Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 279 άτομα (12 μέλη και 267 επισκέπτες)

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.198
Κριτικές
496
Like
62.877
Πόντοι
39.662
Πριν απο λιγο στο Μεταξουργείο.

Κολωνου 32 γωνία η Ροζα του Πικερ. Καστανοξανθη Ρουμάνα με αδύνατο αγυμναστο κορμί.
Κομοδίνο μεσα με απλο πρόγραμμα στα 10ε.

Κολωνου 32 υπογειο Μιλένα.
Νεαρή Ρωσσιδα με μακρύ μαύρο μαλλί και αφράτο κωλο. Δε μου άρεσαν τα μουτρα τής.
Απλο στα 15ε .

Ιάσωνος 37 ισόγειο Στέλλα. Κολομβιανή με μεγαλο κώλο και άκυρη φάτσα απλο στα 10ε.

 

mitroglou

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
267
Κριτικές
2
Like
764
Πόντοι
81
Παιδιά ο nsmyrni που μας ενημερώνει εγώ προσωπικά τον παραδέχομαι και τον ευχαριστώ δημόσια ωστόσο δεν θα τον κάνουμε ήρωα γιατί προφανώς κάνει την καυλα του έτσι πάει γαμαει γράφει και εδώ για να έχει παρέα? Για την καυλαντα? Για να μας βοηθήσει? Για να βγάλει λεφτά? Δεν ξέρω και του εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια...
Παραπάνω βλέπω μερικοί τον κάνουν Θεό και άλλοι του την λένε νομίζω η αλήθεια είναι κάπου στην μέση ότι ναι μεν μας βοηθάει αλλά από την άλλη δεν τον αναγκάζει κάνεις...
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.689
Κριτικές
13
Like
10.320
Πόντοι
2.046
Το εχθεσινο πορνοπαραβολο ετσακωσε η Καρολινα στο Φιλιππιδου 11 οροφος οπου εμφανιζοτανε μαζι με την Αλινα.Μια μπςμπατσικη πολυ γλυκια κοπελιτσα οπου σαλοναριζε ξεβρακωτη,πολυ επιθετικα με κωλοτριψιματα και χαμουρεματα.Επελεξα Καρολινα βεβαια που την ξερω πολυ καιρο και περασα σχετικα καλα.Λεω σχετικα γιατι συγκριτικα με το παρελθον της ως εταιρα εχει κοψει το τελειωτικο στο τσιμπουκι και σε τελςιωνει στα βυζια της.Τα υπολοιπα καλα τα κραταει αλλα δυστυχως χυσιμο στο μπουκιτσι γιοκ.
μάλλον δεν είσαι τακτικός (ή παλιός) πελάτης της
 

Alexis58

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2023
Μηνύματα
28
Like
98
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Κατεβαίνω Αθήνα από εβδομάδα που είναι καλά να πάω για να περάσω ωραία; και με πια κοπέλα ;
 

mpourdelokratoras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
190
Κριτικές
1
Like
1.014
Πόντοι
201
Πρόσεξε γιατί την τελευταία φορά στα 4 μου είχε έρθει μια μυρωδιά ψαρίλας κόντεψα να ξεράσω... Την γύρισα γρήγορα και τελείωσω όπως όπως. Ένας θεός ξέρει πως δεν μου έπεσε.

Μερικούς μήνες πριν αυτό. Έκτοτε όποτε την βλέπω, φεύγω.
γαμησε τα...
 

VasilhsEb13

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2023
Μηνύματα
63
Like
104
Πόντοι
0
Κάτι σε ebony εκτός από beauty ?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Επίσης ξέρει κανένας ακριβώς ωράριο μέρα κτλπ της μπιουτι ακριβώς όμως
.
Ευχαριστώ
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
ρε σεις μη σπαμαρατε πάλι το θρεντ, παρακαλώ γράψτε εδώ:
καλημέρα σε όλους
Καλησπερα Σμύρνη να σε ρωτήσω?η Κορινα φυλής 65 ξέρουμε πότε θα γυρίσει ?γιατί θέλω να τη ξαναπάρω.
 

ntelikanis

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
942
Like
189
Πόντοι
6
Φ69Α πάνω !!! Μια Μαρία αδύνατη μελαχρινή.
ΑΙΣΧΟΣ!!! Ήθελε πιδημα μόνο να είμαι εγώ από πάνω τίποτα άλλο δεν άφηνε ούτε να την πιάνω ξενέρωσα τόσο που μου έπεσε της λέω στο τέλος παιξτην μου να χύσω και μου λέει παιξτην μόνος σου κ έφυγε από το δωμάτιο ΑΠΑΡΆΔΕΚΤΗ ΜΑΥΡΟ !!!!
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Κι όμως, υπήρχε ένα ΣΚΟΥΠΙΔΙ ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, το οποίο έπαιρνε χρήματα για να παρέχει ενημέρωση πρωί/βράδυ! :angry: Προφανώς από τον διαχειριστή της παρούσας σελίδας! Ευτυχώς τον εχωσαν μέσα :rockon: (αν και κυκλοφορούσε έξω με αναστολή) και σταμάτησε να μας ενοχλεί. Επίσης, ο Σωτηρωφ από το διπλανό σαη παίρνει/επερνε χρήμα από τα αφεντικά των δελων για να ενημερώνει. Μόνο ο @n.smirni76 είναι ίσως ο τελευταίος αγνός ενημερωτης αλλά και γαμιας, καθώς οι προηγούμενοι δύο πήγαιναν μόνο για μάτι!:2funny:
Εννοείται έχεις απόλυτο δίκιο συγουρα κάποιοι πληρώνονται για να κάνουν ενημέρωση αλλά ο Σμύρνη μπορεί να μη πληρώνεται και να το κάνει για το κέφι του δε ξέρω.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Φ69Α πάνω !!! Μια Μαρία αδύνατη μελαχρινή.
ΑΙΣΧΟΣ!!! Ήθελε πιδημα μόνο να είμαι εγώ από πάνω τίποτα άλλο δεν άφηνε ούτε να την πιάνω ξενέρωσα τόσο που μου έπεσε της λέω στο τέλος παιξτην μου να χύσω και μου λέει παιξτην μόνος σου κ έφυγε από το δωμάτιο ΑΠΑΡΆΔΕΚΤΗ ΜΑΥΡΟ !!!!
Και μένα τα ίδια μου ζήτησε έξτρα 10 ευρώ για να της πιάσω τα βυζιά τον κωλο ή να τη αγκαλιάσω για να μου σηκωθεί,μου κάνει για να σου σηκωθεί με προκαταρκτικά έξτρα 10 ευρώ αλλιώς πίπα μόνο και σεξ,τελείως ξενερα αυτό που μου είπε με τα πολλά με πιπωσε τη γάμησα και έχυσα παίζοντας το πέος μου ευτυχώς δε έμεινα αχυστος ευτυχώς που πήγα καυλωμένος.Αυτες νομίζουν ότι τα βρίσκουμε στο δρόμο δε ξέρω τι φάση που για να βγάλουμε 20 ευρώ πρέπει να δουλεύουμε 5 ώρες,επειδή αυτές τα βγάζουν σε 10 λεπτά νομίζουν πως και εμείς τα βγάζουμε τόσο γρήγορα.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.365
Κριτικές
15
Like
11.826
Πόντοι
3.246
Εννοείται έχεις απόλυτο δίκιο συγουρα κάποιοι πληρώνονται για να κάνουν ενημέρωση αλλά ο Σμύρνη μπορεί να μη πληρώνεται και να το κάνει για το κέφι του δε ξέρω.
Αφού δεν ξέρεις ΜΗ μιλάς! :skull-and-crossbones:
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.365
Κριτικές
15
Like
11.826
Πόντοι
3.246
Πριν απο λιγο στο Μεταξουργείο.

Κολωνου 32 γωνία η Ροζα του Πικερ.
....................................................................................................................................................
Άλλο ναυάγιο κι αυτός! Απόψε πάλι γύρναγε μόνος του σαν αυτιστικός στα σοκάκια στο Μοναστηράκι! :jerking:
 

Atridis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Κριτικές
159
Like
8.621
Πόντοι
23.733
Μόλις επέστρεψα από μεγάλη βραδυνή βόλτα στα μπουρδέλα.
Ξεκίνησα κατά τις 01:45 από Μεταξουργείο και 03:10απο φυλής Λιοσίων βέργας.
Πολλά και ενδιαφέροντα κορίτσια στα σπίτια και στο 10 euro και στα 20 euro.χρημα να έχεις και καύλες να γαμας.
Φιλιππίδου 11 κακός χαμός με την τρανς τσατσά,δεν έβρισκες θέση στον καναπέ.τους χουφτονε όλους.
Φυλής 84 είχε ένα δινατο μελαχρινό με Κόλο τούμπανο
Φ 69 μια Άντζελα καύλα Φ 72 μια καλή που έδινε Κόλο και στο Φωκαίας 17επανο ένα καλό ξανθό.
Κολ.48 μια μιλφ Ελένη και άλλες.δυδημου κλειστά
Λιοσίων δεν άνοιγαν πόρτα.
Βέργας η Σαμπίνα με το τελοιο κορμί και απέναντι μια γριά να ζητά κι αυτή 20ευρο θα τρελαθουμε.
Γενικά νεαροκοσμος 4-5ατομα και διάθεση χαβαλε..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom