Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 204 άτομα (24 μέλη και 180 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.070
Κριτικές
1.245
Like
192.660
Πόντοι
45.465

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.070
Κριτικές
1.245
Like
192.660
Πόντοι
45.465

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
291
Πόντοι
281
Έχει δει κανείς τη Ρωσίδα τη μαργκο σήμερα; ή ξέρει που θα είναι
 

Plitss

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2023
Μηνύματα
61
Like
67
Πόντοι
0
Όταν λες κερνάς.... μιλάμε για παρτουζιτσα η ξιφομαχίες (το τσάμπα είναι πάντα πιο γλυκό

Όταν λες κερνάς.... μιλάμε για παρτουζιτσα η ξιφομαχίες (το τσάμπα είναι πάντα πιο γλυκό)
Όχι απαραίτητα παρτουζ...την είσοδο βάζω..
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
971
Κριτικές
130
Like
16.461
Πόντοι
19.306
Μετά την χθεσινή φόλα στο Μεταξουργείο πήγα Διδυμου 27 Βικτώρια-Τάνια και βρήκα την υγειά μου. Δωμάτια φουλ, είχαν 2 πριν από μένα και γαμήσι στους κόφτες.Στην δε πίπα άπαιχτες ρουφάνε ασταμάτητα.Τα τιμούν τα λεφτά τους και με το παραπάνω . Κι έχεις τις μαλακισμενες στο Μεταξουργείο με απλά προγράμματα που ούτε πίπα θέλουν να κάνουν ούτε να γαμηθουν. Γι αυτά που προσφέρουν και την ξινισμενη μούρη τους 2 ευρώ έπρεπε να είναι η τιμή .
 

PsoLeeSin1992

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2023
Μηνύματα
106
Κριτικές
4
Like
873
Πόντοι
361
Ξερουμε που ειναι η Μαργκω το κοντο ρωσιδακι?
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
355
Like
1.361
Πόντοι
201
Μετά την χθεσινή φόλα στο Μεταξουργείο πήγα Διδυμου 27 Βικτώρια-Τάνια και βρήκα την υγειά μου. Δωμάτια φουλ, είχαν 2 πριν από μένα και γαμήσι στους κόφτες.Στην δε πίπα άπαιχτες ρουφάνε ασταμάτητα.Τα τιμούν τα λεφτά τους και με το παραπάνω . Κι έχεις τις μαλακισμενες στο Μεταξουργείο με απλά προγράμματα που ούτε πίπα θέλουν να κάνουν ούτε να γαμηθουν. Γι αυτά που προσφέρουν και την ξινισμενη μούρη τους 2 ευρώ έπρεπε να είναι η τιμή .

Αν είσαι ανοιχτόχρωμος ή αν έχεις κάνει μπάνιο την ίδια μέρα τότε δεν υπάρχει περίπτωση να περάσεις καλά στο Μεταξουργείο!
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.008
Πόντοι
10.336
γρηγορα περασμα πριν 3+ ωρες απτο ΜΑ28 το δεξι (κουρτινα), στην Λανα για την οποια εχει γραψει μονο ο Σμυρνης νομιζω.

Συμπαθεστατο και παιχνιδιαρικο μιλφακι, γλυκο μουτρακι, ειλικρινα δεν γινοταν να μην περασω με τις τσαχπινιες που μου εκανε στο σαλονι... καλο σωμα με μονη παραφωνια ισως την κοιλιτσα, πολυ καλα αγγλικα για ρωσιδα (οπως δηλωσε), ανω του μετριου ακα πιπετο το οποιο ομως δεν κρατησε πολυ γιατι μου εγινε σιδεροβεργα νωρις, μου ειπε με ευγενικο τροπο, αν μπορω, να μην την γαμησω cow γιατι την κουρασαν πολυ σημερα, σεβαστηκα πληρως και την ειλικρινεια και την ευγενεια της (αλλες απλα στηνουν κωλο ή ανοιγουν ποδια και απαιτουν), οποτε μετα το αναγνωριστικο ιεραποστολικο στο οποιο δεχτηκε με θερμη δυνατα μπασιματα, την εβαλα στα 4 και της γαμησα τα πρεκια, πραγμα το οποιο οριακα αντεξε μιας και λιγο πριν το τελος ειδα μια μικρη δυσφορια και μια απελπιδα προσπαθεια να εκφρασει αδυναμια και σε αυτη τη σταση. Στραγγιξα στο στενο μουνακι της χωρις βιασυνες.

Μαζι της αλλη μια πιο τροφαντη μιλφ, και οι 2 σε ακα πιπα με τελειωτικο στο στηθος, οπως ανακοινωθηκε, καθαρο δωματιο, η τσατσα δεν ενοχλει. Για μενα αξιζει μια δοκιμη οσο ακομα φτουραει.:thumbsup:
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945

Quaresma 2.0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.091
Κριτικές
8
Like
4.892
Πόντοι
736
Διπλή κατάθεση σήμερα.
Τζέσικα από φυλής 59 όροφος. Όπως την περιγράφει ο θεός Σμύρνης στην κριτική του. Για παραπάνω βοήθεια το σώμα της μοιάζει (δεν λέω ότι είναι ίδιο σε καμία περίπτωση) με της Jessica Sterling και το πρόσωπο με της Skylar Snow. Στα αρνητικά οι ελιές σε πρόσωπο λαιμό, το στήθος που θα φτάσει πάτωμα και ότι είναι ακωλη. Η αλήθεια είναι ότι αν δεν διάβαζα όλα αυτά εδώ δεν θα έμπαινα καν. Κάποια επιπλέον αρνητικά που βρήκα είναι ότι λόγω δουλειάς πάει μες χαμηλές στροφές, δεν γουστάρει, δυνατά σκαμπιλια και δάγκωμα στις ρογες της. Το τελευταίο μου το είπε δεν το έκανα
Κάνει πιπαρα αλλά για μένα μέχρι εκεί. Κάναμε μία στάση ιεραποστολικό και μετά μου είπε να με τελειώσει με πίπα. Ζήτησα και άλλο σεξ όμως μου είπε ότι δεν μπορεί λόγω μεγέθους και ότι δεν θα με ξαναπάρει γιατί αυτή είναι η δουλειά της και πρέπει να προσέχει. Με λίγα λόγια έφαγα μαύρο χαχαχα. Δεν κατάφερα να τελειώσω αν και στο τέλος έδειχνε ότι μπορεί να τελειωνα στο στόμα της.
Δεν πειράζει.
Πήγα μετά Ιάσωνος 37 α στην αναμπελα. Μελαχρινή, λατίνα...., βυζί 3αρι πλαστικό τέλειο, πολύ ωραίο σώμα για αγυμναστο και γλυκό πρόσωπο. Θέλει αγάπη και προδερμ για να είναι τίμια. Χάδια στην αρχή, μέτρια πίπα, στα 4 ιεραποστολικό, από πάνω και τελείωμα με μαλακια. Ενώ είναι ωραία θα την πάρω σαν τελευταία διαθέσιμη επιλογή, σε περίπτωση που ξαναπάω στην Ντίσνεϊ
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.629
Κριτικές
13
Like
10.091
Πόντοι
2.046
Καλημέρα σε όλους τους μύστες.
Εάν και παλιός μύστης θα ήθελα τα φώτα σας....
Θέλω να κάνω μια παρτουζα με δύο κοπέλες, πρωινή βάρδια, που πιστεύετε ότι θα περάσω καλά.
Δεν με νοιάζει οι ηλικία ούτε τα λίγο παραπάνω κιλά, απλά να με απογειώσουν...
Ακούω προτάσεις.....
ε δεν υπάρχουν και πολλές επιλογές... Διδύμου 8, Διδυμου 27
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.070
Κριτικές
1.245
Like
192.660
Πόντοι
45.465
τώρα live επιγραμματικα

Φυλής 54α Ιζαμπελα και Αλεξάνδρα, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54β Ορορα, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 56 κλειστό.

Φυλής 66α Τατιάνα η "μεντορας" της Σαμπινας.... ξανθιά νταρντανοπαχουλη με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα, η γνωστή παλιά από μοντελοαλυσιδα, Φυλής 200, Ρεμουνδου 20 κλπ.

Φυλής 66δ Νίκη, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 72αρια κλειστά.

Φυλής 74 δεξιά γύρισε η Άννα που δουλεύει παλιά εδώ 3η κυρίως βάρδια , μετά Τροφωνιου 13 όροφος και στη συνέχεια Εξηκιου 18γ, με ξανθό μαλλί πια και όχι μελαχρινή, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 74 αριστερά Μάγια, σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 59 κατω Άννα, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 59 όροφος κλειστό.

Φυλής 61 Μισέλ και Άμπερ , αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φιλιππιδου 11β η πετιτ Λευκωρωσιδα Χριστίνα, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Φιλιππιδου 11α Εμμι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65α Μπιουτη και Κορινα, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65β Χριστίνα Τσεχα , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84α Ρανια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84β Σονια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, πρωκτικο και αυταρχικό, για λίγο ακόμα.

Φυλής 86α Ροζαριο/Ρόζα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86β Εμμα μελαχρινή λατινα νταρντανοπαχουλη με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, την είχα πετύχει πριν 2 βδομάδες Περγάμου 1 ισόγειο.

Φυλής 67 Ελένη, απλό πρόγραμμα, η Ηλέκτρα κατά πάσα πιθανότητα σταμάτησε πάλι.

Φυλής 69α Άννα Ταΐ και Μαρία , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό.

Φυλής 69β Βίκυ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 71αρια κλειστά.
 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.258
Κριτικές
8
Like
2.797
Πόντοι
736
Διπλή κατάθεση σήμερα.
Τζέσικα από φυλής 59 όροφος. Όπως την περιγράφει ο θεός Σμύρνης στην κριτική του. Για παραπάνω βοήθεια το σώμα της μοιάζει (δεν λέω ότι είναι ίδιο σε καμία περίπτωση) με της Jessica Sterling και το πρόσωπο με της Skylar Snow. Στα αρνητικά οι ελιές σε πρόσωπο λαιμό, το στήθος που θα φτάσει πάτωμα και ότι είναι ακωλη. Η αλήθεια είναι ότι αν δεν διάβαζα όλα αυτά εδώ δεν θα έμπαινα καν. Κάποια επιπλέον αρνητικά που βρήκα είναι ότι λόγω δουλειάς πάει μες χαμηλές στροφές, δεν γουστάρει, δυνατά σκαμπιλια και δάγκωμα στις ρογες της. Το τελευταίο μου το είπε δεν το έκανα
Κάνει πιπαρα αλλά για μένα μέχρι εκεί. Κάναμε μία στάση ιεραποστολικό και μετά μου είπε να με τελειώσει με πίπα. Ζήτησα και άλλο σεξ όμως μου είπε ότι δεν μπορεί λόγω μεγέθους και ότι δεν θα με ξαναπάρει γιατί αυτή είναι η δουλειά της και πρέπει να προσέχει. Με λίγα λόγια έφαγα μαύρο χαχαχα. Δεν κατάφερα να τελειώσω αν και στο τέλος έδειχνε ότι μπορεί να τελειωνα στο στόμα της.
Δεν πειράζει.
Πήγα μετά Ιάσωνος 37 α στην αναμπελα. Μελαχρινή, λατίνα...., βυζί 3αρι πλαστικό τέλειο, πολύ ωραίο σώμα για αγυμναστο και γλυκό πρόσωπο. Θέλει αγάπη και προδερμ για να είναι τίμια. Χάδια στην αρχή, μέτρια πίπα, στα 4 ιεραποστολικό, από πάνω και τελείωμα με μαλακια. Ενώ είναι ωραία θα την πάρω σαν τελευταία διαθέσιμη επιλογή, σε περίπτωση που ξαναπάω στην Ντίσνεϊ
Φυσικο ειναι της κουνιαμπελας
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom