Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 239 άτομα (17 μέλη και 222 επισκέπτες)

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Καλησπέρα και από μένα και καλές γιορτές να έχουμε μοας και πλησιάζουν Χριστούγεννα !!! Έχω να πω στην απογευματινή βάρδια 6-7 η ώρα στο περίπου ένα τρελό μωρό στο 84 επάνω αν θυμαμε και καλά , πολύ καλό πιπελοτο ελεύθερο και μετά στα 4 όπου γαμουσα σαν ταύρος φανταστείτε εχυνα μέσα της 65δευτερολεπτα συνεχόμενα !! Πολύ καλή και θα γανατιμηθει λειαν σύντομος !! Αυτά καλές γιορτές σε όλους να εχομε και αυτά
 

dieuthintis

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2023
Μηνύματα
63
Like
202
Πόντοι
20
Η Σαμπίνα και η Μαργώ ρίχνουν φτυσίδια στην μούρη να πάω;
Ευχαριστώ τους συναδέλφους για τις επιλογές που μου πρότειναν αλλά δεν είναι του γούστου μου.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Καλησπέρα και από μένα και καλές γιορτές να έχουμε μοας και πλησιάζουν Χριστούγεννα !!! Έχω να πω στην απογευματινή βάρδια 6-7 η ώρα στο περίπου ένα τρελό μωρό στο 84 επάνω αν θυμαμε και καλά , πολύ καλό πιπελοτο ελεύθερο και μετά στα 4 όπου γαμουσα σαν ταύρος φανταστείτε εχυνα μέσα της 65δευτερολεπτα συνεχόμενα !! Πολύ καλή και θα γανατιμηθει λειαν σύντομος !! Αυτά καλές γιορτές σε όλους να εχομε και αυτά
65 δευτερόλεπτα; :new_shocked:Ένσταση πρώτη: ούτε σε κορυφαίους παγκόσμιας φήμης πορνοστάρ δεν έχει καταγραφεί τέτοιο χύσιμο,έστω και fake, και δεύτερον: πώς μέτρησες τον χρόνο;
 

Akis88888

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2023
Μηνύματα
56
Like
97
Πόντοι
0
Καλησπέρα και από μένα και καλές γιορτές να έχουμε μοας και πλησιάζουν Χριστούγεννα !!! Έχω να πω στην απογευματινή βάρδια 6-7 η ώρα στο περίπου ένα τρελό μωρό στο 84 επάνω αν θυμαμε και καλά , πολύ καλό πιπελοτο ελεύθερο και μετά στα 4 όπου γαμουσα σαν ταύρος φανταστείτε εχυνα μέσα της 65δευτερολεπτα συνεχόμενα !! Πολύ καλή και θα γανατιμηθει λειαν σύντομος !! Αυτά καλές γιορτές σε όλους να εχομε και αυτά
Με τέτοιο χυσιμο και η καποτα θα είχε τρυπήσει.
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
65 δευτερόλεπτα; :new_shocked:Ένσταση πρώτη: ούτε σε κορυφαίους παγκόσμιας φήμης πορνοστάρ δεν έχει καταγραφεί τέτοιο χύσιμο,έστω και fake, και δεύτερον: πώς μέτρησες τον χρόνο;
Κάτι σου είχα πει....
:s&m_2:
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.929
Like
6.722
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα και από μένα και καλές γιορτές να έχουμε μοας και πλησιάζουν Χριστούγεννα !!! Έχω να πω στην απογευματινή βάρδια 6-7 η ώρα στο περίπου ένα τρελό μωρό στο 84 επάνω αν θυμαμε και καλά , πολύ καλό πιπελοτο ελεύθερο και μετά στα 4 όπου γαμουσα σαν ταύρος φανταστείτε εχυνα μέσα της 65δευτερολεπτα συνεχόμενα !! Πολύ καλή και θα γανατιμηθει λειαν σύντομος !! Αυτά καλές γιορτές σε όλους να εχομε και αυτά
Την Καλησπερα μου Φιλε Isin.....μηπως ηθελες να γραψεις 6,5???μου εχει τυχει την δεκαετια του 90 στην Αλκαμενους 113 με την Πατρινια.....την εβαλα να μου τον παιξει και το τελειωμα μου φανηκε αιωνας......
 

Συνημμένα

  • images (1).jpg
    images (1).jpg
    5,1 KB · Εμφανίσεις: 19

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.929
Like
6.722
Πόντοι
1.056
65 δευτερόλεπτα; :new_shocked:Ένσταση πρώτη: ούτε σε κορυφαίους παγκόσμιας φήμης πορνοστάρ δεν έχει καταγραφεί τέτοιο χύσιμο,έστω και fake, και δεύτερον: πώς μέτρησες τον χρόνο;
Την Καλησπερα μου Φιλε Επιρ.....πως τον μετρουσε βρε????οπως οι Αμερικανοι......''Μισισιπη ενα.....Μισισιπη δυο...."
Μην κολλας σε τετοιες λεπτομεριες.... με το συμπαθειο....να χαρουμε που ο Φιλος περασε καλα και το ευχαριστηθηκε...
καλα να περνας...
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.543
Like
7.181
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα και από μένα και καλές γιορτές να έχουμε μοας και πλησιάζουν Χριστούγεννα !!! Έχω να πω στην απογευματινή βάρδια 6-7 η ώρα στο περίπου ένα τρελό μωρό στο 84 επάνω αν θυμαμε και καλά , πολύ καλό πιπελοτο ελεύθερο και μετά στα 4 όπου γαμουσα σαν ταύρος φανταστείτε εχυνα μέσα της 65δευτερολεπτα συνεχόμενα !! Πολύ καλή και θα γανατιμηθει λειαν σύντομος !! Αυτά καλές γιορτές σε όλους να εχομε και αυτά
ΧΥΣΙΝΑΣ ονομα κ πραμα:rockon::rockon::rockon:

:upsidedown::upsidedown::upsidedown:
 

VasilhsEb13

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2023
Μηνύματα
62
Like
96
Πόντοι
0
Προς όλα τα μέλη θέλω να μοιραστώ μια εμπειρία μου.είμαι περίπου 15+χρονια στα μπουρδελα..
Τον τελευταίο καιρό άρχισα να γουστάρω τα γλυφό μουνια στις πουτανες ,μόνο της φυλής όμως!
Γενικά πηγαίνω 2-4 φορές το μήνα!τον τελευταίο καιρό είχα ένα στάνταρακι που έχουν πολλοί αυτή τη στιγμή την ίδια!
Εδώ και κάποιους μήνες έχω βγαλει μια κύστη στο λαιμό όπου κατόπιν επίσκεψη στο γιατρό μου είπε ότι αυτό γίνετε συνήθως από μικρόβιο!
Κάποιο μικρόβιο πηρες και έκανε εκεί κύστη.Δεν περίμενα από γλυφό μουνι μπορούσε να γίνει κάτι τέτοιο!
Όποτε προσοχή συναγωνιστές τα πράγματα δεν είναι απλά και εγώ ακόμα και τώρα παρασύρομαι από την καβλα.
Δεν λέω όνομα της κοπέλα δημόσια γιατί ποτε δεν ξέρεις αν όντως προήλθε από εκείνη!
Τι πάτε και κάνετε αλήθεια.που ξέρεις ποσά χέρια έχουν ακουμπήσει ποτεεε άλλαξε βρακι ποτεεε έκανε μπάνιο τελευταία φορά.που ξέρεις την υγεία τς. Αν είναι δυνατόν.γλυφομουνια και ακαποτες πίπες
 

VasilhsEb13

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2023
Μηνύματα
62
Like
96
Πόντοι
0
Μόνο 2η δουλεύει, τελευταία μέρα που δούλεψε ήταν το Σάββατο, Κυριακή Δευτέρα Τρίτη δεν ήταν , για σήμερα δε ξέρω
Είμαι λάτρης τς μπιουτι δυστυχώς σε λίγο καιρό αποσύρεται τρέχα να προλάβεις
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Την Καλησπερα μου Φιλε Isin.....μηπως ηθελες να γραψεις 6,5???μου εχει τυχει την δεκαετια του 90 στην Αλκαμενους 113 με την Πατρινια.....την εβαλα να μου τον παιξει και το τελειωμα μου φανηκε αιωνας......
Καλησπερα φίλε , 6-7 η ώρα το απόγευμα …. Εχυνα 40 δευτερόλεπτα και βάλε …. Στα 4 την ξεπωλιασα το ευχαριστήθηκα και αυτή το ίδιο … εντύπωση μου έκανε που στα πρώτα 2 δωμάτια που είχε βογγηξε μόνο με το. Έναν συναγωνηστη μικρό και εμφανησιμο …ο άλλος όταν βγήκε ήταν σαν τον Καρβέλα ( κυριολεκτικά …) με εμένα βογγηξε -έσκουζε όσο εχυνα και την κολο καρφωνα ….αυτά …καλά γαμησια μάγκες να εχομε !!!
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
714
Κριτικές
5
Like
2.757
Πόντοι
726
Καλησπέρα και από μένα και καλές γιορτές να έχουμε μοας και πλησιάζουν Χριστούγεννα !!! Έχω να πω στην απογευματινή βάρδια 6-7 η ώρα στο περίπου ένα τρελό μωρό στο 84 επάνω αν θυμαμε και καλά , πολύ καλό πιπελοτο ελεύθερο και μετά στα 4 όπου γαμουσα σαν ταύρος φανταστείτε εχυνα μέσα της 65δευτερολεπτα συνεχόμενα !! Πολύ καλή και θα γανατιμηθει λειαν σύντομος !! Αυτά καλές γιορτές σε όλους να εχομε και αυτά
65 δευτερόλεπτα ,,,,65 δευτερόλεπτα ,,,,65 δευτερόλεπτα ,,,, δηλαδή 1 λεπτό και 5 δευτερόλεπτα . Τσιμπιέμαι μήπως βλέπω όνειρο και διαβάζω στο bou .....
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
39
Like
6.907
Πόντοι
1.936
Καλησπέρα και από μένα και καλές γιορτές να έχουμε μοας και πλησιάζουν Χριστούγεννα !!! Έχω να πω στην απογευματινή βάρδια 6-7 η ώρα στο περίπου ένα τρελό μωρό στο 84 επάνω αν θυμαμε και καλά , πολύ καλό πιπελοτο ελεύθερο και μετά στα 4 όπου γαμουσα σαν ταύρος φανταστείτε εχυνα μέσα της 65δευτερολεπτα συνεχόμενα !! Πολύ καλή και θα γανατιμηθει λειαν σύντομος !! Αυτά καλές γιορτές σε όλους να εχομε και αυτά
...υπερηχο προστατη φιλαρακι και γεν. αιματος με δεικτες υπερπλασιας προστατη.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
39
Like
6.907
Πόντοι
1.936
Φωτεινη Ιασωνος 44 για το εχθεσινο μας πιτσιλισμα και ολα αναμενωμενα καλως.Ταπεινο 10αρικακι αλλα εγγυημενο αποτελεσμα χωρις παρατραγουδα.Την μεγαλοκοπελα Φωφω ολη την ξερετε πιστευω.Τιμια επιλογη με καλες υπηρεσιες σε προσιτη τιμη.Αυτα προς γνωση και συμμορφωση λοιπων εκδιδομενων κορασιων που νομιζουν το μουνι τους πιο ακριβο απο μια χοιρινη λαιμου.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.933
Κριτικές
31
Like
25.749
Πόντοι
7.046
Καλημέρα !! Μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω…. Ξέρει κανείς που μπορώ να πετύχω την Άννα κου που δούλευε Φωκαίας 27Α.
Ευχαριστώ πολύ !!!
Από τον νέο μήνα επιστρεφει από Ρουμανία. Ρώτησα την μόνιμη τσατσά της την προηγουμενη εβδομάδα.
 

tsitsi13

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2022
Μηνύματα
15
Like
4
Πόντοι
0
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom