Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 305 άτομα (31 μέλη και 274 επισκέπτες)

2002

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2017
Μηνύματα
146
Like
353
Πόντοι
21
Έλλης 3 καινούργια κοπέλα Μαρία ξανθιά Ρωσίδα 35 με 40 χρόνων
Τσουπωτη σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Έγινε δοκιμαστική με καλές εντυπώσεις θέλει βελτίωση ακομα
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
378
Like
260
Πόντοι
21
η τσατσα στο Φιλλιπίδου 11 3η βαρδια στο αριστερο τι φαση εχει κανεις συναγωνιστης εμειρία?
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.192
Κριτικές
496
Like
62.615
Πόντοι
39.662
Ιάσωνος 44β σήμερα με την Νίκη.
Ανεβάζω κριτική.
Πηγα και εγω παραδιπλα στο Ιασωνος 44 διάδρομος να γαμησω την προμιλφ Μιλανα αλλα δε μου εβγαζε κάτι να την γαμήσω..
Την κοίταζα την ξανακοίταζα , ειπα να ζοριστω να καυλωσω να τη γαμησω αλλα δεν μου έκανε καθολου κούκου η εμφάνιση τής.

Πηγα και στο Ιασωνος 32 ευθεία οπου ηταν η Άντζι.
Καινούρια σκουροχρωμη Κολομβιανή με τσουπωτο κορμι και πλακουτσωτή μουσούδα.
Ουτε και με αυτή μου σηκωνοτανε.

:hi:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.245
Κριτικές
49
Like
22.244
Πόντοι
24.596
ρε νιαμου:alivedick:
Τους τελευταιους 3 μηνες εχουν γαμηθει διαδοχικα ,αποκλειστικα σε ρτουζαπα ,με εξωθεσμικο μεν προς το παρων αλλα δυνατο Μυστη οι εξης χυσαποθηκες:cum:

Βαλεντινα απο Ιασονος 30 υπογειο βραδυνη βαρδυα,2 φορες
Ζωη,Ιασονος 30 οροφος
Μπελλα,Ιάσονος 39,πρωτο πανω δεξια
Σονια,Ιασονος 30 οροφος

Απογευματινη βαρδυα εχει αρκετες επιλογες για παρτουζα,τουλαχιστον 4 Λατινες ακομη πανετοιμες να ανακουφισουν περισσοτερες απο 1 πουτσες:pipa2:
Μελανα σημεια η Ιωαννα απο Ιασονος 43 που ενω δινει γκροβερ σταματησε προσωρινα τις παρτουζες:angry::angry::angry:
και ο τραβελοτσατσος απο Μεγαλου Αλεξανδρου οροφος που μολις ακουσε για παρτουζα εσπευσε να χωθει στην φαση και να προτεινει να μπει κι αυτος δωματιο και να φαει κι αυτος καμια ξωφαλτση ψωλη εκτος απο την Λατινα που δουλευε:angry::zombie:
ερωτηματικο αν θα ζηταγε και φραγκα για την φιλτροχοανη που εχει για κωλο,ευτυχως δεν θα το μαθουμε ποτε
:confused::confused::confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ρε νιαμου:alivedick:
Τους τελευταιους 3 μηνες εχουν γαμηθει διαδοχικα ,αποκλειστικα σε ρτουζαπα ,με εξωθεσμικο μεν προς το παρων αλλα δυνατο Μυστη οι εξης χυσαποθηκες:cum:

Βαλεντινα απο Ιασονος 30 υπογειο βραδυνη βαρδυα,2 φορες
Ζωη,Ιασονος 30 οροφος
Μπελλα,Ιάσονος 39,πρωτο πανω δεξια
Σονια,Ιασονος 30 οροφος

Απογευματινη βαρδυα εχει αρκετες επιλογες για παρτουζα,τουλαχιστον 4 Λατινες ακομη πανετοιμες να ανακουφισουν περισσοτερες απο 1 πουτσες:pipa2:
Μελανα σημεια η Ιωαννα απο Ιασονος 43 που ενω δινει γκροβερ σταματησε προσωρινα τις παρτουζες:angry::angry::angry:
και ο τραβελοτσατσος απο Μεγαλου Αλεξανδρου οροφος που μολις ακουσε για παρτουζα εσπευσε να χωθει στην φαση και να προτεινει να μπει κι αυτος δωματιο και να φαει κι αυτος καμια ξωφαλτση ψωλη εκτος απο την Λατινα που δουλευε:angry::zombie:
ερωτηματικο αν θα ζηταγε και φραγκα για την φιλτροχοανη που εχει για κωλο,ευτυχως δεν θα το μαθουμε ποτε
:confused::confused::confused:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.245
Κριτικές
49
Like
22.244
Πόντοι
24.596
Επισης μην γαμησω, με 40 βαθμους εξω ειχαν μεσα Ιασονος 30 οροφος το aircon στους 30 στο ζεστο,βγηκαμε σαν ζομπι με το κεφαλι τουμπανο λες και μας το χτυπαγαν Αλβανομαστορες με κρουστικο δραπανοκατσαβιδο,χωρια που θα χουμε κολλησει απο τα ακαθαριστα φιλτρα Βουβωνικη Πανωλη, τυφοειδη πυρετο μεχρι πανουκλα σε τελειωτικο σταδιο:zombie::confused::confused::confused:
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.662
Κριτικές
13
Like
10.252
Πόντοι
2.046
Όχι ρε αδερφέ τι πλάκα σου κάνω, σου κεω τα γύρισα σχεδόν όλα και δεν βρήκα καμία, για πες εσύ καμία
Λιοσίων 73 πάνω-κάτω, Φωκαίας 25 πάνω, Φωκαίας 13 υπόγα, Φυλής 61 υπόγα, Φυλής 86 πάνω-κάτω, Φυλής 105, Περγάμου 1, Κολωνού 27 και τα 3, Ιάσωνος 44 διάδρομος, Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 έτσι ενδεικτικά...
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.956
Κριτικές
31
Like
26.038
Πόντοι
7.046
Συναγωνιστή, τα έχουμε γράψει όλοι, για αυτά τα δύο σαπάκια του 69Α. Την Μαρία και την άλλη, την λεγάμενη, την Άννα Τάι. Από τις μεγαλύτερες φόλες και τα χειρότερα κορίτσια, που έχουν περάσει από την περιοχή. Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι, ότι ενώ υπάρχουν αρνητικά σχόλια και κριτικές, υπάρχουν ακόμα άτομα που περνάνε μαζί τους. Μέχρι ενός σημείου φταίνε αυτές, από εκεί και πέρα είναι καθαρά θέμα ατομικής ευθύνης.
Εγώ έχω περασει 4 φορές με την Αννα Ταϊ. Τις τρεις πρωτες περασα πολυ καλα. Απροσδόκητα θα έλεγα. Την τέταρτη έλεγε από τα πρωτα δέκα χωσιματα "τελείωνε" και "τελειώνεις τώρα;"
Ξενέρωσα και δεν θα ξαναπάω γιατί με ήξερε κιόλας κι έπρεπε να κάνει το κάτι παραπάνω. Παρόλαυτα την εχυσα γιατί είναι όμορφη σε φάτσα και καλο κορμι.
Από εμένα τέλος, παμε για άλλα. Αυτή έχασε, αν και έχει φουλ πελατεια λόγω εμφάνισης.
Το έχουμε ξαναπει. Ένα 10% των πελατων διαβάζει Bou, το υπόλοιπο 90% μπαίνει ανενημερωτο και τρωει, μάλλον, τη φόλα του.
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Καλησπέρα μάγκες! Επίσκεψη στη Σύλβια, η οποία εργάζεται Διδύμου 22 ισόγειο πρώτη βάρδια. Η Σύλβια είναι ξανθιά, με τα μαλλιά λίγο κάτω από τους ώμους, έχει γλυκό, όμορφο θα έλεγα πρόσωπο, κανονικό σώμα αλλά και λίγο πλαδαρό και στήθος 3άρι με σκούρες θηλές :boobies:. Είναι λίγο απροσδιορίστου ηλικίας, αν έκρινα από το σώμα θα έλεγα άνω των 40, αν έκρινα από το πρόσωπο θα έλεγα κάτω από 40 - ας πούνε κι άλλοι συνάδελφοι τη γνώμη τους.

Μπήκε στα καπάκια σχεδόν στο δωμάτιο, ενώ έπλενα τα χέρια μου κι ετοιμαζόμουν να πλύνω και λίγο το πουλί μου, αλλά δεν πρόλαβα. Με περίμενε γονατιστή στο κρεβάτι και γονάτισα κι εγώ με σκοπό να θωπεύσω τις βυζάρες της, όμως εκείνη με μια ντρίμπλα με πρόλαβε κι άρχισε εκείνη να με γλύφει στις θηλές και να μου τον ψιλοπαίζει. Προφυλακτικό και σε εκείνη τη στάση η πίπα, καλή θα έλεγα, έβλεπα κι από τον καθρέφτη την κωλάρα της ενώ χούφτωνα - κι έχει πολύ απαλό δέρμα.

Πρώτη στάση ιεραποστολικό, όπου έφαγα άκυρο για γλωσσόφιλα :(, με εκείνη να έχει σκύψει το κεφάλι της προς το στήθος μου, μάλλον για να αποφύγει νέα επίθεση για γλωσσοφίλιασμα, με αποτέλεσμα να μη βλέπω ούτε το γλυκό της πρόσωπο ούτε τις βυζάρες της. Λίγα δεύτερα πριν η έλευση του τέλους γίνει αναπάντεχη, της είπα και γυρίσαμε σε πισωκολλητό, όπου άρπαξα και το ένα της πατουσάκι, άσπρο και καθαρό, 37 νούμερο :happy:, έτσι κατάφερα να αντέξω ακόμα ένα δυο λεπτά μέχρι το τέλος.

Σήμερα συνέβησαν όλα αυτά και την έχω σκεφτεί δυο τρεις φορές και μου ψιλοσηκώθηκε, όμως σαν κάτι να έλειπε, έτσι θεωρώ απίθανη μια ενδεχόμενη επιστροφή μου.
 

kavliarhssss

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
97
Like
338
Πόντοι
20
Καλησπέρα..εχθές πέρασα με ροξανα φυλης 59 όροφος πολύ μέτρια πράγματα..πιπα μέτρια με προφιλαχτικο και όλο πήγαινε το χέρι για να μου καρφώσει δάχτυλο ενώ δεν ήθελα..μετά στα 4 μέτρια πράγματα..της είπα να έρθει από πάνω μου και είπε όχι ανέβηκα εγώ το έπαιζε κάτι ψεφτικα βογγιτα και εν τέλι έχυσα με μαλακια μόνος μου..εγώ πάντως δεν την προτείνω
 

Nitro-x

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2020
Μηνύματα
33
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
0
σαν πρωτάρηδες κάνουν, παίδες στο ίντερνετ οι κανόνες είναι απλοί, μην ειρωνεύεσαι μην προσβάλεις, από κει και πέρα ότι θες γράψε ή μη γράφεις και προπαντός διάβαζε αλλά ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ, ποτέ δεν ξέρεις ο άλλος τι ρόλο βαράει.
Μπορεί να είναι και πολιτικό πρόσωπο ο άλλος, επίσης κάποιο δικαστικό ή οικογενειακό πρόσωπο.
 

Viver

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2023
Μηνύματα
127
Like
311
Πόντοι
21
οντως πολλες λατινες πλεον. προφανως περναει η μπογια τους σε αρκετους. Δυστυχως δεν ειναι του γουστου μου.
 

Viver

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2023
Μηνύματα
127
Like
311
Πόντοι
21
Εχω απο προ κοβιντ να κατεβω στα λημερια καμια καλη προταση για καλο gfe?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.133
Κριτικές
1.245
Like
194.068
Πόντοι
45.465
Λιοσίων 73 πάνω-κάτω, Φωκαίας 25 πάνω, Φωκαίας 13 υπόγα, Φυλής 61 υπόγα, Φυλής 86 πάνω-κάτω, Φυλής 105, Περγάμου 1, Κολωνού 27 και τα 3, Ιάσωνος 44 διάδρομος, Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 έτσι ενδεικτικά...
ωραίος Τα 27αρια της Κολωνού έχουν κλείσει, να προσθέσω και γω καποια :Φώκαιας 27α ,Φυλής 71 και κάποιες φορές και στο Φυλής 71α ,Φυλής 59 οροφο και κάποιες φορές και στο Φυλής 59 κατω, Μεγάλου Αλεξάνδρου 21 και κάτω και πάνω, Ιάσωνος 37α ,και κάποιες διευκρινήσεις, στο Φυλής 105 στο δεξιά, Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 στο ισόγειο ,Ιάσωνος 44α διάδρομος, επίσης εμφανίστηκαν λατίνες στα Κολωνού 32α ,Κολωνού 11α ισόγειο, Ιάσωνος 20γ αλλά δεν ξέρω αν θα είναι σε μόνιμη βάση.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Σήμερα μεσημέρι παίζανε τουλάχιστον αυτές για λατίνες

Φωκαίας 27α Σάρα κολομπιάνα
Φωκ.13 υπόγειο Βαλεντίνα και Λούνα
Φυλης61 Αντριάννα
Φυλής71β Κάτια
και απόγευμα/νύχτα Βερόνικα και Σανέλ

Βάλε κ καμμιά δυό ακόμα στο φυλής105 και στη λιοσίων κλπ

Τώρα βέβαια αν δε σου κάνουν αυτές οκ πάω πάσο αφού ούτε γώ τρελλάθηκα.

σού δίνω ένα δίκιο πάντως γιατί μάλλον εχουν φύγει ή ρεπάρουν αρκετές, από Φυλής τουλάχιστον.
Πάρα πολλές λείπουν από φυλής εγώ που μαρεσουν οι αδύνατες με λευκό δέρμα μαύρα μαλλιά και τέτοιες στη φυλής ήταν η Αλεξάνδρα και η Κορίνα δε βρίσκω ούτε αυτές τώρα σκατα το επίπεδο της φυλής αυτό το καιρό όλο λατινες μαύρες και κάτι αδιάφορες τελείως λευκές.
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Εγώ έχω περασει 4 φορές με την Αννα Ταϊ. Τις τρεις πρωτες περασα πολυ καλα. Απροσδόκητα θα έλεγα. Την τέταρτη έλεγε από τα πρωτα δέκα χωσιματα "τελείωνε" και "τελειώνεις τώρα;"
Μην ξεχνάμε ότι οι κοπέλες δεν είναι Ρομπότ.
Μπορεί και να δούλευε με περίοδο γιατί δεν έχω παρατηρήσει να παίρνει ρεπό και ίσως δεν ένιωθε άνετα.
Επίσης ίσως να έψαχνε και για μισάωρο ή ώρα και να ξενέρωσε.
Αβυσσος η ψυχή..

Το καλό είναι ότι πέρασες καλά με την φολοΆννα έστω και τις πρώτες φορές.
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
553
Κριτικές
5
Like
4.652
Πόντοι
726
Πάρα πολλές λείπουν από φυλής εγώ που μαρεσουν οι αδύνατες με λευκό δέρμα μαύρα μαλλιά και τέτοιες στη φυλής ήταν η Αλεξάνδρα και η Κορίνα δε βρίσκω ούτε αυτές τώρα σκατα το επίπεδο της φυλής αυτό το καιρό όλο λατινες μαύρες και κάτι αδιάφορες τελείως λευκές.
Μπορεί και ναχεις δίκιο φίλε αλλά οκ αμα ψάξεις όλο και κάτι θα βρεις.
Επίσης εχουμε Νοέμβριο οπότε λογικό να κάνει κοιλιά το πράγμα ειδικά πρωινή βάρδια. Πιθανόν σε 2-3 βδομάδες να έρθουν για τις γιορτές ,νομίζω τόχουμε ξαναδεί το έργο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom