Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 265 άτομα (10 μέλη και 255 επισκέπτες)

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Live...

Περγάμου 1
Εμμα Λατίνα μόνη της.
Ελεύθερο τελειωτικο σώμα 69 ισπανική.
Πέρασα πάλι με όχι τόσο καλές εντυπώσεις.
Πολύ βιαστική σήμερα.
Στο πρόγραμμα πάντως όλα Οκ.

Το αναφέρω μην μου κάνει παράπονα κάνεις!
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.229
Κριτικές
90
Like
10.139
Πόντοι
17.885
Live...

Περγάμου 1
Εμμα Λατίνα μόνη της.
Ελεύθερο τελειωτικο σώμα 69 ισπανική.
Πέρασα πάλι με όχι τόσο καλές εντυπώσεις.
Πολύ βιαστική σήμερα.
Στο πρόγραμμα πάντως όλα Οκ.

Το αναφέρω μην μου κάνει παράπονα κάνεις!
εγω που διάβασα ΕΣΕΝΑ πήγα και ήταν πολύ καλά και σ ευχαριστώ
 

BIGMAN1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2023
Μηνύματα
117
Like
84
Πόντοι
1
Τελικά γύρισε η Ειρήνη Φωκαίας 17β ή όχι ;
 

BIGMAN1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2023
Μηνύματα
117
Like
84
Πόντοι
1
Το πρόγραμμα που ανεβάζουν στο Λιοσίων 73 ισχύουν ;
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
273
Κριτικές
8
Like
1.214
Πόντοι
361

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.945
Κριτικές
31
Like
25.884
Πόντοι
7.046
Επειδή έχετε φαγωθεί με την Ειρήνη ρε παπαρες στο Φωκαιας 17, εγώ θα πω την άποψη μου. Η Άννα που είναι η αντικαταστάτρια της, και όχι μόνο γιατί αυτή ήταν πριν την Ειρήνη, είναι πολυ καλυτερο μουνι. Και από φάτσα και από κορμί. Απλά δεν κάνει ακα πιπα, στο προγραμμα της. Ασε που πιστευω οτι επειδή παλια είχε ακα πιπα κωλο λογικά και τώρα θα δίνει αλλά με εξτραδακι. Το κορμί της Άννας είναι κλάσης ανώτερο.
 

Agapw tis poutanes

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2023
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
0
Η μπιουτι ειναι στο πόστο της;; Ας ενημερώσει κάποιος παρακαλω
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.071
Κριτικές
1.245
Like
192.674
Πόντοι
45.465
Επειδή έχετε φαγωθεί με την Ειρήνη ρε παπαρες στο Φωκαιας 17, εγώ θα πω την άποψη μου. Η Άννα που είναι η αντικαταστάτρια της, και όχι μόνο γιατί αυτή ήταν πριν την Ειρήνη, είναι πολυ καλυτερο μουνι. Και από φάτσα και από κορμί. Απλά δεν κάνει ακα πιπα, στο προγραμμα της. Ασε που πιστευω οτι επειδή παλια είχε ακα πιπα κωλο λογικά και τώρα θα δίνει αλλά με εξτραδακι. Το κορμί της Άννας είναι κλάσης ανώτερο.
Ναι δε τίθεται θέμα για την ομορφιά και το σώμα , απλά η Ειρήνη είναι κλάσης ανώτερη σε υπηρεσίες και συμμετοχή βάζοντας ακόμα μέσα και όταν η Άννα έκανε φουλ πρόγραμμα, σημείωση τις έχω πάρει και τις δύο, την Αννα και με φουλ και απλό, την ειρήνη βέβαια πάνω από 20 φορές στους οίκους που δούλεψε.
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
273
Κριτικές
8
Like
1.214
Πόντοι
361
Επειδή έχετε φαγωθεί με την Ειρήνη ρε παπαρες στο Φωκαιας 17, εγώ θα πω την άποψη μου. Η Άννα που είναι η αντικαταστάτρια της, και όχι μόνο γιατί αυτή ήταν πριν την Ειρήνη, είναι πολυ καλυτερο μουνι. Και από φάτσα και από κορμί. Απλά δεν κάνει ακα πιπα, στο προγραμμα της. Ασε που πιστευω οτι επειδή παλια είχε ακα πιπα κωλο λογικά και τώρα θα δίνει αλλά με εξτραδακι. Το κορμί της Άννας είναι κλάσης ανώτερο.
Σεβαστή η άποψη σου , ο καθένας έχει τα γούστα του !!! Θεωρώ την Ειρήνη που ευδιάθετη από την Άννα
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.071
Κριτικές
1.245
Like
192.674
Πόντοι
45.465
τώρα live

Μαραθωνος 59 αριστερά Αναστασία καστανή παχουλη κατσαρομαλλα με 2αρι συν βυζι, αφρατη κωλαρα, σε απλό πρόγραμμα και καινούργια παρουσία στον οίκο Αγάπη καστανή κοντή παχουλη μιλφ με 2.5αρι βυζι (μάλλον σιλικονατο) με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μαραθωνος 59 μεσαίο υπόγειο Ειρήνη μελαχρινή με μαλλί μέχρι τους ώμους, κανονικό ωραίο σώμα, 1.5αρι βυζι,τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος και στο χέρι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα,

Μαραθωνος 59 μεσαίο όροφος Σοφία καστανή μιλφ με ψιλοκανονικο σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Μαραθωνος 59α Σορινα, ξανθιά κοπέλα με μαλλί μέχρι τους ώμους, με κανονικό ωραίο σώμα, 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.


Βιργινίας Μπενάκη 33 κλειστό.

Παιανιεων 24 Αλεξάνδρα καστανή χοντρή γκιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κωνσταντινουπολεως 166β Χριστίνα μελαχρινή κατσαρομαλλα με λίγες ξανθιές ανταύγειες, ψιλοκανονικο σώμα, σχεδόν 3. 5αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό. Τιμήθηκε θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική.

Κωνσταντινουπολεως 166α Μαρίνα ξανθιά κατσαρομαλλα μιλφογκιλφ με 2.5αρι συν βυζι και Μιλανα μελαχρινή κοπέλα παχουλη με 2.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιωαννίνων 3 κάτω Ιννα μελαχρινή κατσαρομαλλα μιλφ, νταρντανοπαχουλη με 2αρι βυζι και κοιλίτσα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιωαννίνων 3 όροφος Αλεξάνδρα ξανθιά κοντή μιλφ μέ το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, σώμα με πιασίματα 2αρι συν βυζι,τατουαζ πίσω χαμηλά στη μέση, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιωαννίνων 5 Κρίστι ξανθιά μιλφ, σώμα με πιασίματα 2-2.5αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.071
Κριτικές
1.245
Like
192.674
Πόντοι
45.465
συνέχεια live

Χωματιανου 11α Βανέσα καινούργια παρουσία στον οίκο, μελαχρινή με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, παρα πολύ ωραίο κωλαράκι, απλό πρόγραμμα και Αλισα μαλλί προς το καροτι, σώμα με πιασίματα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Χωματιανου 11β Αλεξάνδρα στο δωμάτιο είπε η τσατσά, να έρθω σε μισή ώρα, ξανθιά με ψιλοκανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Λιοσιων 73β Μαργκο το ξανθο κοντοπουτανο ζυμαράκι, με κανονικό ωραίο σώμα, 2αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 73α Εύα μελαχρινή νταρντανα με 3.5αρι συν βυζι, μεγάλο τατουάζ φιδάκι ψηλά στο δεξί πόδι και στην αριστερή κλειδα και 1-2 ακόμη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Εξηκιου 18 Έλλη ξανθιά μιλφ σώμα με πιασιματακια 2-2.5αρι βυζι , απλό πρόγραμμα.

Εξηκιου 18α Μιλενα ξανθοκαστανη χοντρουλα μιλφ με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Εξηκιου 18γ Μαρία καστανή μιλφ με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, σώμα με πιασίματακια 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Λιοσιων 79αρια κλειστά.

Βεργας 2 Ντιαννα χοντρή με καστανοκκοκινα μαλλιά μέχρι τους ώμους, 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό .

Βεργας 3 αριστερά Σαμπρινα μελαχρινή χοντρή μιλφ με 2 5αρι βυζι και Μιλανα καινούργια μπαζοπαρουσία, μελαχρινή χοντρή με 2αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3 δεξιά Αλινα ξανθιά χοντρή μιλφογκιλφ με 2.5αρι βυζι, μεγάλο τατουάζ στο μπράτσο και Κατερίνα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 6α Νανσι μιλφ με καστανο πολύ κοντό μαλλί, παχουλη με 2αρι συν σιλικονατο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Βεργας 6β Αλινα μελαχρινή νταρντανοπαχουλη με 2.5αρι βυζι και Βικτόρια ξανθιά πολύ χοντρή με 3.5αρια συν βυζια, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Βεργας 7 πάνω Γιάννα μελαχρινή μιλφ με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος και στη δεξιά ωμοπλάτη, απλό πρόγραμμα.

Βεργας 7 κάτω Τίνα με κάστανο σκούρο μαλλί, νταρντανοπαχουλη με 3αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώνεται.

Τροφωνιου 11 ισόγειο Μπέλα/Στέλλα μελαχρινή χοντρή, με 2.5αρι βυζι, τατουάζ στο αριστερό μπούτι και 3-4 ακόμη μικρότερα, με πρωκτικο.

Τροφωνιου 11 όροφος κλειστό.

Τροφωνιου 13 ισόγειο Νατάσα μιλφογκιλφ με πολύ κοντό άσπρο μαλλί, πολύ χοντρή με 3.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Τροφωνιου 13 όροφος κλειστό.
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.785
Like
4.294
Πόντοι
456
Επειδή έχετε φαγωθεί με την Ειρήνη ρε παπαρες στο Φωκαιας 17, εγώ θα πω την άποψη μου. Η Άννα που είναι η αντικαταστάτρια της, και όχι μόνο γιατί αυτή ήταν πριν την Ειρήνη, είναι πολυ καλυτερο μουνι. Και από φάτσα και από κορμί. Απλά δεν κάνει ακα πιπα, στο προγραμμα της. Ασε που πιστευω οτι επειδή παλια είχε ακα πιπα κωλο λογικά και τώρα θα δίνει αλλά με εξτραδακι. Το κορμί της Άννας είναι κλάσης ανώτερο.
Εγω δηλ ειμαι απο τους τυχερους που τα πειρα ΟΛΑ !! Εχω να κατεβω απο τις αρχες του καλοκαιριου αρα μην κατεβω !! και την ειχα στανταρακι απο τα ωραια γκροβερακια ,κριμα !!!!!!!!
 

2002

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2017
Μηνύματα
146
Like
353
Πόντοι
21
Η Ειρήνη που λέτε στο Φώκαιας 17 είναι η πρώην Στέλλα του Διδύμου 22 που ήταν ξανθιά τότε?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom