Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 412 άτομα (33 μέλη και 379 επισκέπτες)

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.228
Κριτικές
89
Like
10.076
Πόντοι
17.885
Εχω κολλήσει να πάρω την Κορίνα από φυλής 65,την είχα δει πριν καιρό και μου τρεχαν τα σάλια αλλά όλες οι κριτικές που διάβασα πάνω κάτω την λένε φόλα.
Έχει κανείς κανένα καλό επιχείρημα να με ψήσει να την πάρω?
ναι...
1) το σεξ είναι θέμα χημείας είτε πληρωμένο είτε όχι
2) αν σου αρέσει τόσο και θα της το "μεταδώσεις" κάπως (πες και κανα γλυκόλογο όταν μπει δωμάτιο, "ζέστανέ" την λίγο) και θα περάσεις καλά
3) Μη σου μείνει και απωθημένο μαλάκα μου! ΠΟΣΟ χάλια να περάσεις? 20 ευρώ είναι
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.158
Κριτικές
3
Like
4.740
Πόντοι
736
ναι...
1) το σεξ είναι θέμα χημείας είτε πληρωμένο είτε όχι
2) αν σου αρέσει τόσο και θα της το "μεταδώσεις" κάπως (πες και κανα γλυκόλογο όταν μπει δωμάτιο, "ζέστανέ" την λίγο) και θα περάσεις καλά
3) Μη σου μείνει και απωθημένο μαλάκα μου! ΠΟΣΟ χάλια να περάσεις? 20 ευρώ είναι
Ψιλό στα παπάρια μου το 20αρικο να σου πω την αλήθεια,με τις φολες το τελευταίο πράγμα που με ενδιαφέρει είναι τα λεφτά αυτό που με χαλάει είναι ότι μου ρίχνουν τη διάθεση.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.228
Κριτικές
89
Like
10.076
Πόντοι
17.885
Ψιλό στα παπάρια μου το 20αρικο να σου πω την αλήθεια,με τις φολες το τελευταίο πράγμα που με ενδιαφέρει είναι τα λεφτά αυτό που με χαλάει είναι ότι μου ρίχνουν τη διάθεση.
εγώ θα χα πάει πάντως αν ήμουν εσύ
 

midi

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
149
Κριτικές
7
Like
130
Πόντοι
1
Απογευματινή επισκεψη στο φ69 Β με Βίκυ. Όμορφη κοπέλα με λίγο απόμακρο ύφος.
Στο δωμάτιο πολύ καλή πίπα με μουλιασμα στις μπάλες. Τον έφαγε αδιαμαρτύρητα …αξίζει στο 20 αρικο
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
477
Κριτικές
13
Like
4.555
Πόντοι
731
Εχω κολλήσει να πάρω την Κορίνα από φυλής 65,την είχα δει πριν καιρό και μου τρεχαν τα σάλια αλλά όλες οι κριτικές που διάβασα πάνω κάτω την λένε φόλα.
Έχει κανείς κανένα καλό επιχείρημα να με ψήσει να την πάρω?

ναι...
1) το σεξ είναι θέμα χημείας είτε πληρωμένο είτε όχι
2) αν σου αρέσει τόσο και θα της το "μεταδώσεις" κάπως (πες και κανα γλυκόλογο όταν μπει δωμάτιο, "ζέστανέ" την λίγο) και θα περάσεις καλά
3) Μη σου μείνει και απωθημένο μαλάκα μου! ΠΟΣΟ χάλια να περάσεις? 20 ευρώ είναι

Ψιλό στα παπάρια μου το 20αρικο να σου πω την αλήθεια,με τις φολες το τελευταίο πράγμα που με ενδιαφέρει είναι τα λεφτά αυτό που με χαλάει είναι ότι μου ρίχνουν τη διάθεση.

Σε εμένα απέφυγε το ελ. στοματικό, δεν πιέζω ποτέ για αυτό, εκτός αν πάω συγκεκριμένα για αυτή την υπηρεσία, έτσι και αλλιώς αυτές που προσπαθούν να το αποφύγουν δεν το κάνουν και καλά.
Μετά δεν ανέβηκε από πάνω, ιεραποστολικό γκρίνιαζε, στα 4 ντάξ έκατσε και τον έφαγε, είχα πάει Σάββατο μετά τις 22:00 και παίζει να γαμιόταν όλη μέρα και να ήταν κουρασμένη αλλά οκ, είπαμε... έχυσα αλλά δεν το ευχαριστήθηκα καθόλου.

Πήγα χθές Ι37Β, Αναμπέλλα, από τα πιο όμορφα (σε πρόσωπο) Λατινάκια του 10ρικου θα έλεγα, με σιδεράκια, βυζί πλαστικό, λατινοκώλος μέτριος, τέλειο δέρμα, μέτρια πίπα, χάδια/τριψίματα καλά αλλά επιτηδευμένα με ένα ίχνος ερωτισμού, νορμάλ στάση με βογγητά και καλή αίσθηση, στήσιμο στα 4 όμως με κλέψιμο (πολύ χαμηλά) που όσο και να το διόρθωνα κατέληγε στα ίδια, έχω μία υποψία πώς ίσως έχει κάνει κάτι στον πάτο της και φοβάται το δυνατό πλατσούρισμα, ή απλά είχε φάει πολύ ξύλο χθες και δεν ήθελε άλλο :S
Μέτρια προς καλή ΑΛΛΑ με μία βιασύνη και άγχος που στο μεταφέρει, είχε σερί δωμάτια ασταμάτητα όπως είπε και ο τσάτσος, όταν δουλεύει είναι non-stop τα δωμάτια και από πάκιδες/αλλοδαπούς και από Έλληνες, πραγματικά, μην εμφανιστεί αξιόλογο κομμάτι, ξεζουμίζεται σε 5 μέρες :cheesy:

Όσο γαμούσα ήταν μία παρέα 3 πάκιδων στο σαλόνι που δεν το βούλωσαν καθόλου και μίλαγαν πολύ δυνατά, σε σημείο μεγάλης ενόχλησης, βγαίνοντας ο ένας με κοίταγε επίμονα και το ανταπέδωσα με άγρια διάθεση μέχρι που κοίταξε κάτω, επειδή το έχουν κάνει και άλλοι να με κοιτάνε έτσι στα σαλόνια είμαι στο τσάκ να σπάσω τα μούτρα του επόμενου, νιώθουν "δυνατοί" γιατί είναι 3-3 και νομίζουν πως είναι στο απυρόβλητο ...
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.228
Κριτικές
89
Like
10.076
Πόντοι
17.885
Πήγα χθές Ι37Β, Αναμπέλλα, από τα πιο όμορφα (σε πρόσωπο) Λατινάκια του 10ρικου θα έλεγα, με σιδεράκια, βυζί πλαστικό, λατινοκώλος μέτριος, τέλειο δέρμα, μέτρια πίπα, χάδια/τριψίματα καλά αλλά επιτηδευμένα με ένα ίχνος ερωτισμού, νορμάλ στάση με βογγητά και καλή αίσθηση, στήσιμο στα 4 όμως με κλέψιμο (πολύ χαμηλά) που όσο και να το διόρθωνα κατέληγε στα ίδια, έχω μία υποψία πώς ίσως έχει κάνει κάτι στον πάτο της και φοβάται το δυνατό πλατσούρισμα, ή απλά είχε φάει πολύ ξύλο χθες και δεν ήθελε άλλο :S
Μέτρια προς καλή ΑΛΛΑ με μία βιασύνη και άγχος που στο μεταφέρει, είχε σερί δωμάτια ασταμάτητα όπως είπε και ο τσάτσος, όταν δουλεύει είναι non-stop τα δωμάτια και από πάκιδες/αλλοδαπούς και από Έλληνες, πραγματικά, μην εμφανιστεί αξιόλογο κομμάτι, ξεζουμίζεται σε 5 μέρες :cheesy:

Όσο γαμούσα ήταν μία παρέα 3 πάκιδων στο σαλόνι που δεν το βούλωσαν καθόλου και μίλαγαν πολύ δυνατά, σε σημείο μεγάλης ενόχλησης, βγαίνοντας ο ένας με κοίταγε επίμονα και το ανταπέδωσα με άγρια διάθεση μέχρι που κοίταξε κάτω, επειδή το έχουν κάνει και άλλοι να με κοιτάνε έτσι στα σαλόνια είμαι στο τσάκ να σπάσω τα μούτρα του επόμενου, νιώθουν "δυνατοί" γιατί είναι 3-3 και νομίζουν πως είναι στο απυρόβλητο ...
Κακά τα ψέμματα η καλή Λατίνα με έστω και δυστυχώς απλό πρόγραμμα, δουλεύει non stop και φθείρεται εν καιρό
 

Atridis

Ανώτατος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
395
Κριτικές
144
Like
7.821
Πόντοι
11.971
Εχω κολλήσει να πάρω την Κορίνα από φυλής 65,την είχα δει πριν καιρό και μου τρεχαν τα σάλια αλλά όλες οι κριτικές που διάβασα πάνω κάτω την λένε φόλα.
Έχει κανείς κανένα καλό επιχείρημα να με ψήσει να την πάρω?
Η συγκεκριμένη ζητά κάνα εξταδαδακι ,εμένα μου ζιταγε.
Αν μπεις δοματιο δοστης κάνα 10€ έξτρα και ζητατης να με καλή μαζί σου
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
477
Κριτικές
13
Like
4.555
Πόντοι
731
Κακά τα ψέμματα η καλή Λατίνα με έστω και δυστυχώς απλό πρόγραμμα, δουλεύει non stop και φθείρεται εν καιρό
Τώρα αν σου πω πως είχα βρει μία στο Μ.Α21 κάτω+όροφο και για 1 μήνα όποτε πήγαινα είχε πάντα δωμάτιο ελεύθερο και συνήθως και τα 2 άδεια, πέρναγα πολύ καλά με άνεση χρόνου και ηρεμία, φιλάκια, χαβαλέ και όσα μπατσάκια ήθελα στην κωλάρα, μία στο τόσο να ήταν ένας το πολύ, πάκις σαλόνι(ήταν η 1η φουρνιά Λατίνας που έφεραν στα 21 μέχρι τότε ήταν μία χοντρή γύφτισσα κάτω και η Ελένη/Λένα νομίζω πάνω).
Έγραψα εδώ θετικά σχόλια και από εκεί και μετά είχε πάντα αναμονή και από εκεί που καθόμουν 15+ λεπτά χωρίς ενόχληση άρχισε να χτυπάει αυστηρά στα 10' η πόρτα και να φθίνουν οι υπηρεσίες λόγω κούρασης, ο μόνος λόγος που δεν έτρωγα φόλα ήταν η οικειότητα που είχαμε (και προφανώς ότι για αρκετό καιρό ήμουν από του λίγους που της τα ακούμπαγαν).
Εκεί που θέλω να καταλήξω είναι πώς και καλή να είναι, επειδή πολλοί δεν βολτάρουν καν, μόνο διαβάζουν και εννοείται δεν συνεισφέρουν, αν δεν το διαβάσουν εδώ δεν το ανακαλύπτουν ποτέ, ειλικρινά πιστεύω πώς το bou έχει πολύ μεγαλύτερη επιρροή στην "καριέρα" μιας κοπέλας απ'όσο νομίζουμε.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.228
Κριτικές
89
Like
10.076
Πόντοι
17.885
ειλικρινά πιστεύω πώς το bou έχει πολύ μεγαλύτερη επιρροή στην "καριέρα" μιας κοπέλας απ'όσο νομίζουμε.
ΑΝ δεις πόσοι έχουν φάει ΚΑΡΑΦΟΛΕΣ με ενα μύριο κριτικές εδώ μέσα, θα διαπιστώσεις πως ο κόσμος εδώ το διαβάζει με μια μάλλον χαλαρή διάθεση, και οι κοπέλες που ξέρουν για αυτό στην ΑΡΧΗ δίνουν σημασία, μετά ατονεί αυτό το συναίσθημα
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.158
Κριτικές
3
Like
4.740
Πόντοι
736
  • Like
Αντιδράσεις: Conan

makis268

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2009
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
280
Πόντοι
21
Εχω κολλήσει να πάρω την Κορίνα από φυλής 65,την είχα δει πριν καιρό και μου τρεχαν τα σάλια αλλά όλες οι κριτικές που διάβασα πάνω κάτω την λένε φόλα.
Έχει κανείς κανένα καλό επιχείρημα να με ψήσει να την πάρω?
Είναι Φωκά όντως
 

makis268

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2009
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
280
Πόντοι
21
Εχω κολλήσει να πάρω την Κορίνα από φυλής 65,την είχα δει πριν καιρό και μου τρεχαν τα σάλια αλλά όλες οι κριτικές που διάβασα πάνω κάτω την λένε φόλα.
Έχει κανείς κανένα καλό επιχείρημα να με ψήσει να την πάρω?
Είναι Φολα
οντως
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
477
Κριτικές
13
Like
4.555
Πόντοι
731
Φίλε δεν κάνω τέτοια.
Ωραία, έχουμε γράψει πόσοι ότι δεν περάσαμε και πολύ καλά, ΑΛΛΑ επειδή είναι εμφανίσιμη με καλό κορμί και το καυλιάρικο τατουαζάκι, πήγαινε και εσύ μία να σου φύγει το άχτι.
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
477
Κριτικές
13
Like
4.555
Πόντοι
731

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
566
Κριτικές
35
Like
3.726
Πόντοι
2.836
Άλλες 2 καταθέσεις κ σήμερα,πήγα Φιλιππίδου πάνω ,δοκίμασα μια ξανθιά από Ουκρανία,Βέρα το όνομα,απλά ΧΑΛΙΑ,πίπα για το πουτσο, από πάνω δεν ήθελε,κ αφού περίμενα σα το μαλακά μισή ώρα στο δωμάτιο έφαγα αυτή τη φόλα+ότι αφού χτύπησε η πόρτα σηκώθηκε κ έφυγε απευθείας,απλα χαλια,έπειτα πήγα Σάρα Φώκαιας,αυτή η αίσθηση π έχει το μουνι της με έκανε να τελειώσω ευχάριστα,αυτά καλά γαμησια
Υ.γ.ξερει κανείς π μπορούμε να βρούμε την Αμέλια π δούλευε λιωσιων?
Υ.γ.2 αξίζει να δοκιμάσω Αλέξανδρα , πρώην Αγγέλα Στο Φώκαιας π δουλεύει πλέον?
Η Αλεξάνδρα είναι στο 13 στη Φωκαιας. Την έχω πάρει στη Διδύμου ως Αγγέλα με καλές εντυπώσεις. Αξίζει πιστεύω
 

voreiomakedonas

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2022
Μηνύματα
16
Like
19
Πόντοι
0
Εχω κολλήσει να πάρω την Κορίνα από φυλής 65,την είχα δει πριν καιρό και μου τρεχαν τα σάλια αλλά όλες οι κριτικές που διάβασα πάνω κάτω την λένε φόλα.
Έχει κανείς κανένα καλό επιχείρημα να με ψήσει να την πάρω?
Phga prin ligo, oti xeirotero
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.890
Like
5.631
Πόντοι
1.056
Αυτους 3-3 τους πλακωνεις..χαχα (ειναι μικροσκοπικοι και αδυναμοι)
Έγραψα εδώ θετικά σχόλια και από εκεί και μετά είχε πάντα αναμονή και από εκεί που καθόμουν 15+ λεπτά χωρίς ενόχληση άρχισε να χτυπάει αυστηρά στα 10' η πόρτα και να φθίνουν οι υπηρεσίες λόγω κούρασης, ο μόνος λόγος που δεν έτρωγα φόλα ήταν η οικειότητα που είχαμε (και προφανώς ότι για αρκετό καιρό ήμουν από του λίγους που της τα ακούμπαγαν).
Πολλα παιζουν τον ρολο τους..Το timing ειναι πολυ σημαντικο οπως και αυτα που αναφερεις..

Εγω θυμαμαι απο το πουθενα ειχα πετυχει μια στο σπυρου πατση υπερμουναρα για στουντιο και πανω, και την γαμαγα για κανα δυο βδομαδες..., μεχρι να φυγει φυσικα..

Απο τις καλυτερες μουναρες που εχω γαμησει, και την γαμαγα με 20 ευρω..:2funny:
 

BIGMAN1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2023
Μηνύματα
116
Like
84
Πόντοι
1
Το Φωκαίας 17β είναι ανοιχτό με την Ειρήνη ;
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
828
Κριτικές
66
Like
11.337
Πόντοι
3.506
Εχω κολλήσει να πάρω την Κορίνα από φυλής 65,την είχα δει πριν καιρό και μου τρεχαν τα σάλια αλλά όλες οι κριτικές που διάβασα πάνω κάτω την λένε φόλα.
Έχει κανείς κανένα καλό επιχείρημα να με ψήσει να την πάρω?
Συναγωνιστή, η κοπέλα είναι φόλα. Δεν θα περάσεις καλά και θα χαλαστείς. Εάν θέλεις να κάψεις ένα 20ρικο, δίχως λόγο, πήγαινε.
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
828
Κριτικές
66
Like
11.337
Πόντοι
3.506
Παιδια εχει περασει κανεις με ελενη απο διδυμου 20??? Τι παιζει με αυτη τη κοπελα???
Αυτό το φρούτο είναι ένα από τα περιεργάκια, της πιάτσας. Πρόκειται για μία νεαρή Βουλγάρα, με καλό σώμα και πολύ μέτριο πρόσωπο, 6/10 από εμφάνιση. Άλλοτε είναι ξανθιά και άλλοτε μελαχρινή. Εγώ την θυμάμαι από το δίπλα υπόγειο της Διδύμου. Φουλ πρόγραμμα, με ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό, μουνί, κώλος και φιλιά στο στόμα. Μόλις έμπαινε στο δωμάτιο, σου πρότεινε γαμήσι χωρίς καπότα, με συν 10€. Την είχα πηδήξει και την είχα κρεμπιάσει αρκετές φορές. Μία φορά είχα φύγει υπέρ-καυλωμένος, από το τσοντοσινεμά. Την ξάπλωσα, της άνοιξα τέρμα τα πόδια, της τον κάρφωσα στην μουνάρα και της τα έριξα όλα μέσα. Μία άλλη φορά την γαμούσα από τον κώλο και την ώρα που έχυνα, αυτή χασκογελούσε, καθώς ένιωθε το ζεστό σπέρμα να ρέει μέσα της.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom