Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 50 άτομα (1 μέλη και 49 επισκέπτες)

xgeo1234

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
164
Like
221
Πόντοι
21
Λιλη από φ65 κάτω λέει τίποτα μέσα;
 
Τελευταία τροποποίηση:

Φ45

Μέγας
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
277
Κριτικές
24
Like
1.250
Πόντοι
4.360
Βόλτα στο Φ13 κάτω . Λέει η τσα την ξες? 3 δωμάτια και 2 άτομα αναμονή, quess who. Φυσικά δεν έχασα την ευκαιρεία .......... σηκώθηκα και έφυγα. Ρε την παλεύετε? 1 ώρα αναμονή για να ρίξετε ένα χέρι?

Μετά από 5 συνεδρίες με την μύρα οι οποίες ήταν εξαιρετικές , σήμερα η φούσκα αρχίζει να ξεφουσκώνει σιγά σιγά

Εγώ πρωτη φορά σημερα για να δω γιατί γινεται ο ντόρος. Ευτυχώς μονο 15' αναμονη. Καλή, αλλά δεν καταλαβαίνω τις ουρές.

Ρε μπας και πιστεύετε τα θεατρικά που κάνει;

Στην πορνοκαριέρα μου λιγότερες απο τα δαχτυλα του χεριού μου εχω πιστέψει λίγο και απο αυτές μονο για μία ειμαι σίγουρος (γιατί με έκανε μούσκεμα).
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
370
Like
1.393
Πόντοι
201

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
370
Like
1.393
Πόντοι
201
@Pa Luki Luk πρέπει να γυρισε Λευκορωσία. Τέλος, μάλλον....(Μάλλον). Ήταν ξυπνια και είχε στόχο. Επίσης δουλεψε και καμια 10ετια συνολικά σε Μετάξι κατά κυριο λόγο και λιγο Φυλης, άρα την έκανε την μπαζα της. Αμα δουλευε καμια 2-3 χρόνια θα σου έλεγα θα ξαναγυρισει. Τώρα το βλέπω χλωμό.
Για πολλα χρονια ήταν η βασίλισσα του Μεταξουργείου, ας ήταν και τσουπωτη. Ήταν πεντακαθαρη και πολυ ομορφη φάτσα. (Και μπάλες τρελές).

Ποιά ήταν αυτή η βασίλισσα του Μεταξουργείου που εγκατέλειψε τον θρόνο της πριν από μερικές εβδομάδες;
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
273
Κριτικές
8
Like
1.214
Πόντοι
361
Εγώ πρωτη φορά σημερα για να δω γιατί γινεται ο ντόρος. Ευτυχώς μονο 15' αναμονη. Καλή, αλλά δεν καταλαβαίνω τις ουρές.

Ρε μπας και πιστεύετε τα θεατρικά που κάνει;

Στην πορνοκαριέρα μου λιγότερες απο τα δαχτυλα του χεριού μου εχω πιστέψει λίγο και απο αυτές μονο για μία ειμαι σίγουρος (γιατί με έκανε μούσκεμα).
Σήμερα φαινόταν σαν κουρασμένη ενώ εκείνη την ώρα άρχιζε την βάρδια της , αλλά επειδή ειβαι κ πολύ λογικό βγαίνει και η κούραση της που δουλεύει non stop
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.361
Κριτικές
15
Like
11.811
Πόντοι
3.246
Και κάθε μήνα εξετάσεις για αφροδισια παρακαλω. Ελεγμένα από Διανοούμενο. Όποτε πηγαινα της έδινα 60€ πάντα στο άνοιγμα (Σάββατο πρωι συνήθως) και την κράταγα μια ώρα. Η μόνη που το έκανα σε όλη μου την πορνοκαριερα.
Την πήρες κι από λοκώ :zfuck:, μύστη Διανοούμενε?
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
25
Like
1.821
Πόντοι
2.537
Η Μαρία με τα γυαλάκια έχει κρεμάσει το στριγνκ της;
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.964
Κριτικές
31
Like
26.106
Πόντοι
7.046
Την πήρες κι από λοκώ :zfuck:, μύστη Διανοούμενε?
Οχι δυστυχώς. Δεν ρώτησα κιόλας. Αμα κανεις ερωτήσεις τέτοιου τυπου σε μια συνεδρεία, ενώ ξέρεις ότι θα φας αρνητική απάντηση κατά 95% δεν τις κανεις γιατί μετά θα στραβώσει όλη η φάση. Θα σε κοιτάει με νευρα η κορασις. Γκροβερ μόνο σε safe καταστάσεις.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.964
Κριτικές
31
Like
26.106
Πόντοι
7.046
Ποιά ήταν αυτή η βασίλισσα του Μεταξουργείου που εγκατέλειψε τον θρόνο της πριν από μερικές εβδομάδες;
Δε μιλάμε για πριν εβδομάδες. Μιλάμε για καμιά τριετία +. Στον κορονοιο σταμάτησε τους οίκους και πηγε μασάζ κατ οίκον κι έπειτα τέλος.
 

Tso kai lo

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
67
Like
318
Πόντοι
20
Καλημέρα συναγωνιστές..τίποτα τίμιο εκεί κοντά φυλής;; είμαι από επαρχία και μόλις εφτασα
 

romeooo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
1
Καλημερα αρχοντες!
ξερει κανεις αν η Μαργκω ειναι σημερα Λιοσιων?
 
Εγγρ.
14 Σεπ 2023
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
182
Πόντοι
0
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom