Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 309 άτομα (36 μέλη και 273 επισκέπτες)

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Εγώ πάλι αναρωτιέμαι πού το βρίσκουν το αστείο;;;
Ένα τόσο σωστά γραμμένο κείμενο που σε βάζει μέσα στην περιγραφή..
Κρίμα...και έχουν σπουδάσει αυτά παιδιά
 

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
503
Κριτικές
3
Like
1.400
Πόντοι
486
Εγώ πάλι αναρωτιέμαι πού το βρίσκουν το αστείο;;;
Ένα τόσο σωστά γραμμένο κείμενο που σε βάζει μέσα στην περιγραφή..
Κρίμα...και έχουν σπουδάσει αυτά παιδιά
Βγάζει γέλιο αλλά όχι για κακό λόγο.

Βέβαια ανάλογα και τον αναγνώστη...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.133
Κριτικές
1.245
Like
194.068
Πόντοι
45.465
Αρκετοί αγρότες με βαλιτσάκια έμπαιναν στους οίκους να ξενογαμησουν μιας και κατέβηκαν στην πρωτεύουσα. Ένας κρατούσε και γκλίτσα. :hi::rockon:
20240221_111058.jpg
20240221_110948.jpg
20240221_111003.jpg
Screenshot_20240221_213519.jpg
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Μύστη με παρακολουθείς ? :think::think::think::think::confused::confused::confused:.
Ναι Αγησιλάου μενω στην μεγαλη πολυκατοικία με τους Κινέζους.
Απο κατω μου εχω το κινεζικό σουπερ μάρκετ. Σήμερα πήγα και πηρα ενα κουτί γαλα απο ελευθέρας βοσκης κινέζικη αλεπού. :cool2::cool2: Η Πουτσα εγινε κάγκελο με την πρώτη γουλια. Δεν το ήπια ολο.. ευτυχως ληγει το 2055. :zombie:
Είδες πέρασε ένας χρόνος....
Ούτε το πήρα χαμπάρι. Σαν μια βδομάδα μου φάνηκε..:confused::confused::confused:

Πες στα παιδιά να φτιάξουν με αυτό το επόμενο βίντεο!!! :rockon::rockon::rockon:
 

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
373
Κριτικές
46
Like
2.378
Πόντοι
2.405
@n.smirni76 έχεις καμία πληροφορία για την λατίνα φυλής 66 που παίζει απόγευμα; πολύ δυνατο σώμα..αλλά φολα μάλλον..ίσως δοκιμάσω αύριο
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.133
Κριτικές
1.245
Like
194.068
Πόντοι
45.465

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.133
Κριτικές
1.245
Like
194.068
Πόντοι
45.465
Αγαπητέ Σμύρνη, η Μαργαρίτα στο Ιάσονος 1β είναι η Ινδία που εργάζονταν στο Ιάσονος 2β όροφος;
νομίζω Ρωσοφωνη είναι αλλά ναι δούλευε πριν κάνα 6μηνο απέναντι, έχει πάρει και κάποια επιπλέον κιλά
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
313
Κριτικές
11
Like
2.651
Πόντοι
731
Λιγα πραγματα απο απογευματινη βαρδια σημερα..
Βροχερος καιρος σημερα και λιγος κοσμος στην πιατσα...
Φυλής 105 το δεξια (εκει που ειναι το διδυμο Γιασμιν και Λιζα), κλειστο.
Φωκαίας 27 κάτω Ναταλί.
Φωκαίας 27 υπογείο η Κατέρινα Λατινα απο Φωκαίας 25 οροφος. Ειχαν κάνει τραμπα με την Μελλισα που ηταν στο 25 οροφος.
Φωκαιας 25 κατω η γνωστη γυφτισα Σαρα μαζι με μια καινουργια κατα τα λεγομενα του ξανθνου τσατσου, μελαχρινη με μακρι μαλλι, κοντα στα 30, με μετριο σωμα (Δεν συγκρατησα ονομα).
Βαρεθηκα για περαιτερω βολτα και λογω της βροχης, ειπα να περασω με τη Ναταλι. Εχουν γραφτει αρκετα για αυτη. Δεν κλαις το 20αρικο. Καλη επιλογη σε γενικες γραμμες.
 

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
301
Like
1.568
Πόντοι
201
Μεγαλου Αλεξάνδρου 22 όροφος Ελένη μελαχρινή κοπέλα με γυαλάκια και το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, λεπτό κορμί, 1-1.5αριβυζί, τατουάζ χαμηλά στο δεξί αστράγαλο, στο δεξί πήχη του χεριου της, απλό πρόγραμμα.

Θενξ για την ενημέρωση γενικότερα.

Για την παραπάνω, έχεις προσωπική γνώμη αν αξίζει η δοκιμή; Βρήκα μόνο μια κριτική στην καρτέλα του μαγαζιού.

Θα συμφωνήσω για στρατηγό Farkeli. Οι ενημερώσεις και οι κριτικές του θα μπορούσαν να μαζευτούν σε ενα συλλεκτικό πορνο-ανθολόγιο.

Θυμάμαι ατάκες όπως "πορνο-κοπέλα" και εαν δεν με απαντά η μνήμη μου, ο πολύ ωραίος χαρακτηρισμός ως "πορνό-γωνιά των αποφάσεων", την γωνία φυλής-φωκαιας.
 

jimthereal

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2021
Μηνύματα
13
Like
35
Πόντοι
0
Τιτανες του site... πρόεδρε Σμύρνη. Προχθές πέρασα κατά τις22.30- 23.00 από την Ιάσονος από το 39ρι που είναι το μολ και προς τα πάνω . Απέναντι λίγο πιο πάνω από το μολ έχει μια στοά με μια ένα σπιτάκι ευθεία αριστερά... Είχε τέρμα πιτσιρικαρια. . Πέρασα από τον εν λόγο οίκο δούλευε μια Νικόλ και μια Λίζα. Στην αρχή λέω τις τσα χ2 να δω τις κοπέλες με δείχνει μια χοντρή ((λέω αποκλείεται να είναι εδώ πιτσιρίκια για αυτήν. ))Μετά βγήκε από το δωμάτια. Μια μικρούλα όλο ναζι

υπάρχουν πουθενά κριτικές???
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.133
Κριτικές
1.245
Like
194.068
Πόντοι
45.465
Θενξ για την ενημέρωση γενικότερα.

Για την παραπάνω, έχεις προσωπική γνώμη αν αξίζει η δοκιμή; Βρήκα μόνο μια κριτική στην καρτέλα του μαγαζιού.

Θα συμφωνήσω για στρατηγό Farkeli. Οι ενημερώσεις και οι κριτικές του θα μπορούσαν να μαζευτούν σε ενα συλλεκτικό πορνο-ανθολόγιο.

Θυμάμαι ατάκες όπως "πορνο-κοπέλα" και εαν δεν με απαντά η μνήμη μου, ο πολύ ωραίος χαρακτηρισμός ως "πορνό-γωνιά των αποφάσεων", την γωνία φυλής-φωκαιας.
δες και στα παρακάτω σα Ντάρια ή Μπιανκα
Δημοσίευση στο thread ''Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!'' Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα! Πάνω από 148k αναρτήσεις, ζωντανή ανταπόκριση.
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Βγάζει γέλιο αλλά όχι για κακό λόγο.

Βέβαια ανάλογα και τον αναγνώστη...
Μα είναι ακόμα ποιο αστείο που εμείς τα παίρνουμε πολύ σοβαρά αυτά που γράφονται..
Ακόμα και σκληρούς χυστες σοκάρει αυτό το κείμενο..
Και πολλοί που το διάβασαν θα νομίζουν ότι είναι τρολ..
Και εγώ που το πιστεύω έχω πολλές τεχνικές λεπτομέρειες να λύσω..
Ενώ το άλλο με την Σαμπίνα είναι ποίο προσιτό..
Άξιο σχολιασμού πάντως.. μπράβο του.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
40
Like
7.284
Πόντοι
1.936
Βροχερη καταθεση στο Αγκυρας 12 στην θεωρητικα καινουργια κοπελα τη Λερα η οποια δεν ειναι αλλη απο την Θεια Ελενη του 109 οροφος.Καλα περασαμε,εντονο γαμησι,ολα με καποτα οπως παντα η θειτσα σπαζοντας τα στανταρ του οικου.Το δωματιο εζεχνε ποδαροσκατιλα αλλα ηταν ζεστο αφου εκαιγε το ερκοντισιον.Μαλλον περασε κανας αγροτης σκεφτηκα μετα τη γιαλατζι διαδηλωση.Αυτα τα ολιγα.
 

Vasilis bmw

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2024
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
311
Πόντοι
21
Καλημέρα παιδιά παίζει τώρα τίποτα φυλής??
 

Fetishlover

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
28
Like
10
Πόντοι
0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ Η ΧΡΙΣΤΙΝΑ Η ΡΟΥΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΓΡΑΦΕΙΟ
 

reffresh87

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Γεια. Ποια κορίτσια τελειώνουν στο στόμα, σε στούντιο 20 ευρώ;
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
741
Κριτικές
5
Like
2.963
Πόντοι
726
Τιμήθηκε άγκυρας η νταρια ( γαλανά μάτια μιλφ ) αν δεν κάνω λαθος.

Θετικά και αρνητικά. Υπέροχος άνθρωπος, δεκτική , έκατσα τον έφαγε άγρια, μιλούσε όμορφα, ερωτική. Τώρα, στην πιπα μιας και γενικά εκεί εστιάζω, δεν ήταν καλή θα έλεγα. Έβαζε μόνο το κεφαλάκι.

Γενικά αξίζει μια δοκιμή γιατί είναι καλή γυναίκα, φόλα δεν τρως, και γαμας δυνατά.


Φωκαίας 13 πάνω, μια Τσατσα βλήμα γαμω το μουνι που την πέταγε, με το ζόρι μιλούσε ελληνικά η τυππισα, χτυπούσε συνέχεια πόρτα από τα πρώτα δυο λεπτά που μπήκα, όταν την είπα να χαλαρώσει ακόμα δεν μπήκα μου είπε δώσε έξτρα χρήματα. Να πω ότι είμαι νεος, δεν έχω θέμα να μην μου σηκωθεί, χύνω όποτε θέλω ( δεν ξέρω πως αλλά δεν κάνω πλάκα ) .

Τέλος πάντων ξενέρωσα βγηκα έξω , της λέω είσαι απαράδεκτη και τι μου απαντάει: only Greek !

Και καλά είχε θέμα μαζί μου επειδή είμαι ξένος ( Πακιστανός νόμιζε)
Και της λέω ναι only Greek αν βγάλω την ταυτότητα μου θα μπορέσεις να διαβάσεις τα Greek που λέει; Από που είσαι την ρώτησα ελληνίδα δεν είσαι . Και έπαθε μπλοκ θύμωσε και φώναζε.

Λέω βλήμα είσαι ούτε να κατανοείς αν μιλάει ελληνικά ο άλλος ξεριες, Έλληνας είμαι.
Και μετά το γυρνάει το παραμύθι , συνέχεια βόλτας κανεις δεν μπαίνεις σε ξέρω εσένα κλπ. Και λέω να ξέρεις ότι μπαίνω σε δυο τρεια μαγαζιά όταν έρχομαι , δεν έχω θέμα να γαμησω και 4 και 6 κοπέλες στην ηλικία που είμαι, όποτε λες χαζομάρες βουλώστο. Το βούλωσε και έφυγα χωρίς να χύσω. Αυτή έλεγε δηλαδή στο τέλος ότι μπαίνω να πάρω μάτι απλά. Κάτι που δεν ισχύει!!!

Πραγμτικα δεν ξέρω αν κάνω κάτι λαθος εγώ αλλά οι τσατσαδες είναι για τρελές φάπες.


Πήγα Φωκαίας 27Β ναταλια , να δώσω πιπα ( είχα πάει προάλλες ξανά) μου λέει η Τσατσα τελειωτικό στόμα δεν κάνει.


Μετά πήγα Βίκυ μηπως και δώσω πιπα ( την γνωστή με μπλε μάτια ξανθιά) πριν μπω είπα τελειωτικό στόμα έξτρα 20 ευρώ και μου είπε δεν κάνει τελειωτικό είναι επικίνδυνο κλπ……


Μετά πήγα Φωκαίας 17β εκεί που ήταν η Ειρήνη παλιά , είχε την μαρίνα από κάτω που ήταν δεξιά. Ακαποτη πιπα που έκανε μέσα ενώ δεν το έλεγε κλπ. Η Τσατσα με μάλωσε όταν ζήτησα ακαποτο τελειωτικό στόμα και ας ήταν με έξτρα χρήματα , είπε εδώ δεν κάνουμε τέτοια αμαρτία από τον θεό κλπ. Εντωμεταξύ η Ειρήνη εκεί έκανε τέτοια άντε βγάλε άκρη
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom