Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 152 άτομα (5 μέλη και 147 επισκέπτες)

Piatsovios12

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2022
Μηνύματα
15
Like
46
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά μιας και δεν πηγαίνω συχνά στους οίκους χθες στην Ιάσωνος χαμηλά ήταν μια γιαγιά που μου είπε η Τσατσα ότι τα κάνει όλα χωρίς κάποτα και γαμησι , μοιάζει με πρεζακι προσέχετε
 

PsoLeeSin1992

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2023
Μηνύματα
106
Κριτικές
4
Like
869
Πόντοι
361

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Επιστροφή Ντιάνα μπανάνα στο Φιλιππίδου απάνω
Κάτω Κορίνα ρωσικό τανκ



Μέσα εμφανίζεται ένα αστεράκι από την Κολομβία με το όνομα Ναταλί .
μοντελισιο σώμα μελαχρινή με ξανθιές ανταύγειες
Μικρά βυζάκια και ένα κωλαρακι σαν κορόμηλο με αρκετά μικρά τατού στο σώμα της με μια καυλωτικη πεταλούδα να ξεχωρίζει χαμηλά στη μέση.

Φουλ πρόγραμμα εκτός από πρωκτικό.

Ήρθε στο δωμάτιο, μιλάει μόνο ισπανικά γνωριστήκαμε,
Δήλωσε 21 ετών από Κολομβία και θα κάτσει μόλις ένα μήνα.
Όποιος πρόλαβε πρόλαβε αυτό το υπερμουνακι.
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
822
Κριτικές
23
Like
7.747
Πόντοι
2.036
Σημαντικη ενημερωση για οσους ειχαν στανταρακι την Αγαπη απο Βενεζουελα τοτε που ηταν Μεγαλου Αλεξανδρου 21 ισογειο μεταμεσονυχτια βαρδια και γυρω στα μεσα του Οκτωμβρη ειχε επιστρεψει Βενεζουελα..... Σημερα μεσημερι κατα τις 13:30 την ξαναπετυχα στο Ιασωνος 20 δεξι ισογειο, ξερετε εκει που τα βραδια ειναι η gilf Δαναη.....Επεστρεψε λοιπον το κοριτσι και φυσικα την ξανατιμησα μετα απο σχεδον 5 μηνες..... μου φανηκε και πιο μαυρισμενη κιολας.....Γενικα αποφευγω τις Λατινες αλλα η Αγαπη ειναι απο τις λιγες για εμενα τουλαχιστον λατινες που αξιζουν τοσο σε εμφανιση οσο κυριως για τον χαρακτηρα της.... η μονη λατινα που οσες φορες εχω παει δεν εχω κλαψει το 10ρικο.....
 

Dimk12

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2022
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
53
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα υπάρχει περίπτωση κάποιος να ξέρεις κάτι για την Θαλεια από Athens diva?
Την είχα πάρει παλιότερα αλλά τώρα δεν την βρίσκω με τίποτα

Άμα δεν θέλει να γράψει εδώ στείλτε μου privet ευχαριστώ
 

pordemos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
649
Like
44
Πόντοι
6
Εσύ λογικά ψάχνεις τη κοκκινομάλλα που πιο παλιά δούλευε Βέργας 6 και ακόμα πιο παλιά Αγκύρας 12α ,έχει εξαφανιστεί
Ακριβώς αυτήν ψάχνω ΝΣμύρνη.πάνω που ανακάλυψα το ταλέντο της εξαφανίστηκε.καπου άκουσα και ότι γύρισε στην πατρίδα της για να φυλάει εγγόνια. Αν ξαναφορέσει φόρμα εργασίας πάντως θα κατέβω με τη μπάντα του δήμου.
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
440
Κριτικές
3
Like
2.447
Πόντοι
441
Γιασμίν ή Λίζα αξίζει περισσότερο ;
Φίλε μου παρτες και τις δύο είναι κρίμα να έχουμε τόσο ωραία μουνιά κ να μην τα γαμάμε. Προσωπικά εμφανισιακά μου αρέσει ελάχιστα περισσότερο η Λίζα, σε υπηρεσίες περισσότερο η Γιασμίν.
 

pordemos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
649
Like
44
Πόντοι
6
Σοφία κοκκινομάλλα από βέργας 6, Κολωνού 27, μ.αλεξσνδρου 25 όροφο, θα με κάνεις Γιωργάκη Λεμπέση γυρνα πίσω η έστω τηλέφωνα.
 

MAIK29

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
65
Like
157
Πόντοι
0
Πηγε κανεις περγαμου 27
Να δει τις παρτουζιαρες
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
735
Πόντοι
6.135
...
Η Σοφία στο Φ27Α που κάνει ελ.στομ/τελειωτικό είναι μπαμπάτσικη με πολλά τατού και πλαστικές , εσύ λές την αδύνατη με σγουρό μαλλί μάλλον ?
...
Ήτανε πετίτ και σίγουρα όχι μπαμπάτσικη.
Τώρα θυμήθηκα ότι στο μετάξι ζήταγε 15€.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Ακριβώς αυτήν ψάχνω ΝΣμύρνη.πάνω που ανακάλυψα το ταλέντο της εξαφανίστηκε.καπου άκουσα και ότι γύρισε στην πατρίδα της για να φυλάει εγγόνια. Αν ξαναφορέσει φόρμα εργασίας πάντως θα κατέβω με τη μπάντα του δήμου.

Αυτή η καύλα μένει μόνιμα στη Πάτρα..αλλά έχει σταματήσει....
 

Mpesa

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2024
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ομάδα ξέρει κανείς που μπορώ να βρω αφρικανες στην Αθήνα κεντρικά;
 

gsociety

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2023
Μηνύματα
12
Like
60
Πόντοι
0
Πέρασμα από φυλής 71 όροφο με Σανέλ , όταν είχα πρώτο πάει ήταν χάλια μαύρα από υπηρεσίες ,σήμερα λέω ας μπω και ας καεί το 20€ , η τυπισα άλλος άνθρωπος , πολύ gf φάση με φιλια στο στόμα με γλώσσα (έκανα πρώτος κίνηση) και στα του αγώνα σε δυνατο τέμπο γούσταρε !
Βρε την λατίνα
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.045
Κριτικές
1.245
Like
191.357
Πόντοι
45.465
Το 71 σκέτο είναι αυτό με την απότομη σκάλα ? Βερόνικα κοντούλι με 1-1,5άρι ?

Η Σοφία στο Φ27Α που κάνει ελ.στομ/τελειωτικό είναι μπαμπάτσικη με πολλά τατού και πλαστικές , εσύ λές την αδύνατη με σγουρό μαλλί μάλλον ?
ναι 71 λέω αυτό με τα σκαλιά ,Βερονικα κοντούλα με ψιλοκανονικο σώμα.

Η Σοφία στο 27α κάι 86α δεν είναι μπαμπάτσικη είναι μελαχρινή κοντή με κανονικό ωραίο κορμί μικρό βυζί μικρά τατουάζ και χωρίς πλαστικές
 

statusorama

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
252
Κριτικές
15
Like
1.555
Πόντοι
6.240
Σημαντικη ενημερωση για οσους ειχαν στανταρακι την Αγαπη απο Βενεζουελα τοτε που ηταν Μεγαλου Αλεξανδρου 21 ισογειο μεταμεσονυχτια βαρδια και γυρω στα μεσα του Οκτωμβρη ειχε επιστρεψει Βενεζουελα..... Σημερα μεσημερι κατα τις 13:30 την ξαναπετυχα στο Ιασωνος 20 δεξι ισογειο, ξερετε εκει που τα βραδια ειναι η gilf Δαναη.....Επεστρεψε λοιπον το κοριτσι και φυσικα την ξανατιμησα μετα απο σχεδον 5 μηνες..... μου φανηκε και πιο μαυρισμενη κιολας.....Γενικα αποφευγω τις Λατινες αλλα η Αγαπη ειναι απο τις λιγες για εμενα τουλαχιστον λατινες που αξιζουν τοσο σε εμφανιση οσο κυριως για τον χαρακτηρα της.... η μονη λατινα που οσες φορες εχω παει δεν εχω κλαψει το 10ρικο.....
Το εγραψα και πριν...
Την χαμπαριασαν οι λατινες και αρχιζουν να φτιαχνουν τις υπηρεσιες τους...
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
477
Κριτικές
13
Like
4.549
Πόντοι
731
Μεγάλε...αν δεν κάνω λάθος έχει γραφτεί ότι αυτή έφυγε από φυλής...1-2 μήνες νομίζω
Εκεί ήταν το προ-προηγούμενο Σάββατο 2η βάρδια, ανακοίνωσε χωρίς πρωκτικό αλλά όταν την ρώτησα μου είπε αν περάσω οκ.
Σημαντικη ενημερωση για οσους ειχαν στανταρακι την Αγαπη απο Βενεζουελα τοτε που ηταν Μεγαλου Αλεξανδρου 21 ισογειο μεταμεσονυχτια βαρδια και γυρω στα μεσα του Οκτωμβρη ειχε επιστρεψει Βενεζουελα..... Σημερα μεσημερι κατα τις 13:30 την ξαναπετυχα στο Ιασωνος 20 δεξι ισογειο, ξερετε εκει που τα βραδια ειναι η gilf Δαναη.....Επεστρεψε λοιπον το κοριτσι και φυσικα την ξανατιμησα μετα απο σχεδον 5 μηνες..... μου φανηκε και πιο μαυρισμενη κιολας.....Γενικα αποφευγω τις Λατινες αλλα η Αγαπη ειναι απο τις λιγες για εμενα τουλαχιστον λατινες που αξιζουν τοσο σε εμφανιση οσο κυριως για τον χαρακτηρα της.... η μονη λατινα που οσες φορες εχω παει δεν εχω κλαψει το 10ρικο.....
Ποιά απο τις 2 ? την γλυκιά κοντοχοντρούλα ή την ποιο ψηλή με τις μπουτάρες/κωλάρα? Είχε 2 Αγάπες ο οίκος back2back, βασικά θα πάω να δώ :cheesy:
Η Σοφία στο 27α κάι 86α δεν είναι μπαμπάτσικη είναι μελαχρινή κοντή με κανονικό ωραίο κορμί μικρό βυζί μικρά τατουάζ και χωρίς πλαστικές
Κοιτώντας τις κριτικές, μάλλον σκεφτόμουν την Μαρία την Κολομβιανή, χέσε με, όλα τα ίδια ονόματα τους δίνουν.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom