Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 439 άτομα (39 μέλη και 400 επισκέπτες)

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
433
Like
660
Πόντοι
81
Με την συγκεκριμενη νομιζω 2 μερες πριν σταματησει για να παει στην πατριδα της μου ετυχε ενα περιεργο περιστατικο....περασα λοιπον δωματιο μαζι της και μολις εχυσα προσφερθηκε να μου βγαλει η ιδια την καποτα...πηρε ενα μωρομαντηλο και την αφαιρεσε προσεκτικα..δεν εδωσα σημασια μου αρεσε κιολας γιατι ενιωσα οτι με περιποιηται...αφου βγηκε απο το δωματιο εριξα μια ματια στο καλαθακι και ειδα μονο κατι χαρτια οποτε την καποτα μαλλον δεν την πεταξε εκει...μπα λεω θα την πεταξε μεσα στο κουζινακι...την αλλη μερα το ξανασκεφτικα και αναρωτηθηκα μηπως τελικα δεν την πεταξε την καποτα και κρατησε το σπερμα.....μηπως τελικα το εκανε και σε αλλους αυτο και τα πηρε ολα τα χυσια μαζι της στην πατριδα της? να τα κανει τι ομως? να τα πουλησει?....δεν ξερω ισως και να ηταν η ιδεα μου οτι πηρε την καποτα μαζι της εξω απο το δωματιο...εαν ετυχε και σε αλλον συναγωνιστη εδω μεσα παρομοιο περιστατικο με την Τατιανα ας γραψει εδω....

Με την συγκεκριμενη νομιζω 2 μερες πριν σταματησει για να παει στην πατριδα της μου ετυχε ενα περιεργο περιστατικο....περασα λοιπον δωματιο μαζι της και μολις εχυσα προσφερθηκε να μου βγαλει η ιδια την καποτα...πηρε ενα μωρομαντηλο και την αφαιρεσε προσεκτικα..δεν εδωσα σημασια μου αρεσε κιολας γιατι ενιωσα οτι με περιποιηται...αφου βγηκε απο το δωματιο εριξα μια ματια στο καλαθακι και ειδα μονο κατι χαρτια οποτε την καποτα μαλλον δεν την πεταξε εκει...μπα λεω θα την πεταξε μεσα στο κουζινακι...την αλλη μερα το ξανασκεφτικα και αναρωτηθηκα μηπως τελικα δεν την πεταξε την καποτα και κρατησε το σπερμα.....μηπως τελικα το εκανε και σε αλλους αυτο και τα πηρε ολα τα χυσια μαζι της στην πατριδα της? να τα κανει τι ομως? να τα πουλησει?....δεν ξερω ισως και να ηταν η ιδεα μου οτι πηρε την καποτα μαζι της εξω απο το δωματιο...εαν ετυχε και σε αλλον συναγωνιστη εδω μεσα παρομοιο περιστατικο με την Τατιανα ας γραψει εδω....
Ή θα γίνεις πατερουλης και δεν το ξέρεις ή θα το πουλήσει σε τίποτα εξτριμ φετιχιστές.
Το σπέρμα αν το βάλει στο αιδοίο της έχει κάποιες πιθανότητες να γονιμοποιηθεί.Αλλα πρέπει να το κάνει άμεσα,σε λίγα λεπτά.
Προφανώς είδε ότι είσαι παίδαρος με καλό dna και γουστάρει να κάνει υγιές μωρό,δυνατό με καλό dna.
Στην θέση θα πήγαινα να την ρωτούσα στα ίσια τι το έκανε.

Αν και αποκλείεται να σου πει την αλήθεια.
Το σπέρμα δεν ζει πάντως πολύ ώρα εκτός αιδοίου.Μαξιμουμ 3-4 λεπτά νομίζω.
Περίεργο πάντως.
Αν το έκανε για να πιάσει παιδί πάντως κακώς την πλήρωσες.Κανονικα έπρεπε να σε πληρώσει.
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.069
Πόντοι
2.836

TOMB

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2023
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα !! Μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω…. Ξέρει κανείς που μπορώ να πετύχω την Άννα κου που δούλευε Φωκαίας 27Α.
Ευχαριστώ πολύ !!!
 

george_tzi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2018
Μηνύματα
103
Κριτικές
4
Like
340
Πόντοι
301
Πέρασα χθες γύρω στις 8.30μμ από Φυλής. Πήγα στα 84αρια να ρίξω μια ματιά. Στο πάνω ο κύριος μου ανακοίνωσε μια λατίνα (κολομβιανή νομίζω) σε απλό πρόγραμμα που δεν με πολυεψησε. Πάω στο 84Α όπου ο κυρ Βασίλης διαφήμισε με τον γλαφυρότατο τρόπο του την Ράνια ( σύμφωνα με κάποιους Αλβανίδα, με άλλους Ρουμάνα, με άλλους Τσέχα, σύμφωνα με την ίδια Ρωσίδα). Την είχα πάρει μια φορά παλαιότερα και τώρα που την είδα απορώ γιατί δεν την ξαναπήρα από τότε. Διόρθωσα τουλάχιστον το σφάλμα μου χθες
 

jack reacher

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
10
Like
3
Πόντοι
0
Καμια μαυρουλα υπαρχει πουθενα?Δεν με νοιαζει εθνικοτητα
 

captain922

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
351
Κριτικές
1
Like
798
Πόντοι
81

BIGMAN1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2023
Μηνύματα
116
Like
84
Πόντοι
1
Θα κατέβω μετά τις 17.00 Μεταξουργείο για να πάω να δοκιμάσω την Βανέσα . Αν δε την βρω υπάρχει κάτι άλλο αντίστοιχο ; Δηλαδή με λεπτό σώμα και νεαρή ηλικία
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Reuzel

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.779
Πόντοι
45.465
Πέρασα χθες γύρω στις 8.30μμ από Φυλής. Πήγα στα 84αρια να ρίξω μια ματιά. Στο πάνω ο κύριος μου ανακοίνωσε μια λατίνα (κολομβιανή νομίζω) σε απλό πρόγραμμα που δεν με πολυεψησε. Πάω στο 84Α όπου ο κυρ Βασίλης διαφήμισε με τον γλαφυρότατο τρόπο του την Ράνια ( σύμφωνα με κάποιους Αλβανίδα, με άλλους Ρουμάνα, με άλλους Τσέχα, σύμφωνα με την ίδια Ρωσίδα). Την είχα πάρει μια φορά παλαιότερα και τώρα που την είδα απορώ γιατί δεν την ξαναπήρα από τότε. Διόρθωσα τουλάχιστον το σφάλμα μου χθες
τη λατίνα στο 86α την είδες ,
η Ρανια είναι από την Αλβανία όπως και η Χριστίνα η "Τσεχα"
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.631
Κριτικές
34
Like
4.327
Πόντοι
7.195
Με την συγκεκριμενη νομιζω 2 μερες πριν σταματησει για να παει στην πατριδα της μου ετυχε ενα περιεργο περιστατικο....περασα λοιπον δωματιο μαζι της και μολις εχυσα προσφερθηκε να μου βγαλει η ιδια την καποτα...πηρε ενα μωρομαντηλο και την αφαιρεσε προσεκτικα..δεν εδωσα σημασια μου αρεσε κιολας γιατι ενιωσα οτι με περιποιηται...αφου βγηκε απο το δωματιο εριξα μια ματια στο καλαθακι και ειδα μονο κατι χαρτια οποτε την καποτα μαλλον δεν την πεταξε εκει...μπα λεω θα την πεταξε μεσα στο κουζινακι...την αλλη μερα το ξανασκεφτικα και αναρωτηθηκα μηπως τελικα δεν την πεταξε την καποτα και κρατησε το σπερμα.....μηπως τελικα το εκανε και σε αλλους αυτο και τα πηρε ολα τα χυσια μαζι της στην πατριδα της? να τα κανει τι ομως? να τα πουλησει?....δεν ξερω ισως και να ηταν η ιδεα μου οτι πηρε την καποτα μαζι της εξω απο το δωματιο...εαν ετυχε και σε αλλον συναγωνιστη εδω μεσα παρομοιο περιστατικο με την Τατιανα ας γραψει εδω....
μήπως το πήρε να το δείξει ότι δεν κάνει ακάποτα ;
 

Morty love Jessica

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2020
Μηνύματα
97
Κριτικές
17
Like
701
Πόντοι
310
Παίδες ξέρει κανείς να μου πει βάρδιες που δουλεύει η μπιουτη ή αν την πέτυχε κανείς και τι βάρδια τιστελευταιεσ μέρες;;;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.779
Πόντοι
45.465
Παίδες ξέρει κανείς να μου πει βάρδιες που δουλεύει η μπιουτη ή αν την πέτυχε κανείς και τι βάρδια τιστελευταιεσ μέρες;;;
Μόνο 2η δουλεύει, τελευταία μέρα που δούλεψε ήταν το Σάββατο, Κυριακή Δευτέρα Τρίτη δεν ήταν , για σήμερα δε ξέρω
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.154
Κριτικές
496
Like
62.098
Πόντοι
39.662
:hi:Περασμα κατα της 4 απόγευμα απο Κολωνου 45 αυτο με την πορτα στο δρομο οχι με το διάδρομο. Ηταν η Ναταλί, ειχα διαβάσει μια καλη κριτική του τύπου newguy.
Απο εμφάνιση δε λεει τίποτα και ετσι δεν την γαμησα. Μου πήρε μια ακαποτη τελειωτική πιπαρα καλης ηδονικοτητας. Δεν ξερω αν σκοπίμως το παρελειψε ο μύστης αλλα εμενα τα χυσια μου τα κατάπιε ολα και δεν αφησε σταγόνα. :hi:
 

Poott

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2022
Μηνύματα
188
Like
125
Πόντοι
1

NeroGreco

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2022
Μηνύματα
62
Like
244
Πόντοι
20
Έχουμε καμία ενημέρωση από σαμπινοσπιτο?
 

NeroGreco

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2022
Μηνύματα
62
Like
244
Πόντοι
20
Εννοώ αν εργάζεται ακόμα έχω καιρό να την επισκεφτώ, ευχαριστώ εκ των προτέρων
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom