Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 62 άτομα (1 μέλη και 61 επισκέπτες)

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
Καλημερα, που να παω για καλη drepthroat πιπα τωρα ρε μαγκες;
Φευγω πισω Αγγλια αυριο…
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
477
Κριτικές
13
Like
4.555
Πόντοι
731
Καλημερα, που να παω για καλη drepthroat πιπα τωρα ρε μαγκες;
Φευγω πισω Αγγλια αυριο…
Νωρίς το θυμήθηκες :P δεν ξέρω από πρώτη βάρδια να σε βοηθήσω, απ'ότι καταλαβαίνω ίσως Διδύμου/Αγκύρας ;
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
273
Κριτικές
8
Like
1.214
Πόντοι
361
Μετά το ωραίο πέρασμα χθες βράδυ με το Ειρινακι , πέρασα και σήμερα πριν λίγο , να πω ότι γινόταν χαμός , είχε 3 δωμάτια και 4 άτομα σε αναμονή , να πω και κάτι που γέλασα με έναν άλλον συναγωνιστή , ήταν ένας κύριος π περίμενε στην αναμονή , και όταν ήρθε η σειρά του , αρχίζει και λέει ενώ περίμενε μισή ώρα : εχω 18 ευρώ μπορώ να μπω
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.069
Πόντοι
2.836
Μετά το ωραίο πέρασμα χθες βράδυ με το Ειρινακι , πέρασα και σήμερα πριν λίγο , να πω ότι γινόταν χαμός , είχε 3 δωμάτια και 4 άτομα σε αναμονή , να πω και κάτι που γέλασα με έναν άλλον συναγωνιστή , ήταν ένας κύριος π περίμενε στην αναμονή , και όταν ήρθε η σειρά του , αρχίζει και λέει ενώ περίμενε μισή ώρα : εχω 18 ευρώ μπορώ να μπω
Υπάρχουν πολλοί μαλάκες σαν και αυτόν, περιμένη εκπτώσεις στην τιμή και δεν περιμένη εκπτώσεις στις υπηρεσίες.
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
273
Κριτικές
8
Like
1.214
Πόντοι
361
Υπάρχουν πολλοί μαλάκες σαν και αυτόν, περιμένη εκπτώσεις στην τιμή και δεν περιμένη εκπτώσεις στις υπηρεσίες.
Έλεγε στην τσατσα βαλτά μ εσυ τα 2 ευρώ χαχαχαχα
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Ένα σχόλιο έγραψα για την κοπέλα και 3 σελίδες τώρα ασχολούμαστε μαζί της, κατάλαβα, φούλ αναμονή θα έχει πλέον, αυτή η maria jose που την πέτυχα προχθές Φωκαίας 13 υπόγα, πολύ δυνατό εμφανισιακά και μου λέγατε ρε μουνιά πως δεν έχει ωραία μουνιά η Φυλής ...
Να γράψω τώρα τώρα για την Τατιάνα στο Ι1β που κατάφερα επιτέλους να την πετύχω ή θα έχει άλλα +5 άτομα αναμονή μόνιμα μετά ; :cheesy: πέρα από την πλάκα απορώ γιατί παίρνει πάκιδες με την δουλειά που έχει, ήταν 2 χθές στο σαλόνι απο τους οποίους ο ένας έζεχνε απίστευτα...
Φωκαιας 13 παντα έχει τα ωραιότερα μωρά, επίσης έχει τα καλύτερα δωμάτια στη φυλής.
Η αλυσίδα κάνει καλή δουλειά, μακάρι και τα υπόλοιπα να ήταν έτσι
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Μετά το ωραίο πέρασμα χθες βράδυ με το Ειρινακι , πέρασα και σήμερα πριν λίγο , να πω ότι γινόταν χαμός , είχε 3 δωμάτια και 4 άτομα σε αναμονή , να πω και κάτι που γέλασα με έναν άλλον συναγωνιστή , ήταν ένας κύριος π περίμενε στην αναμονή , και όταν ήρθε η σειρά του , αρχίζει και λέει ενώ περίμενε μισή ώρα : εχω 18 ευρώ μπορώ να μπω
Τις προάλλες κι εγώ συνάντησα έναν παπουλη 69 ετών.
69 δεν τα θεωρώ και υπερηλικια αλλά ο συγκεκριμένος δεν μπορούσε να πάρει τα πόδια του, πραγματικο ραμολιμεντο.
Ρωτούσε την τσατσα με μεγάλη επιμονή αν η ειρήνη δίνει φιλιά στο στόμα και αν χρησιμοποιεί γλώσσα....

Ελεος..
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
477
Κριτικές
13
Like
4.555
Πόντοι
731
Φωκαιας 13 παντα έχει τα ωραιότερα μωρά, επίσης έχει τα καλύτερα δωμάτια στη φυλής.
Η αλυσίδα κάνει καλή δουλειά, μακάρι και τα υπόλοιπα να ήταν έτσι
Ναί, έχω παρατηρήσει πώς φέρνει όμορφες γενικά αλλά για τα δωμάτια δεν ξέρω, δεν έχω περάσει γιατί πάντα έχει αναμονή, έπρεπε να περάσω προχθές που βαράγανε μύγες με την Maria jose(armando de la pena) αλλά είχα άλλο στόχο :S
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Ναί, έχω παρατηρήσει πώς φέρνει όμορφες γενικά αλλά για τα δωμάτια δεν ξέρω, δεν έχω περάσει γιατί πάντα έχει αναμονή, έπρεπε να περάσω προχθές που βαράγανε μύγες με την Maria jose(armando de la pena) αλλά είχα άλλο στόχο :S
Είναι σχεδόν ίδια με Λιοσίων 73 χωρίς ντουζιέρες.

Τα καλύτερα δωμάτια που έχω συναντήσει είναι στο βέργας 7 πάνω και κατω
 

Nikolasgrt

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
170
Like
766
Πόντοι
81
Έχει πηδήξει κανείς τελευταία την Αντριάννα στο χωματιανου,? Όσες φορές πάω τι βρίσκω κλειστό
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.022
Like
1.124
Πόντοι
216
Τις προάλλες κι εγώ συνάντησα έναν παπουλη 69 ετών.
69 δεν τα θεωρώ και υπερηλικια αλλά ο συγκεκριμένος δεν μπορούσε να πάρει τα πόδια του, πραγματικο ραμολιμεντο.
Ρωτούσε την τσατσα με μεγάλη επιμονή αν η ειρήνη δίνει φιλιά στο στόμα και αν χρησιμοποιεί γλώσσα....

Ελεος..
Toν θαυμάζω τον παππού. Ετσι θα ειμασυε και εμεις αν φτασουμε σε αυτη την ηλικία!
 

jaitornunez

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2021
Μηνύματα
44
Like
172
Πόντοι
0
Καλημερα, που να παω για καλη drepthroat πιπα τωρα ρε μαγκες;
Φευγω πισω Αγγλια αυριο…
Για deepthroat πίπα και χύσιμο στόμα, ρουφάρχιδα κτλ καλή είναι η Μαρίνα από Αγκύρας 9 και 12.
Μερικές φορές είναι πρωί μερικές βράδυ, δες το πρόγραμμα από τα σαιτ και των 2 μπουρδέλων και όποτε την δεις όρμα.
Θα περάσεις καλα.

Από εμφάνιση (για τις υπηρεσίες που κάνει) είναι καλή.
Μελαχρινή 35-40, πολύ αδύνατη.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.788
Πόντοι
7.046
Η κακομοίρα είναι πιθανόν να πάσχει από βραδυκινησία. Είναι μια νευρολογική ασθένεια που την έχουνε κυρίως οι ηλικιωμένοι και σχετίζεται με το Πάρκισον.
Η ασθένεια οφείλεται είτε σε εγκεφαλικό είτε σε όγκο στον εγκέφαλο.Ίσως άμα πάρει χάπια ντοπαμίνης,βελτιωθεί.Βέβαια το πιο εύκολο και απλό "φάρμακο" είναι η φυσικοθεραπεία.
Θα πρέπει όμως να κάνει και ένα νευρολογικό τεστ...
Γαμησε τα ρε φίλε. Και η Ίζαμπελα που τώρα μας έχει γίνει Τσέχα σαν call είχε συνδρομο Τουρέτ. Γι αυτό πετουσε τις κορόνες της Μαρία Κάλλας την ώρα που γαμιοτανε από το γκροβερ!
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
312
Κριτικές
13
Like
1.345
Πόντοι
211
Για deepthroat πίπα και χύσιμο στόμα, ρουφάρχιδα κτλ καλή είναι η Μαρίνα από Αγκύρας 9 και 12.
Μερικές φορές είναι πρωί μερικές βράδυ, δες το πρόγραμμα από τα σαιτ και των 2 μπουρδέλων και όποτε την δεις όρμα.
Θα περάσεις καλα.

Από εμφάνιση (για τις υπηρεσίες που κάνει) είναι καλή.
Μελαχρινή 35-40, πολύ αδύνατη.
Από εμφάνιση, καλή;
35-40 χρονών;
Ή στραβός ειν'ο γιαλός ή στραβά αρμενίζουμε πόρνε μου...
 

Dokaris

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2021
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Ον
Για deepthroat πίπα και χύσιμο στόμα, ρουφάρχιδα κτλ καλή είναι η Μαρίνα από Αγκύρας 9 και 12.
Μερικές φορές είναι πρωί μερικές βράδυ, δες το πρόγραμμα από τα σαιτ και των 2 μπουρδέλων και όποτε την δεις όρμα.
Θα περάσεις καλα.

Από εμφάνιση (για τις υπηρεσίες που κάνει) είναι καλή.
Μελαχρινή 35-40, πολύ αδύνατη.
Πως βρίσκουμε το σάιτ;
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.333
Κριτικές
15
Like
11.672
Πόντοι
3.246
Γαμησε τα ρε φίλε. Και η Ίζαμπελα που τώρα μας έχει γίνει Τσέχα σαν call είχε συνδρομο Τουρέτ. Γι αυτό πετουσε τις κορόνες της Μαρία Κάλλας την ώρα που γαμιοτανε από το γκροβερ!
Αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα :zfuck::2funny::rockon:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.228
Κριτικές
89
Like
10.074
Πόντοι
17.885
Γαμησε τα ρε φίλε. Και η Ίζαμπελα που τώρα μας έχει γίνει Τσέχα σαν call είχε συνδρομο Τουρέτ. Γι αυτό πετουσε τις κορόνες της Μαρία Κάλλας την ώρα που γαμιοτανε από το γκροβερ!
πιο παλιά γινόταν της καργιόλας από πουτάνες που δίναν κώλο, για κάθε γούστο ανωμαλία και βαλάντιο, τώρα φτάσαμε στο σημείο να πανηγυρίζουμε που γύρισε η Ηλέκτρα πίσω, κρίμα!
 

termi26

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2022
Μηνύματα
134
Like
323
Πόντοι
21
Φίλος μου είπε ότι έχουμε μεταγραφή Αουρορας από Φυλής σε Ιωαννίνων…Ισχύει;;Δεν μπορώ να επιβεβαιώσω γιατί είμαι εκτός Αθηνών…
 

xxxJah

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
5
Like
315
Πόντοι
20
θελω να δοκιμάσω φωκαιας 13 και αγκυρας 9,12, βέργας 7
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: tepes

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.069
Πόντοι
2.836
Αν κάποιος καταδρομέας βολτάρει από Περγάμου 1 ας ενημερώσει το φιλοθεάμον κοινό.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom