Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 137 άτομα (10 μέλη και 127 επισκέπτες)

mpourdelokratoras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
190
Κριτικές
1
Like
1.014
Πόντοι
201
ονειρο να γεμισει η φυλης με τετοια ΑΛΦΑΔΙΑ,προς το παρων ας βολευτουμε με το 75% της ΣΑΠΙΛΑΣ και τα λεμε,καυλημερα...
 

Συνημμένα

  • 859b571353367697.jpg
    859b571353367697.jpg
    1 MB · Εμφανίσεις: 29

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
1
Like
1.531
Πόντοι
201
Ρε τύποι, η Τζανίνα στο 25 τι έγινε;
Γνώρισε κανέναν αγαπουλη στην Κρήτη που πήγε το καλοκαίρι για διακοπές και μας την έκανε;
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.365
Κριτικές
15
Like
11.826
Πόντοι
3.246
έχω να την πάρω από όταν δούλευε στο φωκαίας 27 πάνω.
όχι απλά έκανε ακάποτα γαμήσια αλλά αν της άρεσες προσπαθούσε κιόλας να την γαμήσεις ακάποτα.
Πες τα, χρυσόστομε! :rockon:
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.365
Κριτικές
15
Like
11.826
Πόντοι
3.246
Ρε τύποι, η Τζανίνα στο 25 τι έγινε;
Γνώρισε κανέναν αγαπουλη στην Κρήτη που πήγε το καλοκαίρι για διακοπές και μας την έκανε;
Η Τζανίνα είναι παντρεμένη με Αλβανό, ρε! :kiss-mark:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.465
Πόντοι
45.465
Ρε τύποι, η Τζανίνα στο 25 τι έγινε;
Γνώρισε κανέναν αγαπουλη στην Κρήτη που πήγε το καλοκαίρι για διακοπές και μας την έκανε;
Τη προηγούμενη βδομάδα Τρίτη, Πέμπτη, Παρασκευή εκεί ήταν, απ ότι έχω καταλάβει δε βγαίνει σε όλους στο σαλόνι
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.465
Πόντοι
45.465
Πες τα, χρυσόστομε! :rockon:
καλησπερααααααααα ρε τυπε μου ευκαιρία ψάχνεις να αναμασας τα ίδια και τα ίδια...οκ όλα είναι γνωστά, έχουν γραφτεί, τα έχεις γράψει και εσύ τα έχουμε γράψει και άλλοι ,δε χρειάζεται οποίος θέλει μπορεί να τα ψάξει, υπάρχει εργαλείο πάνω δεξιά βάζειςλέξηκλειδί κλπ, αντε να προχωρήσουμε παρακάτω όπως έλεγε παλιό μέλος,κοντεύει δεκαετία σε λίγο που η ίδια τα έχει κόψει τα λάθη του παρελθόντος
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.456
Κριτικές
41
Like
7.381
Πόντοι
1.936
Εδώ και 20 χρόνια ψάχνω να βρω κάποια ωραία πουτάνα που να είναι και κωλοπαρθένα!

Ποιός έχει γνωρίσει να την γνωρίσω κι εγώ;
...θα σου ελεγα την Τζουλιανα απο το Φ 65 αλλα εχει αποσυρθει χρονια....
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.977
Κριτικές
31
Like
26.270
Πόντοι
7.046

Συνημμένα

  • Esm_jose_armando.jpg
    Esm_jose_armando.jpg
    30,8 KB · Εμφανίσεις: 23
Τελευταία τροποποίηση:

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.365
Κριτικές
15
Like
11.826
Πόντοι
3.246
καλησπερααααααααα ρε τυπε μου ευκαιρία ψάχνεις να αναμασας τα ίδια και τα ίδια...οκ όλα είναι γνωστά, έχουν γραφτεί, τα έχεις γράψει και εσύ τα έχουμε γράψει και άλλοι ,δε χρειάζεται οποίος θέλει μπορεί να τα ψάξει, υπάρχει εργαλείο πάνω δεξιά βάζειςλέξηκλειδί κλπ, αντε να προχωρήσουμε παρακάτω όπως έλεγε παλιό μέλος,κοντεύει δεκαετία σε λίγο που η ίδια τα έχει κόψει τα λάθη του παρελθόντος
Μύστη μου, κατ' αρχάς ρισπέκτ για το έργο σου! Κατά δεύτερον, επειδή κάποια είναι νέοι και δεν γνωρίζουν τα εργαλεία
αναζήτησης του σάη, αναμασάω τις ίδιες πληροφορίες ''για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νέοι''. :rockon:
Άλλωστε, το παρελθόν δικαιολογεί το παρόν και το μέλλον...:woldman:
Οπότε, ναι, συμφωνώ και επαυξάνω: Προχωράμε παρακάτω σε νέες ΑΚΑ και μη εμπειρίες! :hi:
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
52
Like
16.376
Πόντοι
9.426
Μύστη μου, κατ' αρχάς ρισπέκτ για το έργο σου! Κατά δεύτερον, επειδή κάποια είναι νέοι και δεν γνωρίζουν τα εργαλεία
αναζήτησης του σάη, αναμασάω τις ίδιες πληροφορίες ''για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νέοι''. :rockon:
Άλλωστε, το παρελθόν δικαιολογεί το παρόν και το μέλλον...:woldman:
Οπότε, ναι, συμφωνώ και επαυξάνω: Προχωράμε παρακάτω σε νέες ΑΚΑ και μη εμπειρίες! :hi:
Βρε δεν είπαμε να αλλάξεις πορεία, πάλι τα ίδια???
:bottom::bottom::bottom:
 

johnvironas

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2023
Μηνύματα
26
Like
207
Πόντοι
20
Καλημέρα σε όλους τους μύστες
Πρωινή βάρδια15/01/23 σε όσα μπήκα

Ιάσωνος 1α Σάντρα ελεύθερο στοματικό τελειωτικό ώριμη Ρουμάνα με θητεία και σε άλλα καταστήματα.. Προχθές ήταν στο 1γ ..Γενικά είναι ρεπατζου εκεί στα μικρά της Ιάσωνος από ότι έχω καταλάβει..

Ιάσωνος 1β το αριστερό Αννα
Απερίγραπτη γιαγιά με κοντό μαλλί κοντή χοντρή Ρωσίδα η ουκρανιδα ελεύθερο στοματικό τελειωτικο

Ιάσωνος 1γ Πατσαβούρα χοντρή και ασχημη που απορώ πως της δίνουν μεροκάματα και που υπάρχουν άνθρωποι που την γαμανε.



Ιασωνος 20 πηγα για την αδύνατη Αννούλα αλλά το β και γ ήταν κλειστά οπότε δεν την είδα.
Μόνο το α ήταν ανοικτό αλλά μόλις είχε μπει δωμάτιο και έφυγα.

Φυλής 72 Κατερίνα Πολωνέζα φουλ πρόγραμμα
Φώκαιας ημιόροφος πήγα για το Ιρινακι αλλά ήταν σβηστό το φώς όπου και απεχώρησα με την ουρά στα σκέλια..

Καλή συνέχεια και υπομονή
Θα έρθουν καλύτερες μέρες!
 

10euro10lepta

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2023
Μηνύματα
58
Like
301
Πόντοι
20

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.197
Κριτικές
496
Like
62.876
Πόντοι
39.662
Φώκαιας ημιόροφος πήγα για το Ιρινακι αλλά ήταν σβηστό το φώς όπου και απεχώρησα με την ουρά στα σκέλια..
Οταν ειναι κλειστό το φωτακι σημαίνει οτι εχουν πληρώσει ηδη 5-6 πελάτες και περιμενουν να γαμησουν, το κλείνουν γιατι έτσι και αλλιως δε μπορούν να δεχτουν άλλους. Επρεπε να κάνεις μια βόλτα και να επιστρέψεις μετα απο καμμια ωρα. Αξιζει την αναμονη η Ιρίνα :smitten::smitten:μας ειναι αστέρι και μας αγαπάει ολους τους πελάτες της.
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
992
Κριτικές
132
Like
16.836
Πόντοι
19.306
Στο πορνομολ στην Ιάσονος στο (2) δεξιά στο υπόγειο. Νικόλ Ρωσίδα κατά δήλωσή της, ντυμένη όπως ακριβώς πρέπει να ντύνεται η πουτανα. Κόκκινα εσώρουχα, καλτσοδετες , Κόκκινα πορνοπάπουτσα. Δεν χρειάστηκε να το σκεφτώ καθόλου και μπήκα.
Στα 10 ευρώ είναι ληστεία.
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
872
Κριτικές
11
Like
2.058
Πόντοι
496
Πέρασα με Σονια στο φ86 αν δν κάνω λάθος! Στην είσοδο στον οίκο έμεινα λίγο παγωτό γιατί είναι πολύ επιβλητική παρουσία με βυζαρες και σωστό βάψιμο! Πέρασμα στο δωμάτιο όπου ξεκίνησε τρομερό τσιμπουκι με δονήσεις αλλά επειδή δεν έχω τελειώσει ποτέ με μπουκι της ζήτησα σεξακι! Εκεί λιγοοοοο σαν να δυσανασχέτησε και δεν έκανε κίνηση καν να κάτσει στα 4 η να με ρωτησει πως θέλω! Όποτε αμέσως εκατσε ιεραποστολικά όπου εκεί φάνηκε λίγο σαν να βαριέται και ήταν λίγο μηχανική ! Σε όλο αυτό μόνο οι βυζαρες βοηθούσαν σαν θέαμα! Μέχρι που άρχισα να κοιτάζω πρόσωπο όπου έπεφτε για τα καλά το φως πάνω της και έφαγα τρελή ξενερα ! Πρπεει να ναι καμία 50αρια θεωρώ αλλά κρατιέται καλά! Για να μην το χάσω το παιχνίδι γιατί μου φαινόταν μονότονο της ζήτησα να τον παίξω και να χύσω βυζια! Έτσι το τέλος ήρθε όπου μου τον άρπαξε στο στόμα της χωρίς να με αφήσει να την λερώσω! Συμπερασματικά : αν είσαι της πίπας και τελειώνεις , είναι εγγύηση (κάνει κάτι κουλά με δονήσεις πάνω στο πουτσο κεφάλι) ωστόσο αν δεν είσαι πίπας και θες γαμησακι είναι όχι από μενα! Εγώ που θέλω και τα δυο δεν νομίζω ότι θα την ξανά προτιμήσω κυρίως λόγω ηλικίας και της ήττας που έφαγα μόλις έσκασε ο φωτισμός στο πρόσωπο!
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
467
Κριτικές
3
Like
2.599
Πόντοι
441
Αυτή η Γιασμίν στο Φ105 μιλάμε τί ακούραστο μουνί που έχει!σε ξεπεταει μπαμ μπαμ (εγώ που αργώ να χύσω γενικα με τη συγκεκριμένη δε μπορώ να κρατηθώ) κ αμέσως παίρνει τον επόμενο με ελάχιστο διάλειμμα. Τον τρώει δυνατά και αδιαμαρτύρητα. Αστέρι το κορίτσι
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
872
Κριτικές
11
Like
2.058
Πόντοι
496
Αυτή η Γιασμίν στο Φ105 μιλάμε τί ακούραστο μουνί που έχει!σε ξεπεταει μπαμ μπαμ (εγώ που αργώ να χύσω γενικα με τη συγκεκριμένη δε μπορώ να κρατηθώ) κ αμέσως παίρνει τον επόμενο με ελάχιστο διάλειμμα. Τον τρώει δυνατά και αδιαμαρτύρητα. Αστέρι το κορίτσι
Μωρέ λες;; Ήμουν έτοιμος να μπω αλλά ήταν λίγο ανέκφραστη και διάβασα πτι είναι γενικά αμέτοχη και λέω μην φάω καμία φολα!
 

Φ45

Μέγας
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
277
Κριτικές
24
Like
1.250
Πόντοι
4.360
Πριν λιγο πρωινη

Διδυμου 27 ηταν Τανια μονη της

Κάποια κλειστά στον αξονα της Φυλης

Ειπα να ξαναδω Ιρινα που ειχα καιρο να παω. Καλη διάθεση οπως τη θυμόμουν, αλλα προς το τελος σφιγγότανε και εστριβε τη λεκανη. Καμια σχεση με παλιά.
Πάει κι αυτή παιδες. Την ξεμουνιάσατε...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom