Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 208 άτομα (6 μέλη και 202 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Μπορεί και ναχεις δίκιο φίλε αλλά οκ αμα ψάξεις όλο και κάτι θα βρεις.
Επίσης εχουμε Νοέμβριο οπότε λογικό να κάνει κοιλιά το πράγμα ειδικά πρωινή βάρδια. Πιθανόν σε 2-3 βδομάδες να έρθουν για τις γιορτές ,νομίζω τόχουμε ξαναδεί το έργο.
Ενταξει αλλά προς το παρών δε είναι να πηγαίνει κανείς φυλής.Εγω βρήκα μια που ήταν σα τη Αλεξάνδρα και τη Κορίνα Μαρία τη λένε και μου λέει για να χουφτωσεις έξτρα 10 ευρώ,μια δλδ ήταν σα αυτές τις 2 στη φυλής και ήταν άστα να πάνε.Μεχρι να ξαναέρθουν Αλεξάνδρα και Κορίνα εγώ δε πάω φυλής ξανά.Τι να πάω να κάνω?να γαμαω λατινες και κάτι αδιάφορες εμφανησιακα λευκές ?αφού μαρεσει συγκεκριμένος τύπος κοπελας και τέτοιες στη φυλής αυτό το καιρό δε έχει.Μια είχε τη Μαρία και ήταν...
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
522
Κριτικές
5
Like
4.438
Πόντοι
726
ωραίος Τα 27αρια της Κολωνού έχουν κλείσει, να προσθέσω και γω καποια :Φώκαιας 27α ,Φυλής 71 και κάποιες φορές και στο Φυλής 71α ,Φυλής 59 οροφο και κάποιες φορές και στο Φυλής 59 κατω, Μεγάλου Αλεξάνδρου 21 και κάτω και πάνω, Ιάσωνος 37α ,και κάποιες διευκρινήσεις, στο Φυλής 105 στο δεξιά, Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 στο ισόγειο ,Ιάσωνος 44α διάδρομος, επίσης εμφανίστηκαν λατίνες στα Κολωνού 32α ,Κολωνού 11α ισόγειο, Ιάσωνος 20γ αλλά δεν ξέρω αν θα είναι σε μόνιμη βάση.
επίσης 3η βάρδια στο φωκ25α εμφανίστηκε λευκόδερμη νεαρή Κολομβιάνα η Αλέξα,η τσατσά την παρουσίασε ως καινούργια υποτίθεται, με καλό σώμα και ύφος στρέηντζ
ψιλοανωμαλιάρικο
σε στύλ γιάαα να δώ τα ποντικάκια μου,λακίσαν όλοι
αλλά μου φάνηκε καλή φάση
για όποιον θέλει να ρισκάρει μια δοκιμή.

Και στο φ59όροφος θα παίζει
η Πατρίτσια η Κουβανή νεαρά κάποιες φορές 3η βάρδια είπε η υπηρεσία.
...
 

black panther

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
19
Like
937
Πόντοι
311
Καλησπέρα μάγκες! Επίσκεψη στη Σύλβια, η οποία εργάζεται Διδύμου 22 ισόγειο πρώτη βάρδια. Η Σύλβια είναι ξανθιά, με τα μαλλιά λίγο κάτω από τους ώμους, έχει γλυκό, όμορφο θα έλεγα πρόσωπο, κανονικό σώμα αλλά και λίγο πλαδαρό και στήθος 3άρι με σκούρες θηλές :boobies:. Είναι λίγο απροσδιορίστου ηλικίας, αν έκρινα από το σώμα θα έλεγα άνω των 40, αν έκρινα από το πρόσωπο θα έλεγα κάτω από 40 - ας πούνε κι άλλοι συνάδελφοι τη γνώμη τους.

Μπήκε στα καπάκια σχεδόν στο δωμάτιο, ενώ έπλενα τα χέρια μου κι ετοιμαζόμουν να πλύνω και λίγο το πουλί μου, αλλά δεν πρόλαβα. Με περίμενε γονατιστή στο κρεβάτι και γονάτισα κι εγώ με σκοπό να θωπεύσω τις βυζάρες της, όμως εκείνη με μια ντρίμπλα με πρόλαβε κι άρχισε εκείνη να με γλύφει στις θηλές και να μου τον ψιλοπαίζει. Προφυλακτικό και σε εκείνη τη στάση η πίπα, καλή θα έλεγα, έβλεπα κι από τον καθρέφτη την κωλάρα της ενώ χούφτωνα - κι έχει πολύ απαλό δέρμα.

Πρώτη στάση ιεραποστολικό, όπου έφαγα άκυρο για γλωσσόφιλα :(, με εκείνη να έχει σκύψει το κεφάλι της προς το στήθος μου, μάλλον για να αποφύγει νέα επίθεση για γλωσσοφίλιασμα, με αποτέλεσμα να μη βλέπω ούτε το γλυκό της πρόσωπο ούτε τις βυζάρες της. Λίγα δεύτερα πριν η έλευση του τέλους γίνει αναπάντεχη, της είπα και γυρίσαμε σε πισωκολλητό, όπου άρπαξα και το ένα της πατουσάκι, άσπρο και καθαρό, 37 νούμερο :happy:, έτσι κατάφερα να αντέξω ακόμα ένα δυο λεπτά μέχρι το τέλος.

Σήμερα συνέβησαν όλα αυτά και την έχω σκεφτεί δυο τρεις φορές και μου ψιλοσηκώθηκε, όμως σαν κάτι να έλειπε, έτσι θεωρώ απίθανη μια ενδεχόμενη επιστροφή μου.
Τη Συλβια την είχα γνωρίσει στο Φ109 πριν φύγει και ξαναγυρίσει στο Διδύμου 22 και την έχω σαν στανταράκι όταν θέλω κάτι πιο ήσυχο, GFE, με μια γλυκειά, όμορφη θα έλεγα κοπέλα, με καλό κορμάκι και ωραίο φυσικό βυζί, που ξέρω ότι θα περάσω καλά. Αυτό που της λείπει ίσως είναι το να αφεθεί λίγο πιο πολύ, να γίνει λίγο της πουτάνας στο δωμάτιο... αλλά κατανοητό να κρατιέται, δουλειά κάνει, δεν είναι η γκόμενά μου. Παρόλα αυτά οι υπηρεσίες της είναι σταθερά καλές και επειδή έχουμε και μια καλή χημεία ειναι πάντα σε υψηλό επίπεδο...πάντα τις προσέχουμε τις κοπέλες κι αυτές θα μας το ανταποδώσουν (συνήθως :wink:). Καλά να περνάμε !!!
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.440
Κριτικές
40
Like
7.080
Πόντοι
1.936
Διδυμου 22 Συλβια ,Διδυμου 27 Βικτωρια.Ξεμπουκωμα στη Βικτωρια με εξτρα σλοπυ τζομπ μπουκιτσι και κουτουπωμα στα 4.Τσατσα μια αχωνευτη με ρωσσικο καρε κουρεμα και πολλα νευρα,με εταιρο συναγωνιστη που μπουκαρε στα ενδοτερα του παραβαν να πληρωσει.Ηταν και η Βικα μεσα εκεινη την ωρα.Αναρωτιεμαι αν φρικαρε ο τυπος που την ειδε κατω απο την λαμπα....
 

black panther

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
19
Like
937
Πόντοι
311
Εγώ έχω περασει 4 φορές με την Αννα Ταϊ. Τις τρεις πρωτες περασα πολυ καλα. Απροσδόκητα θα έλεγα. Την τέταρτη έλεγε από τα πρωτα δέκα χωσιματα "τελείωνε" και "τελειώνεις τώρα;"
Ξενέρωσα και δεν θα ξαναπάω γιατί με ήξερε κιόλας κι έπρεπε να κάνει το κάτι παραπάνω. Παρόλαυτα την εχυσα γιατί είναι όμορφη σε φάτσα και καλο κορμι.
Από εμένα τέλος, παμε για άλλα. Αυτή έχασε, αν και έχει φουλ πελατεια λόγω εμφάνισης.
Το έχουμε ξαναπει. Ένα 10% των πελατων διαβάζει Bou, το υπόλοιπο 90% μπαίνει ανενημερωτο και τρωει, μάλλον, τη φόλα του.
Συμφωνώ! Την Αννα ήμουνα τυχερός και την είχα συναντήσει τις πρώτες μέρες που ξεκίνησε και ήταν ακόμη σε καλή φάση. Επείδή είμαι φαν του Ασιάτικου δεν το πίστευα ότι βρήκα αυτό το πλάσμα στη Φυλής. Πέρασα πολύ καλά, αλλά στο τέλος μου ζήτησε με χαριτωμένο τρόπο αν θα της άφηνα κι ενα δωράκι !!! Δεν το κάνω ποτέ, αλλά επειδή μ άρεσε, είχα περάσει καλά και θα ακολουθούσε σύντομα επαναληπτική είπα να επενδύσω λίγο στη μελλοντική απόδοση. Ενα 10ρικο είχα πρόχειρο και το άφησα... Επόμενες δυό επισκέψεις οχι χάλια αλλά σε φθίνουσα πορεία...Η τάση εμφανής, οπότε η τρίτη ήταν και η τελευταία...ισως με καλό δωράκι μπορεί να είναι διαφορετικά τα πράγματα αλλά αν μπούμε σ αυτή τη διαδικασία με τα κορίτσια στο δωμάτιο καήκαμε....άλλο αν γίνει συνάντηση εκτός...κρίμα γιατί είναι πολύ όμορφο Ασιάτικο και θα με είχε σταθερό πελάτη. Αυτά για ενημέρωση και να περνάμε καλά!
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.170
Κριτικές
496
Like
62.324
Πόντοι
39.662
Πέρασμα απο Αγκύρας 9 και κατάθεση στη μιλφ Ντάρια.
Μέτρια κατάθεση.
Ισως ... προς το δεν... θα επαναληφθεί.
Φωτο απο τον οίκο, λεπτομέρειες στην κριτική.


IMG_20231118_122808.jpg
IMG_20231118_122857.jpg
IMG_20231118_123013.jpg
IMG_20231118_123256.jpg


:hi:
 

Jim papadeas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2020
Μηνύματα
46
Like
68
Πόντοι
0
Τυπε από κριτικές είναι εγγυηση μέσα αλλά προσοχη γιατί πολλα παιρνει στο στόμα από διάφορους και δεν ξέρουμε τι παίζει προφυλακτικο παντα.

Τυπε από κριτικές είναι εγγυηση μέσα αλλά προσοχη γιατί πολλα παιρνει στο στόμα από διάφορους και δεν ξέρουμε τι παίζει προφυλακτικο παντα.
Καλησπέρα παιδιά για ποια Ελένη μιλάμε ότι μετακόμισε στο18 αυτή του Δ.8 η μήπως αυτή του Δ.27;;
 

pctech

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
51
Κριτικές
2
Like
129
Πόντοι
0
καλησπέρα πέρασμα Αλκιβιάδου 16Α, με ενημέρωσε η υπηρεσία ότι σήμερα έρχεται νέα κοπέλα. Τό όνομα αυτής Ρόζα. Μέχρι 12:30 δεν είχε φανεί.
καλή συνέχεια
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.070
Κριτικές
1.245
Like
192.660
Πόντοι
45.465

ANDREIOS

Μέγας
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.146
Κριτικές
13
Like
1.681
Πόντοι
4.655
Στο Αλκιβιαδου 16 γ δουλευει η Ροζα μια Ρωσιδα με σχιστα ματια διπλοβαρδια και απο Κυριακη θα δουλευει η Μαρινα απο Αλκαμενους
IMG-2c687fbe57da49bdda3d8750b81843c0-V.jpg

Η Μαρινα
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.069
Πόντοι
2.836

amfi852

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2022
Μηνύματα
108
Like
205
Πόντοι
1
Εννοείται έχεις απόλυτο δίκιο συγουρα κάποιοι πληρώνονται για να κάνουν ενημέρωση αλλά ο Σμύρνη μπορεί να μη πληρώνεται και να το κάνει για το κέφι του δε ξέρω.
Δεν ειναι κακό, να πληρωνεται ο ενημερωτης. Εμεις θα παιρνουμε την πληροφορία τζάπα?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.070
Κριτικές
1.245
Like
192.660
Πόντοι
45.465
Στο Αλκιβιαδου 16 γ δουλευει η Ροζα μια Ρωσιδα με σχιστα ματια διπλοβαρδια και απο Κυριακη θα δουλευει η Μαρινα απο Αλκαμενους
IMG-2c687fbe57da49bdda3d8750b81843c0-V.jpg

Η Μαρινα
Η Ροζα ποία είναι? η Καζακστανη πρώην Ντινα η "Κορεατισσα"με το κάστανο μαλλί η γυρολόγος ?
 
Τελευταία τροποποίηση:

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.158
Κριτικές
3
Like
4.744
Πόντοι
736
Μην ξεχνάμε ότι οι κοπέλες δεν είναι Ρομπότ.
Μπορεί και να δούλευε με περίοδο γιατί δεν έχω παρατηρήσει να παίρνει ρεπό και ίσως δεν ένιωθε άνετα.
Επίσης ίσως να έψαχνε και για μισάωρο ή ώρα και να ξενέρωσε.
Αβυσσος η ψυχή..

Το καλό είναι ότι πέρασες καλά με την φολοΆννα έστω και τις πρώτες φορές.
Οπότε γράφεται κάτι κακό για την Άννα Ται αμέσως παραθέτεις και έχεις μια δικαιολογία έτοιμη να την υπερασπιστεις.
Ύποπτο,μπορεί και όχι, προχωράμε.
 

Akis88888

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2023
Μηνύματα
56
Like
97
Πόντοι
0
Η Λόλα η ξεβρακωτη στην Ιασωνος 30 τι ώρες είναι εκεί;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom