Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 164 άτομα (10 μέλη και 154 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.120
Κριτικές
1.245
Like
193.680
Πόντοι
45.465

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.072
Πόντοι
2.836
Εσείς μακάκοι ιδιοκτήτες προσέχετε και να συνετίζεται της μανταμίτσες που έχετε στα μπουρδέλα σας, πολλές διώχνουν κόσμο με τον τρόπο τους και εσείς αν δεν το ξέρετε εικοσάρικα.
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
361
Like
1.387
Πόντοι
201
Εσείς μακάκοι ιδιοκτήτες προσέχετε και να συνετίζεται της μανταμίτσες που έχετε στα μπουρδέλα σας, πολλές διώχνουν κόσμο με τον τρόπο τους και εσείς αν δεν το ξέρετε εικοσάρικα.

Δώσε μερικά παραδείγματα με διευθύνσεις χωρίς ονόματα για να καταλάβουμε τι εννοείς.
 

sisiliano1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2015
Μηνύματα
919
Like
1.165
Πόντοι
206
Το αναφερω χωρις να ειναι αξιου λογου απλα στα ματια μου εγινε και ξενερωσα,ισως εγω ειμαι ρομαντικος.Κατεβηκα χθες λ73β που ηταν συμφωνα με το προγραμμα μονη της η Εμμυ,ανεβαινω μου λεει ειναι στο δωματιο κ μετα εσυ.Βγαινει λοιπον απο το δωματιο με χαιρεταει και καπακι παει στο αλλο δωματιο σε συναγωνιστη.Αυτοματα συμπερασμα οτι ο επομενος εγλυψε τα χυσια κ τα σαλια του προηγουμενου....
Τωρα την εμμυ την εχω παρει απειρες φορες και σχεδον αν οχι παντα παω λ73 και επιλεγω αναλογα τα γουστα μου.
Προσπαθω να πηγαινω οποτε γινοται στην αρχη της βαρδιας αλλα τσακωνεσαι με τις τσατσαδες αν δεν εχουν ερθει τα κοριτσια.
Στα του αγωνα κλασικη συνεδρια για μενα αν και παρολο την αρχικη ξενερα την πινελιασα κανονικα κι ειχε γευση μωρομαντηλο το ινμου της.οποτε καθαριζεται ειτε προχειρα με τα μωρ/λα που κρατανε ειτε μετα απο 2-3 πελατες.
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.072
Πόντοι
2.836
Δώσε μερικά παραδείγματα με διευθύνσεις χωρίς ονόματα για να καταλάβουμε τι εννοείς.
Απευθύνεται σε διαχειριστές ,οχι σε μπουρδελιαριδες το μήνυμα. Εσύ με την τσατσά είσαι πάντα εντάξει?
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
886
Κριτικές
35
Like
7.020
Πόντοι
2.836
αδέλφια πορνορεπορτερ μου . μετα από 2.5 χρονια απραξίας στο παντελόνι εχω ξεχάσει και αυτά που ξερω. πείτε μου κανα 2-3 μιλφ που να τιμάνε την δουλειά να παω να ξαναμάθω τι υψος εχει ο μητσαρας όταν γίνετε πύραυλος, <ξανα-ξεπαρθενευτω>
Μπάρμπαρα βεργας, καθηγήτρια στο γαμησι αυτή κ η Ειρήνη η Χειρδαρη.
Μόνο που η Μπαρμπαρα είναι στο πρακτικό κομμάτι έχει κ μπέσα χαρακτήρα.
Πες την για την αποχή σου κ αν υπάρχει η δυνατότητα να σε προσέξει λίγο.
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.774
Κριτικές
30
Like
7.343
Πόντοι
3.886
Μπάρμπαρα βεργας, καθηγήτρια στο γαμησι αυτή κ η Ειρήνη η Χειρδαρη.
Μόνο που η Μπαρμπαρα είναι στο πρακτικό κομμάτι έχει κ μπέσα χαρακτήρα.
Πες την για την αποχή σου κ αν υπάρχει η δυνατότητα να σε προσέξει λίγο.
Θα είναι αύριο ξέρεις;
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
548
Κριτικές
5
Like
4.629
Πόντοι
726
κλειστά αρκετά απογευματινή,
μετά τις 8 έκλεισε τό 66α καί τό 7ισόγειο και δεξί αρχές Φωκαίας ,
κλειστά επίσης 72υπόγειο καί φωκ13ισογ καθώς και όλα τα 27άρια,το Φ59πάνω,το φ69β,το φ71α,τα 86άρια και το 84β κλειστά φώτα ίσως αλλαγή βάρδιας.

Ανοιχτό το 71 όροφος μάλλον Ιζσμπέλλα

Φιλιππ11 πάνω Λία και Κριστίνα
Φιλιππ11κάτω Εμιλυ

Φυλ61 Κρυστάλ λεπτή και Ντανιέλα τσουπωτή με κωλαρα βραζιλιάνα λέει.

Φωκαίας 7υπογειο,η νεαρή μελαχρινή Αντζελα που αναφέρθηκε τις προάλλες.

Φωκ13υπογειο Ευα

Φωκ17άρια ,19 και 25άρια ανοιχτά δε μπήκα .
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
886
Κριτικές
35
Like
7.020
Πόντοι
2.836
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.774
Κριτικές
30
Like
7.343
Πόντοι
3.886

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
361
Like
1.387
Πόντοι
201
Απευθύνεται σε διαχειριστές ,οχι σε μπουρδελιαριδες το μήνυμα. Εσύ με την τσατσά είσαι πάντα εντάξει?

Οι τσατσάδες έχουν δύο αφεντικά, τον ιδιοκτήτη του μπουρδέλου και την πουτάνα.

Οι τσατσάδες δεν χτυπούν τις πόρτες στα 8 λεπτά χωρίς την έγκριση της πουτάνας ή του αφεντικού.
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
361
Like
1.387
Πόντοι
201
Υπήρξα μάρτυρας σε περίπτωση παρτούζας των 30 ευρώ με γνωστές πουτάνες σε κεντρικό μπουρδέλο όπου κάθησαν στο δωμάτιο σχεδόν 20 λεπτά χωρίς να χτυπήσει πόρτα η τσατσά ενώ περιμέναμε 2 στο σαλόνι για να τις πάρουμε χωριστά ο καθένας.
 

Tso kai lo

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
67
Like
318
Πόντοι
20
Ιάσονος 39 ή αλλιώς πορνομολ ,έχει 6 οίκους
Ρίτα πολύ καλή επιλογή, η Χριστίνα που πήρες στο Ιάσονος 39(5) σου άρεσε απόυπηρεσίεςκαι διάθεση?δουλευε πριν Μεγαλου Αλεξάνδρου 28 υπόγειο
Όχι φίλε δ είχε συμμετοχή και η κοπέλα ήταν λες και ήταν υπνοτισμενη πιωμένη και αυτό με ξενέρωσε πιο πολύ αλλά δ έπρεπε να φύγω αχυστος απ' την πρωτεύουσα!... δε ξέρω ..ίσως τα τόσα πακιά που μπαίνουν και τόσο που τον τρωει να είν' κουρασμενη!! Αλλά αδερφέ σ είπα είμαι από επαρχία 1η φορά εκεί κάτω δε το χω ξαναδεί αυτό με τους Πακιστανούς!!
Οι περισσότερες νέες κοπέλες έτσι ήταν εκεί..τα μικρά ήταν πιο συνηδιτοποιημενα ίσως και συνηθισμένα!
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Πρωινή κάθοδος στο Φυλής 86 όροφος και συνεύρεση με τη γλυκιά Μίρα για να έχω μια γλυκιά μέρα! (Στην παλιά Μίρα αναφέρομαι, όχι στην καινούργια που δεν έχω πάρει). Από τα μιλφ που και θέλουν και ξέρουν να γαμηθούν, καταφέρνει να κρατά καυλωμένο από το πρώτο έως το τελευταίο δευτερόλεπτο της συνεδρίας!
 
Εγγρ.
14 Σεπ 2023
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
182
Πόντοι
0
Το αναφερω χωρις να ειναι αξιου λογου απλα στα ματια μου εγινε και ξενερωσα,ισως εγω ειμαι ρομαντικος.Κατεβηκα χθες λ73β που ηταν συμφωνα με το προγραμμα μονη της η Εμμυ,ανεβαινω μου λεει ειναι στο δωματιο κ μετα εσυ.Βγαινει λοιπον απο το δωματιο με χαιρεταει και καπακι παει στο αλλο δωματιο σε συναγωνιστη.Αυτοματα συμπερασμα οτι ο επομενος εγλυψε τα χυσια κ τα σαλια του προηγουμενου....
Τωρα την εμμυ την εχω παρει απειρες φορες και σχεδον αν οχι παντα παω λ73 και επιλεγω αναλογα τα γουστα μου.
Προσπαθω να πηγαινω οποτε γινοται στην αρχη της βαρδιας αλλα τσακωνεσαι με τις τσατσαδες αν δεν εχουν ερθει τα κοριτσια.
Στα του αγωνα κλασικη συνεδρια για μενα αν και παρολο την αρχικη ξενερα την πινελιασα κανονικα κι ειχε γευση μωρομαντηλο το ινμου της.οποτε καθαριζεται ειτε προχειρα με τα μωρ/λα που κρατανε ειτε μετα απο 2-3 πελατες.
Μια χαρά άξια λόγου είναι η παρατήρηση σου, το έχουν σχολιάσει κι άλλοι συναγωνιστές, το επιβεβαιώνω κι εγώ.
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
825
Κριτικές
12
Like
2.276
Πόντοι
496
Ξέρουμε αν στο Διδυμου 27 είναι ακόμα οι γνωστές μιλφάρες που δειψάνε για σπέρμα μέχρι στράγγισμα.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Ξέρουμε αν στο Διδυμου 27 είναι ακόμα οι γνωστές μιλφάρες που δειψάνε για σπέρμα μέχρι στράγγισμα.
Πιστεύω ότι αυτήν την υπηρεσία προσφέρουν στο Διδύμου 8,η Ελένη και η Βικτόρια,για την πρώτη δε είμαι σίγουρος γιατί δύο φορές που τη δοκίμασα με στράγγιξε με μεγάλη της χαρά!
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
492
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
731
Έχω όρεξη για βυζάρες απόψε ... φυσικές κατά προτίμηση, θα ξεχυθώ να βρώ κανά-δυό.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom