Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 74 άτομα (2 μέλη και 72 επισκέπτες)

xxxJah

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
5
Like
315
Πόντοι
20
Μόλις επισκέφθηκα την Ηλέκτρα θα ανέβει και η σχετική κριτική σε λίγο. Είναι όντως ιδιαίτερη κοπέλα. Θα έλεγα προς το θετικό η επίσκεψη αν και μάλλον δε θα ξαναπήγαινα.

Μέχρι στιγμής στην Αθήνα έχω πάει με 4 κοπέλες. Mari Jose Λιοσίων 73
Νονι κατεχακη 8
Daniela κατεχακη 5
Και τώρα Ηλέκτρα Φυλής 67.
Θα έλεγα η αγαπημένη μου είναι η Maria Jose. Μιας και είναι λεπτή με υπέροχο κωλαράκι.
 

xxxJah

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
5
Like
315
Πόντοι
20

Xasths

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2023
Μηνύματα
79
Like
141
Πόντοι
0
Μόλις επισκέφθηκα την Ηλέκτρα θα ανέβει και η σχετική κριτική σε λίγο. Είναι όντως ιδιαίτερη κοπέλα. Θα έλεγα προς το θετικό η επίσκεψη αν και μάλλον δε θα ξαναπήγαινα.

Μέχρι στιγμής στην Αθήνα έχω πάει με 4 κοπέλες. Mari Jose Λιοσίων 73
Νονι κατεχακη 8
Daniela κατεχακη 5
Και τώρα Ηλέκτρα Φυλής 67.
Θα έλεγα η αγαπημένη μου είναι η Maria Jose. Μιας και είναι λεπτή με υπέροχο κωλαράκι.
Γίγαντα τις άλλες δνε τις ξέρω αλλά αν η Μαρία Χοσέ είναι μια αδύνατη λατινα που μιλάει και ελληνικά τρομερή έχεις δίκιο.και την εχω πάρει και παρτουζα σολ μαζί στο Λιοσίων απίστευτες από τα καλύτερα γαμήσια μου σε μπουρδελο πραγματικά το κατά ευχαριστήρικα.
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
273
Κριτικές
8
Like
1.214
Πόντοι
361
Επίσκεψη στην Ειρήνη στο Φωκαίας 19β , είχα ακούσει τόσα καλά που έπρεπε να πάω , μπήκα στο δωμάτιο χωρίς να την δω , εμπιστευόμενος στα μέλη που έγραψαν πολύ καλά σχόλια , και δεν το μετάνιωσα , ήταν απίστευτη , αύριο θα είναι η τελευταία μέρα της διότι πάει διακοπές το κορίτσι !!!
 

Rokko28

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2007
Μηνύματα
289
Κριτικές
18
Like
1.178
Πόντοι
5.160
Γίγαντα τις άλλες δνε τις ξέρω αλλά αν η Μαρία Χοσέ είναι μια αδύνατη λατινα που μιλάει και ελληνικά τρομερή έχεις δίκιο.και την εχω πάρει και παρτουζα σολ μαζί στο Λιοσίων απίστευτες από τα καλύτερα γαμήσια μου σε μπουρδελο πραγματικά το κατά ευχαριστήρικα.
Νομίζω λες την Michelle, η Μαρία Χοσέ πάντως έχει πάρα πολύ στενό μουνί, ψιλο αδιάφορη κατά τα άλλα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.152
Κριτικές
1.245
Like
194.782
Πόντοι
45.465
Καλησπέρα.. στην Λιοσιων απέναντι από τα Λ 73, δεν θυμάμαι νούμερο ανοίγει καινούριο σπιτάκι ? Γίνονται εργασίες .. ετοιμασίες. Και φυλής ,, περίπου φυλής 65 - 70 , ανακοινιζουν ένα υπογειο.
Στο 76 της Λιοσίων πολύ καιρό κάνουν εργασίες για να δούμε αν θα ξαναλειτουργησει, οι εργασίες στη Φυλής γίνονται στο πρώην Φυλής 71γ
 

stadeos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.258
Like
1.736
Πόντοι
216
Η Ηλέκτρα δεν είναι ουτε μαστουρωμένη ουτε τιποτα, έτσι είναι, έτσι ήταν παντα. Βραδυπους στυλ σε όλες τις κινήσεις της. Ομιλία, περπατημα, σκέψη, κινήσεις. Μάλλον κάποιο προβλημα θα έχει, το οποίο δεν είναι και τόσο σοβαρό ρε μάγκες. Πολλές γυναίκες έχουν θεματάκια αλλά την δουλειά τους την κάνουν. Και η Ίζαμπελα έκανε κάτι ήχους ανεξήγητους αλλά το κουνέλι το'πνηγε μια χαρά!!!
Η κακομοίρα είναι πιθανόν να πάσχει από βραδυκινησία. Είναι μια νευρολογική ασθένεια που την έχουνε κυρίως οι ηλικιωμένοι και σχετίζεται με το Πάρκισον.
Η ασθένεια οφείλεται είτε σε εγκεφαλικό είτε σε όγκο στον εγκέφαλο.Ίσως άμα πάρει χάπια ντοπαμίνης,βελτιωθεί.Βέβαια το πιο εύκολο και απλό "φάρμακο" είναι η φυσικοθεραπεία.
Θα πρέπει όμως να κάνει και ένα νευρολογικό τεστ...
 

xxxJah

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
5
Like
315
Πόντοι
20
Γίγαντα τις άλλες δνε τις ξέρω αλλά αν η Μαρία Χοσέ είναι μια αδύνατη λατινα που μιλάει και ελληνικά τρομερή έχεις δίκιο.και την εχω πάρει και παρτουζα σολ μαζί στο Λιοσίων απίστευτες από τα καλύτερα γαμήσια μου σε μπουρδελο πραγματικά το κατά ευχαριστήρικα.
Nai νομίζω η Μαρία δε μιλούσε Ελληνικά.
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
273
Κριτικές
8
Like
1.214
Πόντοι
361
Η Ειρήνη από Φωκαίας 19 τι ώρα ξεκινά την βάρδια της ;
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
504
Κριτικές
13
Like
4.714
Πόντοι
736
Μόλις επισκέφθηκα την Ηλέκτρα θα ανέβει και η σχετική κριτική σε λίγο. Είναι όντως ιδιαίτερη κοπέλα. Θα έλεγα προς το θετικό η επίσκεψη αν και μάλλον δε θα ξαναπήγαινα.

Μέχρι στιγμής στην Αθήνα έχω πάει με 4 κοπέλες. Mari Jose Λιοσίων 73
Νονι κατεχακη 8
Daniela κατεχακη 5
Και τώρα Ηλέκτρα Φυλής 67.
Θα έλεγα η αγαπημένη μου είναι η Maria Jose. Μιας και είναι λεπτή με υπέροχο κωλαράκι.
Ένα σχόλιο έγραψα για την κοπέλα και 3 σελίδες τώρα ασχολούμαστε μαζί της, κατάλαβα, φούλ αναμονή θα έχει πλέον, αυτή η maria jose που την πέτυχα προχθές Φωκαίας 13 υπόγα, πολύ δυνατό εμφανισιακά και μου λέγατε ρε μουνιά πως δεν έχει ωραία μουνιά η Φυλής ...
Να γράψω τώρα τώρα για την Τατιάνα στο Ι1β που κατάφερα επιτέλους να την πετύχω ή θα έχει άλλα +5 άτομα αναμονή μόνιμα μετά ; :cheesy: πέρα από την πλάκα απορώ γιατί παίρνει πάκιδες με την δουλειά που έχει, ήταν 2 χθές στο σαλόνι απο τους οποίους ο ένας έζεχνε απίστευτα...
 

Atridis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
410
Κριτικές
157
Like
8.541
Πόντοι
23.733
Επίσκεψη χθες απόγευμα στο Λιοσίων 73α πέρασα με την Εύα.ηταν η τρίτη μας φορά πέρασα τέλεια.βυζαρες τσιμπουκαρα,φοβερά στισηματα συμετοχή χορης μα και μου και άλλα χαζά.
Αυτό που λέμε πραγματική γυναίκα και επαγγελματίας που ξέρει τι δουλειά κάνει.
 

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
Καλημερα, που να παω για καλη drepthroat πιπα τωρα ρε μαγκες;
Φευγω πισω Αγγλια αυριο…
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom