Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 307 άτομα (24 μέλη και 283 επισκέπτες)

grover inspector

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2021
Μηνύματα
116
Like
394
Πόντοι
21
Μισάωρο πρόγραμμα πιο πριν με τη Μαιρη την ξανθια Μολδαβα στο Ιασωνος 46 αριστερό. Επεσε πολυ πουτσα... :alivedick::alivedick::alivedick:
Μαζί της ηταν και ενα μελαχρινο στυλιαρι με ομορφο πρόσωπο αρκετά αξιαγάμητο, εχει μπει στα υποψην.

Μυστης κοιμόταν μεσα στο αμαξι του ποιο μελος να ειναι
Ιασωνος και Κεραμεικού απέναντι από το κινέζικο σουπερ μάρκετ.

IMG_20230712_202752.jpg


Τι να εννοεί αραγες ο ποιητής?

Screenshot_2023-08-03-20-22-24-386_com.miui.gallery-edit.jpg

:hi::hi:
ρε μητσάρα αρχηγε τον έδωσες στεγνά .
θα κάνουμε καμια τσάρκα και θα δούμε τον εαυτο μας σε κανα social απο repost.
υ.γ αμα πετύχω τον πορνομετανάστη θα κρυφτω μεσα σε καναν οικο γιατι ειναι και δημοσιο πρόσωπο και θα βγούν κάμερες.
 

BIGMAN1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2023
Μηνύματα
120
Like
84
Πόντοι
1
Μισάωρο πρόγραμμα πιο πριν με τη Μαιρη την ξανθια Μολδαβα στο Ιασωνος 46 αριστερό. Επεσε πολυ πουτσα... :alivedick::alivedick::alivedick:
Μαζί της ηταν και ενα μελαχρινο στυλιαρι με ομορφο πρόσωπο αρκετά αξιαγάμητο, εχει μπει στα υποψην.

Μυστης κοιμόταν μεσα στο αμαξι του ποιο μελος να ειναι
Ιασωνος και Κεραμεικού απέναντι από το κινέζικο σουπερ μάρκετ.

IMG_20230712_202752.jpg


Τι να εννοεί αραγες ο ποιητής?

Screenshot_2023-08-03-20-22-24-386_com.miui.gallery-edit.jpg

:hi::hi:
Πόσο πάει το μισάωρο πρόγραμμα ; Επίσης άμα πχ τελειώσεις στο 10λεπτο και έχεις πληρώσει για μισάωρο έχει δεύτερο γύρο ;
 

assfucker7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
179
Κριτικές
3
Like
1.163
Πόντοι
201
Δεν ξέρω αλλά έχω να κάνω μια διαπίστωση πως η καλύτερη τρανς με ορμόνες να είναι η άλλη η καλύτερη τανα -γυναίκα να είναι η άλλη !!! Έχει να κάνει με την χημεια και το πως φέρετε στον πελάτη ακόμα και ladyboy να είναι !! Πήγα λοιπόν με ladyboy αστέρι στο κέντρο Αθήνας !!(δεν θα πω όνομα γιατί θα μου το ξεχαρβαλώσετε !!) τέτοια πίπα τέτοια κορμάρα σκινι και παρόλο που στην ουσία είχε τέλειο βάψιμο και ντύσιμο έκανε το τέλειο τσιμπουκι και με έκανε πύραυλο !!! Έχυσα ποτάμια ενώ τον τελευταίο καιρό είχα ξενερωση με όλες και εχυνα με το ζόρι !!! Η πλάκα ειναι πως ντρεπόταν η μάλλον το σωστό ladyboy η τραβεστι πρέπει και επιβάλετε να κάνει τον άνδρα να πιστέψει πως ο της βρίσκετε με γυναίκα (λόγια του συγχωρεμένου ταρτση ) με έκανε λοιπόν τον τέλειο καβαλάρη πίπα αγωγή στα 4 μόνο φούστα κατέβασε ….γαμησα δυνατά τρύπα ..και μετά στο στόμα ….της !!! Λέω της γιατί είναι πιο γυναίκα και από γυναίκες !!!αυτα μάγκες και εις το επάνηδην!!
Όποιος άντρας δεν μπορεί να βρει αυτό που ψάχνει σε χιλιάδες γυναίκες, στην πραγματικότητα ψάχνει για αγόρια.
Πούστευε και μη ερεύνα !!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Μισάωρο πρόγραμμα πιο πριν με τη Μαιρη την ξανθια Μολδαβα στο Ιασωνος 46 αριστερό. Επεσε πολυ πουτσα... :alivedick::alivedick::alivedick:
Μαζί της ηταν και ενα μελαχρινο στυλιαρι με ομορφο πρόσωπο αρκετά αξιαγάμητο, εχει μπει στα υποψην.

Μυστης κοιμόταν μεσα στο αμαξι του ποιο μελος να ειναι
Ιασωνος και Κεραμεικού απέναντι από το κινέζικο σουπερ μάρκετ.

IMG_20230712_202752.jpg


Τι να εννοεί αραγες ο ποιητής?

Screenshot_2023-08-03-20-22-24-386_com.miui.gallery-edit.jpg

:hi::hi:
Ο μύστης φαινετε τζανκι …με τσιγάρο στο στόμα τον πήρε ο ύπνος ;; Ντάγκλας βαράει αδερφέ !!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.965
Κριτικές
31
Like
26.110
Πόντοι
7.046
Μισάωρο πρόγραμμα πιο πριν με τη Μαιρη την ξανθια Μολδαβα στο Ιασωνος 46 αριστερό. Επεσε πολυ πουτσα... :alivedick::alivedick::alivedick:
Μαζί της ηταν και ενα μελαχρινο στυλιαρι με ομορφο πρόσωπο αρκετά αξιαγάμητο, εχει μπει στα υποψην.

Μυστης κοιμόταν μεσα στο αμαξι του ποιο μελος να ειναι
Ιασωνος και Κεραμεικού απέναντι από το κινέζικο σουπερ μάρκετ.

IMG_20230712_202752.jpg


Τι να εννοεί αραγες ο ποιητής?

Screenshot_2023-08-03-20-22-24-386_com.miui.gallery-edit.jpg

:hi::hi:
Ρε Μητσαρα όχι φάτσες ρε συ.... Θα μας κάνετε να σταματήσουμε τις τσάρκες ή να κυκλοφορούμε με full face μέσα στον Αυγουστο!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.965
Κριτικές
31
Like
26.110
Πόντοι
7.046
Πόσο πάει το μισάωρο πρόγραμμα ; Επίσης άμα πχ τελειώσεις στο 10λεπτο και έχεις πληρώσει για μισάωρο έχει δεύτερο γύρο ;
Κουνέλι είσαι ρε τυπε; Εγώ δυο χέρια στο μισάωρο δεν εριχνα όταν ήμουν 16 χρονών!!
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
939
Κριτικές
48
Like
4.823
Πόντοι
2.836
Ξεκινησε κανονικα απο χτες το βραδυ οπου γινονταν λαικο προσκυνημα αναμομη πανο απο μιση ωρα στο δωματιο.καθημερινα 23.00 με 05.00 και Παρασκευει και Σαβατο απο της 19.00 εως της 05.00 τριτουλα ρεπουδακι οπως παντα.
θα σερβίρεται και φραπές στην αναμονή;
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
939
Κριτικές
48
Like
4.823
Πόντοι
2.836
Για λιγοτερο αναμονη στο σαλονι αποφυγεται της ωρες αιχμης καλυτερα μετα της 2.00 τα ξημεροματα δηλαδη και καθημερινες ισως ειναι ποιο καλυτερα στο Βεργας 7.
καλή ιδέα. Θα περιμένω να κοιμηθεί η σύζυγος και θα εκδράμω :wink:
 

Mitsaras29

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2015
Μηνύματα
124
Κριτικές
27
Like
1.157
Πόντοι
1.011
Ξέρει κανείς γιατί έχει κλείσει ο οίκος στο 65α; Κι αν έχουν πάει αλλού οι κοπέλες εκεί
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
272
Like
1.425
Πόντοι
201
2 καταθέσεις την Κυριακή 31/7,πήγα πρωί για Τζέσικα ,αφού είχα διαβάσει για πιπάρες, εμφανισιακά καλή,ωραία βυζομπαλα,αλλά στο δωμάτιο δε για μένα,καλή πίπα με σάλιο,περίμενα για λαρύγγοτη πίπα αλλά δε,Μ έχουν πάρει καλύτερες,μετά από πάνω ,μετά της λέω στα τέσσερα κ Μ λέει ότι ο χρόνος πέρασε,ξενέρωσα ,έφυγα κ πήγα Καρολίνα Φιλιππίδου,π είχα αρκετό καιρό να την πάρω,έφυγα πολύ ευχαριστημένος,μόνο για την πίπα της πήγα ,όπου είναι κ γαμω
 

Θοδωρής 123

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2017
Μηνύματα
309
Like
637
Πόντοι
81
Παιδια εχει περασει κανεις με ελενη απο διδυμου 20??? Τι παιζει με αυτη τη κοπελα???
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
272
Like
1.425
Πόντοι
201
Άλλες 2 καταθέσεις κ σήμερα,πήγα Φιλιππίδου πάνω ,δοκίμασα μια ξανθιά από Ουκρανία,Βέρα το όνομα,απλά ΧΑΛΙΑ,πίπα για το πουτσο, από πάνω δεν ήθελε,κ αφού περίμενα σα το μαλακά μισή ώρα στο δωμάτιο έφαγα αυτή τη φόλα+ότι αφού χτύπησε η πόρτα σηκώθηκε κ έφυγε απευθείας,απλα χαλια,έπειτα πήγα Σάρα Φώκαιας,αυτή η αίσθηση π έχει το μουνι της με έκανε να τελειώσω ευχάριστα,αυτά καλά γαμησια
Υ.γ.ξερει κανείς π μπορούμε να βρούμε την Αμέλια π δούλευε λιωσιων?
Υ.γ.2 αξίζει να δοκιμάσω Αλέξανδρα , πρώην Αγγέλα Στο Φώκαιας π δουλεύει πλέον?
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.967
Κριτικές
1
Like
4.723
Πόντοι
456
Για λιγοτερο αναμονη στο σαλονι αποφυγεται της ωρες αιχμης καλυτερα μετα της 2.00 τα ξημεροματα δηλαδη και καθημερινες ισως ειναι ποιο καλυτερα στο Βεργας 7.
Εγώ τύπε ξηγήθηκα διαφορετικά .
Πήγα κατά τις 23:00 αλλά προνόησα και είχα sleeping bag μαζί μου. :wink:

Ξάπλωσα χαλαρά και άααπλα στο σαλονάκι να κοιμηθώ λιγάκι γιατί δουλεύουμε και το πρωί.
Κατά τις 3:40 ήρθε επιτέλους η σειρα μου.
Με ξύπνησε η ξανθιά τσατσά και με έμπασε στο δωμάτιο με τη ψιψινέλ ,ινσταγκραμερ , ινφλουενσερ , σαμπινέλ
:smiling-face-with-heart-eyes:
Άξιζε η αναμονή για τον κορίτσαρο...

tip.Παρτε ωτοασπίδες όσοι δεν αντέχετε τα βαριά τράπ ...
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
990
Κριτικές
132
Like
16.800
Πόντοι
19.306
Πόσο πάει το μισάωρο πρόγραμμα ; Επίσης άμα πχ τελειώσεις στο 10λεπτο και έχεις πληρώσει για μισάωρο έχει δεύτερο γύρο ;
Στους οίκους του δεκαρικου το μισάωρο πάει 30 και στου εικοσάρικο 60. Αν κάνεις παζάρια μπορεί και 50. Έχει και δεύτερο γύρο εαν τελειώσεις νωρίς
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.914
Like
5.759
Πόντοι
1.056
Στους οίκους του δεκαρικου το μισάωρο πάει 30 και στου εικοσάρικο 60. Αν κάνεις παζάρια μπορεί και 50. Έχει και δεύτερο γύρο εαν τελειώσεις νωρίς
Μετα η αλλη επιλογη ειναι τα στουντιο..

Για μενα δεν αξιζει να δωσεις πανω απο 20 σε ενα μπουρδελο..
 

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
693
Πόντοι
311
Εκλεψε την Παρασταση απο χτες νυχτερινη βαρδυα η Σαμπινα με κορμαρα ανανεομενη και πολυ ωραια μαυρισμενη.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Yeap yeap
Αντε και εις ανώτερα Προκοπάκο.Να πάρεις τη Σαμπίνα βίζιτα στα 130 ευρώ χωρίς ακά στοματικό.

Πρωτοπόρος η Σαμπίνα. Εφαρμόζει νέα συστήματα.

Το επόμενο σύστημά της ποιο θα είναι; Βίζιτα χωρίς γαμήσι,μόνο να μιλας;
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
3
Like
4.764
Πόντοι
736
Εχω κολλήσει να πάρω την Κορίνα από φυλής 65,την είχα δει πριν καιρό και μου τρεχαν τα σάλια αλλά όλες οι κριτικές που διάβασα πάνω κάτω την λένε φόλα.
Έχει κανείς κανένα καλό επιχείρημα να με ψήσει να την πάρω?
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.239
Κριτικές
90
Like
10.215
Πόντοι
17.885
Εχω κολλήσει να πάρω την Κορίνα από φυλής 65,την είχα δει πριν καιρό και μου τρεχαν τα σάλια αλλά όλες οι κριτικές που διάβασα πάνω κάτω την λένε φόλα.
Έχει κανείς κανένα καλό επιχείρημα να με ψήσει να την πάρω?
ναι...
1) το σεξ είναι θέμα χημείας είτε πληρωμένο είτε όχι
2) αν σου αρέσει τόσο και θα της το "μεταδώσεις" κάπως (πες και κανα γλυκόλογο όταν μπει δωμάτιο, "ζέστανέ" την λίγο) και θα περάσεις καλά
3) Μη σου μείνει και απωθημένο μαλάκα μου! ΠΟΣΟ χάλια να περάσεις? 20 ευρώ είναι
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom