Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 121 άτομα (3 μέλη και 118 επισκέπτες)

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
631
Κριτικές
37
Like
5.092
Πόντοι
2.836
Χαράς ευαγγέλια για τους φαν της Καρίνας στο Ιάσονος 46 όροφος, πρώτη μέρα στη δουλειά και μες στην καύλα! Το γνωστό ωράριο,7π.μ.-5μ.μ.
Καμιά αλλαγή στην εμφάνισή της? χρώμα μαλλιών? χτένισμα?
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.791
Πόντοι
10.686

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
560
Κριτικές
5
Like
4.665
Πόντοι
726
ενημέρωση από 3η βάρδια στα κεντρικά Φυλής Φωκαίας,
πιθανόν και σήμερα νύχτα θαναι παρόμοια η εικόνα.

Φ71όροφος Βερόνικα Σανελ

Φ69α Αντζελα η γνωστή

Φ84α Εύα εμφανίσιμη γκόμενα μελαχρινή ,μεσα δεν ξέρω.

Φιλιπ11α Κάτια κοκκινομάλα νεαρή εμφανίσιμη με Αλίκη στη χώρα των θαυματων για υπηρεσία.

Φιλιπ11β Εμιλυ βυζαρού επιστροφή
Οι δυό αυτές παίζουν μπάλλα εναλλάξ στην 3η βάρδια σε όροφο και ισόγεο,ειπώθηκε.

Φ61 δεν μπηκα,λογικά Αλεξάνδρα Μισέλ

Φ59 κλειστό με αναμμένα φώτα.

Φ74αριστερά Γιάννα λεπτή η γνωστή

Φ72αριστερά κλειστό και δεξιά ανοιχτό,Ειρήνη βουλγάρα μάλλον.

Τα υπόλοιπα Φυλής μέχρι το 66 κλειστά,
στα 105,109 δεν πέρασα.

Φωκαίας:

Φωκ7υπόγειο κλειστό

Φωκ 7ισ. Ανίτα τέρμα σκίννυ και τέρμα κάβλα.

Φωκ9 Ντιόνα βουλγάρα μελαμψή ευδιάθετη νεαρά τσιγγανοφέρνει αλλά μπορεί και όχι, χού κέαρζ;

Φωκ13υπόγειο Λίλυ φρομ Μπραζίλ καλή φαση εκ πρώτης όψεως,πάντως κώλος νορμάλ,συμπαθητική φάτσα με λεπτά γυαλάκια.

Φωκ13ισ κλειστα

Φωκ17β Αντζελα ρωσίδα ξανθιά προμίλφ συμπαθής,
κάλτ καβλοφιγούρα, αρκετά καλό κορμί με λίγα τατουάζ ,πρώτη φορα τη βλέπω,υπάρχει κριτική πρόσφατη σπό @koutavoulias

Φωκ19 Ινα καβλίνα γύρισε ορεξάτη έδειχνε.

Φωκ25α μάλλον Σαρα,δε μπήκα
Φωκ27β Νάταλι μίλφ
Φωκ27όροφος δεν ανέβηκα,λογικά Εμμανουέλα

Αυτά ήταν μάγκες,αρκετή κίνηση από νεαρούς ημεδαπούς και σλαβόφωνους ελάχιστοι ή καθόλου ανατολίτες με εξαίρεση ένα τρίο μπελκάντο από πυγμαίους στυλ μαορί βόρνεο σουμάτρα φιλιπίνοζ με χουνταίϊκο μουστακάκι και φάτσα Μαρκεζίνη,χασκογελούσαν και πτύασι χαμαί βαβαί παπαί και ουαί.
Καλημέρα και καλά γαμήσια στα υπέροχα πορνίδια της Φυλής και περιχώρων :smitten:
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
505
Κριτικές
13
Like
4.723
Πόντοι
736
Μαζι σου παιχτη μου αλλα το ζουμι,ειναι σε αλλες οδους...γνωμη μου...απο κει και περα πασο οπως αγαπαει ο καθενας
Σαφεστατα απλως νομιζω η φυλης λογικα,πρεπει να ερχεται πρωτη στην ενημερωση και υστερα εννοειται και τα υπολοιπα μαγαζια...ειναι το hot της υποθεσης
Ξεκάθαρα, τα πιό εγωκεντρικά σχόλια που έχω διαβάσει τους τελευταίους μήνες στο νήμα.
Θα σου πώ εγώ με passive/aggressive τρόπο τι και πως να κάνεις, που να με βολεύει κιόλας, υποθέτοντας ταυτόχρονα πως όλοι σκέφτονται και ενεργούν όπως εγώ ...

Σε άλλο τόνο τώρα, παίζει ρε μάγκες κάνα πιπίνι τύπου Εύα bluetooth(που χάθηκε αυτή) / Ντιάνα Φιλλπίδου11 στην 1η βάρδια ?
Έχω υπόλοιπο αδείας και σκέφτομαι να δοκιμάσω κορίτσια της 1ης βάρδιας που δεν τα προλαβαίνω κανονικά, έχω μία μίνι λίστα αλλά είναι όλες milf+ , να βάλω και καμιά πιτσιρίκα μέσα.
 

ApollwnasNX

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2023
Μηνύματα
14
Like
26
Πόντοι
0
Πλανητάρχη τής ενημέρωσης Σμυρνη ήθελα άν ξέρεις η Όλγα που δουλεύει Καλύμνου 48α είναι η Όλγα που δουλευε Αλκαμενους 113 η Θηριωδία.
 

kavliarhssss

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
98
Like
338
Πόντοι
20
Παιδιά φυλης 59 όροφος μια καινούργια με κωλαρα με τατουάζ στον κωλο ξερουμε τίποτα;
 

kavliarhssss

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
98
Like
338
Πόντοι
20
Τι προγραμμα κ'ανει? Δωσε λοιπά στοιχεία.
Δεν έδωσα βάση φίλε..προχθές το απόγευμα την πέτυχα στον πάνω όροφο απόγευμα ήταν μαζί με μια λατίνα..το μόνο που θυμάμαι είναι πτι είχε τατουάζ στον κωλο τίποτα άλλο
 

kavliarhssss

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
98
Like
338
Πόντοι
20
Δεν έδωσα βάση φίλε..προχθές το απόγευμα την πέτυχα στον πάνω όροφο απόγευμα ήταν μαζί με μια λατίνα..το μόνο που θυμάμαι είναι πτι είχε τατουάζ στον κωλο τίποτα άλλ

Τι προγραμμα κ'ανει? Δωσε λοιπά στοιχεία.
Θα πάω μια βόλτα σε λίγο να δω και θα ενημερώσω αν είναι
 

giwrgosaudi

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
296
Like
48
Πόντοι
1
Καλησπέρα...ξέρεις κανένας φίλος αν είναι έξω στο Φώκαιας 25 τζανινα αν είναι εκεί?
 

giwrgosaudi

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
296
Like
48
Πόντοι
1

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.365
Κριτικές
15
Like
11.826
Πόντοι
3.246
.......................................................
Επίσης μην ξεχνάτε ότι ΚΑΝΕΝΑΣ δε βγάζει χαρτζιλίκι από την ενημέρωση.
Κι όμως, υπήρχε ένα ΣΚΟΥΠΙΔΙ ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, το οποίο έπαιρνε χρήματα για να παρέχει ενημέρωση πρωί/βράδυ! :angry: Προφανώς από τον διαχειριστή της παρούσας σελίδας! Ευτυχώς τον εχωσαν μέσα :rockon: (αν και κυκλοφορούσε έξω με αναστολή) και σταμάτησε να μας ενοχλεί. Επίσης, ο Σωτηρωφ από το διπλανό σαη παίρνει/επερνε χρήμα από τα αφεντικά των δελων για να ενημερώνει. Μόνο ο @n.smirni76 είναι ίσως ο τελευταίος αγνός ενημερωτης αλλά και γαμιας, καθώς οι προηγούμενοι δύο πήγαιναν μόνο για μάτι!:2funny:
 

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
516
Πόντοι
26
Ξεκάθαρα, τα πιό εγωκεντρικά σχόλια που έχω διαβάσει τους τελευταίους μήνες στο νήμα.
Θα σου πώ εγώ με passive/aggressive τρόπο τι και πως να κάνεις, που να με βολεύει κιόλας, υποθέτοντας ταυτόχρονα πως όλοι σκέφτονται και ενεργούν όπως εγώ ...

Σε άλλο τόνο τώρα, παίζει ρε μάγκες κάνα πιπίνι τύπου Εύα bluetooth(που χάθηκε αυτή) / Ντιάνα Φιλλπίδου11 στην 1η βάρδια ?
Έχω υπόλοιπο αδείας και σκέφτομαι να δοκιμάσω κορίτσια της 1ης βάρδιας που δεν τα προλαβαίνω κανονικά, έχω μία μίνι λίστα αλλά είναι όλες milf+ , να βάλω και καμιά πιτσιρίκα μέσα.
Βαλε ψηφοφορια ποιες οδοι ενδιαφερουν τους περισσοτερους και θα παρεις την απαντηση σου συντριπτικα...γιατι καποτε η ενημερωση γινοταν κατα κορων Φυλης,απο τους τοπ ενημερωτες οπως ειναι και ο φιλτατος σμυρνης.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom