Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 105 άτομα (5 μέλη και 100 επισκέπτες)

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
397
Κριτικές
33
Like
2.908
Πόντοι
2.591
Μετά από σχεδόν έξι μήνες κατάφερα επιτέλους χθες και να πετύχω την Σαμπίνα και χωρίς πολύ κίνηση, τρίτος στην αρχή της βάρδιας της. Κάπως εκνευρισμένη μπαίνει στο δωμάτιο ρωτώντας με που χάθηκα τόσο καιρό και να πάω σε αυτές στην φυλής που δεν έχουν πολλή δουλειά γιατί είναι φόλες μέσα στο δωμάτιο και όχι σαν αυτήν που έχει πολλούς πελάτες γιατί είναι καλή στην δουλειά της. Επειδή όμως εγώ την έχω γαμήσει κυριολεκτικά από το ξεκίνημα της, πρώτη εβδομάδα στην δουλειά Γενάρης του 18, ξέρω τα κουμπιά της σαν την παλάμη του χεριού μου. Με ηρεμία, κουβέντα και με ιστορίες του παρελθόντος θυμηθήκαμε τα παλιά, γελάσαμε και κάναμε ξανά ένα έντονο δυνατό γαμήσι. Μπορεί πλέον η Σαμπίνα να έχει γίνει γυναίκα με τα gucci και τα lv της, αλλά πάντα θα έχει μέσα της κάτι από εκείνο το τρυφερό 18χρονο καυλίδι του πρώτου καιρού, που δεν είχες προλάβει ακόμα να βγάλεις τα ρούχα σου και είχε μπει μέσα στο δωμάτιο σαν σίφουνας, σε είχε αρπάξει και αρχίσει στα γλωσσόφιλα , είχε πιάσει τον πούτσο σου και ......., ας μην τα πούμε όλα για τότε ας κρατήσουμε και κάτι για μας.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
192.020
Πόντοι
45.465
Μετά από σχεδόν έξι μήνες κατάφερα επιτέλους χθες και να πετύχω την Σαμπίνα και χωρίς πολύ κίνηση, τρίτος στην αρχή της βάρδιας της. Κάπως εκνευρισμένη μπαίνει στο δωμάτιο ρωτώντας με που χάθηκα τόσο καιρό και να πάω σε αυτές στην φυλής που δεν έχουν πολλή δουλειά γιατί είναι φόλες μέσα στο δωμάτιο και όχι σαν αυτήν που έχει πολλούς πελάτες γιατί είναι καλή στην δουλειά της. Επειδή όμως εγώ την έχω γαμήσει κυριολεκτικά από το ξεκίνημα της, πρώτη εβδομάδα στην δουλειά Γενάρης του 18, ξέρω τα κουμπιά της σαν την παλάμη του χεριού μου. Με ηρεμία, κουβέντα και με ιστορίες του παρελθόντος θυμηθήκαμε τα παλιά, γελάσαμε και κάναμε ξανά ένα έντονο δυνατό γαμήσι. Μπορεί πλέον η Σαμπίνα να έχει γίνει γυναίκα με τα gucci και τα lv της, αλλά πάντα θα έχει μέσα της κάτι από εκείνο το τρυφερό 18χρονο καυλίδι του πρώτου καιρού, που δεν είχες προλάβει ακόμα να βγάλεις τα ρούχα σου και είχε μπει μέσα στο δωμάτιο σαν σίφουνας, σε είχε αρπάξει και αρχίσει στα γλωσσόφιλα , είχε πιάσει τον πούτσο σου και ......., ας μην τα πούμε όλα για τότε ας κρατήσουμε και κάτι για μας.
Μη τα λές αυτά τύπε γιατί θα χαλάσεις το story σε αυτούς που την έχουν βγάλει φόλα και αυτή και πολλές από τη πρώην μοντελοαλυσιδα που ανάθεμα αν είχαν περάσει ποτέ με καμία τους στο δωμάτιο γιατί θυμάμαι έλεγαν ότι έκαναν και απλό πρόγραμμα ενώ όλες μέσα έκαναν τα εξτραδακια τους εδώ κολλάει και η φράση που χρησιμοποιεί ο φίλος @Pa Luki Luk
όποιος ξέρει ξέρει....εγώ θα συμπληρώσω όποιος δε δοκιμάσει δε θα μάθει

ΥΓ θυμάσαι τη μουνάρα τη Νταϊάνα?
 

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
186
Like
582
Πόντοι
81
21000 τον χρόνο με πρόχειρους υπολογισμούς
Περίπου 1.000 γαμήσια το χρόνο ισχυρίζεται ότι ρίχνει ο άγνωστος Χ ΧΧ Δημήτρης, δηλαδή ξοδεύει πάνω από 1000 ευρώ το μήνα για να πηδάει στα μπουρδέλα!

Λεφτά υπάρχουν!
 

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
397
Κριτικές
33
Like
2.908
Πόντοι
2.591
Μη τα λές αυτά τύπε γιατί θα χαλάσεις το story σε αυτούς που την έχουν βγάλει φόλα και αυτή και πολλές από τη πρώην μοντελοαλυσιδα που ανάθεμα αν είχαν περάσει ποτέ με καμία τους στο δωμάτιο γιατί θυμάμαι έλεγαν ότι έκαναν και απλό πρόγραμμα ενώ όλες μέσα έκαναν τα εξτραδακια τους εδώ κολλάει και η φράση που χρησιμοποιεί ο φίλος @Pa Luki Luk
όποιος ξέρει ξέρει....εγώ θα συμπληρώσω όποιος δε δοκιμάσει δε θα μάθει

ΥΓ θυμάσαι τη μουνάρα τη Νταϊάνα?
Εννοείτε ότι θυμάμαι αυτόν τον μούναρο. Ίσως το πιο ωραίο μουνί που έφερε η μοντελοαλυσίδα στα τελευταία του χρόνια, και λέω ίσως γιατί είχα μεγάλη αδυναμία και στην Ξένια το μωρό, αν την θυμάσαι από το μακρινό 15. Απλά η Νταϊάνα έκατσε λίγο καιρό και δεν πρόλαβε να αφήσει το στίγμα της. Όσο για τις υπηρεσίες που λες ακόμα και για την ξακουστή μοντελοαλυσίδα(φολοαλυσίδα για πολλούς) και εκεί έπαιρνες το κάτιτις. Φαντάσου να έλεγες πχ, λέω εγώ τώρα, ότι ο μουναρομούναρος Άννα Ιλόνα άμα γούσταρε πολύ τον άλλον μπορεί και να του τα κατάπινε, αλλά σε ποιόν να το έλεγες και ποιός να σε πίστευε. Αυτά και άλλα πολλά από τα περασμένα μεγαλεία του παρελθόντος.
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
831
Κριτικές
23
Like
7.854
Πόντοι
2.036
Όσο αφορά το Μετάξι έκανα μια βόλτα χθες πρωι και είδα στο στενό της Πέρδικκας στο δεξί δελο μια ωραία καβλιτσα, αδυνατη με ευθυτενες κορμοστασιά, καλη αρκετά φάτσα, αλλά βαριεστημενο σαλοναρισμα. Το πορνοενστικτο - αραχνοαισθηση μου με προειδοποίησε για φωλα (οχι πως θα τη γάμαγα, αλλά λέω). Ισχύει @n.smirni76 ; Ή κάνω λάθος; Θεωρητικά ήταν το καλυτερο μουνακι του Μεταξουργείου την ώρα που περασα, πρωι.
Μαλλον θα εννοεις την Καρμεν...στην αρχη την παρουσιαζαν σαν Ρωσιδα αλλα η Νατασσα που δουλευε μαζι της μου ειπε οτι ειναι Τουρκάλα...ωραιο καυλάκι παντως που θα στεκοτανε ανετα και στη Φυλης...δυο φορες την εχω δοκιμασει...βεβαια πως γινεται να ειναι Τουρκαλα και να φοραει σταυρουδακι στο στηθος δεν ξερω....παντως ουτε και για καθαρη Ρωσιδα μοιαζει...πιο πολυ για Βουλγαρα την κανω....και η τσατσα οταν την ρωτησα απεφυγε να μου πει την καταγωγη της....το κακο ειναι οτι δεν πολυκαταλαβαινει ουτε Αγγλικα...παντως την δευτερη φορα οταν τελειωσα εχοντας την ιεραποστολικα της ειπα "σπασίμπα" (ευχαριστω στα Ρωσικα) και εκεινη μου απαντησε "Παζαχουλστα" (παρακαλω στα Ρωσικα) .....ας βγαλει ο καθενας τα συμπερασματα του....
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.347
Κριτικές
15
Like
11.685
Πόντοι
3.246
Εννοείτε ότι θυμάμαι αυτόν τον μούναρο. Ίσως το πιο ωραίο μουνί που έφερε η μοντελοαλυσίδα στα τελευταία του χρόνια, και λέω ίσως γιατί είχα μεγάλη αδυναμία και στην Ξένια το μωρό, αν την θυμάσαι από το μακρινό 15. Απλά η Νταϊάνα έκατσε λίγο καιρό και δεν πρόλαβε να αφήσει το στίγμα της. Όσο για τις υπηρεσίες που λες ακόμα και για την ξακουστή μοντελοαλυσίδα(φολοαλυσίδα για πολλούς) και εκεί έπαιρνες το κάτιτις. Φαντάσου να έλεγες πχ, λέω εγώ τώρα, ότι ο μουναρομούναρος Άννα Ιλόνα άμα γούσταρε πολύ τον άλλον μπορεί και να του τα κατάπινε, αλλά σε ποιόν να το έλεγες και ποιός να σε πίστευε. Αυτά και άλλα πολλά από τα περασμένα μεγαλεία του παρελθόντος.
Τύπε, η Άννα-Ιλόνα δούλεψε επί εποχής Covid στο Λαγουμιτζή 23 και στο 80ρι έκανε τα πάντα εκτός κώλου. :zfuck:
Κάποιοι βέβαια έλεγαν ότι όταν ρούφαγε κοκαΐνη (δυνατή χρήστης) έδινε και κώλο! :kiss-mark:
Και τέλος, όταν μπούχτιζε από την άσωτη ζωή έτρεχε στα μοναστήρια για τη θεϊκή εξιλέωση :priest:
και μάλιστα έκλεγε με μαύρο δάκρυ για τα σφάλματα της ζωής της. :priest:
 

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
186
Like
582
Πόντοι
81
Εννοείτε ότι θυμάμαι αυτόν τον μούναρο. Ίσως το πιο ωραίο μουνί που έφερε η μοντελοαλυσίδα στα τελευταία του χρόνια, και λέω ίσως γιατί είχα μεγάλη αδυναμία και στην Ξένια το μωρό, αν την θυμάσαι από το μακρινό 15. Απλά η Νταϊάνα έκατσε λίγο καιρό και δεν πρόλαβε να αφήσει το στίγμα της. Όσο για τις υπηρεσίες που λες ακόμα και για την ξακουστή μοντελοαλυσίδα(φολοαλυσίδα για πολλούς) και εκεί έπαιρνες το κάτιτις. Φαντάσου να έλεγες πχ, λέω εγώ τώρα, ότι ο μουναρομούναρος Άννα Ιλόνα άμα γούσταρε πολύ τον άλλον μπορεί και να του τα κατάπινε, αλλά σε ποιόν να το έλεγες και ποιός να σε πίστευε. Αυτά και άλλα πολλά από τα περασμένα μεγαλεία του παρελθόντος.
Αυτά και άλλα πολλά εσείς οι παλαιοί να τα λέτε για να μαθαίνουν και οι νεώτεροι ότι όλες οι πουτάνες κάνουν πολλά εξτρά με όσους πελάτες γουστάρουν ιδιαίτερα !!!

Μόνον έτσι θα εκλείψουν οι αγαπούληδες που χαλάνε την πιάτσα!
 

Lucifer_gr37

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
467
Κριτικές
13
Like
1.622
Πόντοι
1.191
Παιδιά σορυ που σπαμάρω το νήμα:
Αντισθένη , admin , κε διαχειριστα, παρακαλώ πολύ τα φώτα σας .
Μπορώ να μάθω από ποιον κ γιατί διαγράφονται κριτικές μου ;;;
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.160
Κριτικές
496
Like
62.159
Πόντοι
39.662
Μαλλον θα εννοεις την Καρμεν...στην αρχη την παρουσιαζαν σαν Ρωσιδα αλλα η Νατασσα που δουλευε μαζι της μου ειπε οτι ειναι Τουρκάλα...ωραιο καυλάκι παντως που θα στεκοτανε ανετα και στη Φυλης...δυο φορες την εχω δοκιμασει...βεβαια πως γινεται να ειναι Τουρκαλα και να φοραει σταυρουδακι στο στηθος δεν ξερω....παντως ουτε και για καθαρη Ρωσιδα μοιαζει...πιο πολυ για Βουλγαρα την κανω....και η τσατσα οταν την ρωτησα απεφυγε να μου πει την καταγωγη της....το κακο ειναι οτι δεν πολυκαταλαβαινει ουτε Αγγλικα...παντως την δευτερη φορα οταν τελειωσα εχοντας την ιεραποστολικα της ειπα "σπασίμπα" (ευχαριστω στα Ρωσικα) και εκεινη μου απαντησε "Παζαχουλστα" (παρακαλω στα Ρωσικα) .....ας βγαλει ο καθενας τα συμπερασματα του....
Ρωσίδα ειναι η Κάρμεν απλα έχει ζήσει και δουλέψει πολλα χρόνια στην Τουρκία. Νομιζω εχει και παιδί με Τούρκο και επισκέπτεται την Τουρκία συχνά. Έχει πολυ ωραίο δέρμα τρυφερό και απαλό.
Βέβαια πρέπει να ελαττώσει λιγο το τσιγάρο, ολη την ωρα καπνίζει και ξεροβηχει. Ειχε εμφανιστεί για πρώτη φορά στο Ιασ 32 ευθεια μαζι με την Χριστίνα τη Ρωσίδα του Ιασ 39 πορνομολ και την πιτσιρίκα Αναστασία που ολοι ειχαμε καταγαμησει και μετά μαθεύτηκε οτι ήταν λιγο ανήλικη.
 

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
186
Like
582
Πόντοι
81
Πολλά εξτρά είχα ακούσει ότι έκανε με όσους γούσταρε ιδιαίτερα και η ''φοιτήτρια'' Αλίνα, φίλη της Πατρίτσια στο μακρινό 2013.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Larson

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
192.020
Πόντοι
45.465
Τύπε, η Άννα-Ιλόνα δούλεψε επί εποχής Covid στο Λαγουμιτζή 23 και στο 80ρι έκανε τα πάντα εκτός κώλου. :zfuck:
Κάποιοι βέβαια έλεγαν ότι όταν ρούφαγε κοκαΐνη (δυνατή χρήστης) έδινε και κώλο! :kiss-mark:
Και τέλος, όταν μπούχτιζε από την άσωτη ζωή έτρεχε στα μοναστήρια για τη θεϊκή εξιλέωση :priest:
και μάλιστα έκλεγε με μαύρο δάκρυ για τα σφάλματα της ζωής της. :priest:
Η Άννα/Ιλόνα όταν πρωτοξεκινησε στο RIP Ξανθιππης 2 έκανε επιλεκτικά ελεύθερο στοματικό χωρίς να ανακοινώνεται με έξτραλεφτά μέσα στο δωμάτιο,μάλιστα αυτή το πρότεινε, αργότερα στο Φυλής
71α το 2011 για ένα διάστημα που ήθελε να μαζέψει επείγοντος λεφτά με συν 10 ευρώ έδινε κώλο μετά βέβαια όταν πια είχε γίνει όνομα αυτά κόπηκαν για τους πολλούς και ήταν μόνο για κάποιους εκλεκτούς πελάτες

ΥΓ κάποια από αυτά που γράφεις στη τελευταία σου παράγραφο φυσικά είναι αστεία...αν θες λεπτομέρειες στείλε πμ
 
Τελευταία τροποποίηση:

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
590
Like
1.852
Πόντοι
206
Μύστη, πριν λίγα χρόνια είχα πάρει ωριαίο πρόγραμμα με 80€ (+20€ εξτρακι) ΑΚΑ αιδοιακο και πρωκτικό με κρεμπιε την Ελένη το Βουλγαροπουτανο. Κι ακόμα ζω... :2funny::rockon:
Τυπε αφού βγήκες αλωβητος από τετοιο κασκαντεριλικι
επιβιώνεις και στο τσερνομπιλ
 

amfi852

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2022
Μηνύματα
108
Like
205
Πόντοι
1
Μη τα λές αυτά τύπε γιατί θα χαλάσεις το story σε αυτούς που την έχουν βγάλει φόλα και αυτή και πολλές από τη πρώην μοντελοαλυσιδα που ανάθεμα αν είχαν περάσει ποτέ με καμία τους στο δωμάτιο γιατί θυμάμαι έλεγαν ότι έκαναν και απλό πρόγραμμα ενώ όλες μέσα έκαναν τα εξτραδακια τους εδώ κολλάει και η φράση που χρησιμοποιεί ο φίλος @Pa Luki Luk
όποιος ξέρει ξέρει....εγώ θα συμπληρώσω όποιος δε δοκιμάσει δε θα μάθει

ΥΓ θυμάσαι τη μουνάρα τη Νταϊάνα?
Υπηρξε στους οικους αυτους, Νταιάνα, και αργοτερα κάποια Ντιάνα. Εξτρα ποτε δεν ειχα ακουσει.
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Α propos το RIP Αννας / Ιλονας. και Λιλια(ν)ς κλπ που ανέφερε ο μέγιστος Σμύρνης _:wink:
 

Συνημμένα

  • Ξανθίππης 2_Kοκκινόσπιτο.jpg
    Ξανθίππης 2_Kοκκινόσπιτο.jpg
    1.008,1 KB · Εμφανίσεις: 28

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
186
Like
582
Πόντοι
81
Υπηρξε στους οικους αυτους, Νταιάνα, και αργοτερα κάποια Ντιάνα. Εξτρα ποτε δεν ειχα ακουσει.
Ούτε κι εγώ!

Ας μας πουν τις εμπειρίες τους όσοι έκαναν μαζί τους κάποια εξτρά.
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
481
Κριτικές
13
Like
4.563
Πόντοι
731
Απογευματινη βολτα στα κεντρικα με στοχο την Ιρίνα :cool2::cool2: Δεν καταφερα να γαμησω :angry::angry:
Ο οικος ειχε κλεισει φωτα απο της 19:15 δηλαδη 45 λεπτα πριν το κανονικο κλεισιμο, μεσα το σαλονι γεματο κοσμο δωματια γεματα και 3-4 μυστες να εχουν πληρωσει και να περιμενουν τη σειρα τους. Απο ποτε να παω δηλαδη για να γαμησω απο της 5 το απογεμα ??
Νταξει παραγινε το κακο με την Ιρινα, ουτε εμεις που την ανακαλυψαμε δε μπορουμε να την γαμησουμε πλεον... :sunglasses::sunglasses:
Άστο.. όταν γράφαμε εμείς για Ιρίνα εσύ έκανες γλυφομούνι στην Σαμπίνα και έβγαζες φωτό..χαχα
Αλλά με τόσο πού έγραψες τώρα δεν την γαμαμε..

Πρόσεχε για Μαρτίνα τώρα... είναι....άσε δεν λέω..
Δεν... για αυτές τις δύο πρέπει να είσαι ελεύθερος σποπευτής να πετύχεις την στιγμή που δεν έχουν φουλ δωμάτια/σαλόνι...

Είδα μία νέα πολύ ενδιαφέρουσα παρουσία χθές μετάξι που ζήταγε 15€ , δεν πέρασα γιατί πριν από εμένα η τσατσά έβαλε γύφτο οριακά ενήλικο ο οποίος βρώμαγε ποδαρίλα από το κεφάλι, θα κάνω προσπάθεια σήμερα όμως.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
192.020
Πόντοι
45.465
Δεν... για αυτές τις δύο πρέπει να είσαι ελεύθερος σποπευτής να πετύχεις την στιγμή που δεν έχουν φουλ δωμάτια/σαλόνι...

Είδα μία νέα πολύ ενδιαφέρουσα παρουσία χθές μετάξι που ζήταγε 15€ , δεν πέρασα γιατί πριν από εμένα η τσατσά έβαλε γύφτο οριακά ενήλικο ο οποίος βρώμαγε ποδαρίλα από το κεφάλι, θα κάνω προσπάθεια σήμερα όμως.
καλησπέρα μύστη μου ,
ονομα?βάρδια?οίκος?
πάντως χθές στη 1η βάρδια μόνο μια καινούργια είδα, μια Άννα στο Ιάσωνος 20β.
ευχαριστώ
 
Τελευταία τροποποίηση:

Aggelioforos1992

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2023
Μηνύματα
388
Like
719
Πόντοι
81
Χαίρετε, Φυλής 67 2η βάρδια ξέρετε κάποια ξανθιά με βυζάρες?πέρασε φίλος μου χτες κ είπε κάνει τρελό γαμησι κ ελεύθερη πίπα..ποια είναι Σμύρνη ξέρεις εσύ μήπως?? όνομα
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.347
Κριτικές
15
Like
11.685
Πόντοι
3.246
.......................................................................................................................................

Ειχε εμφανιστεί για πρώτη φορά στο Ιασ 32 ευθεια μαζι με την Χριστίνα τη Ρωσίδα του Ιασ 39 πορνομολ και την πιτσιρίκα Αναστασία που ολοι ειχαμε καταγαμησει και μετά μαθεύτηκε οτι ήταν λιγο ανήλικη.
........................................................................................................................................
Ρε ΓαμήτρηΧΧΧ, σταμάτα να τρως κουτόχορτο κι επικεντρώσου στα μουνόζουμα/κωλόζουμα! :rockon:
Καμία από αυτές που αναφέρεις δεν είναι Ρωσίδα! Ειδικά η Χριστίνα και η πλέον ενήλικη Αναστασία
είναι 101% Μολδαβές! Το ότι μιλάνε ρώσικα δεν σημαίνει ότι έχουν και την αντίστοιχη εθνικότητα!
Παρόλα αυτά, η Αναστασία ήταν τρομερό μουνί μόλις 17 χρονών που γούσταρε το γαμήσι,
αν και την 1η φορά που την πήρα ήταν τυπική.
Θυμάμαι μια μέρα στο Μικρομωλλ μου είχε πει στα ρώσικα ότι εάν δεν περάσω στο δωμάτιο
θα γαμηθούμε στο σαλόνι! :rockon:Και, μάλιστα, εκείνη την ημέρα ήταν παρών στο γεγονός και
ο θρυλικός Μαύρος Θάνατος! :kneel: Μιλάμε γυάλιζε το μάτι της! Μετά την σύλληψη και προφανώς
απέλασή της γράφτηκε ότι οι μαστροποί χορηγούσαν στις κοπέλες κοκαΐνη, εξ ου και η τρέλα
στο γαμήσι. :hi:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom