Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 215 άτομα (26 μέλη και 189 επισκέπτες)

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
24
Like
11.297
Πόντοι
9.477
Πριν καμια ώρα

Περγάμου 27
Χονδρά γκράνια 2
Ειρήνη και Ελένη
Η Ελένη είναι κάπως πιο νέα, αλλά την υποβαθμίζουν η όψη της και τα κιλά της...
Άσε που δεν έχουν και μεγάλα βυζιά.

Περγάμου 1
Δύο γυφτολατίνες, από την Κάτω Ζούγκλα Αμαζονίου.

Μαγνησίας 11
Μαρία, έντονα μελαχρινή γυφτοειδής, με διάφορα τατου.
Την είχα γαμήσει πριν κανα δυο μήνες.
Κανονικό, συνηθισμένο σερβις.

Φ109Β
Μαρία, μελαχρινή, 35-40, τάπα, με παραπάνω κιλά, δεν μιλάει γρι ελληνικά.
Έχει φάει κι αυτή αρκετές ψωλιές.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.050
Κριτικές
1.245
Like
191.439
Πόντοι
45.465
Συνάδελφοι,έτσι πληροφοριακά....κάνα δυο σπιτάκια απέναντι από διδύμου 8 έχουν κλείσει τελεσίδικα? Το ίδιο αναρωτιέμαι για για Διδυμου 27 πάνω όροφο....
Ναι τα 7αρια, τώρα Διδυμου 27 όροφος,ποιο εννοείς?Μήπως λές το 22? Αλλιώς το Διδύμου 25, που έχει κλείσει χρόνια?
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.005
Πόντοι
10.336
Λάθος τότε εγώ είμαι ο Βαγγέλης αυτός τον λέγαν οι συναγωνιστες εδώ στο φόρουμ τζιμακο.
ρε μαλακα τζιμακο δεν βαρεθηκες να φτιαχνεις καινουριο προφιλ καθε μηνα; λιγο αυτοσεβασμο ρε δεν εχεις; Σε διωχνουν μια δυο τρεις εκατο και καθε φορα επιστρεφεις ηλιθιοτερος :tooth: Και γραφεις παντα ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΑΚΡΙΒΩΣ μαλακιες
 

Captainmikel

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2021
Μηνύματα
74
Like
133
Πόντοι
0
τώρα live

Χωματιανου 11α Ελένη ξανθό κοντό πετιτ μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Χωματιανου 11β Αλεξάνδρα ξανθιά με ψιλοκανονικό κανονικό σώμα 2-2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Λιοσιων 73β Μύρα ξανθιά με κανονικό ωραίο σώμα 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ χαμηλά δεξιά στο στομάχι και στο αριστερό μπούτι και ανάμεσα στα βυζια , και Κασσάνδρα μελαχρινή με ψιλοκανονικο σώμα 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ μεγάλο στο μπούτι και πάνω από τα βυζια, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 73α Μαργκο το ξανθο κοντοπουτανο ζυμαράκι, με κανονικό ωραίο σώμα, 2αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο σώμα και Μαριάννα μελαχρινή σώμα με πιασίματα 1.5αρι βυζι,απλό πρόγραμμα. Δεν έχασα ευκαιρία και τίμησα για ακόμη μια φορά τη Μαργκο η οποία ήταν άψογη, κάνει ότι της πεις και αυτή τη φορά την έχυσα και στη μάπα.

Εξηκιου 18 Έλλη ξανθιά μιλφ σώμα με πιασιματακια 2-2.5αρι βυζι , απλό πρόγραμμα.

Εξηκιου 18α κλειστό.

Εξηκιου 18γ Μαρία καστανή μιλφ με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, σώμα με πιασίματακια 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Λιοσιων 79α κλειστό.

Λιοσιων 79β Άντζελα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα, 2.5αρι συν βυζι, με πρωκτικο.

Βεργας 2 κλειστό.

Βεργας 3 αριστερά Αλινα ξανθιά χοντρή μιλφογκιλφ με 2.5αρι βυζι, μεγάλο τατουάζ στο μπράτσο και Σαμπρινα μελαχρινή χοντρή μιλφ με 2 5αρι βυζι , αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3 δεξιά Μίλα ξανθιά παχουλη μιλφ με 2.5αρι βυζι, μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι, απλό πρόγραμμα και Μόνικα καστανοξανθη ψηλή με ωραίο κορμί, 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 6α Νανσι μιλφ με καστανο πολύ κοντό μαλλί, παχουλη με 2αρι συν σιλικονατο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Βεργας 6β Αλινα μελαχρινή νταρντανοπαχουλη με 2.5αρι ι βυζι και Βικτόρια ξανθιά πολύ χοντρή με 3.5αρια συν βυζια, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Βεργας 7 πάνω Γιάννα μελαχρινή μιλφ με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος και στη δεξιά ωμοπλάτη, απλό πρόγραμμα.

Βεργας 7 κάτω Τίνα με κάστανο σκούρο μαλλί, νταρντανοπαχουλη με 3αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώνεται.

Τροφωνιου 11 ισόγειο Μπέλα/Στέλλα μελαχρινή χοντρή, με 2.5αρι βυζι, τατουάζ στο αριστερό μπούτι και 3-4 ακόμη μικρότερα, με πρωκτικο.

Τροφωνιου 11 όροφος κλειστό.

Τροφωνιου 13 ισόγειο Νατάσα μιλφογκιλφ με πολύ κοντό άσπρο μαλλί, πολύ χοντρή με 3.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Τροφωνιου 13 όροφος κλειστό.
Η Αλινα στο Βέργας 6Β, είναι η γνωστή από Κωνσταντινουπόλεως 166 και Διδύμου 16;;;
 

Mikess

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2023
Μηνύματα
90
Like
299
Πόντοι
20
Φώκαιας 13 Μαρία Χοσέ και σολ αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό
Φώκαιας 27β ημιόροφος Εμμανουέλα

Μαρία Χοσέ ή σολ αξίζει κάποια ; είναι ωραία καυλακια αλλά δε έχω δει κάπου κριτικές.ευχαριστω
Η Χοσέ ήταν πολύ εντάξει 2 φορές που δοκίμασα. Και συμφωνώ ότι είναι πολύ ωραίο καυλακι!
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
966
Κριτικές
129
Like
16.341
Πόντοι
19.306

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
901
Κριτικές
48
Like
4.679
Πόντοι
2.836
Η ...αξιόπιστη ενημέρωση στο thread συνεχίζεται.
Διαβάζουμε σχόλια για την ίδια κοπέλα με διαφορά μισής ώρας.
Ο μεν μας λέει ότι η κοπέλα ούτε καν μπήκε στον κόπο να ασχοληθεί για να ανορθώσει το μόριό του και τελικά πήρε πίσω τα λεφτά του κι έφυγε.
Μισή ώρα αργότερα μαθαίνουμε ότι η ίδια εργαζόμενη είναι άψογη, κάνει ότι της πεις και δέχεται και χύσιμο στη μάπα άμα λάχει να 'ούμ'.
 
Εγγρ.
14 Σεπ 2023
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
182
Πόντοι
0
Η ...αξιόπιστη ενημέρωση στο thread συνεχίζεται.
Διαβάζουμε σχόλια για την ίδια κοπέλα με διαφορά μισής ώρας.
Ο μεν μας λέει ότι η κοπέλα ούτε καν μπήκε στον κόπο να ασχοληθεί για να ανορθώσει το μόριό του και τελικά πήρε πίσω τα λεφτά του κι έφυγε.
Μισή ώρα αργότερα μαθαίνουμε ότι η ίδια εργαζόμενη είναι άψογη, κάνει ότι της πεις και δέχεται και χύσιμο στη μάπα άμα λάχει να 'ούμ'.
Το ότι υπάρχουν εκ διαμέτρου αντίθετες γνώμες, κριτικές και σχόλια για τις κοπέλες (όπως αυτά για τη Μαργκώ από τους @n.smirni76 και @Μπάρακ Ο Μπάμιας ) είναι σύνηθες φαινόμενο. Η αιτία του πιστεύω ότι έγκειται σε δύο βασικούς παράγοντες - ο πρώτος αντικειμενικός κι ο δεύτερος υποκειμενικός. 1) Χρήμα, (money baby! κι όλα γίνονται, πόσο δηλαδή έχει επενδύσει ο πελάτης στην κοπέλα, συχνότητα επισκέψεων, μεγαλύτερα προγράμματα, δωράκια κτλ.)
2. Χημεία, (εμφάνιση, ευγένεια, σχέση που μπορεί να έχει αναπτυχθεί, οικειότητα, καθαριότητα κτλ).
Αυτά όμως είναι χιλιοειπωμένα και γνωστά.
Αυτό όμως που δεν είναι γνωστό,αλλά κανένας δεν το σχολιάζει, λες και είναι κάτι ασήμαντο ενώ αφορά την υγεία όλων μας, είναι ότι η κοπέλα ,αυτή τη στιγμή, είναι μια υγειονομική βόμβα... Όταν τη ρώτησα γιατί δεν εργάζεται τον τελευταίο καιρό στη Σπύρου Πάτση, μου είπε ότι κάνει θεραπεία/ αγωγή γιατρού για ΣΜΝ σε γεννητικά όργανα και στόμα, για αυτό και δεν μπορεί να παρέχει 69, γλειφομούνι, φιλιά κτλ.
Το ότι δηλαδή η Μαργκώ συνεχίζει να εργάζεται ενώ κάνει θεραπεία για Σεξουαλικά Μεταδιδόμενα Νοσήματα, ενώ έχει πάρει όλο το Bou και τη μισή Αθήνα δεν είναι τόσο σημαντικό να συζητηθεί εδώ. Είναι πιο σημαντικό να κουτσομπολεύουμε αιωνίως ότι κάποιου δε του σήκωσε τη πούτσα ενώ κάποιον άλλον τον άφησε να της χύσει τη μάπα..... αξιοπιστία και σοβαρότητα στην ενημέρωση θέλουμε λοιπόν...
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.154
Κριτικές
496
Like
62.085
Πόντοι
39.662
Το ότι δηλαδή η Μαργκώ συνεχίζει να εργάζεται ενώ κάνει θεραπεία για Σεξουαλικά Μεταδιδόμενα Νοσήματα, ενώ έχει πάρει όλο το Bou και τη μισή Αθήνα δεν είναι τόσο σημαντικό να συζητηθεί εδώ. Είναι πιο σημαντικό να κουτσομπολεύουμε αιωνίως ότι κάποιου δε του σήκωσε τη πούτσα ενώ κάποιον άλλον τον άφησε να της χύσει τη μάπα..... αξιοπιστία και σοβαρότητα στην ενημέρωση θέλουμε λοιπόν...
Δηλαδη εσύ είσαι αξιόπιστο και σοβαρό μέλος και πρεπει να πιστέψουμε οτι λασπη πετάς για την Μαργκω ?
Με εγγραφη στο σαητ μερικές μέρες πριν μαλλον για απογοητευμένο αγαπουλη σε βλέπω... περαστικά σου.
 

SirJason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2017
Μηνύματα
98
Κριτικές
9
Like
1.833
Πόντοι
480
Ο Sir Jason!

Για ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ!!!
δεν θα πάει, αλλά πρέπει να ευχαριστήσει όλους εσάς, τα φολοφαγα αρρωστακια των μπουρδελων, που με βοήθησαν στην αναζήτηση της εμφανισημης φολας που ζητησα. Δεκάδες μυνήματα και σας ευχαριστώ. Πόσα κοσαρικα έχουν καεί ρε πουστη μου? Και πόσα ακόμα θα καουν με την ελπίδα να νιώσουμε το καυτό μουνί στην πουτσα μας?
Να'στε καλά να έχετε να τα καίτε!

Η εβδομάδα πέρασε κάνοντας casting.
Κάποια πορνιδια γνωστά, δεν με είχαν φολιασει στο παρελθόν, αλλά και έχω πάρει και διαφημισμενα στανταρακια συναγωνιστών που με έχουν φολιασει...
Ωσάν το βρωμερό όρνιο, κατέβηκα χαμηλά και εντόπισα όμως το κουνελάκι που θα ξέσκιζα τα σωθικά του. Κυριολεκτικά όμως!
Προ της άφιξης μου όμως εις το αξιοπρεπές ίδρυμα, κάλεσα στα ιδιαίτερα διαμερίσματα μου τον προσωπικό μου κομμωτή Michelle, να περιποιηθεί, να χτενίσει ,να βάψει την αλογισια κόμη μου και να με ξυρίσει.
Η μικρή βοηθός του, είχε πάρει σαφής οδηγία να μουλιαζει τα αρχίδια μου στο στόμα της, μέχρι το πέρας του ρεκτιφιε...
(Δηλαδή, πήγα στο μπαρμπερικο του κυρ Μιχάλη και φανταζόμουν οτι με τσιμπουκωνε μια μικρή κινεζουλα) spam.

Πιο φρέσκος και από το ίδιο το shower, μπαίνω στο κατάστημα και βάζω μπροστά την χορογραφία μου. Θα με θαυμάσω και θα μου δώσω συγχαρητήρια στο τέλος της ημέρας, αν δεν με φάνε λάχανο τίποτα νταβαδες...
Η σοφη γερόντισσα απαγγέλει το πρόγραμμα, ενώ έγκυρος συναγωνιστής με έχει διαβεβαιώσει ότι το διαμάντι που διαφημίζει είναι γυάλινο και δεν ισχύει. Ψεύδεται.
Χώρια ότι μάλλον η τσα2, γεννήθηκε με την κλειτορίδα στο κόμπο του δαχτυλου της και καυλώνει να χτυπάει το χέρι της σε πόρτα, γι'αυτό και την προσλαβανε μέσω ΑΣΕΠ σε αυτήν την θέση. Όμως είναι καταδικασμένη...
"Βεβαίως και θα περασω! Είμαστε για βόλτες τώρα, αφού έρχομαι χρόνια εδώ και πάντα περναω καλά! (Ψ..ψψψ...ψ...ψευτης) Ορίστε 20 για την κοπέλα και 20 για εσένα που δεν αναγνωρίζει κανείς τους κόπους σου. Θα δώσω εγώ χαρτζιλίκι στην κοπέλα μέσα"
Της έριξα τόσο καλά το δόλωμα του 20€ που ενώ κάτι μυριστηκε, το ισάξιο άμεσο κέρδος των 10 πελατών έγινε κοκτέιλ με την αφραγκια και την αναδουλεια , που την έκαναν να καταπιει με πάθος το καλυμμένο αγκιστρι μου. Ένα αγκιστρι που θα την κράταγε βιδωμένη στην καρέκλα της, ότι και αν άκουγε, για το εικοσάλεπτο που χρειαζόταν...
Και ναι! Η πολυ όμορφη και μέσα στην τσαχπινιά, πολλά υποσχόμενη κυρία, πριν μπει στο δωμάτιο, μάλλον χτυπησε δυό σφηνάκια ξυδι με λεμόνι.
Με κρεμασμένη μούρη, ήταν μάλλον τσαντισμένη ότι έπρεπε κάποιος να την γαμήσει αφού την πλήρωσε! Έχουν όντως στο μυαλό τους κάποιες, ότι πληρωνουμε μόνο για να τις δουμε!

Ιάσωνα, λέω, ξεκίνα με γκόλ από τα αποδυτήρια!
Και κάπου εδώ, να ζητήσω να αποχωρήσουν οι ρομαντικοί αγαπουληδες, οι λιστερινακηδες, οι υπέρμαχοι δικαιωματιστες και λοιποί ανθρωπιστές.
Ορμάω επιθετικά.
"Τι μωρό πανέμορφο είσαι εσύ? "
Κίνηση απλά για φιλί στο μάγουλο, αλλά με προλαβαινει με τάκλιν και γυρνάει την μούρη λέγοντας "έλα... ξάπλωσε.. Αυτό δεν θα το βγάλεις? " δείχνοντας το μποξεράκι μου.
Με αργές τελετουργικές κινήσεις το βγάζω και ακόμα πιο αργά το διπλωνω.
"Τι κάνεις? " Φανερά εκνευρισμένη, σκατοψυχη.
"Είναι πολυ σπάνιο και πολύτιμο" απαντώ με σοβαρότητα διαγγελματος πρωθυπουργου.
Ψαρωνει!
"Εδώ βάζω τις μπάλες μου" της λέω.
Σουφρωνει μούρη και μου δείχνει το κρεβάτι.
Άθλια πίπα με προφυλακτικό (χωρις ερώτηση και κατά παραβιαση των υποσχεσεων - ανακοινώσεων της τσα2, σε πλαϊνή εμβρυακή στάση). Δεν μπορώ να φτάσω να ακουμπήσω οτιδήποτε από το σώμα της.
Όμως είμαι έτοιμος, έχω φτιαχτεί με το σενάριο μου. Επιβεβαιώνει της διαβεβαιώσεις των συναγωνιστων, είναι όντως απατεωνισα και κλέφτρα.
"Έλα sex" μου λέει και στήνεται στα 4.
Τον βάζω και αυτό δεν το περίμενα! Στις 10 πουτσιες, με παροτρυνει να χυσω, χρόνος ουτε 5'. Αχ κακομοίρα μου...

Part 2... Το δέλεαρ...

Τον βγάζω και τον κάνω πινέλο στη κωλοτρυπίδα της με εμφανές διαθέσεις να τις τον μπήξω.
Έξαλλη τώρα: "Μα τι κάνεις εκεί? Είπαμε τίποτα τέτοιο? Δεν κάνω κώλο. Τελείωνε! "
Στημένη στα 4 αυτή ,εγώ πετάγομαι και πιάνω το LV τσαντάκι μου, επιδεικτικά το φέρνω μπροστά μου και το στηρίζω στην καυλωμένη πουτσα μου. Το ανοίγω και αρχίζω. Τραβάω το πρωτο...
Σε θέλω, της λέω και το τσαλακωνω, ασήμαντο χαρτί και της το πετάω.
Σε θέλω πολυ... Τσαλακωνω και πεταω και δευτερο και τρίτο.
Θέλω τώρα τον κώλο σου...
Τέταρτο... Πέμπτο.....
Με κοιτάει σαν ηλίθια, δεν έχει παρει χαμπάρι τίποτα, ουτε τι της πεταω και είναι έτοιμη να εκραγεί!
Έκτο... Έβδομο...
Τι λες, λοιπόν? Και τις κάνω νόημα να κοιτάξει γύρω της. Κάθετε και το ξετυλίγει...
Πενηντάρικο!
Όγδοο... Ένατο...
Πάρτα δικά σου όλα, σε θέλω!

Δίνεις το σώμα σου, αλλά όχι τίμια πορνιδιο. Τώρα θα ξεσκίσω και την ψυχή σου με μερικά ευρώ, εκδίκηση για τις φόλες που σερβιρες σε συναγωνιστές. Σε παιδιά, σε εργάτες που δουλεψαν 8ωρες και δεν πηραν το 10 λεπτό τους. Τους έκλεψες!

Πενηνταρικα, τα ξετυλίγει και τα μαζευει λαίμαργη! Δεν το πιστεύει! Άλλη μούρη τώρα, παιδική. Συμπεριφορά πανικου, θριάμβου, αβεβαιότητας.
Συνεχίζω.. Δέκατο... Ενδέκατο!
Τα πιάνει, τα φέρνει κοντά στα μάτια της να βεβαιωθεί, τα σηκώνει στο φώς να δει αν είναι αληθινά!
Πετάω το δωδέκατο....
Θα φέρεις κάποιο λιπαντικό? Δεν θέλω να σε πονεσω κοριτσάρα μου. Θα κάνω αργά, ευγενικά....

Part 3... Η τιμωρία.
Κρατάει ένα μικρό πακέτο με πενηνταρικα στο χέρι της. Την βλέπω, κάνει υπολογισμούς. Τι έχει και τι εχει να χάσει. Και τι θα κερδίσει!
Κάθεται στα λυγισμένα γόνατα της και με μια κίνηση, οριζοντιονεται μπροστά, πέφτει μπρούμυτα και κάνει δυο βαρελάκια προς την άκρη του κρεβατιού.
Ο Ιωάννης Μελισσανίδης, συγκινήθηκε βλέποντας την τούμπα - πέταγμα που έκανε από το κρεβάτι.
Ο Γιουσεϊν, δάκρυσε βλέποντας την εκκίνηση που έκανε (ξυπόλητη) προς την κουζίνα.
Εγώ είμαι κυριολεκτικά με την πουτσα στο χέρι. Μαλάκα μου, σκέφτομαι, σκέψου να τα πάρει και να φύγει τρέχοντας?
Πριν με πιάσει πανικός, μπαίνει με μουτράκι γλυκό, θριαμβευτικό και κράτα κάτι σαν μικρό σπρέι στο χέρι της.
Τρίποντο ,ανάποδο ψαλίδι και καλώς τα 3-0...

Παίρνει θέση, λιπαινει το γκροβερ και ο Πινόκιο της υπόσχεται ότι θα είναι φρόνιμος. Χαααρακας....
Είναι όντως πολυ σφιχτή. Ακόμα και η μικρούλα μου η Πέπη, που της είχα πρωτογαμησει εγώ το κωλαράκι της στο γυμνάσιο, ήταν πιο χαλαρό.
Εχω να το κάνω πολλά χρόνια, θα μου εξομολογηθεί...
Οοοοοοοοχι καργιολάκι, τώρα θα τον φας αναδρομικά!
Αρχίζω και πιστοναρω άγρια, πιο άγρια και πιο δυνατά. Έχω σηκωθεί σε στάση πελαργος και γαμάω αλυπητα. Αυτή σκουζει ακριβώς σαν γουρουνι και εγώ της σκίζω τον κώλο. Έχει κουρμπαρει από τον πόνο και σκουζει.
Έχει σκυψει σαν το γουρουνι που προσπαθει να μην κλάσει. Σκυβει.... Σκυβει... και τελικά κλάνει.
Οι παλάμες μου έχουν φτάσει στους προσαγωγούς της και πλέον γαμάω σίγουρα σαν λυσασμενος κάνα 5λεπτο. Έχω μπει στο φάσμα του σαδισμού. Τα πενηνταρικα την κρατούν φυλακισμένη. Δεν περίμενε τέτοιο πράγμα, δεν είχε νιώσει τέτοιο πόνο. Έπνιγε το τσιριχτο της μέσα στο στρώμα και τα σεντόνια τα έκανε μπάλα μπροστά από το στόμα της.
Και τα αρχίδια μου δεν αντέχουν τώρα άλλο, αλλά και η καρδιά μου διαμαρτύρεται έντονα.
"Μαλακακο μου, πρωτοσέλιδο στην εσπρέσο, καρδιακή προσβολή στο μπουρδέλο, και η Κοσιώνη να εκφωνεί την είδηση και να υγραινεται κρυφά...!
Βγαίνω και ΝΑΙ! Οι κόποι μου δεν πάνε χαμένοι. Η καπότα σκατομενη, την πιάνω από την βάση, την βγάζω και την πετάω στην πλατη της. Σηκώνομαι και αυτή σχεδόν κλαίγοντας στηρίζεται στο ένα χέρι της και το άλλο στο κώλο της, μάλλον προσπαθεί να βάλει το κωλαντερο παλι μέσα.
Ευκαιρία! Έρχομαι μπροστά. Της πιανω τον σβέρκο και το λαιμό και της τον μπηγω στο στόμα. Δεν μπορεί να αμυνθεί! Η θα πεσει η θα αφήσει το κώλο της. Τώρα αισθάνομαι το λαρυγγι της. Το γαμάω δυνατά και χυνω σε 5-6 δευτερόλεπτα.
Την αμολαω σαν το σακί και πέφτει πλάγια, έχει τεντώσει σαν σανίδα και πιάνει το κώλο της. Η φάτσα της μαρτυρά ότι ο πόνος είναι μεγάλος. Το σπέρμα μου κυλάει από το στόμα της και φτύνει. Στα σεντόνια, στο πάτωμα, όπου να'ναι. Δεν σηκώνετε να πάει στον νιπτήρα. Σκορπάει απονα τα παιδιά μου στο πάτωμα του μπουρδέλου. Πρωτεϊνούχο ρόφημα και το σπαταλάς έτσι?
"Γλυκό μου κορίτσι, δεν σε πόνεσα ε?
Της χαιδεψα τα μαλλιά, στοργικά, πατρικά.
Πιο μανιασμένα δεν έχω γαμήσει κώλο. Ίσως καταθέσει αύριο, για αναπηρική σύνταξη στο ΙΚΑ, δεν ξέρω...
Σέρνεται και φεύγει. Δεν φοράει ουτε τα τακούνια της. Τώρα σκέφτομαι τι θα μπορουσα να κανω με αυτά τα τακουνια...!
Εγώ απ'την άλλη, δεν έχω πουτσο. Εχω μια όμορφη πρησμένη παπαρούνα που μοιάζει για πουτσο!

Τρέχουμε!
Ντύνομαι όσο πιο γρήγορα μπορώ. Η τσατσά βγαίνει σαλόνι και ανακοινώνει: Η κοπέλα είναι κουρασμένη, παιδιά. Δεν θα δουλέψει άλλο. ΘΡΙΑΜΒΟΣ!
Φοβάμαι, ότι από στιγμή σε στιγμή, θα μπουκάρουν μέσα κάνα δυο Βοϊδοσβερκηδες συγχαρητήριοι για εξηγήσεις. Πως να τους εξηγήσω, ότι η τετραγωνική ρίζα του Χ στο άπειρο, είναι το ίδιο το άπειρο....??? Ξέρουν μαθηματικά? Δεν ξέρουν!
Τελική πινελιά.
Βγάζω το Proctosynalar, και το αφήνω βοήθημα για τις δύσκολες επόμενες μέρες, στο κρεβάτι. Ααα, δεν με λένε τυχαία Sir!
Ανοίγω την πόρτα και φεύγω σαν πραγματικός τίγρης από το μπουρδέλο!
Δηλαδή, ήσυχα και γρήγορα, αθόρυβα να μην με ακούσουν!
Μην πεταχτεί καμία πορδή και πει: Ρε λακαμα, έδωσες 650€ για να γαμήσεις κώλο?
Να του απαντήσω ότι είχα να παω μπουρδελο από τον Μάρτιο, όπου με τον συναγωνιστή Fat Bastard κάναμε μια ωραία παρτουζα!
Να του απαντήσω ότι έχω πολυ περισότερο χρήμα από εσένα, αλλά είσαι πολυ πιο πλουσιος από εμένα. And if you know, you know Bro!
Οι επιθυμίες σεβαστές και τα βίτσια πληρώνονται, όπως προείπα.
Γι'αυτό και εγώ, το έκοψα με το πόδι και πηγα
στην "Ήπειρο" για πατσά. Ψιλοκομμένο, ποδι- κοιλιά, με σκορδοστούμπι και έριξα μέσα και ένα ντεπόν αναβράζον. Και μισό κιλό κρασί.
Θα μάθετε μπαλίτσα από τον άρχοντα!
Ζητώ συγνώμη ταπεινά εάν κουρασα. Κάντε μου μηνύσεις και αναφορές.
Να πάτε να γαμηθειτε, σας αγαπώ και εάν δεν κλωτσησω τον κουβά, θα ήθελα να πιω μια μπυρα με κάποιους από εσάς...
Over and out.
ΥΓ.
Ως μέλος του συλλόγου " Πνεύμα και Ηθική " δεν μου επιτρέπεται να αποκαλυψω οίκο και εργαζόμενη...
 
Εγγρ.
25 Μαΐ 2023
Μηνύματα
94
Like
337
Πόντοι
20

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.783
Πόντοι
7.046
@DmtrsxXx και @Excavator76 και οι δυο καλά τα λέτε αλλά λογικά η αλήθεια είναι κάπου στη μέση. Το ότι η Μαργκω κάνει αγωγή μπορεί να μην οφείλεται σε θεραπεία ΣΜΝ αλλά σε ερεθισμό - βλάβη στον κόλπο. Ήμουν παρων σε μια αλλαγή βάρδιας της Ιζαμπελας έξω από το Φωκαιας 17, όταν δουλευε στο ξεκίνημα της που είχε πολυ πελατεια, πριν 3-4 χρόνια μπορει και παραπανω, και κατέβηκε κάτω για να την παρει ταξί και μιλουσε με δυο τυπαδες και με μια θειτσα. Ο ένας ήταν γεροξεκουτης ο άλλος νορμαλ 50αρης και μια θειτσα πιθανον καθαρίστρια. Έλεγε με δάκρυα στα μάτια "δε μπορω άλλο ποναω, δεν μπορώ" μαλακες είχα στεναχωρηθει τόσο που για μια βδομάδα το έβλεπα στο μυαλό μου συνέχεια.
Ο γεροξεκουτης την επερνε αγκαλιά και την έλεγε "μην ανησυχείς, θα βαλεις κρέμα και θα συνέλθεις, παρε μια βδομάδα άδεια και κάνε αυτά που σου είπαμε και όλα καλά".
Όντως εξαφανίστηκε για μια βδομάδα και γυρισε σαν καινούργια. Αν και θυμάμαι από τότε άρχισε να τσιναει για το γκροβερ της στους συναγωνιστές.
Θεωρώ λοιπόν (ΘΕΩΡΩ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ) πως η Μαργκω επαθε ζημιά στον κόλπο από τα έντονα γαμησια. Είναι και μικρουλα σε ηλικία και μινιον στο σωμα.... εε δε θέλει και πολυ! Επίσης και το ότι βάζουν συνέχεια τζελ στον κόλπο για συνεχόμενες διειδυσεις δεν είναι και ότι πιο υγιεινό. Το ph του κολπου αχρηστευεται! Αλλά οι μαλακισμένες μπρος στα φράγκα και στο momentum τους σταματάνε μονο οταν έχουν περιοδο ενώ θα έπρεπε να παίρνουν τουλάχιστον 10 μέρες άδεια και αποχή τον μήνα.
Εγώ είχα μια γκομενα πριν πολλααα χρόνια που την είχα ξεπατωσει στην πουτσα και της είχα κάνει ζημιά στον κόλπο. Και αυτή τότε είχε κάνει μια βδομάδα παυση και αγωγή. Άρα φανταστείτε αυτές τι παθαινουν!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Kostas21_

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2019
Μηνύματα
62
Like
40
Πόντοι
0
Η Βικτόρια απο Δ27 θα ειναι εκει τετοια ωρα ή ειναι νωρις;
 

mag jim boss

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2015
Μηνύματα
56
Κριτικές
2
Like
73
Πόντοι
0
η λιλιαν απο ιασονος 1γ τι ωρες δουλευει ξερει κανενας?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom