Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 140 άτομα (1 μέλη και 139 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.057
Κριτικές
1.245
Like
191.798
Πόντοι
45.465
συνέχεια πάντα live επιγραμματικα

Έλλης 3 Κατερίνα και Ειρήνη, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Διδύμου 8α Ειρήνη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σε κοιλίτσα στήθος.

Διδύμου 8β Βερονικα και Ελένη, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Διδύμου 16 κλειστο.

Διδύμου 18 υπόγειο Ελένη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Διδύμου 18 ισόγειο & 20 κλειστά.

Διδύμου 22 ισόγειο Στέλλα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Διδύμου 22 όροφος γύρισε η Μαριάννα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Διδυμου 27 κλειστό.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.057
Κριτικές
52
Like
16.725
Πόντοι
10.686
Ανέβηκα στο Κολωνού 32 για την Ίρα και ήταν η Άννα,λευκόδερμη με μαύρα μαλλιά και μέτριας ομορφιάς,με έπεισε και μπήκα, απλό πρόγραμμα με "69",τυπικές υπηρεσίες, τουλάχιστον είχε καλή διάθεση και έδειξε να το απολαμβάνει.
Σε λίγα που μπήκα:
Κολωνού 32 υπόγειο η κοντή Ασιάτισσα Λίλη.
Κολωνού 30 ισόγειο η μελαχρινή Μπέλα στα 15€.
Ιάσονος 20 δεξιά μια Λατίνα με καλό κορμί αλλά λίγο βαριεστημένη φάτσα,ο παππούς τσάτσος ψάρευε πελάτες στην πόρτα...
Ιάσονος 20 αριστερά η Μάντι μια άλλη ψηλή Λατίνα με γυαλιά, πιο αεράτη με συνεχόμενα δωμάτια.
Καλά κούλουμα και καλή Σαρακοστή!
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
312
Κριτικές
13
Like
1.345
Πόντοι
211
Επέστρεψε μετά από αρκετά χρόνια η Λαρίσα από ότι βλέπω.
Θυμάμαι ότι όταν πρώτο εμφανίστηκε στο Ρεμούνδου γινόταν χαμός για πάρτυ της. Μιλάμε για 10 άτομα αναμονή στο σαλόνι. Όντως ήταν μουναρα για τα δεδομένα του 20αρικο τότε. Από τα πολλά δωμάτια το πρώτο καιρό την είχαν στείλει νοσοκομείο. Είχα προλάβει και την είχα πάρει 2 φορές. Από υπηρεσίες κλαφτα Χαράλαμπε. Μιλάμε για υπερ μέγιστο παλτό. Αλλά δούλευε λόγω της ομορφιάς της. Δεν νομίζω να έχει αλλάξει κάτι από τότε. Τελικά ισχύει το ότι "όλες κάποια στιγμή επιστρέφουν".
Η Λαρίσα η ξανθούλα, τάχα μου Τσέχα, με το όμορφο αλλά κάπως ξεχυλωμένο μουνάκι;
 

Vasilis bmw

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2024
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
311
Πόντοι
21
Η Λαρίσα η ξανθούλα, τάχα μου Τσέχα, με το όμορφο αλλά κάπως ξεχυλωμένο μουνάκι;
Για λίγο ξεχυλωμενο δεν είναι τίποτα.το πολύ να φοβάσαι.τι να σου κάνει και το μαύρο το μουνακι βάλε πουτσα βγάλε πουτσα.
 

Desperado88

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
77
Like
215
Πόντοι
20
Μια χοντρούλη Λυσία που ήταν στο Διδύμου 22 ισογειο ξέρει κάνεις που πήγε;
 

Ilovecg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2023
Μηνύματα
89
Κριτικές
13
Like
630
Πόντοι
310
τώρα live επιγραμματικα

Φυλής 54αρια, 56 & 66α κλειστά.

Φυλής 66δ Μαίρη, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 72 δεξιά Κατερίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 72 αριστερά κλειστό.

Φυλής 74 δεξιά Άννα, με πρωκτικο.

Φυλής 74 αριστερά Μάγια, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 59 κατω Κατερίνα και Τζούλια λατινες, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα κάνουν και παρτουζα.

Φυλής 59 όροφος Ιλόνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φυλής 61 Κρυσταλ λατινα, απλό πρόγραμμα.

Φιλιππιδου 11β Καρολίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11α Βαλέρια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65α Ντιαννα, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλης 65β κλειστό.

Φυλής 84α Χριστίνα "Τσεχα", με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84β Σόνια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φυλής 86αρια, 67 & 69α κλειστά.

Φυλής 69β Λανα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 71α δύο καινούργιες λατινες με ακριβώς ίδιο σωματότυπο απλός η 2η λίγο πιο ψηλή, Τίνα κοκκινομάλλα σώμα με πιασίματα 2αρι συν βυζι, πολλά τατουάζ και Ζηνα μελαχρινή σώμα με πιασίματα 2αρι συν βυζι, πολλά τατουάζ, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, πρωκτικο, αυταρχικό και ποδολαγνεια.

Φυλής 71α κλειστό.

κάποια σπιτάκια ειδικά τα λατινισπιτα ανοίγουν πιο αργά
Τι παίζει με το φ72 υπόγειο 3η βάρδια ; Έχει εξαφανιστεί η ειντζελ ή έχει αλλάξει μαγαζί;
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
376
Κριτικές
43
Like
1.816
Πόντοι
1.011
Μια χαρά άξια λόγου είναι η παρατήρηση σου, το έχουν σχολιάσει κι άλλοι συναγωνιστές, το επιβεβαιώνω κι εγώ.
Για μενα η ελλειψη σωστης υγιεινης κ τηρησης στοιχειωδω μετρων..ειναι κοκκινο πανι κ κριτηριο μη επιλογης. Οφειλει η κοπελα να πλυθει για να παει στον επομενο..και φυσικα κι εμεις να παμε καθαροι πλυμμενοι κ περιποιημενοι.
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
726
Κριτικές
5
Like
2.886
Πόντοι
726
Επίσκεψη το βράδυ στην σαμπινα. Έφαγα απίστευτη φόλα. Είχα φάει και παλιά , αλλά δεν εβαλα μυαλό και δοκίμασα πάλι.. αργά την νύχτα η μόνη που βλέπετε εμφανισιακά είναι αυτή γιαυτο και ξανά πήγα.

Μαύρο κατά μαύρο μέχρι να βάλει μυαλό το πιτσιρίκι.

Τώρα μην πεταχτεί κανένας προμοτορας νεσκαφε κλπ και πει μαλακιες, γιατι θα του βάλω το κεφαλι στον κάδο με τα χυσμενα προφυλακτικά.
 

Hawkeye Argill

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
95
Κριτικές
8
Like
595
Πόντοι
300
Επίσκεψη το βράδυ στην σαμπινα. Έφαγα απίστευτη φόλα. Είχα φάει και παλιά , αλλά δεν εβαλα μυαλό και δοκίμασα πάλι.. αργά την νύχτα η μόνη που βλέπετε εμφανισιακά είναι αυτή γιαυτο και ξανά πήγα.

Μαύρο κατά μαύρο μέχρι να βάλει μυαλό το πιτσιρίκι.

Τώρα μην πεταχτεί κανένας προμοτορας νεσκαφε κλπ και πει μαλακιες, γιατι θα του βάλω το κεφαλι στον κάδο με τα χυσμενα προφυλακτικά.
Κλασμενη ητανε?
 

Kostas15924

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2017
Μηνύματα
109
Κριτικές
3
Like
383
Πόντοι
301
Χωματιανου 11Β ειναι ανοιχτο;;
 

Lemmy13!!!!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
559
Like
1.097
Πόντοι
206
Φυλης 65 μια διμετρη που την εχω δει να καθαριζει, μιλφαρα παντα με κολαν. Ξερεις κανεις τιποτα; Τσατσα ειναι;
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
726
Κριτικές
5
Like
2.886
Πόντοι
726
Δεν ξέρω , δεν ήθελε να την βάζω όλη μέσα την πουτσα μου , δεν ήθελε να την πηδάω γρήγορα. Να μην βγαίνω όλος. Να είναι μόνο αυτή από πάνω κλπ. Όταν την έβαζα στα 4 τραβιόταν. Δεν τον έτρωγε και έλεγα εντάξει σορρυ πάμε πάλι.. μου έπεφτε συνέχεια από τα νεύρα μου. Την είπα θα κατσεις να σε γαμησω η να φύγω; Δεν έχυσα, έφυγα. Δεν ήθελε να φάει γαμησι, έχει αγόρι , πονάει δεν ξέρω γιατί. Δεν της αρέσει. Βαρέθηκε. Ενας θεος ξέρει. Εγώ ομως πάω εκεί για να γαμησω , όχι για να πιάσω κουβέντα. Έμαθα για τις διακοπές της για τα πάντα, ψυχοθεραπεία έκανα. Γαμησε μας. Χεστηκα για τα χρήματα τα άφησα εκεί, απλά μου φαίνεται τέρμα μαλακια η συμπεριφορά της. Κωλο συμπεριφορά μωρού που δεν κατανοεί την αξία των χρημάτων που βγάζουμε και την όμορφη συμπεριφορά που έχουμε προς τα κορίτσια. Θα έπρεπε να ήταν κανένας μπάρμπας βρωμιαρης να την μιλάει άσχημα και να την βαράει μάλλον για να το εκτίμηση. Τι να πω
 

Hawkeye Argill

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
95
Κριτικές
8
Like
595
Πόντοι
300
Δεν ξέρω , δεν ήθελε να την βάζω όλη μέσα την πουτσα μου , δεν ήθελε να την πηδάω γρήγορα. Να μην βγαίνω όλος. Να είναι μόνο αυτή από πάνω κλπ. Όταν την έβαζα στα 4 τραβιόταν. Δεν τον έτρωγε και έλεγα εντάξει σορρυ πάμε πάλι.. μου έπεφτε συνέχεια από τα νεύρα μου. Την είπα θα κατσεις να σε γαμησω η να φύγω; Δεν έχυσα, έφυγα. Δεν ήθελε να φάει γαμησι, έχει αγόρι , πονάει δεν ξέρω γιατί. Δεν της αρέσει. Βαρέθηκε. Ενας θεος ξέρει. Εγώ ομως πάω εκεί για να γαμησω , όχι για να πιάσω κουβέντα. Έμαθα για τις διακοπές της για τα πάντα, ψυχοθεραπεία έκανα. Γαμησε μας. Χεστηκα για τα χρήματα τα άφησα εκεί, απλά μου φαίνεται τέρμα μαλακια η συμπεριφορά της. Κωλο συμπεριφορά μωρού που δεν κατανοεί την αξία των χρημάτων που βγάζουμε και την όμορφη συμπεριφορά που έχουμε προς τα κορίτσια. Θα έπρεπε να ήταν κανένας μπάρμπας βρωμιαρης να την μιλάει άσχημα και να την βαράει μάλλον για να το εκτίμηση. Τι να πω
Οταν ειχα παει τελευταια φορα εκανα το λαθος να περιμενω μεταμεσονυκτια.Μπηκα στον οικο 00:15 και στο δωματιο 1:45! Με το που μπηκε κατα τις 2,της μιλαω ομορφα και μου λεει "Μη φωναζεις".Εντωμεταξυ ουτε κανονικα μιλησα,πολυ χαλαρα.Πρεπει να ειναι στα ορια του νευρικου κλονισμου και να πινει ντρογκα πολυ,δεν εξηγηται...
Κριμα μεν,αλλα δεν κανει πλεον...
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
478
Κριτικές
13
Like
4.557
Πόντοι
731
Πήρα Ηλέκτρα στο Φιλλιπιδου 11 πάνω, κλασική, όπως ήταν στο φ67, ίσως λίγο ποιο ευδιάθετη, ο τσάτσος ανακοινώνει φουλ πρόγραμμα.
Μέσα η Ηλέκτρα ζητάει +10 για κωλο "εκτός αν είσαι πελάτης" ο.Ο και δίνει και το τηλ της για newsletter
Τελικά τον πήρε χωρίς γκρίνια επειδή δεν είναι μεγάλος είπε, δεν έχω παράπονο γενικα απλά είναι λίγο κουτοπονηρη, από την άλλη δικαίωμα της...
 

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
190
Κριτικές
4
Like
287
Πόντοι
281
Πήρα Ηλέκτρα στο Φιλλιπιδου 11 πάνω, κλασική, όπως ήταν στο φ67, ίσως λίγο ποιο ευδιάθετη, ο τσάτσος ανακοινώνει φουλ πρόγραμμα.
Μέσα η Ηλέκτρα ζητάει +10 για κωλο "εκτός αν είσαι πελάτης" ο.Ο και δίνει και το τηλ της για newsletter
Τελικά τον πήρε χωρίς γκρίνια επειδή δεν είναι μεγάλος είπε, δεν έχω παράπονο γενικα απλά είναι λίγο κουτοπονηρη, από την άλλη δικαίωμα της...
Έχει κανείς περιγραφή της ή λινκ από σάιτ να την δούμε?
 

Aftos_Eimai

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
347
Like
753
Πόντοι
81
Καλησπέρα αδέρφια. Υπάρχει καμία σωστή πιπάρα μετά τις 00.00?
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
726
Κριτικές
5
Like
2.886
Πόντοι
726
Πήρα Ηλέκτρα στο Φιλλιπιδου 11 πάνω, κλασική, όπως ήταν στο φ67, ίσως λίγο ποιο ευδιάθετη, ο τσάτσος ανακοινώνει φουλ πρόγραμμα.
Μέσα η Ηλέκτρα ζητάει +10 για κωλο "εκτός αν είσαι πελάτης" ο.Ο και δίνει και το τηλ της για newsletter
Τελικά τον πήρε χωρίς γκρίνια επειδή δεν είναι μεγάλος είπε, δεν έχω παράπονο γενικα απλά είναι λίγο κουτοπονηρη, από την άλλη δικαίωμα της...
Έλα ρε το βλήμα που ζητάει και έξτρα χρήματα . Κουτοπονηρη. Μάθανε όλες.
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
829
Κριτικές
66
Like
11.375
Πόντοι
3.506

Quaresma 2.0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.082
Κριτικές
8
Like
4.525
Πόντοι
736
Υπάρχει ανοιχτό μπουρδέλο ανοιχτό μετά τις 5 το πρωί;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom