Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 223 άτομα (16 μέλη και 207 επισκέπτες)

Kaulis

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
42
Like
156
Πόντοι
0
Χαχαχα πολύ γέλιο...Έκανα τσάρκα για την Τσιαντακη όπως προείπα. Πήγα Βέργας 7 πάνω και ήταν μόνο η Κωνσταντίνα το θωρηκτό η αγρινιωτισσα. Ελεύθερο στοματικό τελειωτικό. Την είχα πάρει κάνα δυο φορές στο παρελθόν και με θυμόταν η πουτανα... Και με το που λέω δε θα περάσω κατέβασε κατι μούτρα, και συνέχισα με θράσος, αν υπάρχει και άλλη κοπέλα και φεύγοντας μου λέει ΌΧΙ με αυτή τη μπάσα φωνή που έχει... Τρανταχτηκαν οι τοίχοι...
Έλλης 3 η τσατσά ανέφερε και είδα μόνο Κατερίνα gilf με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, με πιασίματα λίγα περιττά κιλά.
Αλκιβιάδου 16Γ Ειρήνη ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, milf με κανονικό ωραίο σωμα.
Με τρόμαξε η Κωνσταντίνα και πάω να κρυφτώ στην φωλιά μου...
Καλή συνέχεια συναγωνιστές...
Την γλύτωσε αυτή τη φορά η Τσιαντακης... Αλλά ο Καυλις χτυπάει 2 φορές!
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
313
Κριτικές
11
Like
2.646
Πόντοι
731

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.078
Κριτικές
1.245
Like
192.970
Πόντοι
45.465

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.069
Πόντοι
2.836
Χαχαχα πολύ γέλιο...Έκανα τσάρκα για την Τσιαντακη όπως προείπα. Πήγα Βέργας 7 πάνω και ήταν μόνο η Κωνσταντίνα το θωρηκτό η αγρινιωτισσα. Ελεύθερο στοματικό τελειωτικό. Την είχα πάρει κάνα δυο φορές στο παρελθόν και με θυμόταν η πουτανα... Και με το που λέω δε θα περάσω κατέβασε κατι μούτρα, και συνέχισα με θράσος, αν υπάρχει και άλλη κοπέλα και φεύγοντας μου λέει ΌΧΙ με αυτή τη μπάσα φωνή που έχει... Τρανταχτηκαν οι τοίχοι...
Έλλης 3 η τσατσά ανέφερε και είδα μόνο Κατερίνα gilf με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, με πιασίματα λίγα περιττά κιλά.
Αλκιβιάδου 16Γ Ειρήνη ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, milf με κανονικό ωραίο σωμα.
Με τρόμαξε η Κωνσταντίνα και πάω να κρυφτώ στην φωλιά μου...
Καλή συνέχεια συναγωνιστές...
Την γλύτωσε αυτή τη φορά η Τσιαντακης... Αλλά ο Καυλις χτυπάει 2 φορές!
Η Ειρήνη θα δουλεύει 1η πρωινή, ρώτησες?
 

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
291
Πόντοι
281
Κάποιο για πρωκτικό χωρίς μα και μου ? Όσο πιο νεαρή γίνεται
 

Kaulis

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
42
Like
156
Πόντοι
0

Kaulis

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
42
Like
156
Πόντοι
0
Κάποιο για πρωκτικό χωρίς μα και μου ? Όσο πιο νεαρή γίνεται
Ελένη στη διδύμου 18 ή 20 υπόγειο, αν θυμάμαι καλά, δούλευε και στο 22 παλιότερα. πιτσιρίκα γύφτο Βουλγάρα, Πιπινο φάση από σώμα αλλά τις τελευταίες φορές που την έχω πάρει κλέβει στις στάσεις. Την πρώτη φορά που την είχα πάρει χρόνια πριν, την είχα ερωτευτεί και ήταν τέλεια στο δωμάτιο, χωρίς μα και μου και δεκτική και φαινόταν να γουστάρει.
 

termi26

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2022
Μηνύματα
137
Like
331
Πόντοι
21
Μάγκες η Ναταλια που δούλευε πριν λίγο καιρό στο φυλής 56 είναι αυτή εδώ;;
 

Συνημμένα

  • IMG_1459.png
    IMG_1459.png
    2,5 MB · Εμφανίσεις: 36
  • IMG_1459.png
    IMG_1459.png
    2,5 MB · Εμφανίσεις: 36

Saroulis

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2022
Μηνύματα
185
Like
188
Πόντοι
1
Χαιρετώ τους συναγωνιστές από Ελλάδα. Σε 2 εβδομάδες θα είμαι Αθήνα για 24 ώρες και αποφάσισα να κάνω την πρώτη μ εξόρμηση σε μπου μετά από κάποιες επισκέψεις μου σε βίζιτες στην Κύπρο. Έτσι έχω κάποιες απορίες αν μπορείτε να με βοηθήσετε.

1) τι τιμές παίζουν? Έχω δει από τα πολύ χαμηλά 10/20 ως και 100€. Εγώ ιδανικά ψάχνω κάτι φτηνό αλλά να προσφέρει κάποια πράματα, πχ ακαπ τσιμπουκι.

2) σε τι περιοχή να κινηθώ? Αμπελόκηπους θα γυρίζω γενικά αλλά φαντάζομαι μπορώ να πάω κάπου απλά θέλω να είναι ασφαλές ώστε να μπορώ να κυκλοφορησω μόνος με μια backpack δίχως φόβο.

3) η διαδικασία πως πάει γενικά είναι η τσατσά εκεί και με καθοδηγεί? Πως επιλέγω σε ποιον οίκο να μπω

4) γενικά αν μπορείτε να προτείνετε κάποια συγκεκριμένη, κατά προτίμηση μιλφακι που να αξίζει εγγυημένα!!



Ευχαριστώ για τις συμβουλές προκαταβολικα
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.078
Κριτικές
1.245
Like
192.970
Πόντοι
45.465

kauliaris26arhs

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2019
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα γνωρίζετε αν κάποια κοπέλα σε πρωινή βάρδια έχει σχεδιακι στο μουνακι της? Πχ γραμμή η τρίγωνο?
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
527
Κριτικές
5
Like
4.544
Πόντοι
726
Χαιρετώ τους συναγωνιστές από Ελλάδα. Σε 2 εβδομάδες θα είμαι Αθήνα για 24 ώρες και αποφάσισα να κάνω την πρώτη μ εξόρμηση σε μπου μετά από κάποιες επισκέψεις μου σε βίζιτες στην Κύπρο. Έτσι έχω κάποιες απορίες αν μπορείτε να με βοηθήσετε.

1) τι τιμές παίζουν? Έχω δει από τα πολύ χαμηλά 10/20 ως και 100€. Εγώ ιδανικά ψάχνω κάτι φτηνό αλλά να προσφέρει κάποια πράματα, πχ ακαπ τσιμπουκι.

2) σε τι περιοχή να κινηθώ? Αμπελόκηπους θα γυρίζω γενικά αλλά φαντάζομαι μπορώ να πάω κάπου απλά θέλω να είναι ασφαλές ώστε να μπορώ να κυκλοφορησω μόνος με μια backpack δίχως φόβο.

3) η διαδικασία πως πάει γενικά είναι η τσατσά εκεί και με καθοδηγεί? Πως επιλέγω σε ποιον οίκο να μπω

4) γενικά αν μπορείτε να προτείνετε κάποια συγκεκριμένη, κατά προτίμηση μιλφακι που να αξίζει εγγυημένα!!



Ευχαριστώ για τις συμβουλές προκαταβολικα
Ψάξε αν θες την πιάτσα φυλης λιοσίων και μαραθώνος στο χάρτη του μπου,αυτα είναι στο 20ε/10λεπτά κι άν δε βρείς κάτι τότε ψάχνεις στα στούντιο,στο 50άρικο και πάνω,ρίξε ματιά στο νήμα ενημέρωση στούντιο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom