Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 283 άτομα (28 μέλη και 255 επισκέπτες)

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
478
Κριτικές
3
Like
1.332
Πόντοι
481
Διπλή κατάθεση ξανά σήμερα στο μοντέλακι Ιρίνα.. Δεν χορταινεις με μια φορά μαζι της απλα δε χορταινεις.
Σημερα της εκανα και ποδολαγνεία, της εγλειψα τα πέλματα μπρος πισω πανω κάτω. Πολυ καθαρη και δεκτική στο γλείψιμο.Αρνουμαι να πλυνω τα δόντια μου, θελω να εχω τη γεύση απο τα πατουσάκια της στο στομα μου. Ανταλλάξαμε Instagram και ανανεωσαμε ραντεβού.
Επιβάλλεται και κατούρημα.
 

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
370
Κριτικές
46
Like
2.362
Πόντοι
2.405
Διπλή κατάθεση ξανά σήμερα στο μοντέλακι Ιρίνα.. Δεν χορταινεις με μια φορά μαζι της απλα δε χορταινεις.
Σημερα της εκανα και ποδολαγνεία, της εγλειψα τα πέλματα μπρος πισω πανω κάτω. Πολυ καθαρη και δεκτική στο γλείψιμο.Αρνουμαι να πλυνω τα δόντια μου, θελω να εχω τη γεύση απο τα πατουσάκια της στο στομα μου. Ανταλλάξαμε Instagram και ανανεωσαμε ραντεβου
Πέθανα στο γέλιο.. αρνούμαι να πλύνω τα δόντια μου λέει δοκίμασες roubi Λιοσίων 73..?
 

tenten23

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2023
Μηνύματα
96
Like
234
Πόντοι
20
Παιδιά ξέρει κανείς άμα δουλεύει σήμερα η Σαμπινα
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
482
Κριτικές
13
Like
4.565
Πόντοι
731
Φωκαίας 27Β μεγάλη αναμονή για την Ιρινα. Πρώτη φορά περίμενα τόση ώρα για να περάσω αλλά άξιζε τον κόπο. Ήρθε και η Ναταλί που είναι μιλφάκι δυνατό. Δυστυχώς δεν κάνουν παρτούζα οπότε πέρασα με Ιρίνα. Την επόμενη θα πάρω Ναταλί γιατί μου φάνηκε πολύ καβλομιλφάρα.
Αφού με το που γραφτεί καλός λόγος τρέχουν όλοι σαν λυσσασμένοι, που'ναι η Μύρα οεο !?
 

george_tzi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2018
Μηνύματα
103
Κριτικές
4
Like
343
Πόντοι
301
Χαίρετε, ξέρει κανένας αν δουλεύει τώρα η Αντριάνα από Χωματιανου;
 

Chemical Warfare

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2017
Μηνύματα
42
Κριτικές
4
Like
388
Πόντοι
20

Vagos1975

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2018
Μηνύματα
89
Like
85
Πόντοι
0
Διπλή κατάθεση ξανά σήμερα στο μοντέλακι Ιρίνα.. Δεν χορταινεις με μια φορά μαζι της απλα δε χορταινεις.
Σημερα της εκανα και ποδολαγνεία, της εγλειψα τα πέλματα μπρος πισω πανω κάτω. Πολυ καθαρη και δεκτική στο γλείψιμο.Αρνουμαι να πλυνω τα δόντια μου, θελω να εχω τη γεύση απο τα πατουσάκια της στο στομα μου. Ανταλλάξαμε Instagram και ανανεωσαμε ραντεβού.
Τι είναι το ίνσταγκραμ της
 

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
293
Like
1.506
Πόντοι
201
Κατεβαίνω φυλής να γαμήσω Τζέσικα.
Αν κάποιος θέλει να της πάω απογευματινό ή μελομακάρονα κτλ......................

ας μην μου στείλει!
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Αφού με το που γραφτεί καλός λόγος τρέχουν όλοι σαν λυσσασμένοι, που'ναι η Μύρα οεο !?
Με την Μύρα πάντα άξιζε η αναμονή αφού εκτός από την καλή εμφάνιση ιδρωνε για τα καλά την φανέλα
Η δε Ιρίνα μπορεί εμφανισιακά να είναι τσόντα αλλά σίγουρα δεν θα περίμενα πάνω από 1 δωμάτιο για να την γαμησω.
 

george_tzi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2018
Μηνύματα
103
Κριτικές
4
Like
343
Πόντοι
301
Τώρα που λέτε για κουκούλα θυμήθηκα σήμερα που είδα έναν συναγωνιστή να μπαίνει Λιοσίων 73 πάνω με μάσκα κορονοιου έπιανε από μάτια, ίσα που έβλεπε, μέχρι όλο το πιγουνι μέχρι κάτω, φόραγε γυαλιά ηλίου και καπέλο. Προφανώς για κάλυψη μια και το σημείο δεν είναι καθόλου διακριτικό σε βλέπουν όλοι αλλα έτσι όπως ήταν και αυτός μου ήρθε να βάλω τα γέλια.
Πάτησα like γιατί έχω σκάσει μύτη κι εγώ έτσι σε σπιτάκι Φυλής
 

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
287
Πόντοι
281
Κάνεις στην γύρα τώρα?
 

cazzoduro(2)

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2020
Μηνύματα
8
Like
27
Πόντοι
0
καλησπέρα , γνωρίζει μήπως κάποιος από τους απανταχού συναγωνιστές αν η Μαρσέλλα από Μαραθώνος 59 συνεχίζει εκεί ή βρίσκεται κάπου αλλού ή τέλος πάντων δουλεύει ή όχι...Ευχαριστώ
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
971
Κριτικές
129
Like
16.431
Πόντοι
19.306
Μπαίνω Εξηκιου 18 λέει η υπηρεσία το κορίτσι μας μόλις ήρθε. Βγαίνει μια θεία με τζην παντελόνι και ένα πουλόβερ σαν ζιβάγκο. Έλα να περάσουμε καλά μου λέει. Εσύ είσαι η κοπέλα την ρωτάω; Ναι μου λέει γιατί; Επειδή σε είδα ντυμένη της λέω και μπερδεύτηκα. Μόλις ήρθα από το σπίτι μου. Πως θα έρθω γυμνή;;;
Δεν μπορεί, μας τρολάρουν, δεν γίνονται αυτά
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
5.984
Πόντοι
6.815
Μπαίνω Εξηκιου 18 λέει η υπηρεσία το κορίτσι μας μόλις ήρθε. Βγαίνει μια θεία με τζην παντελόνι και ένα πουλόβερ σαν ζιβάγκο. Έλα να περάσουμε καλά μου λέει. Εσύ είσαι η κοπέλα την ρωτάω; Ναι μου λέει γιατί; Επειδή σε είδα ντυμένη της λέω και μπερδεύτηκα. Μόλις ήρθα από το σπίτι μου. Πως θα έρθω γυμνή;;;
Δεν μπορεί, μας τρολάρουν, δεν γίνονται αυτά
Ε! όσο νυχτώνει το κρύο δυναμώνει οπότε ένα ζιβάγκο φοριέται.
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.069
Πόντοι
2.836
-Μερικα φωταγωγιμένα-Ιασονος 20 Α Δανάη, Β Μαρία η γνωστή Εμιλη απο Φειλιπιδου, και Γ δεν ανακοίνωσε όνομα, απο Βενεζουέλα καινούργιο κομμάτι παχουλή μερικώς.
19 Α πάνω μία μαυρούλα, κάτω Ντιάνα απο Ουκρανία παχουλή.
37 Ντίνα Ρωσίδα ,
36 Χριστίνα και Τζέσικα.
31 βάθος κλειστά με φως. Και μπροστα Αλεξάνδρα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom