Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 101 άτομα (4 μέλη και 97 επισκέπτες)

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.590
Πόντοι
4.765
Σαββατο βραδυ 3/10 λιγο πριν το κλεισιμο και αφου προηγηθηκε συντομη βολτα στη Φωκαιας οπου δε προεκυψε κατι αξιολογο αφου τα σπιτια της συγκεκριμενης οδου ειχαν πανομοιοτυπα αδυνατα και αβυζα κοριτσια κατεληξα στο φυλης 59 κατω οπου εμφανιστηκε πολυ ομορφη νεαροτατη ρουμανα με πολυ δυνατο κορμι ονοματι Χριστινα :think:.Μεσα οπως περιγραφω και στη κριτικη δε λεει και πολλα,για οσους ψαχνουν ομως μια πολυ ομορφη και φρεσκια πιτσιρικα ειναι πολυ καλη περιπτωση
 

celtic1888

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
33
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Γνωρίζει κάποιος συναγωνιστής να μου πει που δουλεύει ΄πλέον η Έλενα από Περγάμου 1 και Φ134 γιατί έχω ψιλοφάει τον κόσμο να τη βρω και δεν την πετυχαίνω πουθενα??? Ευχαριστώ...
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.907
Πόντοι
19.505
Γνωρίζει κάποιος συναγωνιστής να μου πει που δουλεύει ΄πλέον η Έλενα από Περγάμου 1 και Φ134 γιατί έχω ψιλοφάει τον κόσμο να τη βρω και δεν την πετυχαίνω πουθενα??? Ευχαριστώ...

νομίζω φυλής 200
 

zwnianos21

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
1
Καλημέρα μάγκες!!!λογω υπερκαβλίας εχετε να προτείνετε κανενα ωραίο μουνάκι για εκτόνωση στην πρωινή ζώνη στην καβλοοδό φυλής???ευχαριστω και περιμενω σε γρηγορη ανταπόκριση..οχι για μενα για τον φουκαριάρη τον μητσο μου ρε παιδια..
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.907
Πόντοι
19.505
μονής προδρόμου άνω μια μιλφ με μακρυα μαύρα μαλιά
μονής προδρόμου κάτω μια ξανθιά γκοθού με τατουάζ
 

Επισκέπτης
Καλημέρα μάγκες!!!λογω υπερκαβλίας εχετε να προτείνετε κανενα ωραίο μουνάκι για εκτόνωση στην πρωινή ζώνη στην καβλοοδό φυλής???ευχαριστω και περιμενω σε γρηγορη ανταπόκριση..οχι για μενα για τον φουκαριάρη τον μητσο μου ρε παιδια..
ολο και κατι θα βρεισ στιν πουτανιαρα φιλισ!εχι ορεα μορακια!
ακου τιν καβλα σου τιτανοκαυλε χιστι!!!!
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Καλημέρα μάγκες!!!λογω υπερκαβλίας εχετε να προτείνετε κανενα ωραίο μουνάκι για εκτόνωση στην πρωινή ζώνη στην καβλοοδό φυλής???ευχαριστω και περιμενω σε γρηγορη ανταπόκριση..οχι για μενα για τον φουκαριάρη τον μητσο μου ρε παιδια..
Διδύμου 18 στη υπόγα. Ναταλί ! Δύναμη...
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.907
Πόντοι
19.505
Καλημέρα μάγκες!!!λογω υπερκαβλίας εχετε να προτείνετε κανενα ωραίο μουνάκι για εκτόνωση στην πρωινή ζώνη στην καβλοοδό φυλής???ευχαριστω και περιμενω σε γρηγορη ανταπόκριση..οχι για μενα για τον φουκαριάρη τον μητσο μου ρε παιδια..

φωκαίας 17 πάνω η Όλγα/Λολίτα είναι ωραίο μωρό
 

zwnianos21

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
1
να στε καλά ρε μάγκες!ευχαριστώ κι εγώ αλλα πιο πολύ ο μήτσος μου..αναμεινατε την ανταπόκριση μου..!!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
μονής προδρόμου άνω μια μιλφ με μακρυα μαύρα μαλιά
μονής προδρόμου κάτω μια ξανθιά γκοθού με τατουάζ
Eπισης..
Μυρων 5
Κοντο μελαχρινο μετριο
Φυλης 95
Κατερινα μιλφ
Φυλης 69
Τανια
Φυλής 67
Κατερινα ψηλη μελαχρινη με πολυ καλο κορμι αλλα μετρια φατσουλα
Φυλης 59 ανω
Χριστινα απο το Φ66
 

fuck al pa

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
99
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε μαγκες μεγαλα στηθια σε ποια δρελα παιζουν??
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
πρωινη ενμερωση απο φυλης.

στο 54 πανω η ρουμανα χριστινα απο το 66.ομορφη με αριστο κορμι,ειδικα κωλο.εχουν γραφτει πολλα.

54 κατω μια μελαχροινη με λιγα περιττα κιλα σε μπουτια-περιφερεια και μεγλα 4αρια πεσμενα βυζια.

80 αλλο ενα ζευγος 4αρες βυζαρες λιγοτερο πεσμενα ομως,με πολυ καλο σημα που τα κουβαλαγε η γνωστη μαριαννα.

84 πανω καστανη μετριοτητα μαρια.

86 πανω ομορφη καστανη νερα με κοτσιδακια,αριστο κορμι και εκπληκτικα 2,5αρια στηθη.δεν με εμπνεει ομως.η εμπειρια μου λεει οτι θα ειναι ξεπετα.

69 κατω η τανια.ξανθια 35αρα με καλο προσωπο,γεματο κωλο κκαι μικρο στηθος.μετρια στο  γαμησι.

67 ενα καστανο νεαρο που εδειχνε εντελως αβγαλτο.ειχε ωραιο κορμι με ωραιο στητο μικρο στηθος και ωραιο γεματο αλλα σφιχτο κωλο.

71 κατω η λουνα.μελαχροινη,ψηλη,δεμενο σκαρι αλλα οχι παχια με μεταλλαγμενα βυζια.+10 ακαποτο και +10 κωλος.

μονης προδρομου ανω ενα μελαχροινο κατω του μετριου και

κατω μια ξανθια νεαρη  νεα στην περιοχη με καλουτσικο κορμι.

φωκαις 24 ξανθια μετριοτητα.

22 πανω  μελαχροινο για τα μπαζα.

κατω μελαχροινο ψηλο με καλο κορμι.

25 κατω μια ξανθια με καλουτσικο σωμα που τον τελευταιο καιρο παιζει στο 84 πανω της φυλης τα απογευματα,.

πανω ενα αδυνατο μελαχροινο νεαρο με ωραιο σωμα.

17 πανω η ολγα,παλια λολιτα,αποστεωμενη,σαν να γλειφεις μπριζολακια στα βλαχικα στην βαρη.

17 κατω ενα που δεν θυμαμαι γαμω τα γηρατεια μου.

19 ο μουνσρος μαρινα που ανακαλυψε ο σκορπιος με αριστο κορμι,προσψπο αλλα σαλοναρισμα που δεν εμπνεει.θα της το ριξω ομως καποια στιγμη γιατι ειναι μουναρα.

φυλης 134 ισογειο εναμετριιο προς το κακο μελαχροινο με βιαστικη τσατσα,

134 υπογα ενα αχρωμο κοντο καστανο με καλο κορμι.

109 κατω η μελαχροινη βικτωρια,πουπισης ανακαλυψς ο σκοριπιος.ομορφο προσωπο.αριστο αδυνατο κορμι,σεβαστου μεγεθοες ρωγα.
μεγαλα αλλα νεανικα μουνοχειλα που δεν εχον ξεχειλωσει ακομα σαν της ντενιζας και βεντουζαρουν πανω στο καβλι.
πολυ καλο τσιμπουκι και γενικα που καλη συμμτοχη προς το gfe ομως με αριστα βογγητα,βλεμματα,χαδια και ανεση χρονου.

μια πολυ καλη επιλογη για το 20αρικο.

τι μουνοχειλα ειναι αυτα ρε σκορπιε.
πρεπει να εχεις χορτασει ρουφηγμα.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
παιδες μια πληροφορια θελω

τη βιολετα που δουλευει στο διδυμου 8β προσπαθω να την πετυχω δυο βδομαδες τωρα, και δεν τη βρισκω
ξερει κανενας τιποτα?
 

alex_kf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Κριτικές
61
Like
0
Πόντοι
676
παιδες μια πληροφορια θελω

τη βιολετα που δουλευει στο διδυμου 8β προσπαθω να την πετυχω δυο βδομαδες τωρα, και δεν τη βρισκω
ξερει κανενας τιποτα?

Δυο βδομάδες έχω να πάω, πρωινή βάρδια είναι, αν σε βοηθάει αυτό...
 

Επισκέπτης
γεια σασ χιστεσ μου!ελπιζο να σασ βρισκο γεματουσ γκαυλεσ και το σπερμα σασ να αναβλιζι απο μεσα σασ!
μολισ γιρισα απο πορνοεκδρομι στιν πιατσα!
προτιμισα να εξερευνισο τουρ ακριτιτουσ ναουσ τισ ιδονισ τισ φιλισ στα νουμερα 134!

στο φιλισ 109 το επανο ιταν το μιλφει μαρινα.μελαχρινο πορνιδιο με χαλαρο κορμι ομοσ.

στο φιλισ 109 το κατο ιταν ι μαρια απο βουλγαρια ι οποια επιτσιλισθι!

φιλισ 134β στιν ιπογα
ιταν ενα εκφιλο ξανθια πορνιδιακι με πετακτο ολοστρογγιλο κολαρινι ι ντορα!μου ψιλογκαυλοσε το μαστιγιο μου αλλα αντισταθικα!θα πιτσιλιστει στο μελοον σιγουρα!
ι πορνιαρικι φατσουλα τισ με αναστατοσε!

φιλισ 134α ι ξανθια ανουλα με το θανατιφορο λεπτοοκαμομενο κορμακι τισ.
πολι καλι σιμετοχι και στιν παρτουζολαγνια!

φιλισ 134 οροφοσ ι αλεξανδρα.ξανθια κορασιδα με ελκιστικο κορμακι ι οποια εδινε το κουλουρακι τισ!

λιγο παρακατο στο φιλισ 99 ιταν ι μεταλαγμενι νεραιδα ευα με τισ πορνοβιζαρεσ τισ!
το δροσερο αγορι μου ανιξε τιν πορτα....
δεν αρκεστικε ομοσ μονο σε αυτο διοτι μολισ εφιγε ο κοσμοσ μου ανιξε και το θερμουαρ απο το παντελονακι του και εβγαλε το κεφαλακι του εξο!ισοσ ιθελε να παρει αερα,αινιδα οτι ουδενιδα.
μου εκανε ανιθικεσ προτασεισ αλλα δεν ιπεκιψα!χεχε!πορνοσινεχισα τιν τσαρκα!

στο τσαρδι στι μιρον ιταν ι βαλια.μελαχρινο με κοντο μαλι με πιασιματακια!

εγο πιτσιλισα τιν μαρια τιν βουλγαρα στο φιλισ 109!οποσ παντα αψογι σε ολα!
ποδολαγνια,κλιτοριδολαγνια,ακαποτο τσιμπουκλοβερακι,69!!!!
τιμαει τα πορνοευρο του το κοριτσι!!!
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Η τελευταια μου κατακτηση στις βιτρινες του Αλκμαρ με εχουν κανει να ξεχασω την Μαρια η Μαριαννα τωρα 109,παλιοτερα φυλης 71,80,59,φωκαιας 24,μαλιστα τραβουσα και τον πορνο γαζελο να περασει αλλα τιποτα αυτος.(βλ σιλβανα).Απο τα αξιολογα τεμαχια της ΦΥΛΗΣ και περιξ...η πωλινα ειναι ακομα το πρωι στο 109 πανω....







υγ καλοριζικη και καλοταξιδι
 

joe125

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2006
Μηνύματα
407
Like
62
Πόντοι
1
λιγο παρακατο στο φιλισ 94 ιταν ι μεταλαγμενι νεραιδα ευα με τισ πορνοβιζαρεσ τισ!
το δροσερο αγορι μου ανιξε τιν πορτα....
δεν αρκεστικε ομοσ μονο σε αυτο διοτι μολισ εφιγε ο κοσμοσ μου ανιξε και το θερμουαρ απο το παντελονακι τισ και εβγαλε το κεφαλακι του εξο!ισοσ ιθελε να παρει αερα,αινιδα οτι ουδενιδα.
μου εκανε ανιθικεσ προτασεισ αλλα δεν ιπεκιψα!χεχε!πορνοσινεχισα τιν τσαρκα!
Μέγα pitsi να σου κάνω δύο ερωτήσεις???
Η πρώτη είναι η Εύα με της βυζάρες που δούλευε στο Αγκύρας 1 ήταν αυτή η Εύα???
Και δεύτερη υπάρχει στην οδό της ακολασίας σπίτι στην Φυλής  94 που λες???
 

Επισκέπτης
Μέγα pitsi να σου κάνω δύο ερωτήσεις???
Η πρώτη είναι η Εύα με της βυζάρες που δούλευε στο Αγκύρας 1 ήταν αυτή η Εύα???
Και δεύτερη υπάρχει στην οδό της ακολασίας σπίτι στην Φυλής  94 που λες???
99 ενοουσα τιν ιπογα!σορυ!χεχε!
για το δευτερο εροτιμα νομιζο ειναι ι ευα ι κουμαριανου στο 99!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom