Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 185 άτομα (11 μέλη και 174 επισκέπτες)

mpourdelokratoras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
190
Κριτικές
1
Like
1.014
Πόντοι
201
μαγκες καλημερα,τις επομενες ημερες θα περασω μια βολτα απο φυλης για ρανια,σε σχεση με την ντιανα(δεν την εχω παρει ποτε),ποια απο τις 2 βαση εμπειριας σας παντα ειναι πιο ευκολη ωστε να ΧΥΣΕΙ?
 

Θοδωρής 123

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2017
Μηνύματα
309
Like
637
Πόντοι
81
μαγκες καλημερα,τις επομενες ημερες θα περασω μια βολτα απο φυλης για ρανια,σε σχεση με την ντιανα(δεν την εχω παρει ποτε),ποια απο τις 2 βαση εμπειριας σας παντα ειναι πιο ευκολη ωστε να ΧΥΣΕΙ?
Ρανια1000%
 

johnvironas

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2023
Μηνύματα
26
Like
207
Πόντοι
20
Πρωινή Ενημέρωση στα μικρά σήμερα
Ιάσονος 1 Ειρήνη milf ελεύθερο στοματικό

Ιάσωνος 1β δεξί Άννα και Σοφία άφιξη

Κατάθεση σε Σοφία ξανθό granny ελεύθερο στοματικό τελειωτικό
Ωραίο deep throat να πάτε!

Ιάσωνος 1 γ ένα Ορκ άθλιο

Περδικα 3 Κάρμεν μελαχρινή απλό πρόγραμμα καλό κορμί

Αυτά για την ώρα ίσως ξαναπεράσω αργότερα

Καλά γαμησια σε όλους!
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
508
Κριτικές
13
Like
4.732
Πόντοι
736
Μαύρο στην τσατσά στο Χωματιανου 11β πήγα κατά τις 2 με φίλο πέρασε με την Ανδριαννα και η τσατσά χτύπησε πόρτα στα 8 λεπτά Όχι απ την πλευρά του σαλόνι για να μην την βλέπουν κιόλας αλλά της κουζίνας( είναι το τελευταίο δωμάτιο που είναι κοντά στην κουζίνα.. ημουν μόνος μου στο σαλόνι και ένα άλλο άτομο είχε μπει ήδη στο δωμάτιο. Η κοπέλα έκατσε 1 λεπτό ακόμη με το ζόρι και έφυγε κ ο φίλος έμεινε αχυστος

Εδώ τις προάλλες στο Ι20 με Βανέσσα η τσατσά χτύπησε στα 5' , κυριολεκτικά στα 5' ...
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
402
Like
817
Πόντοι
81
Εδώ τις προάλλες στο Ι20 με Βανέσσα η τσατσά χτύπησε στα 5' , κυριολεκτικά στα 5' ...
Άλλη καργιολα κ αυτή αλλά τι περιμένεις και η Βανέσα της δίνει κίνητρο θέλει να φτιάξει βίλα στην Ρουμανία κ να πάρει κανένα καλό τζιπ με τον γκόμενο που έχει
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
560
Κριτικές
5
Like
4.665
Πόντοι
726
Φ59κάτω δύο καινούργιες λατίνες, η μία κοντή με πιασίματα μελαψή η άλλη λεπτή προς μοντελέ επίσης μελαψή πιτσιρίκα,δε συγκράτησα ονόματα.
Τζουλιάνα η μπαμπάτσικη και Κατρίν η λεπτή,εάν βέβαια παρουσιαστούν και σήμερα,εχτές άνοιξαν μετά τις 7 πάνω κάτω.
 

edge61090

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
35
Like
7
Πόντοι
0
Άλλη καργιολα κ αυτή αλλά τι περιμένεις και η Βανέσα της δίνει κίνητρο θέλει να φτιάξει βίλα στην Ρουμανία κ να πάρει κανένα καλό τζιπ με τον γκόμενο που έχει
Προσωπικά δεν είχα ποτέ θέμα με τον χρόνο με τη συγκεκριμένη κοπέλα.
 

pannnos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2021
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
0
Ρε παιδια που εχει χαθει εδω και καιρο η αλιονα απ δ18;Παιζει να σταματησε;
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
467
Κριτικές
3
Like
2.599
Πόντοι
441
Νομίζω πρέπει να αυτές τις μέρες να ρίξουμε στην Κορίνα όση πούτσα δε ρίξαμε τόσο καιρό που έλειπε. Της αξίζει.
 

Nikolasgrt

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
183
Like
828
Πόντοι
81
Ξέρουμε αν φωκ 25 είναι η Σάρα ή αν είναι και η τζανινα
 

mpourdelokratoras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
190
Κριτικές
1
Like
1.014
Πόντοι
201
μακρυα απο την ναταλυ στο φυλης 56,ενω θα εχει φουλ συμμετοχη και θα ειναι ευκολοχυστη η ΒΙΛΑΜΠΑΧΟ τσατσα(επισης λατινα)θα σου την φορεσει και θα χτυπησει πορτα στο 10λεπτο,ετσι εγινε σημερα και εφυγα ΑΧΥΣΤΟΣ μιας και η πιτσιρικα μολις εδωσε σημα η ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΑ απ εξω μου ειπε no more time,20 ευρω πεταμενο,και αλλο ενα 20 ευρω για την ΚΟΛΑΘΡΑ της ειρηνης στο γωνιακο σπιτακι που ευτυχως δεν το εκλαψα,προσοχη λοιπον μην
σας παγιδευσει η εμφανιση της μικρης,παραμονευει η ΒΙΛΑΜΠΑΧΟ απ εξω,πουτανιτσα ρανια μου την εκανες σημερα και ελειπες....
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
560
Κριτικές
5
Like
4.665
Πόντοι
726
Τζουλιάνα η μπαμπάτσικη και Κατρίν η λεπτή,εάν βέβαια παρουσιαστούν και σήμερα,εχτές άνοιξαν μετά τις 7 πάνω κάτω.
Τελικά ανάποδα τα ονοματάκια, Τζουλιάνα μπλακ τσόκολατ ,με σγουρό μαλλί φούντα και Κατρίν νορμάλ προς γεματούλα με πιό ινδιάνικα χαρακτηριστικά.
3η βάρδια πιθανόν η Αλίσια.

Στο φ59 πάνω τρείς κοπέλες,
Σάντυ,Ντιάνα,Μίλα.

Φωκ13υπ Εύα

Φωκ19 η καινούργια καστανομελαχρινή Κουλιάνα είπε η υπηρεσία,μάλλον Χουλιάνα εννοεί. Καλό κορμί και πρόσωπο οκ.
Μαζί της η Μιχαέλα με τον αξιοσημείωτο άφρικαν κώλο και τη σχετικά λεπτή μέση?!

Φωκ25α Αναστασία κομμωτήριο καινούργιο λουκ.

Φωκ27α Μαρτίνα,ωραία παρουσία χαμογελαστή με μικρά στήθη.

Επίσης άνοιξε και το υπόγειο του 72.
Αυτά στα λίγα που μπήκα προς το τέλος της 2ης βάρδιας.
 
Τελευταία τροποποίηση:

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.465
Πόντοι
45.465
μακρυα απο την ναταλυ στο φυλης 56,ενω θα εχει φουλ συμμετοχη και θα ειναι ευκολοχυστη η ΒΙΛΑΜΠΑΧΟ τσατσα(επισης λατινα)θα σου την φορεσει και θα χτυπησει πορτα στο 10λεπτο,ετσι εγινε σημερα και εφυγα ΑΧΥΣΤΟΣ μιας και η πιτσιρικα μολις εδωσε σημα η ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΑ απ εξω μου ειπε no more time,20 ευρω πεταμενο,και αλλο ενα 20 ευρω για την ΚΟΛΑΘΡΑ της ειρηνης στο γωνιακο σπιτακι που ευτυχως δεν το εκλαψα,προσοχη λοιπον μην
σας παγιδευσει η εμφανιση της μικρης,παραμονευει η ΒΙΛΑΜΠΑΧΟ απ εξω,πουτανιτσα ρανια μου την εκανες σημερα και ελειπες....
Καλημέρα φίλε μου, τη λατινα η τσατσά? γύφτο Βουλγάρα είναι, έχει δουλέψει σε διάφορα στο Μεταξουργειο, πάντως Ναταλί τη πήρα το Σάββατο δύο φορές σχεδόν back to back (πέρασε μαζι μου, πήγε στον επόμενο και επέστρεψε) εκτός του ότι είναι πολύ καλή μέσα δεν είχα καμιά ενόχληση, τη πρώτη φορά έκατσα 12 και τη δεύτερη 15, όταν βρω χρόνο θα γράψω και μια κριτική όπως χρωστάω και άλλες δύο
 

Jim papadeas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2020
Μηνύματα
46
Like
68
Πόντοι
0
Ρε παιδια που εχει χαθει εδω και καιρο η αλιονα απ δ18;Παιζει να σταματησε;
Ρε σι αυτή τελείωσε.... παχύνε κλάταρε και έχει πνιγείς στα ψυχολογικά.. ελπίζω να σέβεται το ένδοξο παρελθόν της και όντως να σταμάτησε!!
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
560
Κριτικές
5
Like
4.665
Πόντοι
726
Φωκ19 η καινούργια καστανομελαχρινή Κουλιάνα είπε η υπηρεσία,μάλλον Χουλιάνα εννοεί. Καλό κορμί και πρόσωπο οκ.
Μάλλον Κουλιέτα είπε κι όχι Κουλιάνα αλλά δεν αλλάζει και κάτι ,το ίδιο όνομα είναι
Χούλια,Χουλιέτα,Κουλιέτα δηλαδή Τζουλιέτα δηλ μικρή Τζούλια ,πάντως όχι Κούλα ούτε φρομ Κούλις ουιθ λάβ.

Οπότε μάλλον Κουλιέττα όντως .
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom