Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 228 άτομα (9 μέλη και 219 επισκέπτες)

gamiseos

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2008
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
μαγκες εχασα την αλινα την τσεχα που δουλευε κολωνου 27β!μου ειπαν πηγε στουντιο αλλα δε μου ειπαν σε ποιο!βοηθειαααααααααα!
 

Επισκέπτης
μαγκες εχασα την αλινα την τσεχα που δουλευε κολωνου 27β!μου ειπαν πηγε στουντιο αλλα δε μου ειπαν σε ποιο!βοηθειαααααααααα!
ναι ρε γαμοτο...κριμα και ιταν καλο μορακι!εκανε ενα φραπεδακι αλο πραμα!!!!
φοβερι!
πρεπει να τιν βρουμε!!!!!
 

gamiseos

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2008
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
τι γυναικακι αγαπησιαρικο ηταν αυτο ρε φιλε?
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
ναι ρε γαμοτο...κριμα και ιταν καλο μορακι!εκανε ενα φραπεδακι αλο πραμα!!!!
φοβερι!
πρεπει να τιν βρουμε!!!!!

Λες να άλλαξε ..."ζωή" και να έκοψε το  :fuck2: ???

Υπολογίζω ότι κάπου "εδώ" τριγυρνάει ...  :cool2:

και μάλλον θα την βρούμε σύντομα !!!

για το "καλό" της ...

:grin: :grin: :grin:

 

Επισκέπτης
Μικρὰ περιήγησις ὑπὸ τιμὰς ὑγρασίας παρομοίας πρὸς τὰς ἐπικρατούσας κατὰ τὰς λήψεις τῆς σειρᾶς Tropical Heat (τὶς δὲν ἐνθυμεῖται τὸν ἰδιωτικὸν ἀστυνομικὸν Nick Slaughter καἰ - ἰδιαιτέρως - τὴν πυρρόξανθην μεγάλη ἐμπνεύστρια βοηθὸν του;)

Κολωνοῦ 30 κάτω μελαγχροινὴ ὁλῖγον εὔσωμος μὲ ὠραῖον στῆθος.

Κολωνοῦ 30 ἄνω Ρωσσὶς εὔχαρις ὑπηρεσία καὶ λίαν εὐειδὴς - καίτοι ὀλῖγον ψυχρὰ - ἐργαζομένη.

Κολωνοῦ 32 ἄνω λίαν λεπτὴ συμπαθὴς αὐτοπαρουσιαζομένη.

Καλλέργη 33 ὡσαύτως λίαν λεπτὴ (ἄρα διὰ τὸν ὑπογράφοντα διεγερτικὴ) ἀλλὰ ἄσχημος τῇ ὅψει

Τέλος Κολωνοῦ 32 κάτω κατάθεσις εἰς τὴν ἀδιαφὀρου ἐμφανίσεως Μαρία. Δυσχερὴς ἡ ἐξήγησις τῆς προτιμήσεως. Ἴσως σχετἰζεται μὲ τὴν ἄκρα παθητικότητα - ἔως ὑποτακτικότητα - τῆς ἐν λόγῳ νεαρᾶς γυνῆς. 15 Εὐρώ.
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6

ολα τα σπιτακια σημερα ανοιχτα  στη Φυλης αλλα δυστυχως δν ειχα αρκετο χρονο
βραδυνη βολτα λοιπον και είχαμε:
 
στο 134 πανω η Αλεξάνρα ξανθια με 20 ευρω και πισω πορτα. έχει κανεις εντυπώσεις?

στο 134 κατω η Αννα από Ρωσια. οταν μπήκα χόρευε μονη της πανω στο τραπεζάκι της υποδοχής.
φάνηκε και οπώς απεδείχθει και αργοτερα διψασμένη για σέξ... :knockinb:
μικρο στητο βυζάκι και καλη πίπα.. :pipa1: καλο στησιμο στα 4 :fuck2:

στο 109 πανω μια αδιαφορη εμφανησιακα μαυρομαλλα αδύνατη χωρις βυζι

στο 109 κατω μια μαυρομαλλα με πλουσιο μακρυ μαλλι με μεγάλα βυζια  :tits: αξιοπιτσιλιστη

στο 69 κατω αυτη που ειναι αρκετο καιρο εκει με ανυπαρκτο βυζι αλλα συμπαθητικο προσωπο και πισω κινηση :kissass:

στο 69 πάνω η Χριστινα χαρουμενη  με τα καινουρια της βυζια  :tits2: καλη στις υπηρεσίες απ οτι λενε συναγωνιστες που εχουν δοκιμασει.. προσωπικα δεν μ αρεσει :rockon:

στο 71 πανω ουτε για πλακα :headbang:

στο 71 κάτω ενα 19χρονο συμφωνα με την υπηρεσια δεν την εχω ξαναδει αλλα μου φανηκε ψυχρη  μακρυ μαυρο ισιο μαλλι

στο 65 κατω μια ξανθια γυρω στα 30+  ωραίο στυλακι  καλο προσωπο οπου ετιμηθει με παρτουζα από 2 συναγωνιστες. Ο χωρος βρωμικος!


 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
κατα τις 3 στη Φυλης αποψε
Η σκαλα με μαγικο τροπο επανηρθε στη θεση της κ το μπουρδελακι Μονης Προδρομου επανω ειχε την Ελενα,Ρουμανα που παιζει κ στο 71 κατω,67 κοκ.Την πηρα κανονικα(χωρις κρεμα στο νιμου)κ απο το πισω συστημα το οποιο ειναι πολυ σφιχτο με +10 ευρα.
Μετα καταθεση στη Μαρια στο Φυλης 80,τι μαλακισμενο ειναι ρε μαγκες?Ισως την πετυχα κ σε afterhours κ ειχε τα νευρα της.Σημασια εχει οτι δεν δυσανασχετουσε με το χρονο.
Στο 59 κατω ενα νεο αξιοπιτσιλιστο πορνιδιο.
Φωκαιας 24 στο κατω ενα μπαζο κ στο πανω αλλο καστανοξανθο πορνιδιο που εδινε κ λωκο μεσα στο 20αρι.
Γενικα παιζει κουλουρακι ειδα στη Φυλης βραδυ,οι κομαντος ας πανε στα πλεον παρακμιακα του Μεταξιου.Ειμαι βετερανος για εκει πλεον.

υγ στο Φωκαιας 24 με τα 2 μπουρδελα πριν λιγες μερες ειχα παρει κ μια μελαχροινη Μαρια με χυσιμο στη μαπα.Την εχει τεσταρει κανεις αλλος?Σε ψησταρια δουλευε πριν.Ασχετο με την σημερινη ενημερωση
 

kor

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια καλημερα.Ξερετε που δουλευει πλεον η αντζελα απο ελλης 3?
 

Kokolakis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
19
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
0
μαγκες εχασα την αλινα την τσεχα που δουλευε κολωνου 27β!μου ειπαν πηγε στουντιο αλλα δε μου ειπαν σε ποιο!βοηθειαααααααααα!

Είδα ενα τέτοιο όνομα στο Δροσοπουλου 95 μηπως ειναι αυτή?
 

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6
Ρε συναγωνιστές, λύστε μου μια απορία: την Κυριακή, μπαίνουν βάρδια όλα τα μπάζα, ή εγώ είμαι γκαντέμης; Κατέβηκα Κυριακή βράδυ Φ και παρόδους και έφυγα έτσι... Αύριο θα παίζει τίποτε ανοιχτό ή θα κλείσουν λόγω εκλογών; Ξέρει κανένας;
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Μικρὰ περιήγησις ὑπὸ τιμὰς ὑγρασίας παρομοίας πρὸς τὰς ἐπικρατούσας κατὰ τὰς λήψεις τῆς σειρᾶς Tropical Heat (τὶς δὲν ἐνθυμεῖται τὸν ἰδιωτικὸν ἀστυνομικὸν Nick Slaughter καἰ - ἰδιαιτέρως - τὴν πυρρόξανθην μεγάλη ἐμπνεύστρια βοηθὸν του;)

...

...off topic παρατήρηση...

Τι μας θύμησες φίλτατε!....
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
ΑΠΟΣΠΑΣΜΑΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΑΠΟ ΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΦΥΛΗΣ

πρωινή βάρδια γύρω στις 13.00’
  :blahblah1:


[size=9pt]ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ 16Α[/size]
:tits2:
Μαριλένα ξανθιά με ίσια πλούσια μαλλιά μέχρι τις πλάτες, συμπαθητικό πρόσωπο, σχετικά μέτρια στο ύψος, χορταστικά βυζιά, μάλλον γεματούλα με στρουμπουλό κώ(ο)λο να την προλογίζει ο τσάτσος-εκκρεμές από Φυλής 86 όροφος

[size=9pt]ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ 16Γ[/size]
:lheel:
Κατερίνα ανοικτόξανθα κοντά μαλλιά, αποδεκτό πρόσωπο +35 ετών, ψηλή, μάλλον κανονική στο πάχος, μέτρια βυζιά και τονισμένες καμπύλες κώ(ο)λου αλλά με πρωτοεμφανιζόμενη κυτταρίτιδα 

[size=9pt]ΦΩΚΑΙΑΣ 25 ΙΣΟΓΕΙΟ[/size]
:sunglasses:
μελαχρινή (Βουλγάρα νομίζω) βουκολική μορφή, σχετικά κοντή, μάλλον γεματούλα με πεταχτό γεμάτο κώ(ο)λο τοποθετημένο μάλλον χαμηλά

[size=9pt]ΦΩΚΑΙΑΣ 25 ΟΡΟΦΟΣ[/size]
:cool2:
καστανομελάχρινη με συμπαθητικό/ωραίο πρόσωπο που απέπνεε αίσθηση απειρίας, σχετικά ψηλή, αρκετά λεπτή με αναλογίες μοντέλου …στα υπόψη

[size=9pt]ΦΩΚΑΙΑΣ 19[/size]
:fuck2:
Μαρίνα μελαχρινή με μακριά μαλλιά μέχρι τα κω(ο)λομέρια, συμπαθητικό πρόσωπο, σχετικά ψηλή, κανονικό σώμα, μέτρια σιλικονέ βυζιά και ικανοποιητικό κώ(ο)λο. Αρκετά καλές υπηρεσίες και τυπική επαγγελματική συμπεριφορά με την καλή έννοια 

[size=9pt]ΦΩΚΑΙΑΣ 17 ΙΣΟΓΕΙΟ[/size]
:sunglasses:
μελαχρινή με extensions που την γνωρίσαμε με ανοικτόξανθα μαλλιά ενίοτε κοντά ενίοτε με extensions, σχετικά κοντή με μέτρια βυζιά και στρουμπουλό κώ(ο)λο

[size=9pt]ΦΩΚΑΙΑΣ 17 ΟΡΟΦΟΣ[/size]
;)
Όλγα (παλιότερα Λολίτα) από Αγ. Πέτρου, Μονής Προδρόμου υπόγειο, σκούρα καστανά μαλλιά λίγο κάτω από την μέση, σχετικά μέτρια προς ψηλή, πολύ λεπτή με ανύπαρκτα βυζιά αλλά πεταχτό ικανοποιητικό κώ(ο)λο

[size=9pt]ΦΥΛΗΣ 59 ΟΡΟΦΟΣ [/size]
:s&m_1:
Βανέσσα (έτσι είπε και ευτυχώς δεν την άκουσαν και άλλοι) μελαχρινή με extensions μέχρι τις πλάτες, πρόστυχη και συνάμα πρόσχαρη έκφραση προσώπου, σχετικά μεγάλα κρεμαστά βυζιά και υπέρογκο στρουμπουλό κώ(ο)λο…
πάμε παρακάτω

[size=10pt]ΦΥΛΗΣ 71 ΙΣΟΓΕΙΟ[/size]
:dancing:
Λούνα μελαχρινή με μαλλιά μέχρι τις πλάτες, προκλητικό πρόσωπο, σχετικά ψηλή στο ύψος, κανονικό σώμα, μέτρια βυζιά και τονισμένες περιφέρειες κώ(ο)λου που τον στρυφογυρίζει αξιοπερίεργα
 

kostas34

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2005
Μηνύματα
55
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
0
Και γαμω το μεταξουργειο...

Χθες κατα της 3 το βραδυ παρκαρω κολοκυνθους παω προς το πεζοδρομο βλεπω κατι σκατοφατσες και γυρναω πισω να παρω το αμαξι να φυγω....μεσα σε 3 λεπτα ρε μαγκες μου το ειχαν σπασει και ειχαν βουτηξει τα παντα απο μεσα !! κατι λεφτα που ειχα στο πλαι της πορτας - αδεια- διπλωμα-κτεο-ασφαλιστηριο τα παντα....

ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΟ ΜΕΤΑΞΟΥΡΓΕΙΟ

Το θέμα έχει ειπωθεί και στο thread του Μεταξουργίου...
Ρε γαμώτο, πως θα γίνει να τους μπαγλαρώσουν? Εστω μερικους για παραδειγματισμό.
(παρακολουθούν τα μπουρδέλα για να χτυπήσουν άνετα...)

Εχει κανείς καμιά άκρη στην Αστυνομία ??

Το χουν ξεφτιλίσει πια, ήμαρτον !

Υ.Γ. Αν θες φίλε στείλε μου pm για επικοινωνία και συμπαράσταση...ίσως νιώσεις καλύτερα...
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
738
Πόντοι
6.135
Και γαμω το μεταξουργειο...

Χθες κατα της 3 το βραδυ παρκαρω κολοκυνθους παω προς το πεζοδρομο βλεπω κατι σκατοφατσες και γυρναω πισω να παρω το αμαξι να φυγω....μεσα σε 3 λεπτα ρε μαγκες μου το ειχαν σπασει και ειχαν βουτηξει τα παντα απο μεσα !! κατι λεφτα που ειχα στο πλαι της πορτας - αδεια- διπλωμα-κτεο-ασφαλιστηριο τα παντα....

ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΟ ΜΕΤΑΞΟΥΡΓΕΙΟ

Καλώς ήρθες στο club:
 

Επισκέπτης
[Βανέσσα (έτσι είπε και ευτυχώς δεν την άκουσαν και άλλοι) μελαχρινή με extensions μέχρι τις πλάτες, πρόστυχη και συνάμα πρόσχαρη έκφραση προσώπου, σχετικά μεγάλα κρεμαστά βυζιά και υπέρογκο στρουμπουλό κώ(ο)λο…
πάμε παρακάτω

Ὥωωωπ... θέμα πνευματικῶν δικαιωμάτων!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom