Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 321 άτομα (24 μέλη και 297 επισκέπτες)

tenten23

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2023
Μηνύματα
96
Like
234
Πόντοι
20
Καλησπέρα φίλε μου να σε ρωτήσω κάτι?Μεταξουργείο πηγές πρωινή βάρδια?επίσης πρωινή βάρδια στο Περδίκκα 3Β που λες μια πιπινομοντελε που βγήκε ξινισμενη από το δωμάτιο ήταν η Νατάσσα(Ιζαμπέλα από φυλής 54Α)?Γιατί η τσατσά που ρώτησα μου είπε ότι η Ντάσα (Αλεξάνδρα φυλής 54Α) θα είναι το απόγευμα.Επισης η Κάρμεν που πηγές και είδες είναι μια καστανοξανθη κοπέλα?
Σήμερα δουλεύανε και οι δύο κοπέλες που ανέφερες μαζί !
Σωστά η Νατάσα δούλευε φυλης και την θυμήθηκα οπως και η αδύνατη Αλεξάνδρα δούλευε φυλής !
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.040
Κριτικές
1.245
Like
191.166
Πόντοι
45.465
Σήμερα δουλεύανε και οι δύο κοπέλες που ανέφερες μαζί !
Σωστά η Νατάσα δούλευε φυλης και την θυμήθηκα οπως και η αδύνατη Αλεξάνδρα δούλευε φυλής !
Πάντα μαζί δουλεύουν,επίσης έχει αναφερθεί ποίες είναι
 

Απαραιτητος

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2020
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Γνωρίζει κάποιος τι απέγινε η Κατερίνα από το φυλης68β πριν την καραντίνα (2020) Έλειπα εκτός Ελλάδας. Δουλεύει κάπου ;
 

tenten23

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2023
Μηνύματα
96
Like
234
Πόντοι
20
Εγώ που πήγα σήμερα Τετάρτη 3 Απριλίου πρωινή βάρδια μου είπε η τσατσά ότι είναι μόνο η Νατάσα(Ιζαμπέλα) ενώ η ντάσα(Αλεξάνδρα) θα έρθει το απόγευμα μια κοπέλα μόνο εμφανηστηκε πρωινή βάρδια που πήγα και αυτή ήταν η Ιζαμπέλα όχι η Αλεξάνδρα.
Ναι ετσι ειναι οταν μπήκα την πρώτη φορά δούλευε μόνη της την δεύτερη φορά που ξαναμπήκα είδα και την Αλεξάνδρα μαζί !
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Καλησπέρα φίλε μου να σε ρωτήσω κάτι?Μεταξουργείο πηγές πρωινή βάρδια?επίσης πρωινή βάρδια στο Περδίκκα 3Β που λες μια πιπινομοντελε που βγήκε ξινισμενη από το δωμάτιο ήταν η Νατάσσα(Ιζαμπέλα από φυλής 54Α)?Γιατί η τσατσά που ρώτησα μου είπε ότι η Ντάσα (Αλεξάνδρα φυλής 54Α) θα είναι το απόγευμα.Επισης η Κάρμεν που πηγές και είδες είναι μια καστανοξανθη κοπέλα?
Ναι,στην πρωινή βάρδια έγινε η βόλτα
Για να μην δημιουργήσω κάποια σύγχυση,την κοπέλα στο Περδίκκα 3 πρώτη φορά την είδα. "Αλεξάνδρα" ξέρω μόνον αυτή στο Φυλής 54 που δούλευε παλιά και στο Μεγάλου 25.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
15
Like
11.654
Πόντοι
3.246
Δεν ηταν άρρωστη μια χαρά ηταν η κοπέλα απλως πόναγε πολύ στην δεύτερη συνεδρία μαζί μου στα μισα σταμάτησε στην γιατί πόναγε πάρα πολύ !

Λογικα δεν την βλέπω να κάθετε για πολυ καιρό ακόμα εκεί να δουλεύει δεν θα αντέξει !
Λεφτά πήρες πίσω ή στο έφαγε το δεκαρικο? :hi:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Αυτή στο πέρδικα 3 που είδες δε ήταν η Αλεξάνδρα δηλαδή?Εγώ όταν πήγα πρωινή βάρδια και ρώτησα μου είπαν η Αλεξάνδρα θα είναι απόγευμα και τώρα πρωι ήταν η Νατάσα που δούλευε φυλής ως Ιζαμπέλα στο φυλής 54Α.
Δεν άκουσα όνομα....
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Μια μικρή.... τζούρα ενημέρωσης:
Φυλής 65 κάτω η καστανόξανθη Χριστίνα η "Τσέχα" και η μελαχρινή με μαύρα μακριά μαλλιά Κάτια,κι οι δύο μοντέλα.
Φυλής 65 πάνω η μιγάς τροφαντή Μπέττυ και η Αλίνα με καλό κορμί και όμορφο πρόσωπο, καινούργια στη δουλειά κατά την υπηρεσία!
Φυλής 69 κάτω η Λάνα που έβαλα στόχο, θηλυκό κορμί και ήπιων τόνων,αξίζει;
Φυλής 71 δύο λατίνες με φουλ πρόγραμμα.
Φυλής 84 η Χριστίνα η Ρουμάνα με βυζάρες και πολλά τατουάζ.
 

ApollwnasNX

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2023
Μηνύματα
14
Like
26
Πόντοι
0
IMG_20240403_210213.jpg


Άδειο κι απόψε το χιλιοχεσμενο Μετάξι! Πέρασα από Ιάσωνος 19 για την περιβόητη Λίνα, η οποία όμως ήταν άρρωστη κατά τα λεγόμενα της τσα2. Χεστηκαμε κιόλας... :2funny:

Τελικά κατέθεσα στην Εστεφανη από Λιοσίων 73 ισόγειο με θετικές εντυπώσεις. Δυστυχώς, δεν δέχεται εξτρακια :angry: στο δωμάτιο, όμως τηρεί το πρόγραμμα και γουστάρει γλυφοκωλι (ο κώλος όνειρο, αλλά δεν προσφέρεται). Επόμενος στόχος είναι η Κίρα. Αν έχει κάποιος εντυπώσεις ας πει δυο λόγια... :hi:
Αυτή η Εστεφανη είναι μία μαύρη κοπέλα φίλε
 

tenten23

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2023
Μηνύματα
96
Like
234
Πόντοι
20
Αυτή στο πέρδικα 3 που είδες δε ήταν η Αλεξάνδρα δηλαδή?Εγώ όταν πήγα πρωινή βάρδια και ρώτησα μου είπαν η Αλεξάνδρα θα είναι απόγευμα και τώρα πρωι ήταν η Νατάσα που δούλευε φυλής ως Ιζαμπέλα στο φυλής 54Α.
Η Αλεξάνδρα πηγε κατα τις 6 το απόγευμα κάπου εκεί
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
15
Like
11.654
Πόντοι
3.246
Οχι δεν τα ζήτησα κιόλας
Κακώς τυπε! Έπρεπε να τα πάρεις πίσω για να μάθει την αξία του χρήματος! :rockon:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αυτή η Εστεφανη είναι μία μαύρη κοπέλα φίλε
Είναι σκουρόχρωμη Λατίνα.
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
498
Like
1.050
Πόντοι
201
εδώ μάλλον μπερδεύτηκες...δεν υπάρχει τραβεστο-Άννα,το τραβέλι είναι η Εύα ...με ή χωρίς δε γνωρίζω αλλά αυτή είναι,επίσης να πω ότι πιο παλιά δούλευε σαν υπηρεσία στο Τροφωνίου 13 όροφο με την Άννα που τώρα δουλεύουν σε διαφορετικές βάρδιες και ακόμα πιο παλιά δούλευε στο Κινδου 18 σα ''κοπέλα",τέλος να αναφέρω ότι στο πρόγραμμα της αναφέρει πρωκτικό και αυταρχικό.
 

tenten23

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2023
Μηνύματα
96
Like
234
Πόντοι
20
Μπράβο άρα αλήθεια έλεγε η τσατσά εγώ πήγα στο πέρδικα 3 το πρωί 1-3 τοτε ήταν μόνο η Ιζαμπέλα/Νατάσσα σωστά?Οπότε για να καταλάβω εσύ πηγές Τετάρτη 3 Απριλίου πέρδικα 3 Μεταξουργείο και πρωινή βάρδια και απογευματινή?και απλά τη πρωινή είχε μόνο Ιζαμπέλα ενώ απογευματινή είχε και Αλεξάνδρα και Ιζαμπέλα?
Ναι ακριβως την πρώτη φορά που μπήκα κατα τις 4δούλευε μονη της η Νατάσα Ιζαμπέλα και μετα κατα τις 6 που ξανα πήγα ειχε έρθει και η Αλεξάνδρα
 

Vasilis bmw

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2024
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
311
Πόντοι
21
Ναι ακριβως την πρώτη φορά που μπήκα κατα τις 4δούλευε μονη της η Νατάσα Ιζαμπέλα και μετα κατα τις 6 που ξανα πήγα ειχε έρθει και η Αλεξάνδρα
Βρε παιδιά καλησπέρα. επειδή έχω μπερδευτεί λίγο.η Ιζαμπέλα και η Αλεξάνδρα τον Οκτώβριο ήταν φυλής 66α μετά που ξανά πήγα είχαν φύγει.τωρα διαβάζω ότι είναι Περδίκκας???λέμε για την ίδια κοπέλα??την Αλεξάνδρα από Ρωσία είναι.σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Vasilis bmw

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2024
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
311
Πόντοι
21
Ναι αδερφέ Αλεξάνδρα και Ιζαμπέλα έχουν πάει Μεταξουργείο απορώ πραγματικά το γιατί?πανέμορφες κοπέλες να πηγαίνουν με τους άσχημους τους σκουρόχρωμους.Τουλαχισυον φυλής που ήταν πάνε ως επί το πλειστον Έλληνες.
Πες τα φίλε μου.εχω και εγώ αυτήν την απορία.παντως σε ευχαριστώ αν λέμε την ίδια φυσικά.
 

Vasilis bmw

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2024
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
311
Πόντοι
21
Τις ίδιες λέμε αγαπητέ μου,πραγματικά απορώ 2 πανέμορφες κοπέλες με σφριγιλο δέρμα λευκό μαύρα μαλλιά μιλάμε οι κοπέλες το δέρμα τους λάμπει σα το φεγγάρι και να πηγαίνουν με αραβοπακι αυτό ούτε ο Θεός δε το θέλει,θα έλεγα οκ αν πάνε Μεταξουργείο και γαμιουνται μόνο με Έλληνες αλλά στο Μεταξουργείο πάνε ως επί το πλείστον σκουρόχρωμοι,οι Αλβανοί ας πούμε δε πάνε Μεταξουργείο πάνε φυλής ως επί το πλείστον και επειδή είναι λευκοί τους βάζουν μέσα και δε πειράζει γιατί οι Αλβανοί είναι λευκοί οπότε μια χαρά αλλά Με ενοχλεί τόσο ωραίες κοπέλες να πηγαίνουν με σκουρόχρωμους είναι άσχημο.
Φίλε μου σε καταλαβαίνω απόλυτα.το Μεταξουργείο το έχω κόψει μόνο και μόνο από την βρωμιά που υπάρχει εκεί από το κάθε γύφτο και Πακιστανό. Υπάρχουν και κάποιες κοπέλες μετρημένες στα δάχτυλα που είναι οκ.αλλα σε ένα συγκεκριμένο οίκο την έχω πατήσει πολύ άσχημα.ξερεις τι είναι να είσαι τρεις φορές την εβδομάδα με την ίδια κοπέλα και να βρίσκεσαι μπλεγμένος.γαμησετα.και το σιχαίνομαι τελείως.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
477
Κριτικές
13
Like
4.549
Πόντοι
731
Φ70 σταθερά η Πέπη Τσεσμελή ????

οντως ειναι η γνωστη ;
Κατέβασε tiktok , ψάξε "scorpios Καλλιθέα" και θα βρείς την Πέπη...
Βρε παιδιά καλησπέρα. επειδή έχω μπερδευτεί λίγο.η Ιζαμπέλα και η Αλεξάνδρα τον Οκτώβριο ήταν φυλής 66α μετά που ξανά πήγα είχαν φύγει.τωρα διαβάζω ότι είναι Περδίκκας???λέμε για την ίδια κοπέλα??την Αλεξάνδρα από Ρωσία είναι.σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Ναι αδερφέ Αλεξάνδρα και Ιζαμπέλα έχουν πάει Μεταξουργείο απορώ πραγματικά το γιατί?πανέμορφες κοπέλες να πηγαίνουν με τους άσχημους τους σκουρόχρωμους.Τουλαχιστον φυλής που ήταν πάνε ως επί το πλειστον Έλληνες.
ΝΑΙ, αυτές είναι έχει ειπωθεί πρόσφατα.
Για την άλλη σας απορία δεν ξέρω αν είναι αλήθεια, αλλά μου είχαν απαντήσει πώς δεν θέλουν να κάνουν ελ.στομ. κλπ. προγράμματα που έπρεπε να κάνουν στο 20ρικο για να είναι εκεί... ποιος ξέρει ... ποιο πιθανό φαντάζομαι είναι να τους βγαίνει καλύτερο μεροκάματο στο Μετάξι αν έχουν πολύ λιγότερα "τζάζ" , έξοδα κλπ. και περισσότερους πελάτες που τελειώνουν στο 4λεπτο :cheesy:
 

BIGMAN1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2023
Μηνύματα
116
Like
84
Πόντοι
1
Εγώ που πήγα σήμερα Τετάρτη 3 Απριλίου πρωινή βάρδια μου είπε η τσατσά ότι είναι μόνο η Νατάσα(Ιζαμπέλα) ενώ η ντάσα(Αλεξάνδρα) θα έρθει το απόγευμα μια κοπέλα μόνο εμφανηστηκε πρωινή βάρδια που πήγα και αυτή ήταν η Ιζαμπέλα όχι η Αλεξάνδρα.
Η Καρμεν δεν ήταν ;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom