25β(κατω) η μελαχροινη ρουμανα αννουλα :)

φωκαιας19 μια μελαχροινη ανθυπομετρια :huh:

φωκαιας 17β(πανω) μια συμπαθητικου υφους αδυνατη ξανθουλα :-

φωκαιας 17α(κατω) ενα ομορφο μελαχροινο πολυ αξιολογης εμφανισης(ρουμανικο κορμι φανηκε) :-*

φυλης66 η ομορφη καυλωξεπετω χριστινα :hmm:

παιωνιου 10(στουντιο αυτο) το ομορφο ρωσσιδακι ναταλι και η καυλιαρα πολωνεζα νικολ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom