Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 280 άτομα (18 μέλη και 262 επισκέπτες)

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
369
Κριτικές
46
Like
2.354
Πόντοι
2.405
Φυλής 59 όροφος μια Σοφία λάτιν και Άντζελα..
68α μαυρουλα Εμυ σε απλό
Είδα και μια Σάρα μουναρα λατίνα αλλά σε απλό
Ιάσονος 19 κλειστό...δεν τόλμησα να κάμω τσάρκα Ιάσονος αν και χρόνια στο άθλημα επειδή ήμουν φορτωμένος
 

petroszzr

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2016
Μηνύματα
898
Like
302
Πόντοι
26
καλημερα σας!στο Φυλής 59 στον όροφο μου ειπαν οτι ειναι μια κοπελα απο ταιλανδη πολυ ομορφη 23 χρ.αληθεια ειναι?ξερετε τι ωρες δουλευει κ το ονομα της?
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.886
Like
5.591
Πόντοι
1.056
καλημερα σας!στο Φυλής 59 στον όροφο μου ειπαν οτι ειναι μια κοπελα απο ταιλανδη πολυ ομορφη 23 χρ.αληθεια ειναι?ξερετε τι ωρες δουλευει κ το ονομα της?
Αν εννοεις την Αννα ται ειναι ωραιο μωρακι αλλα απο υπηρεσίες δεν ειναι καλη..
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Πέρασμα από μεγάλου αλεξάνδρου 28 υπόγειο. Εκεί ήταν η Αλεξάνδρα μιλφοχοντρούλα με ξανθό μαλλί μπούκλα με ελεύθερο στοματικό στο πρόγραμμα.

Μαζί της ήταν και η diana milf Μολδάβα, αδυνατη ,αρκετά όμορφη με ελεύθερο στοματικό.
Την επέλεξα και ομολογώ ότι ξαφνιάστηκα από την πολύ καλή απόδοση της μέσα στο δωμάτιο και μόνο για 10€ λεπτομέρειες στην κριτική σίγουρα θα ξαναπροτιμηθεί.
Επιβεβαιώνω τα παραπάνω,τη δοκίμασα μόλις τώρα κι έμεινα πολύ ευχαριστημένος! Της αρέσει το γλειφομούνι και να γαμιέται δυνατά. Το μείον είναι ότι στις 29 του μήνα αναχωρεί, είναι εδώ τρεις εβδομάδες,άρα λήγει η βίζα...
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.218
Κριτικές
255
Like
10.854
Πόντοι
19.505

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.886
Like
5.591
Πόντοι
1.056

mixaj

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2010
Μηνύματα
407
Like
1.123
Πόντοι
201
Σε παγκόσμια αποκλειστικότητα το κωλοτρυπίδι της Λίνας απο Ιασωνος 19 όροφος. Πολύ ανοιχτό το βλέπω, μισή ιντζα περιπου.
ΧΥΣΤΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ.
Αυτές είναι οι ενημερώσεις
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.218
Κριτικές
255
Like
10.854
Πόντοι
19.505
Τουλαχιστον μοιαζει..

Δεν θες κατι αλλο, την φαντασιωση σου την κανεις..
άμα η φαντασιώσή σου είναι να σε κοιτάνε με ξινίλα σαν να έχεις κάνει έγκλημα...
και το λέω εγώ που την έχω πάρει 5 φορές
 

Nikoscall

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2021
Μηνύματα
24
Like
16
Πόντοι
0
Καλημέρα παιδιά, έχουμε ενημέρωση αν είναι η Ιρίνα φωκ 27 στο ισόγειο και αν ναι μέχρι τι ώρα;
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.144
Κριτικές
496
Like
61.773
Πόντοι
39.662
Το σαλόνι στο λιοσίων 73α αυτή τη στιγμή είναι άδειο η Κίρα βαράει μυγες. Έβγαλα γρήγορα το εικοσάρικο και πέρασα δωμάτιο.
Την έγλειψα πολύ καλά στο μουνί της και την γάμησα βαθιά σε κανονική στάση όπου έχυσε και το μουνί της έγινε μούσκεμα.

Απέναντι το χωματιανού 11β με την αντριάνα είναι ανοιχτό.
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
471
Κριτικές
12
Like
4.418
Πόντοι
731
Τις έχω βγάλει εγώ το σουτιέν μια φορά απ' τις πέντε που τη γαμισα.εχι πολι μικρο βιυζακι
Και μικρη ρογιτα.τις χάιδεψα τα βυζια όσο τη γαμουσα και το δέχτηκε,ος εκεί.
Θέλει χιλιόμετρα ακόμη
Και εμένα με είχε αφήσει την 1η φορά, μετά γιόκ, επίσης παρατήρησα οτι φοράει βέρα.
Μήπως έμαθες πώς τη λένε,η καργιολα κομπλεξικη τσατσά δε λέει
Όπως έγραψα την είχα πάρει το Σάββατο, δεν θυμάμαι είναι η αλήθεια, ήταν κάτι σε στύλ Αμαριλια, Εμίλια, κλασικό πορνο-όνομα λίγο παραφρασμένο, είχα θολώσει λίγο :cheesy:
Ναί 15€ είναι, η ερώτηση μου είναι αν σε άφησε να βγάλεις τις φώτος γιατί φαίνεται αρκετά καλά στημένη, αν αφήνει με εξτραδάκι να βγάλεις φώτο κλπ.

Πολλά βίντεο και φώτος ξαφνικά, γιαυτό χθές η άλλη (στανταράκι μου) γκρίνιαξε για το κινητό που είχα στο κομοδίνο... κανονίστε να φάω κάμια φάπα και να μην φταίω κιόλας !!!
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.144
Κριτικές
496
Like
61.773
Πόντοι
39.662
Στο Περδίκας 3 από την δεξιά είσοδο είναι μόνο του αυτή τη στιγμή ένα όμορφο κορίτσι η Ντάσα ή Αλεξάνδρα, όμορφο κορίτσι μελαχρινό με καλό κορμί αλλά εμένα δεν έχει καταφέρει να με κάνει πελάτη της.

Στο Περδίκας 3 από την αριστερή είσοδο είναι η Κάρμεν.
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
471
Κριτικές
12
Like
4.418
Πόντοι
731
Στο Περδίκας 3 από την δεξιά είσοδο είναι μόνο του αυτή τη στιγμή ένα όμορφο κορίτσι η Ντάσα ή Αλεξάνδρα, όμορφο κορίτσι μελαχρινό με καλό κορμί αλλά εμένα δεν έχει καταφέρει να με κάνει πελάτη της.

Στο Περδίκας 3 από την αριστερή είσοδο είναι η Κάρμεν.
Η αλήθεια είναι προσπαθεί, αλλά είναι λίγο ντεκαβλέ μέσα, άχυστο δεν θα σε αφήσει αλλά λείπει λίγο πουτανιά.
 

george_tzi

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2018
Μηνύματα
103
Κριτικές
3
Like
295
Πόντοι
21
Κατέβηκα μια βόλτα νωρίτερα από Λιοσιων. Πέρασα από Χωματιανού για Αντριάνα αλλά με ενημέρωσαν ότι η κοπέλα έτρωγε εκείνη τη στιγμή ( μάλλον φαγητό θα εννοούσε η τσατσά) και δίπλα μία Όλγα μιλφ προς γκιλφ με ένα δωμάτιο αναμονή
Καπάκι πάω από τα 73άρια πρώτα Β για Έμμυ η οποία δυστυχώς απουσίαζε και ήταν δύο άλλες τύπισσες - η μία ήταν η Εύα η άλλη δεν θυμάμαι όνομα - που δεν με ενθουσίασαν. Στο Α ήταν η Κίρα σε δωμάτιο και περιμέναμε άτομα στο σαλόνι . Ένας συναγωνιστής που την ήξερε πέρασε απευθείας οπότε έφυγα για Βέργας μπας και πηδήξω τελικά. Η Μπάρμορα δυστυχώς σε ρόλο υπηρεσίας και η κοπέλα που είχε δεν με τρέλανε (γεματούλα με μεγάλα βυζιά για όποιον ενδιαφέρεται ) Απέναντι στο 7 μία Κωνσταντίνα με αρκετά κιλά η οποία διατείνεται ότι κάνει το καλύτερο τσιμπούκι. Μπράβο της αλλά δεν ψήθηκα.
Τελικά γύρισα και πήρα την Κίρα αφού την είδα. Δεν την είχα ξαναδεί. Πολύ ωραία κοπέλα με αδύνατο σωματάκι και πολύ ωραίο μικρό αλλά πεταχτό κωλαράκι
 

Goal13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2024
Μηνύματα
3
Like
6
Πόντοι
0
Κατέβηκα μια βόλτα νωρίτερα από Λιοσιων. Πέρασα από Χωματιανού για Αντριάνα αλλά με ενημέρωσαν ότι η κοπέλα έτρωγε εκείνη τη στιγμή ( μάλλον φαγητό θα εννοούσε η τσατσά) και δίπλα μία Όλγα μιλφ προς γκιλφ με ένα δωμάτιο αναμονή
Καπάκι πάω από τα 73άρια πρώτα Β για Έμμυ η οποία δυστυχώς απουσίαζε και ήταν δύο άλλες τύπισσες - η μία ήταν η Εύα η άλλη δεν θυμάμαι όνομα - που δεν με ενθουσίασαν. Στο Α ήταν η Κίρα σε δωμάτιο και περιμέναμε άτομα στο σαλόνι . Ένας συναγωνιστής που την ήξερε πέρασε απευθείας οπότε έφυγα για Βέργας μπας και πηδήξω τελικά. Η Μπάρμορα δυστυχώς σε ρόλο υπηρεσίας και η κοπέλα που είχε δεν με τρέλανε (γεματούλα με μεγάλα βυζιά για όποιον ενδιαφέρεται ) Απέναντι στο 7 μία Κωνσταντίνα με αρκετά κιλά η οποία διατείνεται ότι κάνει το καλύτερο τσιμπούκι. Μπράβο της αλλά δεν ψήθηκα.
Τελικά γύρισα και πήρα την Κίρα αφού την είδα. Δεν την είχα ξαναδεί. Πολύ ωραία κοπέλα με αδύνατο σωματάκι και πολύ ωραίο μικρό αλλά πεταχτό κωλαράκι
Έπρεπε να περιμένεις την Αντριάνα …
Θα της πρόσφερες το γλυκο μετά το φαγητό
 

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
556
Κριτικές
2
Like
490
Πόντοι
26
"Μετάξι" από το πορνομόλ κάτω δεξιά 1 βάρδια μία μικρούλα 19χρ από Βενεζουέλα νομίζω, δεν θυμάμαι όνομα... χύστε της την ολοστρόγγυλη κωλάρα...
Σουφράκι βλέπω δουλεμένο; ή κάνω λάθος;
Θρασύς κώλος.Γεννημένη για σκληρό πρωΧΧΧτικό.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom