Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 231 άτομα (15 μέλη και 216 επισκέπτες)

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.613
Πόντοι
4.546
Αυτή που δεν γουστάρουν Σαμπίνα παρακαλώ να παρακάμψουν αυτό το μύνημα .

Οι υπόλοιποι που που αρκούνται σε συνεδρίες με ένα κορίτσι μοντέλο με στενό μουνακι, τους έχω άσχημα νέα. .

Πέρασα κατά τής 12:30 από βέργας 7..κόσμο κλασικά.... δωμάτια γεμάτα και αναμονή ένα δύο άτομα.
Μπήκα με την πρώτη ευκαιρία και όντως μετά από αρκετή αναμονή το κορίτσι ήρθε..
Πάντα λέμε δύο κουβέντες άλλοτε για τής βόλτες και τα ταξίδια που πάει άλλοτε για αυτά που γράφουν εδώ για αυτήν.

Σήμερα μου είπε ότι σύντομα θα σταματήσει από τον χώρο .
Οπότε ότι προλάβουμε από το κορμί πατριώτη.

Βασικά τό εύχομαι για κάθε κοπέλα τού χώρου να είναι ένα σημαντικό πρό στάδιο για την επαγγελματική τους ζωή ...

Εγώ νομίζω δύσκολα θα ξανά βρούμε Σαμπίνα
Έχει αρκετούς φίλους αλλά και εχθρούς εδώ μέσα, και είναι και θα παραμείνει ένα κεφάλαιο μόνη της. .

Μπορεί να δυσάρεστο κάποιους, αλλά εγώ μαζί της έχω περάσει καλά .

Δυστυχώς ισχύει τύπε.. θα ξεκινήσει να πλένει σκάλες είπε...
Τέλος με πούτσες μόνο βούρτσες πλέον...
 

Firekoko

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
6
Like
106
Πόντοι
0
Πήγα Ιρίνα Φώκαιας Αχαρνών γωνία. Και ξέρετε τι; Ήμουν μόνος στο σαλόνι και η κορασις έβγαινε από ένα και μοναδικό δωμάτιο. Αυτό κι αν είναι είδηση... Εγώ δεν γάμησα αφού έκανα την διπλη κατάθεση μου σε μια εξαιρετική Ουκρανεζα στο μασατζιδικο της Λέλας Καραγιάννη. Ξέρετε γιατί τα λέω; Γιατί όσο τσαχπινα κι αν είναι η Ιρίνα ο κόσμος βαριέται και αργά ή γρήγορα πάει για άλλα....
Καταπληκτική η irina είχα περάσει ένα πρωινό,πρωινά είναι πάντα;
 

Atridis

Ανώτατος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
394
Κριτικές
144
Like
7.803
Πόντοι
11.971
Δυστυχώς ισχύει τύπε.. θα ξεκινήσει να πλένει σκάλες είπε...
Τέλος με πούτσες μόνο βούρτσες πλέον...
Ένα καιρό δούλευα οδηγός σε συνεργείο καθαρισμού,μετέφερα αλλοδαπές καθαρίστριες που καθάριζαν δοματια rbnb για 3 ευρώ την ώρα. Μετά το προτο 10ωρο νομίζω πος θα επανακάμψει στο μπουρδέλα κι της.
Δεν είναι δουλειές αυτές για το κολάρακι της
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.040
Κριτικές
1.245
Like
191.166
Πόντοι
45.465

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
551
Κριτικές
25
Like
3.441
Πόντοι
1.436
Η Ρωσίδα Ναταλία του Φωκαίας 13 που λετε ειναι
μια μελαχρινή 1.70 ωραιο μοντελέ σωματάκι 30 ετων κωλαράκι μούρλια
βυζακι 2αρακι
ματιά πράσινα ανοιχτόχρωμα
Προϋπηρεσία σε Λ73 ?????

Η καμοια σχέση?
 

Nikos78!

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2023
Μηνύματα
66
Like
137
Πόντοι
0
Φωκαιας 27 Ιρινα, μην κάνετε καν τον κόπο να περάσετε..έχει λαϊκό προσκύνημα

Η Ρωσίδα Ναταλία του Φωκαίας 13 που λετε ειναι
μια μελαχρινή 1.70 ωραιο μοντελέ σωματάκι 30 ετων κωλαράκι μούρλια
βυζακι 2αρακι
ματιά πράσινα ανοιχτόχρωμα
Προϋπηρεσία σε Λ73 ?????

Η καμοια σχέση?
Αν μιλάς για την υπογα...οχι
 

Bambaataa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
181
Like
1.210
Πόντοι
201
Ένα καιρό δούλευα οδηγός σε συνεργείο καθαρισμού,μετέφερα αλλοδαπές καθαρίστριες που καθάριζαν δοματια rbnb για 3 ευρώ την ώρα. Μετά το προτο 10ωρο νομίζω πος θα επανακάμψει στο μπουρδέλα κι της.
Δεν είναι δουλειές αυτές για το κολάρακι της
Πέτυχα την τσατσά τις Άναμπελ, στην υπογα Φωκαίας. Τις λέω πού είναι το κορίτσι μας, και μου είπε ότι καθαρίζει σκάλες, και δεν θα την δούμε ξανά....... κρίμα.......
 

tenten23

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2023
Μηνύματα
96
Like
234
Πόντοι
20
Πήγα Ιρίνα Φώκαιας Αχαρνών γωνία. Και ξέρετε τι; Ήμουν μόνος στο σαλόνι και η κορασις έβγαινε από ένα και μοναδικό δωμάτιο. Αυτό κι αν είναι είδηση... Εγώ δεν γάμησα αφού έκανα την διπλη κατάθεση μου σε μια εξαιρετική Ουκρανεζα στο μασατζιδικο της Λέλας Καραγιάννη. Ξέρετε γιατί τα λέω; Γιατί όσο τσαχπινα κι αν είναι η Ιρίνα ο κόσμος βαριέται και αργά ή γρήγορα πάει για άλλα....
Ακριβώς αυτό πήγα και εγω σήμερα και ειχε μονο ενα δωμάτιο πριν μπω περα από αυτό δεν ειχε καθόλου κόσμο στο σαλονι να περιμένει !

Εγω μπηκα 2 φορες σήμερα αλλά το βλεπω να μην ξαναπάω γιατι ειναι αυτο που είπες την βαρέθηκα οσο και να με καυλωνε στις αρχες με την πουτανοφατσα που έχει άλλα δεν!
 

tenten23

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2023
Μηνύματα
96
Like
234
Πόντοι
20
Καταπληκτική η irina είχα περάσει ένα πρωινό,πρωινά είναι πάντα;
Δουλεύει μέχρι τις 7 το απόγευμα μου είπε η υπηρεσία και λογικά καπου δώδεκα το πρωί θα πιάνει δουλειά !
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Έχοντας καύλες και περιέργεια να δω τη new entry Καρίνα που δοκίμασε ο μέγιστος μύστης Σμύρνης στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 κουρτίνα, μπήκα και βρήκα τη Μαρία που έχω δοκιμάσει αρκετές φορές, καλόκαρδη και καυλιάρα κοπέλα, αξιοπρεπές γαμήσι στα 10€.
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
5.975
Πόντοι
6.815
Όλο και πιο πολύ καθώς πηδάω Λατίνες καταλήγω στο Συμπαίρασμα ότι σχεδόν όλες τους είναι μεγάλες Φόλες από υπηρεσίες .Πρόσφατη κατάθεση στο Μεταξουργείο στην Μεγάλου Αλεξάνδρου 21 Ισόγειο όπου έχει 3 Λατίνες μελαμψές και μαυρομάλλες και οι 3 τους, την Λούνα, την Αγάπη και την Καρολίνα.Η πιο όμορφη για του γούστα μου είναι η Αγάπη με την υπέροχη τεράστια κωλάρα αλλά είναι Απάτη ειδικά την τελευταία φορά που την πήρα πρωινή βάρδια στο Ιάσωνος 20 με άφησε με το πουλί στο χέρι και έφυγε κάπου στο 7λέπτο, οπότε δεν την επέλεξα και διάλεξα για πρώτη φορά μου την Καρολίνα,Ψηλή νταρντάνα με σιλλικονάτα στήθη μέτριο πρόσωπο ,(φορά και σιδεράκια για όσους τα έχουν φετίχ) και κωλάρα και αυτή με λίγη κυτταρίτιδα όμως.Μπάινει στο δωμάτιο ενώ δεν έχω ξεντυθεί ακόμα και μετά από λίγο ξεκινά μέτρια πίπα,την λέω να ανέβει από πάνω δέχεται αλλά πάνω στο λεπτό μου λέει αλλαγή στάσης με νοήματα αφού δεν μιλά ελληνικά και ελάχιστα αγγλικά ...από κει και πέρα ξεκινά το δράμα,την βάζω ιεραποστολικά και καθώς της τον έχωνα βαθιά όλο με έσπρωχνε και ανά 15 δευτερόλεπτα μου έβγαζε το πουλί από την μουνάρα της για να δει αν έσπασε το προφυλακτικό και αυτό το έκανε συνολικά καμιά 10 φορές σε αυτήν την στάση και στα 4 και γενικά η κοπέλα πονούσε , δεν άντεχε το σφυροκόπημα..... όπου μετά από 7 λεπτά συνολικής παραμονής στο δωμάτιο από μόνη της χωρίς να χτυπήσει την πόρτα ο τσάτοος μου λέει ότι μου είχε πει και η αγάπη " finish time "και πάει να φύγει ...της λέω i finish now, stay και κάθεται ακόμα μισό λετπό και μόλις πάω να χύσω τραβιέται και έχυσα παίζοντας το πουλί μου με την καπότα ,στο καλύτερο η πουτάνα έφυγε....Μαύρο από μένα στην Αγάπη και στην Καρολίνα οι οποίες δουλέυουν μαζί και στο Ιάσωνος 20 1η βάρδια.
Ακόμα πάτε σε λατίνες;
Το 99% σε φωλιάζουν, αφήστε τις καριόλες αγάμητες και ή θα στρώσουν ή θα φύγουν.
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
5.975
Πόντοι
6.815

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.887
Like
5.593
Πόντοι
1.056
Έχοντας καύλες και περιέργεια να δω τη new entry Καρίνα που δοκίμασε ο μέγιστος μύστης Σμύρνης στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 κουρτίνα, μπήκα και βρήκα τη Μαρία που έχω δοκιμάσει αρκετές φορές, καλόκαρδη και καυλιάρα κοπέλα, αξιοπρεπές γαμήσι στα 10€.
Απο εμφανιση πως ειναι;
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686

Rockavlone

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
214
Like
411
Πόντοι
21
Μελαχρινή με μεγάλα μάτια, θηλυκό σώμα με καμπύλες, στήθος μεγαλούτσικο ελαφρώς πεσμένο.
Με νυσταλέο βλέμμα, ψεύτικες μεγάλες βλεφαρίδες, μύτη ουρακοτάγκου,πιρσινγκ στον αφαλό, χέρια οικοδόμου, "σταφυλόκοκκο;" στο πωπό και στη πλάτη, σπυριά στο πρόσωπο που τα σωβαντιζει επιμελώς, η χαρά των Πακιστανών που τους προτιμά και ξετρελαίνεται μαζί τους. Βασικά προσοχή μαζί της. Μια φορά πήγα και χουφτώνοντας το κωλο της, ένα σπυράκι άφηνε υγρό. Αηδίασα. Τεράστιο μουνί ή εγώ την έχω μικρή. Το οποίο βγάζοντας τη Καποτα μύριζε " ξύδι;" Με κατούρησε; Απολυμαίνεται με ξύδι ; Τι να πω;
 
Τελευταία τροποποίηση:

Sonik2121

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2021
Μηνύματα
118
Like
186
Πόντοι
1
Πήγα Ιρίνα Φώκαιας Αχαρνών γωνία. Και ξέρετε τι; Ήμουν μόνος στο σαλόνι και η κορασις έβγαινε από ένα και μοναδικό δωμάτιο. Αυτό κι αν είναι είδηση... Εγώ δεν γάμησα αφού έκανα την διπλη κατάθεση μου σε μια εξαιρετική Ουκρανεζα στο μασατζιδικο της Λέλας Καραγιάννη. Ξέρετε γιατί τα λέω; Γιατί όσο τσαχπινα κι αν είναι η Ιρίνα ο κόσμος βαριέται και αργά ή γρήγορα πάει για άλλα....
Ερικα να υποθεσω ε??
 

protogon4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2015
Μηνύματα
161
Κριτικές
10
Like
430
Πόντοι
311
Καλησπέρα μετά από πολύ καιρό βραδυνη βόλτα σε φυλής ,τίποτα το ιδιαίτερο γενικά!
Αλλά έπαθα πλακα με τις λατινες από 59οροφο σοφια νομίζω τρομερο ,κοντό ΚΩΛΑΡΑ και κουκλα ,66α μια παλομα με κάτι Τάτου και ωραίο κορμί και Φωκαίας 19 τζεσικα μια πιτσιρικά που μύριζε φόλα βέβαια αλλά επίσης ωραίο μουνακι!
Κριτικές δεν βρήκα για αυτές αλλά ξέρω ότι οι κολομπία είναι φόλα!γνωριζει κανένας κάτι διαφορετικό για αυτές;
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
477
Κριτικές
13
Like
4.547
Πόντοι
731
Καλησπέρα μετά από πολύ καιρό βραδυνη βόλτα σε φυλής ,τίποτα το ιδιαίτερο γενικά!
Αλλά έπαθα πλακα με τις λατινες από 59οροφο σοφια νομίζω τρομερο ,κοντό ΚΩΛΑΡΑ και κουκλα ,66α μια παλομα με κάτι Τάτου και ωραίο κορμί και Φωκαίας 19 τζεσικα μια πιτσιρικά που μύριζε φόλα βέβαια αλλά επίσης ωραίο μουνακι!
Κριτικές δεν βρήκα για αυτές αλλά ξέρω ότι οι κολομπία είναι φόλα!γνωριζει κανένας κάτι διαφορετικό για αυτές;
Και για τις 3 έχουν γραφτεί εδώ αρκετά και κριτικές, καμία από της 3 δεν ήταν φόλα όταν την πήρα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom