Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 70 άτομα (0 μέλη και 70 επισκέπτες)

Vagra7

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2022
Μηνύματα
102
Like
229
Πόντοι
1

Μάγκες ανέβηκε στο YouTube αυτο
Θέλω να σταθω σε κάτι που είπε η κοπέλα στο βίντεο..λεει πως πηγε με 130 άντρες μέσα σε 12 ώρες..και ότι έσπασε το ρεκόρ της πατρας λέει.
1.ποιο είναι το ρεκόρ της πατρας;
2. Ρε παίδες αλήθεια τώρα βιολογικά μια γυναίκα αντέχει να τρώει 130 πουτσες μέσα σε 12 ώρες; μήπως υπερβαλει;
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Θέλω να σταθω σε κάτι που είπε η κοπέλα στο βίντεο..λεει πως πηγε με 130 άντρες μέσα σε 12 ώρες..και ότι έσπασε το ρεκόρ της πατρας λέει.
1.ποιο είναι το ρεκόρ της πατρας;
2. Ρε παίδες αλήθεια τώρα βιολογικά μια γυναίκα αντέχει να τρώει 130 πουτσες μέσα σε 12 ώρες; μήπως υπερβαλει;
Είναι παλιό αυτό το βίντεο που μάλλον είναι γυρισμένο στο Ιάσονος 43,θυμάμαι που ψαχνόμασταν νέοι και παλιοί ποια είναι αυτή και πού δουλεύει, κανένας δεν την ήξερε, 99,99% είναι fake, προπαγανδιστικό από καμιά ΜΚΟ ή το LIFO....
 

Φ45

Μέγας
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
273
Κριτικές
24
Like
1.146
Πόντοι
4.360
Θέλω να σταθω σε κάτι που είπε η κοπέλα στο βίντεο..λεει πως πηγε με 130 άντρες μέσα σε 12 ώρες..και ότι έσπασε το ρεκόρ της πατρας λέει.
1.ποιο είναι το ρεκόρ της πατρας;
2. Ρε παίδες αλήθεια τώρα βιολογικά μια γυναίκα αντέχει να τρώει 130 πουτσες μέσα σε 12 ώρες; μήπως υπερβαλει;

Δεν βγαίνει ο χρόνος. 130/12h ειναι μεταξύ 10 και 11 την ωρα. Δηλαδη κάτω από 6 λεπτα ο ενας. Χωρίς νεκρό χρονο μεταξύ των ραντεβού. Δηλαδη συνεχεια γεματα δωματια, χωρίς να πηγαίνει τουαλετα, χωρις να πλενεται, χωρις να φαει κάτι κλπ.

Φίδιααααα
 

mitroglou

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
267
Κριτικές
2
Like
762
Πόντοι
81
Δεν βγαίνει ο χρόνος. 130/12h ειναι μεταξύ 10 και 11 την ωρα. Δηλαδη κάτω από 6 λεπτα ο ενας. Χωρίς νεκρό χρονο μεταξύ των ραντεβού. Δηλαδη συνεχεια γεματα δωματια, χωρίς να πηγαίνει τουαλετα, χωρις να πλενεται, χωρις να φαει κάτι κλπ.

Φίδιααααα
Ωραία δεκτό και να μην είναι τόσο είναι και πάλι οι μισοί δλδ 60-70
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Κάτι αντίστοιχο, απιστευτα νουμερα πελατών / έλεγε και η γερμανίδα Σάντρα _ η Αγρότισσα μόνη ψάχνει - για όταν ήταν νεότερη και δούλευε Θεσ/ νικη στο Βαρδάρι _ Βεβαια αυτά - καυχιόταν ότι είχε το ρεκόρ . -- τα έλεγε εδω , όταν είχε ανοιξει (σ)το Ιερά οδός 66 _ Οταν πήγε και κλαιγόταν στην Τατιάνα έλεγε άλλα παραμύθια , για 5 ορφανα παιδιά κλπ .Anyway ...
 

Dant

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2022
Μηνύματα
25
Like
42
Πόντοι
0
  • Ουάου
Αντιδράσεις: Vagra7

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Μπήκα στο Φωκαίας 13 υπόγειο να τσεκάρω τη Σαμίρα, ξανθιά νεαρή με κορμοστασιά και κωλάρα, όχι σπάνιας ομορφιάς αλλά με καλή διάθεση,η ευγενική υπηρεσία ανακοίνωσε ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο στήθος, όχι "69" όπως διευκρίνισε σε ερώτησή μου. Πελατεία όλων των ηλικιών!
 
Τελευταία τροποποίηση:

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.158
Κριτικές
94
Like
46.474
Πόντοι
17.311
Θέλω να σταθω σε κάτι που είπε η κοπέλα στο βίντεο..λεει πως πηγε με 130 άντρες μέσα σε 12 ώρες..και ότι έσπασε το ρεκόρ της πατρας λέει.
1) το βιδεο ειναι παλιο, απο 2016, οπως δειχνει στο τελος (εχει ξαναπαιξει καπου).
2) αν αυτο το μπαζο πηγε με 130, σκεψου ποσοι μπαζογαμηκοι μπετατζηδες υπαρχουν και καποιοι τις παρουσιαζουν μουναρες κιολας :confused:
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Μπήκα στο Φωκαίας 13 υπόγειο να τσεκάρω τη Σαμίρα, ξανθιά νεαρή με κορμοστασιά και κωλάρα, όχι σπάνιας ομορφιάς αλλά με καλή διάθεση,η ευγενική υπηρεσία ανακοίνωσε ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο στήθος, όχι "69" όπως διευκρίνισε σε ερώτησή μου. Πελατεία όλων των ηλικιών!
Μια χαρά με κέρασε προχθές
142 ml μουνόζουμο!!!
 

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
691
Πόντοι
311
πήγα να μαμησω σήμερα,
Σιγά μην πήγες να προβείς σε ανταλλαγή υγρών.

Έχω χάσει πολλά επεισόδια απ' το νήμα της πλέμπας. Κανένα πραγματικά καλό μουνι εμφανίστηκε; Όχι κατά φαντασίαν μουναρα.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
477
Κριτικές
13
Like
4.555
Πόντοι
731
Μετά από 1μιση μήνα αποχής αποφάσισα να περάσω από Μεταξουργείο να αδειάσω σε κανά στοματάκι. Είχα προορισμό σε μία κοπέλα που με ικανοποίησε και με φρόντισε την τελευταία φορά. Και σε μερικούς ακόμα οίκους που σημείωσα από θετικά σχόλια συναγωνιστών, να ρίξω μία ματιά μήπως δοκίμαζα.
Τελικά ήταν κλειστό.. και τα ονόματα που ανέφεραν οι συναγωνιστές έλειπαν τα κορίτσια απο'κεί + ότι η δεύτερη μου επιλογή δεν δουλεύει Τετάρτες ή πριν το απόγευμα. Αναγκαστικά ξεκίνησα την αναζήτηση ψάχνοντας για κάτι καινούριο αν και δεν μου αρέσει να ρισκάρω έτσι στο άγνωστο, πήγαινα για κάτι σίγουρο. Ούτε να γυρίσω πίσω ήθελα όμως, τόσο δρόμο έκανα.
Μου τράβηξε το ενδιαφέρον μία στην Κολωνού αλλά όταν γύρισα να ρωτήσω το πρόγραμμα ξανά με ξενέρωσε η τσατσά. Δύο-τρεις ερωτήσεις πρόλαβα να κάνω και την ενόχλησε, απαντώντας ότι για 10 ευρώ όλα τα θέλω. Λες και εμείς το 10ευρω το βγάζουμε σε 5-10 λεπτά.. Πιο το νόημα να μπω χωρίς να ξέρω τι με περιμένει. Θέλουμε να περάσουμε καλά με αυτά που μας αρέσουν να κάνουμε. Ούτε να συζητήσουν λίγα δευτερόλεπτα δεν θέλουν. Αφού βλέπεις ότι γύρισα, ενδιαφέρθηκα, γιατί να γκρινιάξεις αμέσως με το παραμικρό σε 2-3 ερωτήσεις σχετικά με το πρόγραμμα. Βαριούνται να εξυπηρετήσουν.
Στο θέμα μας τώρα. Κατέληξα στην Ιάσονος 31 δυστηχώς, συγκεκριμένα στην πρώτη πόρτα δεξιά 31Α. Περίμενα μερικά λεπτά. Βλέπω μία ψηλή να βγαίνει από ένα δωμάτιο, καλό σώμα είχε έκατσα να δω τι με περιμένει. Έρχεται δεύτερη κοπέλα με όρεξη, ανακοινώνει πρόγραμμα, μου δείχνει σώμα μπρος-πίσω. Πάω να σηκωθώ να φύγω αλλά στεκόταν μπροστά μου, δεν έκανε άκρη να περάσω. Μετά από μικρή συζήτηση μ'έπεισε τελικά. Φατσικά δεν ήταν του τύπου μου, σώμα όχι και άσχημο αλλά αυτό που με κέρδισε ήταν ότι ήρθε με όρεξη και για να επέμενε νόμιζα ίσως να της άρεσα που σκέφτηκα θα βοηθούσε αυτό στο να περάσω καλά. Μου έδειξε το δωμάτιο, πλήρωσα και περίμενα. Πρέπει να περίμενα πάνω από 10 λεπτά. 15? 20? Είχε δωμάτιο τελικά και δεν με ενημέρωσε για αυτό, που τουλάχιστον άλλες το κάνουν. Αν δεν είχα πληρώσει θά'χα φύγει. Στόχος της μόνο ήταν να με πείσει να μπω και να πληρώσω. Τέλος πάντων δεν πειράζει πολύ αυτό, σημασία είχε να περάσω καλά μετά. Όταν μπήκε επιτέλους, όλη η ορεξή της είχε εξαφανιστεί. Είχα βολευτεί μια χαρά στο κρεβάτι και μου λέει να σηκωθώ. Ήταν να με τσιμπουκώσει με εμένα όρθιο (δεν ξέρω γιατί έτσι) αλλά της είπα ας κάνουμε 69 μιάς και στο σαλόνι πρότεινε μουνάκι για γλείψιμο. Έτσι όπως πήρε στάση από πάνω ίσα την κωλοτρυπίδα της έφτανα... Το κατάλαβε αλλά δεν έκανε κάτι για αυτό. Και αργότερα που το ζήτησα άλλη μία, απάντησε μα έγλειψες... Συνεχίζω. Πίπα με χέρι προς γρήγορο ρυθμό. Παραλίγο να μου φύγουν ευτυχώς την σταμάτησα και χαλάρωσε λίγο. Όλοι οι ήχοι που έβγαζε σε όλη την διάρκεια της συνεδριασης μας ήταν ψεύτικα, αν και πιο πολύ ήσυχη ήταν, που και που τα πέταγε. Έκανε μπαμ ότι ήταν φεικ. Λίγο πριν μπω στο δωμάτιο που την είχα ρωτήσει για το 10λεπτο είπε ναι αλλά στο δωμάτιο ένιωσα να είναι βιαστική. Φιλιά δεν έδινε ενώ αν δεν κάνω λάθος στο σαλόνι τα είχε στο πρόγραμμα. Να την χύσω στο στόμα δεν μ'άφησε που ξέχασα να την ρωτήσω. Ήταν και απ'τα βασικά μου. Την έχυσα τελικά στα βυζιά, στην μέση τα πήρε μην πάνε παραπέρα και μετά γρήγορα τα καθάρισε. Δεν έδωσε χρόνο να στραγγαλίσω καλά, 5 λεπτά θα πέρασαν με το ζόρι τα λίγα που κάναμε και μετά απ'οτι κατάλαβα διάλλειμα ήτανε να κάνουνε μιας και όταν έφευγα απ'το οίκο τους ήταν κλειστή η πόρτα. Είδα και έναν ντελιβερά πριν μπω δωμάτιο.
Δεν υπήρχε χυμεία μεταξύ μας, είχα χάσει και εγώ την όρεξη μου να κάναμε κάτι ή να συνεχίζαμε με όλα αυτά. Τα καθάρισε, μού'δωσε και εμένα να σκουπιστώ, τα πέταξε κάτω δεν έκανε καν το κόπο να τα ρίξει στα σκουπίδια λίγο πιο πέρα και έφυγε ούτε γειά/αντίο ούτε τίποτα. Όνομα δεν ρώτησα, ξέρω μόνο ότι είναι από Ρουμανία όπως είπε. 30κάτι χρονών θά'ταν. Κώλο είχε βυζιά έτσι και έτσι. Έπεσα σε θόλα με την συμπεριφορά της. Και μερικά ψεματάκια. Τσάμπα λεφτά, τσάμπα χρόνος και κόπος. Τσάμπα προετοιμασίες. Μπάνιο, κολώνια, κρέμες για τα ταττου αλλά και για να μυρίζει ωραία το δέρμα μου τα έβαλα. Ουτέ ραντεβού να πήγαινα. Όλα αυτά άδικα για μερικά λεπτά αποτυχίας. Δεν άξιζε καθόλου έπεσα σε καραθόλα. Συνήθως είτε γράφω θετική κριτική είτε αρνητική (γιατί έχω ξαναπέσει σε 2 θόλες στο παρελθόν, μόνο δύο επειδή δεν πάω συχνά), πάντα λέω την δική μου προσωπική άποψη, την δικιά μου εμπειρία την τάδε στιγμή αλλά αυτήν την φορά θα πω απλά μην πατήσετε το πόδι σας εκεί. Δεν τα τίμησε καθόλου τα λεφτά και το χρόνο μου, βαριόταν και βιαζόταν να τελειώσουμε. Δεν ξέρω πως αντέχουν κάποιες άλλες και έχουν την υπομονή να με κάνουν να περάσω καλά χωρίς βιασύνες, με τόσους πελάτες που θά'χουν. Τέλος πάντων, μακρυά από Ιάσονος 31Α. Υπάρχουν και καλύτερες επιλογές ακόμα και στο Μεταξουργείο.
Για αυτόν τον λόγο πάω Μεταξουργείο πάντα με 2-3 δεκάρικα στην τσέπη άντε και κάνα ταληράκι ΟΧΙ παραπάνω για λόγους ασφαλείας. Αν φάω φόλα μία, πάω σε άλλη αν φάω και 2η καπάκια (μία φορά μόνο συνέβη) τότε πάω σε κάποιο στανταράκι, γενικά επειδή είναι πολύ άσχημο να φύγεις φολιασμένος και σου χαλάει την μέρα πάντα παίρνω χ2-χ3 το αντίτιμο και μετάξι και φυλής αν χρειαστεί να ρεφάρω.
Το καλύτερο ρεφάρισμα μετά από φόλα είναι με τελειωτικό στο στόμα πάντως κατά την γνώμη μου :cheesy:
Μια χαρά με κέρασε προχθές
142 ml μουνόζουμο!!!
Αν θυμάμαι καλά, κάποιος συναγωνιστής είχε αναφέρει πως το πρόγραμμα πάει ανάλογα τον οίκο και όχι τόσο βάσει την κοπέλα, στο Λ73 κάνουν 69 στο Φ13 όχι, ας το επιβεβαιώσει κανάς γνώστης :cheesy:
 

MAIK29

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
65
Like
157
Πόντοι
0
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom