Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 73 άτομα (4 μέλη και 69 επισκέπτες)

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Χαιρετώ τους συναγωνιστές από Ελλάδα. Σε 2 εβδομάδες θα είμαι Αθήνα για 24 ώρες και αποφάσισα να κάνω την πρώτη μ εξόρμηση σε μπου μετά από κάποιες επισκέψεις μου σε βίζιτες στην Κύπρο. Έτσι έχω κάποιες απορίες αν μπορείτε να με βοηθήσετε.

1) τι τιμές παίζουν? Έχω δει από τα πολύ χαμηλά 10/20 ως και 100€. Εγώ ιδανικά ψάχνω κάτι φτηνό αλλά να προσφέρει κάποια πράματα, πχ ακαπ τσιμπουκι.

2) σε τι περιοχή να κινηθώ? Αμπελόκηπους θα γυρίζω γενικά αλλά φαντάζομαι μπορώ να πάω κάπου απλά θέλω να είναι ασφαλές ώστε να μπορώ να κυκλοφορησω μόνος με μια backpack δίχως φόβο.

3) η διαδικασία πως πάει γενικά είναι η τσατσά εκεί και με καθοδηγεί? Πως επιλέγω σε ποιον οίκο να μπω

4) γενικά αν μπορείτε να προτείνετε κάποια συγκεκριμένη, κατά προτίμηση μιλφακι που να αξίζει εγγυημένα!!



Ευχαριστώ για τις συμβουλές προκαταβολικα
Κουμμμμμππππαρε.....κάνε 1-2 ωρίτσες έρευνα στις κριτικές και κοίτα στο θρεντ εδώ καμία βδομάδα πίσω...και θα καταλάβεις που θα πας...κάνε μια λίστα...κάνε τα κατοσταρικα σου 20ρικα... κατέβα φυλής...και άμα έχεις κάνει την έρευνα... ακαποτα, Γκρόβερ κλπ...είναι διαθέσιμα...αφού δεν είσαι και από Αθήνα...για εσένα θα είναι φρέσκο κρέας...άρα ...βουρ στον πατσά
 

pordemos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
649
Like
44
Πόντοι
6
Χυστες μου καλησπέρα.
Μετά από τρία χρόνια αποχής ξαναεπεστρεψα στο άθλημα. Για αυτό παρακαλώ την προσοχή σας. Η μιλφ Σοφία που εμφανίζεται αυτές τις μερες τα πρωινά στο Ι44β είναι η ίδια που πριν εξαφανιστεί τελευταία φορά έκανε εμφανίσεις στο ΜΑ25 μέχρι το 2018? Την ψάχνω από τότε.
 

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
241
Κριτικές
45
Like
3.397
Πόντοι
1.431
Χυστες μου καλησπέρα.
Μετά από τρία χρόνια αποχής ξαναεπεστρεψα στο άθλημα. Για αυτό παρακαλώ την προσοχή σας. Η μιλφ Σοφία που εμφανίζεται αυτές τις μερες τα πρωινά στο Ι44β είναι η ίδια που πριν εξαφανιστεί τελευταία φορά έκανε εμφανίσεις στο ΜΑ25 μέχρι το 2018? Την ψάχνω από τότε.
Όχι φίλε μου ! Αυτή την Σοφία την έψαχνα κι εγώ. Στανταρακι μου. Όταν άφηνε το κινητό της σε χαρτάκια στο κομοδίνο δεν είχα πάρει ούτε μια φορά.
Η Σοφία που αναφέρετε είναι από το Κολωνού 27 όροφος που πάνε πακέτο με την Φωτεινή από κει.

Όντως την έψαχνα κι εγώ.
Αν κάποιος έχει να αναφέρει κάτι, ευχαρίστως τον ακούμε.
 

pordemos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
649
Like
44
Πόντοι
6
Όχι φίλε μου ! Αυτή την Σοφία την έψαχνα κι εγώ. Στανταρακι μου. Όταν άφηνε το κινητό της σε χαρτάκια στο κομοδίνο δεν είχα πάρει ούτε μια φορά......
Συναγωνιστή πρύτανη του πανεπιστημίου του έρωτα ακριβώς αυτήν εννοώ.
Τελευταίες εμφανίσεις έκανε το 2018 στο ΜΑ25 πάνω. Από τότε εξαφανίστηκε. Στο φόρουμ για τις χαμένες ιερόδουλες κάποιος ανέφερε ότι είχε πάει για λίγο στην πάτρα σε ένα κωλόμπαρο. Μετά αγνοούνται τα ίχνη της. Την ψάχνουν πολύς κόσμος από ότι κατάλαβα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.136
Κριτικές
1.245
Like
194.084
Πόντοι
45.465
Χυστες μου καλησπέρα.
Μετά από τρία χρόνια αποχής ξαναεπεστρεψα στο άθλημα. Για αυτό παρακαλώ την προσοχή σας. Η μιλφ Σοφία που εμφανίζεται αυτές τις μερες τα πρωινά στο Ι44β είναι η ίδια που πριν εξαφανιστεί τελευταία φορά έκανε εμφανίσεις στο ΜΑ25 μέχρι το 2018? Την ψάχνω από τότε.
Εσύ λογικά ψάχνεις τη κοκκινομάλλα που πιο παλιά δούλευε Βέργας 6 και ακόμα πιο παλιά Αγκύρας 12α ,έχει εξαφανιστεί
 

dieuthintis

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2023
Μηνύματα
65
Like
202
Πόντοι
20
Αν και λέτε αστεία παρατσούκλια..
Θα έλεγα και την Εβελίνα έτσι γιατί αξίζει να την θυμόμαστε.

Εβε η βασίλισσα..που ήταν όντως.
Ήταν βασίλισσα για τους γνωστούς της πελάτες και πυρφόρους εδώ. Για τους υπόλοιπους απλά μια milf της Αχαρνών.
 

johnko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2016
Μηνύματα
117
Κριτικές
6
Like
264
Πόντοι
281

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
373
Κριτικές
46
Like
2.378
Πόντοι
2.405
Λιοσιων 73 πέρασα με Έμιλυ.. φόλα..δεν γουστάρει αυτό που κάνει μήδεν ερωτισμός....πίπα σε πεσμένο πουτσο με το ζόρι σηκώθηκε...και στήσιμο στα τέσσερα...καλύτερα μαλακια
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.136
Κριτικές
1.245
Like
194.084
Πόντοι
45.465
δώσε περισσότερα στοιχεία για τα κορίτσια αν μπορείς
Screenshot_20240207_203738.jpg

μόνο για σκληρόπυρηνικούς χυστες που τη βρίσκουν να βαράνε γυναίκες...:(
 

korne

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2019
Μηνύματα
17
Like
39
Πόντοι
0
live update

Φυλής 69β Λανα είπε η υπηρεσία, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 86α Σοφία λατινα που πριν λίγο είδα στο Φώκαιας 27α, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 59 κατω Κατερίνα και Τζουλιανα λατινες, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 19 είναι με πολιτικά έξω από το μαγαζί η Νάταλι, από Αλκιβιάδου 16β, Φωκαίας 27Β, 27α και Φιλιππιδου 11α μαζί με την Ρωξαννα και περιμένουν την υπηρεσία.

Φωκαιας 27α έκλεισε.

Διδύμου 8α Ειρήνη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στη κοιλίτσα.
Η Σοφία στο φ86 είναι μια μελαμψή πετιτ με διάσπαρτα τατού κ ανύπαρκτο στήθος;;
 

Ntamari

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2020
Μηνύματα
127
Κριτικές
3
Like
294
Πόντοι
21
Μάγκες η παλομα δουλεύει σήμερα και αν ναι σε Πίο. Ευχαριστώ
 

korne

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2019
Μηνύματα
17
Like
39
Πόντοι
0
Σε ποιό μαγαζί θεωρείτε οτι θα έχει κάποιος το καλύτερο duo;
Για μοντελοπνιχτες φ65 ή 86 Τζούλια Κορίνα ή Ντιάνα. Οι δύο πρώτες ψιλοκομονδινα αλλά κούκλες
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom