Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 85 άτομα (7 μέλη και 78 επισκέπτες)

2002

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2017
Μηνύματα
146
Like
353
Πόντοι
21
Η Ειρήνη που λέτε στο Φώκαιας 17 είναι η πρώην Στέλλα του Διδύμου 22 που ήταν ξανθιά τότε?
 

Atridis

Ανώτατος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
394
Κριτικές
144
Like
7.803
Πόντοι
11.971
Εγω δηλ ειμαι απο τους τυχερους που τα πειρα ΟΛΑ !! Εχω να κατεβω απο τις αρχες του καλοκαιριου αρα μην κατεβω !! και την ειχα στανταρακι απο τα ωραια γκροβερακια ,κριμα !!!!!!!!
Μιλάμε για την Άννα την ξανθιά εξ Αλβανίας;;;;;;
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.783
Πόντοι
7.046
Εγω δηλ ειμαι απο τους τυχερους που τα πειρα ΟΛΑ !! Εχω να κατεβω απο τις αρχες του καλοκαιριου αρα μην κατεβω !! και την ειχα στανταρακι απο τα ωραια γκροβερακια ,κριμα !!!!!!!!
Δεν είσαι μόνο εσυ τυχερός. Είμαστε κι εμείς οι παλιοι.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.005
Πόντοι
10.336
Κατά τις 20:30 πάω μια βόλτα από Ιάσονος 1Β να πετύχω την Τατιάνα που ακούω καλά λόγια αλλά δεν την είχα δει ποτέ. Την πέτυχα και πέρασα δωμάτιο. Με άρχισε μια πίπα λες και την έβαλα σε σκουπιδοφάγο. Την σταμάτησα 2 φορές και τις είπα να κάνει πιο σιγά αλλά τίποτα. Της τον έβαλα μπας και τελειώσω αλλά μάταια. Πέθανα στον πόνο και δεν μπορούσα με τίποτα. Της είπα να τελειώσω με πίπα αλλά ξεκίνησε να μου την παίζει και τελικά την έδιωξα γιατί τσάμπα κόπος. Τελικά έφυγα και πήγα στο 44 στην Φωτεινή που με στοργή φρόντισε το πουλάκι μου και ήρθα στα ίσια μου. Θέλω να ακούσω από αυτούς που έχουν πάρει την Τατιάνα αν είχαν παρόμοια εμπειρία. Αυτή ρε παιδιά συγνώμη αλλά δεν ξέρει να κάνει πίπα κι ας έχει καλό κορμί. Πρώτη φορά έπαθα τέτοιο πράγμα. Με σακάτεψε
αδερφε μου εχεις διαβασει το σχολιο μου (εκανες και λαικ) πριν σχεδον ενα μηνα :tooth:

πριν καμια βδομαδα που ξαναπηγα, πηγε να μου ξεριζωσει τον πουτσο στην πιπα. Καποιος την εχει δασκαλεψει να ειναι επιθετικη με τα πουλια μας... Οπα τατιανα της λεω, αγαπη θελει κι αυτο. Εκει αυτη μου τον δαγκωνε :confused:

Τουλαχιστον γαμιεται σαν το σκυλι :rockon:

ναι ειναι πολυ ατσουμπαλη, και η σταση του σωματος της κατα την πιπα (σε μενα καθεται χαμηλα στα ποδια μου) δεν βοηθαει γιατι στον τραβαει προς τα κατω, ενω στους περισσοτερους ειναι ή προς τα πανω ή ευθεια. Μια φορα εκανε σχεδον mouthfuck με τα δοντια :grin: Με επιτακτικες εντολες και διορθωσεις παντως υπακουει, πιαστης το προσωπο απαλα απο το μαγουλο και ανεβοκατεβαζε το με το ρυθμο που θες εσυ, θα σε κοιταει με τα ομορφα ματια της και θα το φχαριστηθεις καλυτερα.

Η τατιανα ειναι φωτια στα πριν της πιπας (γλειψιμο απο λαιμο μεχρι μπουτια, ρουφηγμα χουβερ αρχιδιων), στην πιπα θα σου κανει λιγο bdsm με το στομα, και μετα, στο σεξ, απλα θα σε σκισει. Τουλαχιστον σε εμενα ετσι συμπεριφερεται, παντα μα παντα ομως παω νωρις στην βαρδια. Ειναι ασυμφορο να πας οταν η αλλη εχει ηδη δουλεψει 2-3 ωρες και εχει φαει ηδη 10-15 πουτσες, ακομα και οι αποδοτικες εργατριες, θα εχουν μια πτωση αποδοσης, μικρη ή μεγαλη.

Προσωπικα το μονο μειονεκτημα της τατιανας για μενα ειναι οτι βαζει πολυ κρεμα. Οταν την γαμας στα 4, περναει το χερι της απο κατω και κανει κολπα με τον πουτσο σου για να σε κανει να χυσεις πιο γρηγορα. Αλλα και αυτο, αμα της πεις να το βγαλει, δεν θα ξυνισει, θα στηθει και θα τον φαει κανονικα.

Ξαναπηγαινε μια μερα στις 18.00-18.30 και μην πας μονο για πιπα, δεν ειναι τετοια πουτανα, η τατιανα θελει γαμησι για να πιασει το vfm της. Βαλτην στα 4 να σου κλειδωσει τα ποδια της πανω στα δικα σου και να φωναζει ντα,ντα,ντα, να νιωσεις πορνοσταρ. :wink:
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Βέργας 6 η τσατσα ανακοίνωσε νέα κοπέλα κατα τα λεγόμενα της, την Μάρτα.
Αυτο το σπίτι συνήθως έχει χονδρές και γριές.

Αυτή τη φορά ήταν ξανθιά με κανονικό σώμα γύρω στα 33
Με γλυκό πρόσωπο που θύμιζε την ιννα απ' το φωκαιας 19
Ακα και τελειωτικό στο σώμα το πρόγραμμα.

Η κοπέλα στο δωμάτιο φουλ βιαστική και νευρική με καμία διάθεση για προκαταρκτικά

Πίπα ανούσια ίσα ίσα το κεφάλι ενώ κάθε τρείς και λίγο έφτυνε στη γωνία του δωματίου..(ότι να ναι)
Αφού σταμάτησε στο 1 λεπτό της ζήτησα να συνεχίσει και αυτή σε νευρικό ύφος και σπαστά ρωσσοελληνικα μου δήλωσε πως αυτή στα 10 λεπτά θα φύγει ότι και να γίνει..

Αργότερα γύρισε στα 4 στην άκρη του κρεβατιού όπου εκεί βρέθηκε το μοναδικό θετικό, ωραίος και σκληρός στρογγυλός κωλος με το μουνι της να είναι σφιχτό και με ωραία αίσθηση...

Τελείωσα και βγήκα με την ίδια να αντιλαμβάνεται την δυσαρέσκεια μου αφού την ενημέρωσα πολλάκις να χαλαρώσει επιτέλους...

Κατάλαβε πως ήταν φάουλ και μου είπε την άλλη φορά θα είναι πιο ήρεμη...Λες και θα υπάρξει άλλη φορά..

Με μια λέξη.

Κακό.
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.069
Πόντοι
2.836
Εγω δηλ ειμαι απο τους τυχερους που τα πειρα ΟΛΑ !! Εχω να κατεβω απο τις αρχες του καλοκαιριου αρα μην κατεβω !! και την ειχα στανταρακι απο τα ωραια γκροβερακια ,κριμα !!!!!!!!

Δεν είσαι μόνο εσυ τυχερός. Είμαστε κι εμείς οι παλιοι.
Εγώ δεν ευδοκίμησα μάλλον ήμουν εξωτερικό, γαμώτο μου. Και όχι τίποτα άλλο αλλά είμαι λάτρης του κώλου.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.327
Πόντοι
7.195

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Στο Φυλής 84 όροφος η Σόνια με φουλ πρόγραμμα, χωρίς υπηρεσία, πρώτη φορά μαζί της (!!!),τίμια επαγγελματίας αλλά δεν μου "έβγαλε" την καύλα της Μίρας που ήταν ο αρχικός στόχος...
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.783
Like
4.288
Πόντοι
456
Δεν είσαι μόνο εσυ τυχερός. Είμαστε κι εμείς οι παλιοι.
Φιλε μου καλε δεν ειχα ΚΑΜΙΑ αφιβολια !!! δεν ξερω ομως για το ακα σε ολα εαν ησουν μεσα ??? γιατι σε διαβαζω οτι σε πολλα εισαι συντηρητικος και καλα κανεις , εγω απο περιεργεια θα κατεβω μπας και μου τα δωσει ΟΛΑ !!!χαχα Καλο μηνα να εχεις.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.045
Κριτικές
1.245
Like
191.365
Πόντοι
45.465
τώρα live επιγραμματικα

Φυλής 54αρια, 56 & 66α κλειστά.

Φυλής 66δ Μαίρη, απλο πρόγραμμα.

Φυλής 72 δεξιά Κατερίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 72 αριστερά κλειστό.

Φυλής 74 δεξιά Άννα με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 74 αριστερά Μάγια, σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 59 ισόγειο κλειστό.

Φυλής 59 όροφος Τζέσικα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 61 Αντριαννα , σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 65α Χριστίνα "Τσεχα", με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα,σε πρόγραμμα μιας ώρας.

Φυλής 65β Κάτια, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 84α Χριστίνα Ρουμάνα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 84β Σονια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, πρωκτικο και αυταρχικό.

Φυλής 86αρια & 67 κλειστά.

Φυλής 69α Άννα Ταΐ , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό.

Φυλής 69β Λανα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 71 κλειστό.

Φυλής 71α Συλβια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.783
Πόντοι
7.046
Φιλε μου καλε δεν ειχα ΚΑΜΙΑ αφιβολια !!! δεν ξερω ομως για το ακα σε ολα εαν ησουν μεσα ??? γιατι σε διαβαζω οτι σε πολλα εισαι συντηρητικος και καλα κανεις , εγω απο περιεργεια θα κατεβω μπας και μου τα δωσει ΟΛΑ !!!χαχα Καλο μηνα να εχεις.
Οχι ρε συ. Εγώ σου αναφέρω για να την εποχή που τα είχε στο πρόγραμμα της. Όταν τα είχε εγώ δεν έδινα ακα πιπα, έπαιρνα γκροβερ όμως....
Δεν δίνω ακα πιπες, μόνο σε call και επιλεγμένες μασατζουδες. Δεν αλλάζει αυτό πλην ελαχίστων εξαιρέσεων.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.783
Πόντοι
7.046
Τα τρία της Μαραθώνος:
Βίβιαν, Λινα, Σορινα.
Η πρωτη μελαχρινή πιασιματακια, η δευτερη και η τρίτη ξανθιές ωραία κορμιά. Όλες άνω των 30 max 40.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.045
Κριτικές
1.245
Like
191.365
Πόντοι
45.465
συνέχεια live επιγραμματικα

Φωκαιας 7 υπόγειο κλειστό.

Φωκαιας 7 ισόγειο Στέλλα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 9 Κατερίνα , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φωκαιας 13αρια κλειστά.

Φωκαιας 17α Αλεξάνδα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Φωκαιας 17β Κλεοπάτρα, απλό πρόγραμμα, Ειρήνη σύμφωνα με τη υπηρεσία την άλλη εβδομάδα... χαχαχα

Φωκαιας 19 Ρίτα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαιας 24, 25αρια & 27αρια κλειστά.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.045
Κριτικές
1.245
Like
191.365
Πόντοι
45.465

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.045
Κριτικές
1.245
Like
191.365
Πόντοι
45.465
συνέχεια σφηνάκι live επιγραμματικα

Φυλής 105 αριστερά κλειστό.

Φυλής 105 δεξιά 2 λατινες Σάρα και Αμάντα, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα, με συν 10 ευρώ κάνουν και ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 109α Βικτόρια, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό.

Φυλής 109β Αννια (δηλαδή η πρώην Τανια) με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό.
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.783
Like
4.288
Πόντοι
456
Οχι ρε συ. Εγώ σου αναφέρω για να την εποχή που τα είχε στο πρόγραμμα της. Όταν τα είχε εγώ δεν έδινα ακα πιπα, έπαιρνα γκροβερ όμως....
Δεν δίνω ακα πιπες, μόνο σε call και επιλεγμένες μασατζουδες. Δεν αλλάζει αυτό πλην ελαχίστων εξαιρέσεων.
Και εγω εχω 4 call με ακα σε ολα αλλα για πολυ καθαρες και με ξερουν και τις ξερω πανω απο 4 χρονια και εγω παντα ξυρισμενος και αρωματισμενος . κακα τα ψεματα η καθαριοτητα και περιποιηση του εαυτου σου παιζει παντα μεγαλο ρολο στην ζωη σου - εφανιση και οχι μονο στις κοπελες της δουλειας ΠΑΝΤΟΥ !!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom