Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 249 άτομα (20 μέλη και 229 επισκέπτες)

Vasilis bmw

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2024
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
311
Πόντοι
21
Πω μλκ το Μεταξουργείο είναι πολύ καφριλα αφού και εγώ μια φορά ειχα δει κάτι ήταν η τσατσά και έλεγε σε έναν τσιγγάνο που καθόταν στη πόρτα κάντε πιο πέρα να μπαίνουν οι υπόλοιποι πελάτες και λέει αυτός δε κατάλαβα η τσατσά σταμάτησε επιτόπου.
Μακριά από εκεί.το Μεταξουργείο πριν από λίγα χρόνια ήταν καλά και από κοπέλες και από καθαριότητα.τωρα περπατάς στην Ιάσονος και σκέφτεσαι που να πατήσεις. κατουρα, σύριγγες,και άλλα πολλά.μετα μπαίνεις στο αμάξι σου και στο σπίτι σου και έχεις πάει εκατομμύρια μικρόβια.μακρια από εκεί. δίνεις 5€ πάρα πάνω πας φυλής και είσαι πολύ καλά σε όλα. Προπάντων με την υγεία σου.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Δε το κάνεις για τα λεφτά ρε που και πάλι δε είναι 5 ευρώ αλλά 10 ευρώ παραπάνω γιατί Μεταξουργείο θέλει 10 ευρώ αλλά δε έχει καμία σημασία αυτό όλο αλλα πχ στη φυλής όσες ωραίες έχει τις έχω πάρει και δε έχει φέρει καινούργιες μόνο λατινες εμένα οι λατινες δε με ενθουσιάζουν θέλω κοπέλες στιλ Αλεξάνδρας και ιζαμπελας αυτές τις 2 κοπέλες και 1000 φορές να τις πάρω δε έχω θέμα πχ φυλής δε έχει αυτό το καιρό τόσο ωραίες μόνο λατινες έχει.Η Μαρία η τσέχα και η Άννα ται πχ είναι ωραίες σα αυτες αλλά είναι πιο φολες,Άννα ται δε έχω πάρει αλλά λένε όλοι τα χειρότερα τώρα Μαρία τσέχα έχω πάρει και ειλικρινά όχι από μένα η κοπέλα μου έλεγε θέλει αλλά 10 ευρώ για προκαταρκτικά η Ιζαμπέλα και Αλεξάνδρα τέτοιες μαλακίες δε μου έλεγε.
Γενικά το Μεταξουργείο είναι για να γαμάνε οι άστεγοι και οι τριτοκοσμικοί, που ακόμα και σε ένα στρώμα στο πάτωμα σε μια αποθήκη με ποντίκια και κατσαρίδες να τους βάλεις, θα τους σηκωθεί και θα γαμήσουν.
 

Vasilis bmw

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2024
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
311
Πόντοι
21
Δε το κάνεις για τα λεφτά ρε που και πάλι δε είναι 5 ευρώ αλλά 10 ευρώ παραπάνω γιατί Μεταξουργείο θέλει 10 ευρώ αλλά δε έχει καμία σημασία αυτό όλο αλλα πχ στη φυλής όσες ωραίες έχει τις έχω πάρει και δε έχει φέρει καινούργιες μόνο λατινες εμένα οι λατινες δε με ενθουσιάζουν θέλω κοπέλες στιλ Αλεξάνδρας και ιζαμπελας αυτές τις 2 κοπέλες και 1000 φορές να τις πάρω δε έχω θέμα πχ φυλής δε έχει αυτό το καιρό τόσο ωραίες μόνο λατινες έχει.Η Μαρία η τσέχα και η Άννα ται πχ είναι ωραίες σα αυτες αλλά είναι πιο φολες,Άννα ται δε έχω πάρει αλλά λένε όλοι τα χειρότερα τώρα Μαρία τσέχα έχω πάρει και ειλικρινά όχι από μένα η κοπέλα μου έλεγε θέλει αλλά 10 ευρώ για προκαταρκτικά η Ιζαμπέλα και Αλεξάνδρα τέτοιες μαλακίες δε μου έλεγε.
Αλεξάνδρα είναι όλα τα λεφτά.για την Ιζαμπέλα δεν μπορώ να σου πω ένα φίλος μου πέρασε μαζί της την ίδια μέρα με μένα εγώ Αλεξάνδρα αυτός Ιζαμπέλα και μου είπε πολύ ξενερα.εγω πάντως πέρασα τέλεια με Αλεξάνδρα και τώρα που έμαθα που δουλεύει να ξέρεις θα έχει πολλές συνεδρίες μαζί μου.
 

Vasilis bmw

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2024
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
311
Πόντοι
21
Γενικά το Μεταξουργείο είναι για να γαμάνε οι άστεγοι και οι τριτοκοσμικοί, που ακόμα και σε ένα στρώμα στο πάτωμα σε μια αποθήκη με ποντίκια και κατσαρίδες να τους βάλεις, θα τους σηκωθεί και θα γαμήσουν.
Μπράβο σου φίλε για την κριτική σου.πες τα.μηπως καταλάβουν που πάνε και γαμανε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
482
Κριτικές
13
Like
4.565
Πόντοι
731
Αλεξάνδρα είναι όλα τα λεφτά.για την Ιζαμπέλα δεν μπορώ να σου πω ένα φίλος μου πέρασε μαζί της την ίδια μέρα με μένα εγώ Αλεξάνδρα αυτός Ιζαμπέλα και μου είπε πολύ ξενερα.εγω πάντως πέρασα τέλεια με Αλεξάνδρα και τώρα που έμαθα που δουλεύει να ξέρεις θα έχει πολλές συνεδρίες μαζί μου.
Μπράβο σου φίλε για την κριτική σου.πες τα.μηπως καταλάβουν που πάνε και γαμανε.

confuse-confused - Αντιγραφή.gif
 
Τελευταία τροποποίηση:

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Μερικές φορές όμως ακόμα και το Μεταξουργείο φέρνει ωραίες κοπέλες πολύ σπάνια αλλά φέρνει μερικές φορές η Αλεξάνδρα η Ιζαμπέλα πχ είναι τέτοιες κοπέλες.Ποιες άλλες να σου πω ?η Έλενα πχ που ήταν πριν κάτι χρόνια που δυστιχως δε την πήρα αλλά ήταν όμορφη.
Δεν τις ξέρω, Λατίνες ήταν αυτές; Φυσικά να φανταστώ πρόγραμμα υπεραπλό αποστειρωμένο να μη σε αφήνουν ούτε βυζί να πιάσεις.
 

Vasilis bmw

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2024
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
311
Πόντοι
21

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Ναι εννοείται και βέβαια δε είναι λατινες.Οι κοπέλες είναι Ρωσίδες με λευκό δέρμα μαύρα μαλλιά σα το μοντέλο τη Αλεξανδράκη αλλά όχι τόσο σούπερ φάτσες όπως η Αλεξανδράκη αλλιώς δε θα ήταν και Μεταξουργείο θα δούλευαν για 110 ευρώ τη ώρα.
Οκ κατάλαβα. Ίσως περάσω από το Περδίκκας να τις δω.
 

Vasilis bmw

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2024
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
311
Πόντοι
21
Εε είδες ?και εγώ έτσι τη πατάω και εγώ Μεταξουργείο σπάνια πάω αλλά μερικές κοπέλες έχουν κάποια εμφάνηση αυτό το κάτι και κανείς τη υπέρβαση.Πχ η Ιζαμπέλα και η Αλεξάνδρα είναι κοπέλες που πρέπει να κάνεις τη υπέρβαση.
Συμφωνώ.αυτο λέω τώρα και στο
Εε είδες ?και εγώ έτσι τη πατάω και εγώ Μεταξουργείο σπάνια πάω αλλά μερικές κοπέλες έχουν κάποια εμφάνηση αυτό το κάτι και κανείς τη υπέρβαση.Πχ η Ιζαμπέλα και η Αλεξάνδρα είναι κοπέλες που πρέπει να κάνεις τη υπέρβαση.
Συμφωνώ απόλυτα.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Εγώ πάντως πέρασα πέρδικας με Ιζαμπέλα και δε το μετάνιωσα μου φέρθηκε τέλεια γαμησι πολύ καλό και χύσιμο ωραιότατο.Αλεξανδρα έτσι και αλλιώς την έχω πάρει 12 φορές στη φυλής άρα την έχω χορτάσει Ιζαμπέλα όμως δε πήρα ποτέ δε έτυχε.
Στο Μεταξουργείο σε ποιον οίκο δούλευαν;
 

Vasilis bmw

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2024
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
311
Πόντοι
21
Εε είδες ?και εγώ έτσι τη πατάω και εγώ Μεταξουργείο σπάνια πάω αλλά μερικές κοπέλες έχουν κάποια εμφάνηση αυτό το κάτι και κανείς τη υπέρβαση.Πχ η Ιζαμπέλα και η Αλεξάνδρα είναι κοπέλες που πρέπει να κάνεις τη υπέρβαση.
Άρα έρχεσαι στα λόγια μου για της συγκεκριμένες κοπέλες.πας εκεί για κάτι που έχεις περάσει και ξέρεις όπου και να ήταν θα πήγαινες.
 

Vasilis bmw

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2024
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
311
Πόντοι
21
Μλκ ειλικρινά αυτές τις 2 κοπέλες και 5000 φορές να τις πάρω δε με νοιάζει με καλύπτουν τέρμα εμφανησιακα είναι θεές για μένα.Και ναι Αλεξάνδρα έχω χορτασει στη φυλής θέλω όμως να τη πάρω και μεταξύ,μεταξύ έχω γαμησει τη Ιζαμπέλα κάποια στιγμή θα πάρω και Αλεξάνδρα αν και τη έχω πάρει πολλές φορές.
Ναι αλλά μου την λες στο παραπάνω μύνημα ότι είναι κατάντια και θα πάω.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Μάλλον τόση ώρα λέτε για την Αλεξάνδρα και την Ιζαμπέλα που είχαν δουλέψει και στην παλιά μοντελοαλυσίδα, πχ Φυλής 56 πάνω.
 

Vasilis bmw

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2024
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
311
Πόντοι
21
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom