Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 167 άτομα (14 μέλη και 153 επισκέπτες)

Dimk12

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2022
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
53
Πόντοι
0
Παιδιά που να πάω μετά τις 6 για να βρω μια κοπέλα με κωλαρα;
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.176
Κριτικές
496
Like
62.359
Πόντοι
39.662

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.411
Κριτικές
14
Like
3.423
Πόντοι
4.895
Ζήλεψα Smyrni . Ξεκίνησα για Τζέσικα και πιπάρες...κατέληξα μια και ήταν στο δρόμο και δεν άντεχα σε Σόνια με πίπα δόνηση. 10 λεπτά πίπα, 2 στάσεις και κατέθεσα....για να ξεκινάει η μέρα . Συνολικά στα 15 λεπτά μια και είχε ησυχία.
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
833
Κριτικές
66
Like
11.507
Πόντοι
3.506
Η τα καταφερε να μεινει εγκυος ή αρχισε ορμονοθεραπεια ενεσεις κτλ...
Προσπαθει εδω και μηνες να γινει μανα....
Τι έγκυος, ρε συναγωνιστές. Η γυναίκα είναι 50-55+. Συνέλθετε λίγο, σας παρακαλώ.
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Καλησπέρα (μεταμεσονυκτιοι) συναγωνιστές. Έχω ξανά γράψει 2-3 φορές αυτές τις μέρες και έλεγα ότι θα κατέβαινα πρώτη φορά με την παρέα μου όλοι 18 χρόνοι χωρίς εμπειρία. Πήγαμε σήμερα απογευματάκι. Είχατε δίκιο ότι η πρώτη φορά δεν θα μας πάει τόσο καλά αλλά στην ζωή είναι αυτα. Η τσάρκα είχε πλάκα γενικά. Αρχικά πήγαμε σε ένα (νομίζω) στην Φωκαίας (?) που είχε μια μαυριδερη Ρουμάνα και μια ψηλή ξανθιά. Σάρα η μία και η άλλη κάτι από Τζ. Μπήκα στην Ρουμανα και δεν μου σηκωνόταν ούτε με κλαρκ (ίσως το άγχος δεν ξέρω). Την ίδια την γάμησε ένας φίλος μου και άλλος ένας την ξανθιά. Μετά πήγα με άλλο φίλο σε ένα χαμηλά στην φίλης με Λατινες. Μπήκα στην πιο νέα από τις δύο, κοντή μαυριδερη με κωλαρα. Ούτε εκεί είχα ιδιαίτερη τύχη, ίσως να μην ήταν η μέρα μου. Κατά τα άλλα γλυκιτατη κοπέλα, έκανε φιλότιμες προσπάθειες και με καθησύχασε (σε σπαστά αγγλικά) ότι συμβαίνει συχνά σε πρωτάρηδες κτλ. Δύο καμμένα 20ρικα μετά, αυτό που κραταω είναι μια ξανθιά μιλφ στην Φυλής η οποία βγήκε στο σαλόνι και μας μίλαγε και μας τριβόταν για κάνα δεκάλεπτο, αν και τελικά δεν μπήκε κάποιος. Ίσως να ξανά γύριζα για αυτήν
Στανταρακι τραβά (σχεδόν δακρύζω... νεοσύλλεκτος)...με παλιό αμάξι μαθαίνεις να οδηγείς καλύτερα που λέει οι γείτονες μας οι Ιταλοί
 

Janjan13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
245
Πόντοι
21
Κάνουν κοπέλες μέσα στο δωμάτιο έξτρα π δεν ανακοινώνονται με έξτρα λεφτά ;;
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
447
Κριτικές
3
Like
2.488
Πόντοι
441
Φ105 Σημερα μεσημέρι, Λίζα, προσπαθούσα να τερματίσω μεσα της και με κραταγε έξω. Πιθανόν πόναγε. Ενοείται στο τέλος με εβγαλε από μέσα της όσο πιο γρήγορα μπορούσε. Κατά τη διάρκεια εβγαζε πρόστυχα και προκλητικά τη γλώσσα έξω και με καυλωνε ωστε να εξισοροπήσει το ντεκαβλέ του γεγονότος οτι με αφηνε να μπω ο μισός. Εχυσα, χωρις να το ευχαριστηθώ στο 100%. αναμεικτα συναισθήματα. Θα προτιμώ τη Γιασμίν που τον τρώει αδιαμαρτήρητα και με ενθουσιασμό μέχρι τέρμα μέσα. κ είναι κ πιο πιπινέ.
 

Mpirimpas76

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
239
Κριτικές
4
Like
560
Πόντοι
21
Κάνουν κοπέλες μέσα στο δωμάτιο έξτρα π δεν ανακοινώνονται με έξτρα λεφτά ;;
Εκ πείρας ξέρω οτι αν η κοπελα κρινει και γουστάρει τη φάση ναι κάνουν και χωρίς έξτρα χρήματα .
 

tenten23

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2023
Μηνύματα
102
Like
264
Πόντοι
21
Το 105 τωρα ειναι ανοιχτο αμα ειναι να οαω μια βόλτα μετα που ειναι η Λιζα
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.440
Κριτικές
40
Like
7.080
Πόντοι
1.936
Κάνουν κοπέλες μέσα στο δωμάτιο έξτρα π δεν ανακοινώνονται με έξτρα λεφτά ;;
...θελει σερι παρουσιες,μια σχετικη οικειοτητα να αναπτυχθει,λιγο ευγενια,καθαριοτητα,πρωτη εντυπωση και βεβαια ερωτηση σχετικα με τις προσφερομενες υπηρεσιες.Βολιδοσκοπεις και αναλογα πρατεις.
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
5.990
Πόντοι
6.815
Αν δεχοταν ακαποτο κρεμπιέ απο καθε πελάτη στο δωμάτιο θα ειχε μεινει σιγουρα έγκυος. Δεν το σκεφτηκε....
Και το παιδί αν ήταν αγόρι θα το έλεγαν Απόλλων,
δηλαδή λίγο απ' όλων.
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
5.990
Πόντοι
6.815
τώρα live επιγραμματικα

Φωκαίας 27Β πάνω Ρωξαννα με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Νάταλι μιλφ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαίας 27Β κάτω Εμμανουέλα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαιας 27α
IMG_20240218_124631_edit_5134506229424.jpg

περίμεναν κοπέλα.

Φωκαιας 25β κλειστά.

Φωκαιας 25α
IMG_20240218_124555_edit_5151590605463.jpg

περιμέναν κοπέλα.

Φωκαιας 19 κλειστο.

Φωκαιας 17β Κλεοπάτρα στο δωμάτιο για μισή ώρα είπε η υπηρεσία, απλό πρόγραμμα ανακοινώνεται.

Φωκαιας 17α Αλεξάνδρα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαιας 13 ισόγειο Συλβια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φωκαιας 13 υπόγειο κλειστό.

Φωκαιας 9 Κατερίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φωκαιας 7 ισόγειο Στέλλα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 7 υπόγειο Σάσα, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό, ποδολαγνεια.

πάω να ρίξω έναν στη Τζέσικα πιπαρες και αν έχω χρόνο θα επιστρέψω να γράψω για τις εκκρεμότητες στα 25α & 27α
συνέχεια live επιγραμματικα στα κεντρικά

Φυλής
IMG_20240218_125349_edit_5494482726765.jpg

65α & 65β κλειστά.

IMG_20240218_125425_edit_5544243744466.jpg

84α κλειστό.

Φυλής 84β Σονια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φυλής 86α περιμένουν κοπέλα.

Φυλής 86β Τζέσικα πιπαρες, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 67 κλειστό.

Φυλής 69α Άννα Ταΐ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό και Μαρία "Τσεχα" με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 69β προς το παρόν μόνη της η Λανα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 71 Λίλυ λατίνα, με πρωκτικο και αυταρχικό.

Φυλής 71 κλειστό.
Πόσο διαφορετικά φαίνεται η παρουσίαση με τις φωτογραφίες,
μπράβο κύριε καθηγητά σας ευχαριστούμε και είς ανώτερα με τις κοπέλες.
 

alfabitagama

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2011
Μηνύματα
62
Κριτικές
8
Like
618
Πόντοι
300
Η Ρίτα & η Αλεξάνδρα (πρώην Αγγέλα στο διδύμου 20 ) εξακολουθούν να δουλεύουν πρωινή βάρδια στη Φώκαιας ;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
193.054
Πόντοι
45.465

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
842
Κριτικές
24
Like
8.031
Πόντοι
2.036
Παιδες εχθες βραδυ η Πετιτ Ντανιελα Ιάσονος 39 δεν ηταν και πολυ στα καλα της...μπηκε λιγο αδιαθετη στο δωματιο την ρωτησα αν εχει κατι μου λεει "ποναει η καρδια μου"...σκεφτηκα οκ πλακα κανει ξεκινησαμε σιγα σιγα, και εκει που την ειχα ιεραποστολικα αρχισε να πιανει το σημειο ακριβως κατω απο το αριστερο βυζι της και ελεγε με σιγανη φωνη "γιατι να ποναει η καρδια μου?" ...σκεφτηκα οτι μαλλον θα εχει παθει καποια θλαση...ειχα αρχισει να ξενερωνω καπως αλλα και επειδη δεν ηθελα να φαω και φολα συνεχισα οσο πιο σιγα μπορουσα χωρις να ακουμπαω με το βαρος μου επανω της..με λιγη παραπανω εγκεφαλικη προσπαθεια κυριως (καθως εννοηται οτι η συμμετοχη της εκεινη την στιγμη ηταν μηδενικη) καταφερα να χυσω μετα απο λιγο και αμεσως εκατσα διπλα της και την ρωτησα αν ειναι οκ...."οχι δεν ειμαι καλα...κρατα με..".....δυσκολευοτανε να αναπνευσει σαν να ποναγε με καθε ανασα που επαιρνε..ουτε απο το κρεβατι δεν ειχε διαθεση να σηκωθει να ντυθει οποτε εβαλα εγω το μποξερακι μου ανοιξα την πορτα και φωναξα την τσατσα την ξανθια Νελλη να ερθει να βοηθησει..κατσαμε στο κρεβατι και οι δυο διπλα της ενω εκεινη προσπαθουσε να συνελθει..μετα απο μερικες ανασες συνηλθε καπως και σηκωθηκε να ντυθει και τελικα την πηγε η Νελλη στο κουζινακι....εγω αφου ντυθηκα πηγα στο κουζινακι τις χαιρετησα και της ευχηθηκα περαστικα.....αυτο εγινε κατα τις 01:20 ..δεν ξερω μετα εαν συνεχισε την βαρδια της ή αν θα ειναι και αποψε να δουλεψει.....ελπιζω να μην εχει κατι σοβαρο....
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.640
Κριτικές
13
Like
10.151
Πόντοι
2.046
Παιδες εχθες βραδυ η Πετιτ Ντανιελα Ιάσονος 39 δεν ηταν και πολυ στα καλα της...μπηκε λιγο αδιαθετη στο δωματιο την ρωτησα αν εχει κατι μου λεει "ποναει η καρδια μου"...σκεφτηκα οκ πλακα κανει ξεκινησαμε σιγα σιγα, και εκει που την ειχα ιεραποστολικα αρχισε να πιανει το σημειο ακριβως κατω απο το αριστερο βυζι της και ελεγε με σιγανη φωνη "γιατι να ποναει η καρδια μου?" ...σκεφτηκα οτι μαλλον θα εχει παθει καποια θλαση...ειχα αρχισει να ξενερωνω καπως αλλα και επειδη δεν ηθελα να φαω και φολα συνεχισα οσο πιο σιγα μπορουσα χωρις να ακουμπαω με το βαρος μου επανω της..με λιγη παραπανω εγκεφαλικη προσπαθεια κυριως (καθως εννοηται οτι η συμμετοχη της εκεινη την στιγμη ηταν μηδενικη) καταφερα να χυσω μετα απο λιγο και αμεσως εκατσα διπλα της και την ρωτησα αν ειναι οκ...."οχι δεν ειμαι καλα...κρατα με..".....δυσκολευοτανε να αναπνευσει σαν να ποναγε με καθε ανασα που επαιρνε..ουτε απο το κρεβατι δεν ειχε διαθεση να σηκωθει να ντυθει οποτε εβαλα εγω το μποξερακι μου ανοιξα την πορτα και φωναξα την τσατσα την ξανθια Νελλη να ερθει να βοηθησει..κατσαμε στο κρεβατι και οι δυο διπλα της ενω εκεινη προσπαθουσε να συνελθει..μετα απο μερικες ανασες συνηλθε καπως και σηκωθηκε να ντυθει και τελικα την πηγε η Νελλη στο κουζινακι....εγω αφου ντυθηκα πηγα στο κουζινακι τις χαιρετησα και της ευχηθηκα περαστικα.....αυτο εγινε κατα τις 01:20 ..δεν ξερω μετα εαν συνεχισε την βαρδια της ή αν θα ειναι και αποψε να δουλεψει.....ελπιζω να μην εχει κατι σοβαρο....
εμβολιασμένη;;;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom