Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (1 μέλη και 42 επισκέπτες)

mixaj

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2010
Μηνύματα
409
Like
1.078
Πόντοι
201
Πήγα στην Άντζελα στο Κολωνού 48 στο παλιό, παραμένει εδώ και δέκα περίπου χρόνια που πρωτοπέρασα εκεί, μια εργαζόμενη με άριστες υπηρεσίες ( πρόγραμμα, συμπεριφορά).
Δουλεύει και η Νικόλ,γεματούλα με κρεμαστά βυζιά, πρόγραμμα δεν άκουσα.
+
 

victoriatus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
207
Κριτικές
3
Like
702
Πόντοι
81
Ωραίες βυζαρες η Νικολ στο Κωλονου 48 δεξιά αλλά δεν σε αφήνει να τις παίζεις δυστυχώς . Κατά τη γνώμη μου προτιμήστε Άντζελα που η γριά έχει το ζουμί και την εμπειρία .
 

PsoLeeSin1992

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2023
Μηνύματα
106
Κριτικές
4
Like
871
Πόντοι
361
Ωραίες βυζαρες η Νικολ στο Κωλονου 48 δεξιά αλλά δεν σε αφήνει να τις παίζεις δυστυχώς . Κατά τη γνώμη μου προτιμήστε Άντζελα που η γριά έχει το ζουμί και την εμπειρία .
με ζουμι δεν χορτασε κανεις.
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
312
Κριτικές
13
Like
1.345
Πόντοι
211
Πήγα στην Άντζελα στο Κολωνού 48 στο παλιό, παραμένει εδώ και δέκα περίπου χρόνια που πρωτοπέρασα εκεί, μια εργαζόμενη με άριστες υπηρεσίες ( πρόγραμμα, συμπεριφορά).
Δουλεύει και η Νικόλ,γεματούλα με κρεμαστά βυζιά, πρόγραμμα δεν άκουσα.
Συμφωνώ..Διαχρονική αξία στα 10€ η Άντζελα..VFM...
 

stadeos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.250
Like
1.700
Πόντοι
216
Παιδες εχθες βραδυ η Πετιτ Ντανιελα Ιάσονος 39 δεν ηταν και πολυ στα καλα της...μπηκε λιγο αδιαθετη στο δωματιο την ρωτησα αν εχει κατι μου λεει "ποναει η καρδια μου"...σκεφτηκα οκ πλακα κανει ξεκινησαμε σιγα σιγα, και εκει που την ειχα ιεραποστολικα αρχισε να πιανει το σημειο ακριβως κατω απο το αριστερο βυζι της και ελεγε με σιγανη φωνη "γιατι να ποναει η καρδια μου?" ...σκεφτηκα οτι μαλλον θα εχει παθει καποια θλαση...ειχα αρχισει να ξενερωνω καπως αλλα και επειδη δεν ηθελα να φαω και φολα συνεχισα οσο πιο σιγα μπορουσα χωρις να ακουμπαω με το βαρος μου επανω της..με λιγη παραπανω εγκεφαλικη προσπαθεια κυριως (καθως εννοηται οτι η συμμετοχη της εκεινη την στιγμη ηταν μηδενικη) καταφερα να χυσω μετα απο λιγο και αμεσως εκατσα διπλα της και την ρωτησα αν ειναι οκ...."οχι δεν ειμαι καλα...κρατα με..".....δυσκολευοτανε να αναπνευσει σαν να ποναγε με καθε ανασα που επαιρνε..ουτε απο το κρεβατι δεν ειχε διαθεση να σηκωθει να ντυθει οποτε εβαλα εγω το μποξερακι μου ανοιξα την πορτα και φωναξα την τσατσα την ξανθια Νελλη να ερθει να βοηθησει..κατσαμε στο κρεβατι και οι δυο διπλα της ενω εκεινη προσπαθουσε να συνελθει..μετα απο μερικες ανασες συνηλθε καπως και σηκωθηκε να ντυθει και τελικα την πηγε η Νελλη στο κουζινακι....εγω αφου ντυθηκα πηγα στο κουζινακι τις χαιρετησα και της ευχηθηκα περαστικα.....αυτο εγινε κατα τις 01:20 ..δεν ξερω μετα εαν συνεχισε την βαρδια της ή αν θα ειναι και αποψε να δουλεψει.....ελπιζω να μην εχει κατι σοβαρο....
Περικαρδίτιδα...
 

10euro10lepta

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2023
Μηνύματα
57
Like
297
Πόντοι
20
Καλησπέρα παιδιά επίσκεψη στην Βαλέρια Ιάσωνος 20γ που ήταν γι σερί ετών στανταρακι μου και δυστυχώς με πολύ κακές εντυπώσεις καθώς με το που μπήκαμε στο δωμάτιο δεν είχαν περάσει 6 λεπτά χτύπησε κουδούνι η τσατσα νόμιζα ότι ήταν για το δίπλα δωμάτιο και μου λέει πχι γι εμάς είναι, είναι τρελή αυτή, και άλλαξε φουλ συμπεριφορά και ήταν όλη την ώρα finish και finish κάτι που δεν είχε πει ποτε ούτε Μ.Α 21 ούτε Ιάσονος 20α όταν δούλευε, και όταν έφυγα από το δωμάτιο μου την είπε και η τσατσα ότι έπρεπε να μου πάρει 20 ευρώ γι τον χρόνο που έκατσα και έκραζε την Βαλέρια ότι αυτή φταίει που δεν έφυγε και όχι εγώ. Αυτά από εμένα καλή συνέχεια!
 

SteliosNa123

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2023
Μηνύματα
1
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Θέλω να κάνω μια ερώτηση. Υπάρχει τρόπος να πάρεις και της δύο μαζί που δουλεύουν μαζί ? Προφανώς και με το αντίστοιχο ποσό
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.792
Πόντοι
45.465
τώρα live επιγραμματικα

Φυλής 109α Ελένη, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό.

Φυλής 71α Τατιάνα λατινα από το Φωκαιας 27α, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 71 2 λατινες Σανέλ απλό πρόγραμμα και Μόνικα ξανθιά παχουλη με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος και πρωκτικο.

Φυλής 69β Ελένη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 69α Άννα Ταΐ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό, μέχρι 0300 θα κάτσει σύμφωνα με την υπηρεσία.

Φυλής 67 Ελένη/Αντινα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86α Λίντα λατινα μελαχρινή παχουλη με τη κωλαρα και το 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 84α Εύα, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 65β Σιμονα , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65α Εμμανουέλα, απλό πρόγραμμα.

Φιλιππιδου 11α Ντιαννα και Κορινα αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11β Άννα Κου, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 61 2 λατινες Καταρινα και Αλεξάνδρα, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 59 κατω 2 λατινες Λουνα μελαχρινή πολύ ψηλή νταρντανα με 2.5αρι βυζι και Λίλυ ξανθιά σώμα με πολλά πιασίματα από τη περιφέρεια και κάτω 2.5αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 59 όροφος Σαντι λατινα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 74 αριστερά Γιάννα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 72 δεξιά Ειρήνη , με πρωκτικο.

Φυλής 66α Άννα λατινα με καστανομελι πολύ μακρύ ίσιο μαλλί, ωραίο πρόσωπο, κανονικό σώμα 2-2.5αρι βυζι, μερικά τατουάζ, απλό πρόγραμμα,δοκιμάστηκε θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική.

Φυλής 54β Ορορα , απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 54α Τζουλιανα λατινα μελαχρινή με μακρύ ίσιο μαλλί κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 7 υπόγειο Άντζελα, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό.

Φωκαιας 7 ισόγειο Αννιτα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαιας 9 Ντιονα, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 13 ισόγειο Νικόλ, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 17α Αλισια μελαχρινή ψηλή νταρντανοχοντρη με 3.5αρι συν κακοφτιαγμενο σιλικονατο βυζι, πειραγμένα χείλη , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, δέχεται και παρτουζα.

Φωκαιας 17β Βαλέρια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 25α Μελίσα λατινα , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φωκαιας 25β Σάρα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 27α Νατάσα λατινα από το 71α με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β κάτω Ναταλί, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β πάνω Αλισα ξανθιά μιλφ με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, κανονικό σώμα 2αρι βυζι και μια πολύ αντιαισθητικη ελιά στο πηγούνι, απλό πρόγραμμα.

ΥΓ ότι δεν αναφέρω Φυλής και περιξ είναι κλειστό
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.792
Πόντοι
45.465
συνέχεια Βεργας live επιγραμματικα

Βεργας 2 Μάρθα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3 δεξιά Κατερίνα , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα,

Βεργας 6β Ινγκα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Βερηας 7 Σαμπινα, απλό πρόγραμμα.

Βεργας 7 υπόγειο Χριστίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, έχει μια κοιλιά σα να είναι έγκυος...
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
311
Κριτικές
11
Like
2.618
Πόντοι
731
Σύντομη βολτα μετά τις 00:00 στο Μεταξουργείο, όπου επικρατεί η απόλυτη σαπίλα. Τόσο σάπια που απλά δεν μπήκα πουθενά. Το μόνο που αξιζε από τη σημερινή βολτα ήταν αυτό
IMG_4971.jpeg

Καλο σας βράδυ!
 

Titser

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2023
Μηνύματα
73
Κριτικές
4
Like
449
Πόντοι
300
Κανεις μέγα λαθος που μιλας για εξτραδακια με την τσατσα.
Το εξτρα 20ρικο για υπηρεσια εκτος προγραμματος το δινεις μεσα στο δωματιο σε χειραψια με τη κορασιδα, οσο διαρκει η χειραψια και το 20αρι δεν εχει αλλαξει ακομα κατοχο της ζητας αυτο που θες, μετα της κλεινεις την παλαμη και τραβας το δικο σου.
Οι κορασιδες λογω παθολογικης λατρειας με το χρημα αμα πιασουν λεφτα στο χερι δεν τα δινουν πισω , θα δεχτει.. :hi::hi:
εδώ πάει το mega quiz … τι ζητάει ο μέγας dmtrsxxx σαν έξτρα από τις κορασίδες όταν μπαίνουν δωμάτιο?

1. Να τον κατουρήσουν στο στόμα ;
2. Να τους φάει τα πατουσακια ;
3. Να τις γαμησει ακαποτα μουνι κ κωλο ;
4. Να τις ψωλοχυσει στο στόμα/μαπα ;
5. Να τους ρουφήξει μουνοζουμα και κολωζουμα μέχρι τα νεφρά και το παχύ έντερο ;

Οποίος θέλει προσθέτει επιπλεον …
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.792
Πόντοι
45.465
Παλικάρια καλησπέρα!γνωρίζει κάποιος που θα βρω session με height humiliation;έμπειροι δώστε τα φώτα σας ειδικά ο αρχηγος @n.smirni76
πόσο κοντός είσαι τύπε?πλάκα κάνω, δε γνωρίζω για τέτοια προγράμματα
 

Cnf

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
51
Like
52
Πόντοι
0
πόσο κοντός είσαι τύπε?πλάκα κάνω, δε γνωρίζω για τέτοια προγραμματα
@n.smirni76 1.70 είμαι
Στείλε οπότε έχεις χρόνο τις ψηλές αν δεν σου είναι κόπος σε όλες τις βάρδιες εκτός της φωτεινής που την γνωρίζω
 

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
186
Like
582
Πόντοι
81
Μετά πήγα Βίκυ μηπως και δώσω πιπα ( την γνωστή με μπλε μάτια ξανθιά) πριν μπω είπα τελειωτικό στόμα έξτρα 20 ευρώ και μου είπε δεν κάνει τελειωτικό είναι επικίνδυνο κλπ……

Η Βίκυ όταν εργαζόταν στο Πιπίνου 118 έδινε γλωσσόφιλα και έκανε ακάποτο στοματικό τελειωτικό χωρίς δωράκι και χωρίς να της το ζητήσεις!

Κάποιες φορές τα κατάπινε κιόλας!

Ίσως σε κάποιους να έδινε και κώλο!

Τώρα στους πελάτες δεν κάνει τίποτα από τα παραπάνω!
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Η Βίκυ όταν εργαζόταν στο Πιπίνου 118 έδινε γλωσσόφιλα και έκανε ακάποτο στοματικό τελειωτικό χωρίς δωράκι και χωρίς να της το ζητήσεις!

Κάποιες φορές τα κατάπινε κιόλας!

Ίσως σε κάποιους να έδινε και κώλο!

Τώρα στους πελάτες δεν κάνει τίποτα από τα παραπάνω!
Η Βίκυ ΚΑΝΕΙ τελειωτικό στόμα, σε όσους γουστάρει αυτή, με ή χωρίς δωράκι.
:hi:
 

ANDREIOS

Μέγας
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.146
Κριτικές
13
Like
1.681
Πόντοι
4.655
Καλημέρα μία φρέσκια είδηση που έχω είναι ότι στο Μαγνησίας 1 απόγευμα μαζί με την Ντιανα θα δουλεύει μία νέα κοπέλα η Νάταλη αδύνατο μιλφ ξανθό κάνει τα πάντα πλην κωλου, το πρωί θα είναι η Λάουρα
Και στο Αλκιβιάδου 16Γ το πρωί η Ροξάνα απόγευμα η Εβελίνα (πρωην Ειρήνη) καστανό μιλφ κοντούλα με ωραία βυζιά και απο Δευτέρα το πρωί θα είναιξανα η Ειρήνη
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom