Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 307 άτομα (31 μέλη και 276 επισκέπτες)

Θοδωρής 123

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2017
Μηνύματα
309
Like
631
Πόντοι
81
συνέχεια πάντα live επιγραμματικα

Φυλής 54αρια & 56 κλειστά.

Φυλής 66α Ιλόνα σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 66δ Μαρία , απλό πρόγραμμα.

Φυλής 72αρια & 74 δεξιά κλειστά.

Φυλής 74 αριστερά Μάγια , σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 59 κατω Άντζελα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 59 όροφος κλειστό.

Φυλής 61 Σόλ και Μισέλ λατινες , αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 65α κλειστό.

Φυλής 65α Μπιουτη μαυρουλα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84α Χριστίνα "Τσεχα" , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84β & 86α κλειστά.

Φυλής 86β Βέρα , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 67 Ελένη/Αντινα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69α Άννα Ταΐ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό.

Φυλής 69β & 71 κλειστά. .

Φυλής 71α Μαριάννα(πρώην Αλέξια) , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
Φιλιπιδου 11α και 11β ?
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.619
Κριτικές
13
Like
10.075
Πόντοι
2.046
συνέχεια πάντα live επιγραμματικα

Φωκαίας 27Β πάνω Εβελινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β κάτω κλειστό.

Φωκαιας 27α Σάρα λατινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 25β κλειστό.

Φωκαιας 25α Λάουρα λατινα , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φωκαιας 24, 19 & 17β κλειστά.

Φωκαιας 17α Ξένια, μελαχρινή νταρντανοπαχουλη Ρουμάνα με 2.5-3αρι βυζι, μεγάλο τατουάζ αριστερά στα πλευρά που έφτανε μέχρι πιο κάτω, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 13 ισόγειο κλειστό.

Φωκαιας 13 υπόγειο Μελίσα λατινα,απλο πρόγραμμα

Φωκαιας 9 κλειστό.

Φωκαιας 7 ισόγειο Στέλλα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 7 υπόγειο κλειστό.
για την Ξένια ανακοινώθηκε όντως ελεύθερο στοματικό;;;
 

s1xxpack

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2018
Μηνύματα
128
Κριτικές
14
Like
866
Πόντοι
311
Έχει εντοπίσει κανένας την Ιωάννα από Ιάσωνος 43;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.062
Κριτικές
1.245
Like
192.112
Πόντοι
45.465
για την Ξένια ανακοινώθηκε όντως ελεύθερο στοματικό;;;
Ρε σοβαρά τώρα ρωτάτε?έχω βαρεθεί....αντέ άλλη μια φορά μπας και το καταλάβετε(με αφορμήεσένανα το ξαναδιαβασουν ολοι οπότε μη το πάρειςπροσωπικά)....ότι ανακοινώνεται γράφω,τα ίδια και τα ίδια...το ίδιο με Εμμι όταν έλεγαν ελεύθερο στοματικό τελειωτικό αυτό έγραφα, όταν πια ανακοινώθηκε τελειωτικό στήθος το έγραψα, τα ίδια με Καρολίνα....τα ίδια με Παολα/Κλεοπάτρα...το ίδιο με Ειρήνη που έκανε ελεύθερο στοματικό και το έκοψε και κάνει μόνο πρωκτικό τα ίδια και με τόσες άλλες, ακόμα όμως και για το δίδυμο Βερόνικα Ελένη που ανακοινωνοταν απλό πρόγραμμα σας έγραφα (επειδή τις είχα πάρει ότι κάνουν ελεύθερο)μετά πια ανακοινωνοταν κανονικά, επίσης άλλο παράδειγμα η Βαλεντινα στο Λιοσίων 73β που κάνει απλό και ανακοινώνεται απλό άλλος έχει γράψει ότι κάνει ελεύθερο στοματικό...οπότε ότι ανακοινώνει η υπηρεσία
Καλό βράδυ και χρόνια πολλά
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.619
Κριτικές
13
Like
10.075
Πόντοι
2.046
Ρε σοβαρά τώρα ρωτάτε?έχω βαρεθεί....αντέ άλλη μια φορά μπας και το καταλάβετε(με αφορμήεσένανα το ξαναδιαβασουν ολοι οπότε μη το πάρειςπροσωπικά)....ότι ανακοινώνεται γράφω,τα ίδια και τα ίδια...το ίδιο με Εμμι όταν έλεγαν ελεύθερο στοματικό τελειωτικό αυτό έγραφα, όταν πια ανακοινώθηκε τελειωτικό στήθος το έγραψα, τα ίδια με Καρολίνα....τα ίδια με Παολα/Κλεοπάτρα...το ίδιο με Ειρήνη που έκανε ελεύθερο στοματικό και το έκοψε και κάνει μόνο πρωκτικό τα ίδια και με τόσες άλλες, ακόμα όμως και για το δίδυμο Βερόνικα Ελένη που ανακοινωνοταν απλό πρόγραμμα σας έγραφα (επειδή τις είχα πάρει ότι κάνουν ελεύθερο)μετά πια ανακοινωνοταν κανονικά, επίσης άλλο παράδειγμα η Βαλεντινα στο Λιοσίων 73β που κάνει απλό και ανακοινώνεται απλό άλλος έχει γράψει ότι κάνει ελεύθερο στοματικό...οπότε ότι ανακοινώνει η υπηρεσία
Καλό βράδυ και χρόνια πολλά
απλά χτυπάω το κεφάλι μου γιατί την πήρα 2 μισάωρα με απλό πρόγραμμα
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
692
Κριτικές
4
Like
356
Πόντοι
26
Φώκαιας 27 επάνω δουλεύει η Μελίνα η Αλβανίδα απογευματινή και βραδυνή βάρδια. Συνήθως δουλεύει μόνο απόγευμα. Πολύ ωραίο μιλφάκι κατά την γνώμη μου. Πέρασα υπέροχα και θα ξαναπάω σύντομα.
Μάλλον εννοείς την Εβελίνα. Θα τιμηθεί σύντομα.
 

GVEJOHN

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
0
Μάλλον εννοείς την Εβελίνα. Θα τιμηθεί σύντομα.
Μελίνα μου είπε ότι την λένε στον όροφο. Αλβανίδα ξανθό μακρύ μαλλί, ωραίο σώμα ,όλες τίς στάσεις εκτός πρωκτικού ,πίπα με καπότα, τελείωμα στο σώμα. Μιλάει καλά τα ελληνικά.
 

GVEJOHN

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
0
Μελίνα μου είπε ότι την λένε στον όροφο. Αλβανίδα ξανθό μακρύ μαλλί, ωραίο σώμα ,όλες τίς στάσεις εκτός πρωκτικού ,πίπα με καπότα, τελείωμα στο σώμα. Μιλάει καλά τα ελληνικά.
Δουλεύει συνήθως 2η βάρδια.
 

dieuthintis

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2023
Μηνύματα
63
Like
202
Πόντοι
20
Κατά τις 9 το βράδυ ήμουν Φωκαίας 17. Η τσα2 είπε πίπα με καπότα για την Ξένια και όταν ρώρησα αν κάνει και χωρίς ήταν κάθετη ότι είναι καθαρή κοπέλα και δεν τα κάνει αυτά.
Μου είπε ότι δούλευε σε βιτρίνες στο Βέλγιο και θα κάτσει εδώ 1 μήνα πριν επιστρέψει εκεί.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.062
Κριτικές
1.245
Like
192.112
Πόντοι
45.465
Κατά τις 9 το βράδυ ήμουν Φωκαίας 17. Η τσα2 είπε πίπα με καπότα για την Ξένια και όταν ρώρησα αν κάνει και χωρίς ήταν κάθετη ότι είναι καθαρή κοπέλα και δεν τα κάνει αυτά.
Μου είπε ότι δούλευε σε βιτρίνες στο Βέλγιο και θα κάτσει εδώ 1 μήνα πριν επιστρέψει εκεί.
Ότι δουλευε Βέλγιο όντως ισχύει
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
834
Κριτικές
23
Like
7.905
Πόντοι
2.036
Έχει εντοπίσει κανένας την Ιωάννα από Ιάσωνος 43;
Δηλαδη εχει εξαφανιστει αυτη η φολαρα? ευχαριστο νεο....θα παω μια βολτα μαλλον αυριο απο Ιασωνος 43 μηπως εχει καποια αντικαταστατρια της.....ακομα και η Ουκρανεζα Γκιλφ η Ελενα να ειναι στην θεση της ειναι πολυ καλυτερη απο αυτο το ουφο....
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
2.286
Πόντοι
721
Κατά τις 9 το βράδυ ήμουν Φωκαίας 17. Η τσα2 είπε πίπα με καπότα για την Ξένια και όταν ρώρησα αν κάνει και χωρίς ήταν κάθετη ότι είναι καθαρή κοπέλα και δεν τα κάνει αυτά.
Μου είπε ότι δούλευε σε βιτρίνες στο Βέλγιο και θα κάτσει εδώ 1 μήνα πριν επιστρέψει εκεί.
Για το Βέλγιο όντως ισχύει, έχω δει το βιογραφικό της στο linkedin.
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
565
Κριτικές
25
Like
3.467
Πόντοι
1.436
Καλησπέρα κ χρόνια πολλά!!! Ερώτηση κρίσεως: Υπάρχει φυλης κ πέριξ καμοια με κανονικό σώμα κορασίδα να προσφέρει πρωκτικό σαν υπηρεσία??? Έστω κ με extra στα prive?? Κοντοχοντρές- Μιλφοθειτσες- πετιτ μινιόν δείγματα γυναικών -πατοζες δεν με ενδιαφέρουν καθόλου.....όποιος θέλει να με ενημερώσει στέλνει pm.....
 
Τελευταία τροποποίηση:

ΒιονικοΑΚ

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2023
Μηνύματα
40
Like
178
Πόντοι
0
ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΦΟΛΑ EVER !!
Tροφωνιου 11 Στέλλα (νομίζω;) "Eλλεεινίδα" chubby περίπου 20:00, μετά απο πίπα μολίς ακριβώς μπήκα άρχισε να με φωνάζει με τσαμπουκά γιατί δεν πάω σιγά και έφυγε φωνάζοντας.
Μου ήρθε να τα της αρχίσω τις χρηστοπαναγίες και χειρότερα αλλά ποιος ξεμπλέκει μετά και έφυγα.
εφύγε το 20αρι λες και κυριολεκτικά με κλέψανε.
μάγκες μακριά απο αυτήν την διαταραγμένη τριχωτή ταναπού, να φάει Χ και να ψάχνεται
 

tenten23

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2023
Μηνύματα
96
Like
234
Πόντοι
20
Κατά τις 9 το βράδυ ήμουν Φωκαίας 17. Η τσα2 είπε πίπα με καπότα για την Ξένια και όταν ρώρησα αν κάνει και χωρίς ήταν κάθετη ότι είναι καθαρή κοπέλα και δεν τα κάνει αυτά.
Μου είπε ότι δούλευε σε βιτρίνες στο Βέλγιο και θα κάτσει εδώ 1 μήνα πριν επιστρέψει εκεί.
Είναι όμορφη κοπέλα με. μοντελε σωμα ή καμιά χοντρή?.. Χρόνια πολλά σε όλους!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom