Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 336 άτομα (30 μέλη και 306 επισκέπτες)

gnnakos

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.360
Κριτικές
95
Like
12.880
Πόντοι
18.036
Το αναφερω χωρις να ειναι αξιου λογου απλα στα ματια μου εγινε και ξενερωσα,ισως εγω ειμαι ρομαντικος.Κατεβηκα χθες λ73β που ηταν συμφωνα με το προγραμμα μονη της η Εμμυ,ανεβαινω μου λεει ειναι στο δωματιο κ μετα εσυ.Βγαινει λοιπον απο το δωματιο με χαιρεταει και καπακι παει στο αλλο δωματιο σε συναγωνιστη.Αυτοματα συμπερασμα οτι ο επομενος εγλυψε τα χυσια κ τα σαλια του προηγουμενου....
Τωρα την εμμυ την εχω παρει απειρες φορες και σχεδον αν οχι παντα παω λ73 και επιλεγω αναλογα τα γουστα μου.
Προσπαθω να πηγαινω οποτε γινοται στην αρχη της βαρδιας αλλα τσακωνεσαι με τις τσατσαδες αν δεν εχουν ερθει τα κοριτσια.
Στα του αγωνα κλασικη συνεδρια για μενα αν και παρολο την αρχικη ξενερα την πινελιασα κανονικα κι ειχε γευση μωρομαντηλο το ινμου της.οποτε καθαριζεται ειτε προχειρα με τα μωρ/λα που κρατανε ειτε μετα απο 2-3 πελατες.
Aνακαλυψατε την Αμερικη!
Οποιοσδήποτε φιλαει κοπέλα,σε οποιοδήποτε χωρο(οικο,μασαζ,call girl) φιλαει τα χυσια του προηγουμενου.Τον κωλο.Τις κωλοτριχες.Την μασχαλίλα.Την τυριλα.Τη μυτζηθρα.:2funny:
(καλα για οικο δεν το συζηταω,ειναι εγκλημα-προτιμω να γ@μησω ακα παρα φιλι!)

Απλά καποιες φορες ειναι πιο φρέσκα(πχ μπουρδελο) και αλλες φορές εχουν ξεραθει λιγο ή εχουν αναμιχθει με κανενα καφεδακι,ποτακι ή νερο(πχ call girl) λογω της μεσολαβησης λιγης ωρας μεχρι το επομενο ραντεβου.

Ηθικο διδαγμα.
Φιλαμε κοπέλα αν ειμαστε σιγουροι οτι ειμαστε οι πρώτοι πελατες και μονον!
Ακομα και η παραμικρη αμφιβολια-οτι δηλαδη ισως πηγε πριν με αλλον-μας κανει να το αποφευγουμε
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
838
Κριτικές
12
Like
2.335
Πόντοι
496
Η Βικτώρια στο ΔΔ27 είναι ακόμα η όχι.
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
663
Κριτικές
11
Like
5.935
Πόντοι
1.336
Το αναφερω χωρις να ειναι αξιου λογου απλα στα ματια μου εγινε και ξενερωσα,ισως εγω ειμαι ρομαντικος.Κατεβηκα χθες λ73β που ηταν συμφωνα με το προγραμμα μονη της η Εμμυ,ανεβαινω μου λεει ειναι στο δωματιο κ μετα εσυ.Βγαινει λοιπον απο το δωματιο με χαιρεταει και καπακι παει στο αλλο δωματιο σε συναγωνιστη.Αυτοματα συμπερασμα οτι ο επομενος εγλυψε τα χυσια κ τα σαλια του προηγουμενου....
Τωρα την εμμυ την εχω παρει απειρες φορες και σχεδον αν οχι παντα παω λ73 και επιλεγω αναλογα τα γουστα μου.
Προσπαθω να πηγαινω οποτε γινοται στην αρχη της βαρδιας αλλα τσακωνεσαι με τις τσατσαδες αν δεν εχουν ερθει τα κοριτσια.
Στα του αγωνα κλασικη συνεδρια για μενα αν και παρολο την αρχικη ξενερα την πινελιασα κανονικα κι ειχε γευση μωρομαντηλο το ινμου της.οποτε καθαριζεται ειτε προχειρα με τα μωρ/λα που κρατανε ειτε μετα απο 2-3 πελατες.
Έχω δει ακριβώς την ίδια κίνηση από την εμμυ στο φ13.
Και φυσικά από την Άντζελα την "Ουγγαρέζα" Μια φορά πρέπει να την είχα δει να αλλάζει 3 δωμάτια στη σειρά χωρίς καμία επίσκεψη στο μπάνιο ενδιάμεσα, ούτε για κατούρημα...
Αηδία.
 
Τελευταία τροποποίηση:

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
631
Κριτικές
39
Like
5.178
Πόντοι
2.836
Οι τσατσάδες έχουν δύο αφεντικά, τον ιδιοκτήτη του μπουρδέλου και την πουτάνα.

Οι τσατσάδες δεν χτυπούν τις πόρτες στα 8 λεπτά χωρίς την έγκριση της πουτάνας ή του αφεντικού.
Δηλαδή εσύ ακυρώνεις όλους εμάς που κάνουμε παράπονα και γράφουμε εδώ μέσα για την συμπεριφορά της τσατσάς σε κάποιους οίκους?
Πληρώνουμε για 10λεπτο,ουτε για 7λεπτο,ουτε για 8λεπτο.
Επειδή είσαι και λίγο καρνίβαλος απο αυτά που διαβάζω την επόμενη φορά πες στην τσατσά να καθαρίζει και τα καλαθάκια που και που απο τα δωμάτια.
Υπήρξα μάρτυρας σε περίπτωση παρτούζας των 30 ευρώ με γνωστές πουτάνες σε κεντρικό μπουρδέλο όπου κάθησαν στο δωμάτιο σχεδόν 20 λεπτά χωρίς να χτυπήσει πόρτα η τσατσά ενώ περιμέναμε 2 στο σαλόνι για να τις πάρουμε χωριστά ο καθένας.
Πολύ ωραία έτσι πρέπει να είναι , πες μας λοιπόν ποιο είναι να παρευρεθούμε και εμείς οι υπόλοιποι.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.212
Κριτικές
498
Like
63.115
Πόντοι
40.362
Το αναφερω χωρις να ειναι αξιου λογου απλα στα ματια μου εγινε και ξενερωσα,ισως εγω ειμαι ρομαντικος.Κατεβηκα χθες λ73β που ηταν συμφωνα με το προγραμμα μονη της η Εμμυ,ανεβαινω μου λεει ειναι στο δωματιο κ μετα εσυ.Βγαινει λοιπον απο το δωματιο με χαιρεταει και καπακι παει στο αλλο δωματιο σε συναγωνιστη.Αυτοματα συμπερασμα οτι ο επομενος εγλυψε τα χυσια κ τα σαλια του προηγουμενου....
Ακριβώς το ίδιο μου ειχε τύχει με κοπελα στο Μετάξι.. την ειδα να πηγαίνει απο το ενα δωμάτιο στο αλλο κατευθείαν.
Μιας και την ήξερα καλα της ειπα.

"Μα καλα γιατι δεν φρεσκαριζεσε λιγο πριν πας στον επόμενο πελάτη? "

Η απάντηση της ηταν αφοπλιστικη..

"Ξέρεις τι εκανα μεσα στο δωμάτιο ??? Απλα του εβαλα καποτα και εχυσε στην πιπα. Ουτε τα εσωρουχα μου δεν εβγαλα"

Καλο ειναι να μην κρινουμε αμα δεν ξέρουμε....
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.801
Πόντοι
10.686
Πιστεύω ότι αυτήν την υπηρεσία προσφέρουν στο Διδύμου 8,η Ελένη και η Βικτόρια,για την πρώτη δε είμαι σίγουρος γιατί δύο φορές που τη δοκίμασα με στράγγιξε με μεγάλη της χαρά!
Να διορθώσω, Βερόνικα,όχι Βικτόρια.
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
516
Κριτικές
13
Like
4.786
Πόντοι
736
Έχω δει ακριβώς την ίδια κίνηση από την εμμυ στο φ13.
Και φυσικά από την Άντζελα την "Ουγγαρέζα" Μια φορά πρέπει να την είχα δει να αλλάζει 3 δωμάτια στη σειρά χωρίς καμία επίσκεψη στο μπάνιο ενδιάμεσα, ούτε για κατούρημα...
Αηδία.
Ποοοο και έχω γλύψει τα βυζιά της 'Αντζελας 2-3 φορές ... βέβαια έχω πάει μόνο στην αρχή της βάρδιας της αλλά δεν είμαι ποτέ ο 1ος ...
'Ολοι ξέρουμε πάνω/κάτω πως υπάρχει η πιθανότητα η κάθε κοπέλα να έχει απλά σκουπίσει με χαρτί τα χύσια/σάλια κλπ. αλλά επιλέγουμε να μην το σκεφτόμαστε, πιστεύετε ότι υπάρχει περίπτωση μία κοπέλα σαν την Μίρα πχ να πλένεται μετά από κάθε δωμάτιο με την δουλειά που έχει ? θα ξεφλούδιζε σαν Φιλανδή τουρίστρια τον Αύγουστο το δέρμα της αν πλενόταν 50 φορές την μέρα .
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
886
Κριτικές
35
Like
7.020
Πόντοι
2.836
Το αναφερω χωρις να ειναι αξιου λογου απλα στα ματια μου εγινε και ξενερωσα,ισως εγω ειμαι ρομαντικος.Κατεβηκα χθες λ73β που ηταν συμφωνα με το προγραμμα μονη της η Εμμυ,ανεβαινω μου λεει ειναι στο δωματιο κ μετα εσυ.Βγαινει λοιπον απο το δωματιο με χαιρεταει και καπακι παει στο αλλο δωματιο σε συναγωνιστη.Αυτοματα συμπερασμα οτι ο επομενος εγλυψε τα χυσια κ τα σαλια του προηγουμενου....
Τωρα την εμμυ την εχω παρει απειρες φορες και σχεδον αν οχι παντα παω λ73 και επιλεγω αναλογα τα γουστα μου.
Προσπαθω να πηγαινω οποτε γινοται στην αρχη της βαρδιας αλλα τσακωνεσαι με τις τσατσαδες αν δεν εχουν ερθει τα κοριτσια.
Στα του αγωνα κλασικη συνεδρια για μενα αν και παρολο την αρχικη ξενερα την πινελιασα κανονικα κι ειχε γευση μωρομαντηλο το ινμου της.οποτε καθαριζεται ειτε προχειρα με τα μωρ/λα που κρατανε ειτε μετα απο 2-3 πελατες.
Η πλοιοψηφια των κοριτσιών δεν κανει μπάνιο ανάμεσα από πελάτη σε πελάτη,ετσι είναι είτε μας αρέσει είτε όχι.
Παλια μόνο η καμελια Φώκαιας 27 εκανε,
η Άλινα-Μαρίνα με τα φτερά αγγέλου τατουάζ στην πλάτη.
Στο να κάνει μπάνιο ειναι κ πρακτικό το πρόβλημα,εξοδα νερά, αφρόλουτρα...θα έχανε κ χρόνο ανάμεσα από τον ένα πελάτη μέχρι να πάει στον άλλο.
Απο την στιγμή που πάμε σε μπουρδελα που τα περισσότερα ειναι βαμενα πετώντας το χρώμα με τον κουβά κατευθείαν στον τοίχο,
πρεπει να είμαστε έτοιμοι για την βρομιά που γενικά θα αντιμετωπίσουμε.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.801
Πόντοι
10.686
Aνακαλυψατε την Αμερικη!
Οποιοσδήποτε φιλαει κοπέλα,σε οποιοδήποτε χωρο(οικο,μασαζ,call girl) φιλαει τα χυσια του προηγουμενου.Τον κωλο.Τις κωλοτριχες.Την μασχαλίλα.Την τυριλα.Τη μυτζηθρα.:2funny:
(καλα για οικο δεν το συζηταω,ειναι εγκλημα-προτιμω να γ@μησω ακα παρα φιλι!)

Απλά καποιες φορες ειναι πιο φρέσκα(πχ μπουρδελο) και αλλες φορές εχουν ξεραθει λιγο ή εχουν αναμιχθει με κανενα καφεδακι,ποτακι ή νερο(πχ call girl) λογω της μεσολαβησης λιγης ωρας μεχρι το επομενο ραντεβου.

Ηθικο διδαγμα.
Φιλαμε κοπέλα αν ειμαστε σιγουροι οτι ειμαστε οι πρώτοι πελατες και μονον!
Ακομα και η παραμικρη αμφιβολια-οτι δηλαδη ισως πηγε πριν με αλλον-μας κανει να το αποφευγουμε
Κι αν πριν από σένα πίπωνε τον γκόμενο; μετράει σαν πρώτη επαφή αυτή ή το κοντέρ ξεκινάει από τον πρώτο πελάτη;:think:
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
886
Κριτικές
35
Like
7.020
Πόντοι
2.836
Ποοοο και έχω γλύψει τα βυζιά της 'Αντζελας 2-3 φορές ... βέβαια έχω πάει μόνο στην αρχή της βάρδιας της αλλά δεν είμαι ποτέ ο 1ος ...
'Ολοι ξέρουμε πάνω/κάτω πως υπάρχει η πιθανότητα η κάθε κοπέλα να έχει απλά σκουπίσει με χαρτί τα χύσια/σάλια κλπ. αλλά επιλέγουμε να μην το σκεφτόμαστε, πιστεύετε ότι υπάρχει περίπτωση μία κοπέλα σαν την Μίρα πχ να πλένεται μετά από κάθε δωμάτιο με την δουλειά που έχει ? θα ξεφλούδιζε σαν Φιλανδή τουρίστρια τον Αύγουστο το δέρμα της αν πλενόταν 50 φορές την μέρα .
Ναι έτσι είναι ακριβώς, δεν γίνεται να κάνει μπάνιο κάποια όπως η Μυρα κ η κάθε Μυρα που έχει πολλους πελάτες ανάμεσα.
Θα έκανε όντως 50 μπάνια την ημέρα θα ξεφλουδιζε το δερματακι της....
ασε που από το μπες βγες στο ντουζ+ η βιασύνη..... σύμφωνα μέ τα στατιστικά θα υπήρχε πιθανότητα να γλυστρισει κ να τσακιστει...
Θα έπρεπε προληπτικά να είχε κλείσει από πριν το ραντεβού με ορθοπεδικο στο κατ....
 

george_tzi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2018
Μηνύματα
110
Κριτικές
5
Like
375
Πόντοι
301
Είπα σήμερα να πάω μία από Αντριάνα Χωματιανού γιατί έχω πολύ καιρό να περάσω. Δυστυχώς κλειστό οπότε είπα να πάω μία από Μπάρμπορα τουλάχιστον να πάρω κωλαράκι και να χύσω σίγουρα. Δυστυχώς κι αυτό κλειστό και σε κάτι άλλα απέναντι ένα φορτηγό ξεφόρτωνε πράγματα.
Άστο λέω και φεύγω για Φυλής . Πάω καρφωτός για 72 να δω Κατερίνα που διάφοροι μύστες εκθειάζουν για το κωλαράκι της. ΟΚ το εμφανησιακό είναι υποκειμενικό αλλά η τύπισσα μύριζε κρεμμύδι!!! Δεν λέω μεσημέρι ήταν πρέπει να φάει αλλά ρε φίλε κι εγώ όταν έχω να συναναστραφώ με κόσμο δεν τρώω κρεμμύδια και σκόρδα.
Τέλος πάντων επειδή ο χρόνος πίεζε μπήκα Φωκαίας 17Α ( το πρώτο που βρήκα ανοιχτό) και πήρα μία Αλεξάνδρα. Λέω ελεύθερο τελειωτικό κάνει καλά θα είναι . Η αρχική πίπα πολύ καλή και χωρίς χεράκι. Λίγο πήδημα και έπιασε να με τελειώσει με πίπα. Εκεί έβαλε αρκετό δόντι αλλά τουλάχιστον έχυσα κι έφυγα. Όχι τίποτα άλλο αλλά δεν έχω Φάντα στο σπίτι. Μόνο Κόκα Κόλα δυστυχώς κι αυτή Ζέρο
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.925
Like
5.793
Πόντοι
1.056
Έχω δει ακριβώς την ίδια κίνηση από την εμμυ στο φ13.
Και φυσικά από την Άντζελα την "Ουγγαρέζα" Μια φορά πρέπει να την είχα δει να αλλάζει 3 δωμάτια στη σειρά χωρίς καμία επίσκεψη στο μπάνιο ενδιάμεσα, ούτε για κατούρημα...
Αηδία.
Εγω γιαυτο προτιμω κοπελες με αποστειρωμενα..

Εκτος και αν μου αρεσει μια και την γαμαω χωρις πολλα πολλα..
 
Τελευταία τροποποίηση:

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
838
Κριτικές
12
Like
2.335
Πόντοι
496
Super special ξεμπούκωμα απο την Μaster του χώρου Βερόνικα την οποία πέτυχα 17:10 την ώρα που έφευγε απο ΔΔ27,με ενημέρωσε η σλαβοτσατσά ότι τελείωσε η βάρδια της και ότι μπάλα παίζει η Τάνια.
Πιάνω την Βερόνικα και της λέω ότι θέλω αυτήν και για αυτήν πήγα.
Έκανε την καρδιά της πέτρα και τον μπούτσο μου επίσης και πέρασε δωμάτιο όπου τα αρχίδια μου απο πλανήτες όλη μέρα στο πρήξιμο ξεφούσκωσαν απο το ξερούφηγμα.
Δεν περπατάω-πετάω.
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.023
Like
1.135
Πόντοι
216
Η ειρήνη χειρδάρη συναγωνιστή είναι πουτάνα μόνο σε όσους θέλει αυτή ενώ η Μπάρμπαρα είναι σε όλους άρα η Μπάρμπαρα επιτελεί λειτουργημα ενώ η άλλη ΟΧΙ.
Για αυτη τη συμβουλατορισα, τι γνωμη υπάρχει? Το γνωριζει καλα το πρωκτικο σεχ μάλλον.





 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
380
Like
1.417
Πόντοι
201
Δηλαδή εσύ ακυρώνεις όλους εμάς που κάνουμε παράπονα και γράφουμε εδώ μέσα για την συμπεριφορά της τσατσάς σε κάποιους οίκους?
Πληρώνουμε για 10λεπτο,ουτε για 7λεπτο,ουτε για 8λεπτο.
Επειδή είσαι και λίγο καρνίβαλος απο αυτά που διαβάζω την επόμενη φορά πες στην τσατσά να καθαρίζει και τα καλαθάκια που και που απο τα δωμάτια.

Πολύ ωραία έτσι πρέπει να είναι , πες μας λοιπόν ποιο είναι να παρευρεθούμε και εμείς οι υπόλοιποι.
Καρνίβαλος είσαι εσύ που ακόμα πιστεύεις ότι η τσατσά κάνει ό,τι θέλει χωρίς την έγκριση του αφεντικού ή της πουτάνας.
Την πουτάνα δεν την ενδιαφέρει αν το καλάθι είναι γεμάτο ή άδειο από καπότες και χαρτιά διότι το χρήμα το τσεπώνουν η πουτάνα και το αφεντικό πριν μπει ο πελάτης στο δωμάτιο.
Το αν θα καθίσει με 20 ευρώ μια πουτάνα στη Φυλής μαζί σου στο δωμάτιο για 10 ή 15 λεπτά το αποφασίζει αυτή και όχι εσύ ή η τσατσά!
Στην περίπτωση που ανέφερα παραπάνω η πουτάνα κάθισε μετά και με μένα 15 λεπτά και όχι 10 ως συνήθως! Ίσως εκείνο το βράδυ να ήταν ιδιαίτερα καυλωμένη!
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
380
Like
1.417
Πόντοι
201
Στον έρωτα και στον πόλεμο δεν υπάρχουν κανόνες!
 

ΝΙΡΕΥΣ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
73
Like
292
Πόντοι
20
Είπα σήμερα να πάω μία από Αντριάνα Χωματιανού γιατί έχω πολύ καιρό να περάσω. Δυστυχώς κλειστό οπότε είπα να πάω μία από Μπάρμπορα τουλάχιστον να πάρω κωλαράκι και να χύσω σίγουρα. Δυστυχώς κι αυτό κλειστό και σε κάτι άλλα απέναντι ένα φορτηγό ξεφόρτωνε πράγματα.
Άστο λέω και φεύγω για Φυλής . Πάω καρφωτός για 72 να δω Κατερίνα που διάφοροι μύστες εκθειάζουν για το κωλαράκι της. ΟΚ το εμφανησιακό είναι υποκειμενικό αλλά η τύπισσα μύριζε κρεμμύδι!!! Δεν λέω μεσημέρι ήταν πρέπει να φάει αλλά ρε φίλε κι εγώ όταν έχω να συναναστραφώ με κόσμο δεν τρώω κρεμμύδια και σκόρδα.
Τέλος πάντων επειδή ο χρόνος πίεζε μπήκα Φωκαίας 17Α ( το πρώτο που βρήκα ανοιχτό) και πήρα μία Αλεξάνδρα. Λέω ελεύθερο τελειωτικό κάνει καλά θα είναι . Η αρχική πίπα πολύ καλή και χωρίς χεράκι. Λίγο πήδημα και έπιασε να με τελειώσει με πίπα. Εκεί έβαλε αρκετό δόντι αλλά τουλάχιστον έχυσα κι έφυγα. Όχι τίποτα άλλο αλλά δεν έχω Φάντα στο σπίτι. Μόνο Κόκα Κόλα δυστυχώς κι αυτή Ζέρο
Αυτο με την φαντα τι παιζει ειλικρινα δεν γνωριζω, κατι σαν απολυμανση ας πουμε?
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
631
Κριτικές
39
Like
5.178
Πόντοι
2.836
Καρνίβαλος είσαι εσύ που ακόμα πιστεύεις ότι η τσατσά κάνει ό,τι θέλει χωρίς την έγκριση του αφεντικού ή της πουτάνας.
Την πουτάνα δεν την ενδιαφέρει αν το καλάθι είναι γεμάτο ή άδειο από καπότες και χαρτιά διότι το χρήμα το τσεπώνουν η πουτάνα και το αφεντικό πριν μπει ο πελάτης στο δωμάτιο.
Το αν θα καθίσει με 20 ευρώ μια πουτάνα στη Φυλής μαζί σου στο δωμάτιο για 10 ή 15 λεπτά το αποφασίζει αυτή και όχι εσύ ή η τσατσά!
Στην περίπτωση που ανέφερα παραπάνω η πουτάνα κάθισε μετά και με μένα 15 λεπτά και όχι 10 ως συνήθως! Ίσως εκείνο το βράδυ να ήταν ιδιαίτερα καυλωμένη!
Τι μαλακίες γράφεις ρε Αρίστο.
<<Νεοφώτιστος βγήκε σεργιάνι σε ίσιο γιαλό η αντίληψη σου γέροντα>>.
Αν δεν κατάλαβες μιλάμε για τις προσφερόμενες υπηρεσίες της τσατσάς.
Μην μπερδεύεσαι με της κοπέλες το τι κάνουν.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom