Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 215 άτομα (14 μέλη και 201 επισκέπτες)

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
467
Κριτικές
3
Like
2.597
Πόντοι
441
Μωρέ λες;; Ήμουν έτοιμος να μπω αλλά ήταν λίγο ανέκφραστη και διάβασα πτι είναι γενικά αμέτοχη και λέω μην φάω καμία φολα!
Εμένα την άλλη φορά έβαλε το κεφάλι κάτω κ μου άνοιξε τα κωλομερια κ με τα δύο χεράκια της για να την καρφώσω βαθύτερα. Είναι κρίμα να έχουμε διαθέσιμα τέτοια μουνια κ να μην γαμάτε!!!!!
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
467
Κριτικές
3
Like
2.597
Πόντοι
441
Η Ιρινα φεύγει για την πατρίδα της σήμερα και θα επιστρέψει μετά απο 5-6 + εβδομάδες
Την ξεμουνιασαμε. Ας ξεκουραστεί να μας έρθει το κορίτσι ανανεωμένο κ μέχρι τότε θα έχουμε γεμίσει κ μείς τα μπαλάκια μας πλήρως περιμένοντας την
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
584
Κριτικές
30
Like
3.813
Πόντοι
2.836
Πέρασα με Σονια στο φ86 αν δν κάνω λάθος! Στην είσοδο στον οίκο έμεινα λίγο παγωτό γιατί είναι πολύ επιβλητική παρουσία με βυζαρες και σωστό βάψιμο! Πέρασμα στο δωμάτιο όπου ξεκίνησε τρομερό τσιμπουκι με δονήσεις αλλά επειδή δεν έχω τελειώσει ποτέ με μπουκι της ζήτησα σεξακι! Εκεί λιγοοοοο σαν να δυσανασχέτησε και δεν έκανε κίνηση καν να κάτσει στα 4 η να με ρωτησει πως θέλω! Όποτε αμέσως εκατσε ιεραποστολικά όπου εκεί φάνηκε λίγο σαν να βαριέται και ήταν λίγο μηχανική ! Σε όλο αυτό μόνο οι βυζαρες βοηθούσαν σαν θέαμα! Μέχρι που άρχισα να κοιτάζω πρόσωπο όπου έπεφτε για τα καλά το φως πάνω της και έφαγα τρελή ξενερα ! Πρπεει να ναι καμία 50αρια θεωρώ αλλά κρατιέται καλά! Για να μην το χάσω το παιχνίδι γιατί μου φαινόταν μονότονο της ζήτησα να τον παίξω και να χύσω βυζια! Έτσι το τέλος ήρθε όπου μου τον άρπαξε στο στόμα της χωρίς να με αφήσει να την λερώσω! Συμπερασματικά : αν είσαι της πίπας και τελειώνεις , είναι εγγύηση (κάνει κάτι κουλά με δονήσεις πάνω στο πουτσο κεφάλι) ωστόσο αν δεν είσαι πίπας και θες γαμησακι είναι όχι από μενα! Εγώ που θέλω και τα δυο δεν νομίζω ότι θα την ξανά προτιμήσω κυρίως λόγω ηλικίας και της ήττας που έφαγα μόλις έσκασε ο φωτισμός στο πρόσωπο!
Εγω τα εχω πει:
Δεν υπάρχει φυλης κ πέριξ καμοια με κανονικό σώμα κορασίδα να προσφέρει πρωκτικό σαν υπηρεσία. Κοντοχοντρές- Μιλφοθειτσες- πετιτ μινιόν δείγματα γυναικών -πατοζες και άμα σας αρέσει για κουλούρι στο 20άρικο!!! Τώρα αν νεότερες και με κανονικό σώμα το προσφέρουν με extra στα prive .... δεν το γνωρίζω κ ούτε θα το μάθω/μάθουμε ποτέ γιατί επικρατεί Ομερτα!!!
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
12
Like
3.363
Πόντοι
746
Αυτή την Κίρα (New) στο Λιοσίων 73 β την είδε κανείς;
περιγραφή;
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
52
Like
16.376
Πόντοι
9.426
Live από οδό Φυλής

Φυλής 59 όροφος
Μαριάννα από Ουκρανία είπε η υπηρεσία.
Απλό πρόγραμμα και 69.
Με τατουάζ στο αριστερό μπούτι.
Αρκετά όμορφη!!!
Έβγαλε μια γλυκιά καύλα στο σαλόνι.
Δεν την έχω ξαναδεί κάπου.
Είπε ότι γνωρίζει Ελληνικά, Ισπανικά, Αγγλίκα και Ρωσσικά!!!

Φωκαίας 25 όροφος.
Αναστασία Λατίνα σε ελεύθερο τελειωτικό σώμα και 69. Κουκλάκι και αυτό!!!

Φωκαιας 13 υπόγειο.
Μισέλ Λατίνα σε ελεύθερο τελειωτικό σώμα και 69...
:smitten::smitten::smitten:

Κάτι άλλο άξιο λόγου δεν Είδα.
Πολλά κλειστά.
Το Τέλος δυστυχώς είναι εδώ...
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
52
Like
16.376
Πόντοι
9.426
Συνέχεια Live...

Λιοσίων 73Α
Σοφία καινούργια Λατίνα σε απλό πρόγραμμα και 69.
Μέτρια παρουσία.

Λιοσίων 73β μόνο Έμμυ.
Ελεύθερο τελειωτικο σώμα 69.
Κίρα δεν είδαμε.
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
753
Κριτικές
5
Like
2.981
Πόντοι
726
Φυλής 84 η Ράνια που σε πάει στα ουράνια ( λατρεύω τον κύριο Βασίλη γιαυτο πάω συχνά. Η Ρανια μια χαρά είναι στο δωμάτιο απλά εμένα μου πέρασε αδιαφορη)



Φυλής 67 νομίζω η ηλεκτρα

( δεν άκουσα πρωκτικο όποτε δεν ασχολήθηκα).



Φυλής 65 η Χριστίνα η τσέχα ( ωραίο μωρό , Δνε ξέρω αν είναι καλή στο δωμάτιο)



Φωκαίας 13 υπόγειο η μισέλ ( έχω περάσει εγκρίνω)



Φωκαίας μεγάλο νούμερο νομίζω 27 μια Μαρτινα Μαρτιανα ( έχει μπει κανεις ; Φαίνεται φόλα αλλά ωραίο μωρό )
 

customer

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2006
Μηνύματα
160
Κριτικές
13
Like
201
Πόντοι
11
να σε καλα γιατι μολις μπανιαριστηκα και ειμουν ετοιμος να καβαλησω το αλογο για κεντρο αθηνας μες στο κρυο, στοχευμενα για Ιβανα / Ιβανκα πως σκατα την λενε.
ΡΕ σεις η Αλιονα που δούλευε στο Δ27 τι έχει γίνει?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.447
Πόντοι
45.465

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
192
Like
608
Πόντοι
81
Εγω τα εχω πει:
Δεν υπάρχει φυλης κ πέριξ καμοια με κανονικό σώμα κορασίδα να προσφέρει πρωκτικό σαν υπηρεσία. Κοντοχοντρές- Μιλφοθειτσες- πετιτ μινιόν δείγματα γυναικών -πατοζες και άμα σας αρέσει για κουλούρι στο 20άρικο!!! Τώρα αν νεότερες και με κανονικό σώμα το προσφέρουν με extra στα prive .... δεν το γνωρίζω κ ούτε θα το μάθω/μάθουμε ποτέ γιατί επικρατεί Ομερτα!!!

Ο κώλος της κάθε πουτάνας έχει την δική του ιστορία! Νομίζω ότι πολλές τον προσφέρουν, με το ανάλογο αντίτιμο φυσικά, στους "εκλεκτούς" πελάτες.
 

mpourdelokratoras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
190
Κριτικές
1
Like
1.014
Πόντοι
201
Φυλής 84 η Ράνια που σε πάει στα ουράνια ( λατρεύω τον κύριο Βασίλη γιαυτο πάω συχνά. Η Ρανια μια χαρά είναι στο δωμάτιο απλά εμένα μου πέρασε αδιαφορη)



Φυλής 67 νομίζω η ηλεκτρα

( δεν άκουσα πρωκτικο όποτε δεν ασχολήθηκα).



Φυλής 65 η Χριστίνα η τσέχα ( ωραίο μωρό , Δνε ξέρω αν είναι καλή στο δωμάτιο)



Φωκαίας 13 υπόγειο η μισέλ ( έχω περάσει εγκρίνω)



Φωκαίας μεγάλο νούμερο νομίζω 27 μια Μαρτινα Μαρτιανα ( έχει μπει κανεις ; Φαίνεται φόλα αλλά ωραίο μωρό )
μαυρομαλλα τσιμπουχειλου?αν ναι η μαρινα,για ΤΡΕΛΑ γαμησια,δεν θα αντεξω καποια στιγμη και θα την ΓΚΑΣΤΡΩΣΩ στα 4
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
838
Κριτικές
66
Like
11.689
Πόντοι
4.706
Μικρή βόλτα για scouting, χθες στις 20:00, μετά από αρκετό καιρό:
Φιλιππίδου 11Α: Δούλευαν δύο κοπέλες. Μόνο το όνομα της μίας θυμάμαι, Αλίνα. Και οι δύο, πάντως, εξέπεμπαν μια καύλα.
Φιλιππίδου 11Β: Ένα νεαρό κοριτσάκι, το οποίο δεν μου άρεσε καθόλου. Ούτε εδώ θυμάμαι, το όνομα της κοπέλας.
Φωκαίας 7: Στέλλα, πατσαβούρα milf, με γυαλιά. Βετεράνος, στα μπουρδέλα, με πρωκτικό στο πρόγραμμά της.
Φωκαίας 9: Άγνωστη, άσχημη milf, η οποία σαλονάριζε μόνη της, αφού ο κοπρίτης, μπάρμπας, τσάτσος δεν σηκώνονταν από την καρέκλα.
Φωκαίας 13, υπόγειο: Μισέλ, νόστιμο και αδύνατο λατινάκι, με ελεύθερο στοματικό και νορμάλ πρόγραμμα. Την είχα γαμήσει πριν κάνα δίμηνο, με καλές εντυπώσεις.
Φωκαίας 17Β: Κλειστό.
Φωκαίας 19: Κλειστό.
Φωκαίας 27Β: Νάταλι, πατσαβούρα milf, με σκατόφατσα. Flat κώλος και προκοίλι, το οποίο καλύπτει με το baby doll που φοράει.
Διδύμου 18Β: Κατερίνα, το γνωστό ΑΜΕΑ. Σαλονάρισε ολόγυμνη, με πολύ κοντό κούρεμα, το οποίο την έκανε να μοιάζει με τρόφιμο του ΠΙΚΠΑ.
Περιμένοντας στο σαλόνι, είδα έναν μπάρμπα να βγαίνει, ενώ ένας άλλος άνδρας βρισκόταν στο δωμάτιο. Ειλικρινά, εμείς οι Έλληνες πρέπει να είμαστε ο πιο σαβουρογάμης λαός, πανευρωπαϊκά.
Διδύμου 16Α: Αλίκη, γριέτζω. Μόλις την είδα την απαξίωσα και έκοψα λάσπη.
Διδύμου 20: Ντιάνα, ασχημομούρα χοντρέλω, η οποία μοιάζει περισσότερο με τρόλ, παρά με άνθρωπο. Το πρωκτικό, στο πρόγραμμά της, λειτουργεί σαν δέλεαρ, στους αυτοκτονικούς πελάτες που πληρώνουν για να γαμήσουν αυτό το ανθρωποειδές.
Διδυμου 27: Φωτεινη, milf πολύ μέτριας εμφάνισης. Σχετικά ψηλή, με σουφρωμένο κώλο, μικρά βυζιά και περίεργη φάτσα. Νορμάλ πρόγραμμα, με ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό. Έχω διαβάσει διθυράμβους, για την εμφάνιση της, όπως "μουνάρα", "γυναικάρα" και άλλα υπερβολικά επίθετα. Σίγουρα, αυτοί που τα έγραψαν είναι πάνω από 65 ετών.
Διδύμου 22: Σοφία, milf πολύ μέτριας εμφάνισης και σώματος. Νορμάλ πρόγραμμα, με ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό. Την έχω γαμήσει κάποιες φορές, από την εποχή που δούλευε στο Ιάσωνος 46. Τίμια, ιδρώνει την φανέλα και δεν λέει πουθενά όχι.
Όσα σπίτια δεν έγραψα, δεν μπήκα. Καθώς περίμενα το λεωφορείο, σε μία στάση, σκέφτηκα να πάω στο τσοντοσινεμά Downtown. Τελικά άλλαξα γνώμη και είπα να γράψω στα αρχίδια μου, όλα αυτά τα σαπακοειδή σαπάκια που συχνάζουν εκεί και αποτελούν ένα κεφάλαιο, από μόνα τους. Επέστρεψα σπίτι, συνέχισα την εργασία μου, από το ΙΕΚ, έκανα ένα ζεστό μπάνιο, ξάπλωσα και έγραψα την παρούσα ενημέρωση.
Καλό ξημέρωμα, αδέρφια!
 
Τελευταία τροποποίηση:

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.190
Κριτικές
60
Like
20.148
Πόντοι
14.936
Μικρή βόλτα για scouting, χθες στις 20:00, μετά από αρκετό καιρό:
Φιλιππίδου 11Α: Δούλευαν δύο κοπέλες. Μόνο το όνομα της μίας θυμάμαι, Αλίνα. Και οι δύο, πάντως, εξέπεμπαν μια καύλα.
Φιλιππίδου 11Β: Ένα νεαρό κοριτσάκι, το οποίο δεν μου άρεσε καθόλου. Ούτε εδώ θυμάμαι, το όνομα της κοπέλας.
Φωκαίας 7: Στέλλα, πατσαβούρα milf, με γυαλιά. Βετεράνος, στα μπουρδέλα, με πρωκτικό στο πρόγραμμά της.
Φωκαίας 9: Άγνωστη, άσχημη milf, η οποία σαλονάριζε μόνη της, αφού ο κοπρίτης, μπάρμπας, τσάτσος δεν σηκώνονταν από την καρέκλα.
Φωκαίας 13, υπόγειο: Μισέλ, νόστιμο και αδύνατο λατινάκι, με ελεύθερο στοματικό και νορμάλ πρόγραμμα. Την είχα γαμήσει πριν κάνα δίμηνο, με καλές εντυπώσεις.
Φωκαίας 17Β: Κλειστό.
Φωκαίας 19: Κλειστό.
Φωκαίας 27Β: Νάταλι, πατσαβούρα milf, με σκατόφατσα. Flat κώλος και προκοίλι, το οποίο καλύπτει με το baby doll που φοράει.
Διδύμου 18Β: Κατερίνα, το γνωστό ΑΜΕΑ. Σαλονάρισε ολόγυμνη, με πολύ κοντό κούρεμα, το οποίο την έκανε να μοιάζει με τρόφιμο του ΠΙΚΠΑ.
Περιμένοντας στο σαλόνι, είδα έναν μπάρμπα να βγαίνει, ενώ ένας άλλος άνδρας βρισκόταν στο δωμάτιο. Ειλικρινά, πρέπει εμείς οι Έλληνες να είμαστε ο πιο σαβουρογάμης λαός, πανευρωπαϊκά.
Διδύμου 16Α: Αλίκη, γριέτζω. Μόλις την είδα την απαξίωσα και έκοψα λάσπη.
Διδύμου 20: Ντιάνα, ασχημομούρα χοντρέλω, η οποία μοιάζει περισσότερο με τρόλ, παρά με άνθρωπο. Το πρωκτικό, στο πρόγραμμά της, λειτουργεί σαν δέλεαρ, στους αυτοκτονικούς πελάτες που πληρώνουν για να γαμήσουν αυτό το ανθρωποειδές.
Διδυμου 27: Φωτεινη, milf πολύ μέτριας εμφάνισης. Σχετικά ψηλή, με σουφρωμένο κώλο, μικρά βυζιά και περίεργη φάτσα. Νορμάλ πρόγραμμα, με ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό. Έχω διαβάσει διθυράμβους, για την εμφάνιση της, όπως "μουνάρα", "γυναικάρα" και άλλα υπερβολικά επίθετα. Σίγουρα, αυτοί που τα έγραψαν είναι πάνω από 65 ετών.
Διδύμου 22: Σοφία, milf πολύ μέτριας εμφάνισης και σώματος. Νορμάλ πρόγραμμα, με ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό. Την έχω γαμήσει κάποιες φορές, από την εποχή που δούλευε στο Ιάσωνος 46. Τίμια, ιδρώνει την φανέλα και δεν λέει πουθενά όχι.
Όσα σπίτια δεν έγραψα, δεν μπήκα. Καθώς περίμενα το λεωφορείο, σε μία στάση, σκέφτηκα να πάω στο τσοντοσινεμά Downtown. Τελικά άλλαξα γνώμη και είπα να γράψω στα αρχίδια μου όλα αυτά τα σαπακοειδή σαπάκια, που συχνάζουν εκεί και αποτελούν ένα κεφάλαιο από μόνα τους. Επέστρεψα σπίτι, συνέχισα την εργασία μου, από το ΙΕΚ, έκανα ένα ζεστό μπάνιο ξάπλωσα και έγραψα την παρούσα ενημέρωση.
Καλό ξημέρωμα, αδέρφια!
:2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Nikolasgrt

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
184
Like
826
Πόντοι
81
Μικρή βόλτα για scouting, χθες στις 20:00, μετά από αρκετό καιρό:
Φιλιππίδου 11Α: Δούλευαν δύο κοπέλες. Μόνο το όνομα της μίας θυμάμαι, Αλίνα. Και οι δύο, πάντως, εξέπεμπαν μια καύλα.
Φιλιππίδου 11Β: Ένα νεαρό κοριτσάκι, το οποίο δεν μου άρεσε καθόλου. Ούτε εδώ θυμάμαι, το όνομα της κοπέλας.
Φωκαίας 7: Στέλλα, πατσαβούρα milf, με γυαλιά. Βετεράνος, στα μπουρδέλα, με πρωκτικό στο πρόγραμμά της.
Φωκαίας 9: Άγνωστη, άσχημη milf, η οποία σαλονάριζε μόνη της, αφού ο κοπρίτης, μπάρμπας, τσάτσος δεν σηκώνονταν από την καρέκλα.
Φωκαίας 13, υπόγειο: Μισέλ, νόστιμο και αδύνατο λατινάκι, με ελεύθερο στοματικό και νορμάλ πρόγραμμα. Την είχα γαμήσει πριν κάνα δίμηνο, με καλές εντυπώσεις.
Φωκαίας 17Β: Κλειστό.
Φωκαίας 19: Κλειστό.
Φωκαίας 27Β: Νάταλι, πατσαβούρα milf, με σκατόφατσα. Flat κώλος και προκοίλι, το οποίο καλύπτει με το baby doll που φοράει.
Διδύμου 18Β: Κατερίνα, το γνωστό ΑΜΕΑ. Σαλονάρισε ολόγυμνη, με πολύ κοντό κούρεμα, το οποίο την έκανε να μοιάζει με τρόφιμο του ΠΙΚΠΑ.
Περιμένοντας στο σαλόνι, είδα έναν μπάρμπα να βγαίνει, ενώ ένας άλλος άνδρας βρισκόταν στο δωμάτιο. Ειλικρινά, πρέπει εμείς οι Έλληνες να είμαστε ο πιο σαβουρογάμης λαός, πανευρωπαϊκά.
Διδύμου 16Α: Αλίκη, γριέτζω. Μόλις την είδα την απαξίωσα και έκοψα λάσπη.
Διδύμου 20: Ντιάνα, ασχημομούρα χοντρέλω, η οποία μοιάζει περισσότερο με τρόλ, παρά με άνθρωπο. Το πρωκτικό, στο πρόγραμμά της, λειτουργεί σαν δέλεαρ, στους αυτοκτονικούς πελάτες που πληρώνουν για να γαμήσουν αυτό το ανθρωποειδές.
Διδυμου 27: Φωτεινη, milf πολύ μέτριας εμφάνισης. Σχετικά ψηλή, με σουφρωμένο κώλο, μικρά βυζιά και περίεργη φάτσα. Νορμάλ πρόγραμμα, με ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό. Έχω διαβάσει διθυράμβους, για την εμφάνιση της, όπως "μουνάρα", "γυναικάρα" και άλλα υπερβολικά επίθετα. Σίγουρα, αυτοί που τα έγραψαν είναι πάνω από 65 ετών.
Διδύμου 22: Σοφία, milf πολύ μέτριας εμφάνισης και σώματος. Νορμάλ πρόγραμμα, με ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό. Την έχω γαμήσει κάποιες φορές, από την εποχή που δούλευε στο Ιάσωνος 46. Τίμια, ιδρώνει την φανέλα και δεν λέει πουθενά όχι.
Όσα σπίτια δεν έγραψα, δεν μπήκα. Καθώς περίμενα το λεωφορείο, σε μία στάση, σκέφτηκα να πάω στο τσοντοσινεμά Downtown. Τελικά άλλαξα γνώμη και είπα να γράψω στα αρχίδια μου όλα αυτά τα σαπακοειδή σαπάκια, που συχνάζουν εκεί και αποτελούν ένα κεφάλαιο από μόνα τους. Επέστρεψα σπίτι, συνέχισα την εργασία μου, από το ΙΕΚ, έκανα ένα ζεστό μπάνιο, ξάπλωσα και έγραψα την παρούσα ενημέρωση.
Καλό ξημέρωμα, αδέρφια!
Νάταλι απίστευτη καυλοφατσα. Και πολύ τρελιαρα στο δωμάτιο. Μέσα στην καύλα. Γαμιεται και το χαίρεται
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom