Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 84 άτομα (0 μέλη και 84 επισκέπτες)

Agisilaos Mac Duck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2021
Μηνύματα
203
Like
1.084
Πόντοι
201
Υπάρχει αυτήν την περίοδο στους οίκους της Φυλής ή του Μεταξουργείου νεαρή BBW με γλυκιά φατσούλα;
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.938
Κριτικές
31
Like
25.816
Πόντοι
7.046
Καλημέρα!!! Μήπως ξέρουμε αν δουλεύει η Τζέσικα φυλής 59?
Η Τζέσικα δουλευει σε έναν νέο οίκο πιο πανω απο τον σταθμό Αττική.
Μεφιστοφελή 66. Πήγα και μου ήπιε το αίμα. Κόλαση σου λέω η "πιπαρα" της....! Σου αρέσουν οι πιπαρες ε;
 

Aftos_Eimai

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
347
Like
753
Πόντοι
81
Η Τζέσικα δουλευει σε έναν νέο οίκο πιο πανω απο τον σταθμό Αττική.
Μεφιστοφελή 66. Πήγα και μου ήπιε το αίμα. Κόλαση σου λέω η "πιπαρα" της....! Σου αρέσουν οι πιπαρες ε;
Αλήθεια τώρα? Δε το βγάζει καν το Gps
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.005
Πόντοι
10.336
Θέλω να κάνω και μία παρατήρηση, στους Έλληνες συναγωνιστές και αναγνώστες, μαλάκες οκ σε γενικές γραμμές όσοι πετυχαίνω σε βόλτες είστε καθαροί/πλυμένοι αλλά υπάρχει ένα 20% θα έλεγα που βρωμάτε ρε μαλάκες, οκ ειδικά μετάξι πάνε πολλοί μπίχλιδες, αλλά ρε μαλάκες είστε μερικοί που είστε ίδια κατηγορία με τους Μπαγκλαντές
ούτε καν με τους Πάκιδες, σίγουρα ξέρετε ποιοι είστε, ΠΛΥΘΕΙΤΕ :priest:
εγω το χω ξαναπει, μπορει οι πακιστανοι να ειναι εκ κουλτουρας βρωμιαρηδες, αλλα η μποχα ορισμενων ημεδαπων (και ειδικα γερων) στα σαλονια της αναμονης ειναι ασυγκριτη. Ο ενας εφαγε παστουρμα και καρυ και εχει να κανει μπανιο 2 μερες και ο αλλος δεν εχει σημασια τι εφαγε αλλα εχει να κανει μπανιο ενα μηνα κατα τον οποιο ιδρωνε σαν το γουρουνι :tooth:

Τωρα το καλοκαιρι ειδικα, εφοσον εχετε την δυνατοτητα να ειστε ενημερωμενοι για ωραρια κτλ, πηγαιντε στις αρχες καθε βαρδιας να καβατζωσετε καθαρο δωματιο (συν ξεκουραστη κορασιδα), οσο αυτο γινεται δηλαδη
 

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
190
Κριτικές
4
Like
287
Πόντοι
281
Ωραία εμπειρία θα είναι να πας στο φυλής 65 και να πάρεις παρτουζα τη Μπούτι και τη Κορίνα.
Η μία 110 κιλά μαύρη με μαεσταρια 2 κιλά το καθένα και η άλλη τσιλιβιθρα 40 κιλα μάξ,λευκή με εφηβικό βυζί μισης χούφτας.
Τρομερή αντίθεση,βέβαια στο δωμάτιο δεν θα περάσεις και τέλεια.
Ποια από τις 2 είναι η 40κιλη
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.057
Κριτικές
1.245
Like
191.820
Πόντοι
45.465

Pitsirikosss

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Σεπ 2022
Μηνύματα
191
Κριτικές
20
Like
1.681
Πόντοι
1.191
Καλοί μου φίλοι ας μοιραστώ το πόνο μου μαζί σας για άλλη μια φορά!! Κατεβαίνω στα στενά της αμαρτίας γύρω στις 12 μισή πήγαινα προς μετάξι στο 47 γτ έχω διαβάσει καλά λόγια για Βίκυ μπαίνω μέσα 3 άτομα αναμονή κ αυτή δωμάτιο καλά λέω φύγαμε γιατί με πιέζει κ χρόνος πάω από 166 Νικα κ Μιλένα σκέφτηκα να παρω Νικα αλλά λέω δε γαμιεταιι πάμε και δίπλα Ιωαννίνων μια βόλτα μωρέ πάω στο 5 χτυπάω τίποτα πειρμενω ένα λεπτό πάμε στ 3 ανεβαίνω όροφο ήταν ένα μιλφακι ξανθό δεν θυμάμαι όνομα τίμιο αλλά λέω ας πάω και στο ισόγειο και η κοπέλα ήταν δωμάτιο και ο μύστης μέσα πέρναγε καλά ή έτσι ακουγόταν βγαίνει η Ελένη μια χοντρούλα 45αρα και λέω δε γαμιεταιι περιμένεις τόση ώρα προχωρα δεν είχα κ άλλο χρόνο πληρώνω μπαίνω έρχεται οριακά δεν μπορούσε να μιλήσει και καταλαβαίνω πως πρέπει να χε κατεβάσει ένα μπουκάλι βότκα!! Με τα πολλά τύποι μου μη σας κουράζω άλλο παρακολουθούσα τη ντατσο στη τιβι και έχυσα.. Το συμπέρασμα Μ είναι πως πρέπει άμα δεν βρω κάτι που να μ αρέσει πρέπει να φύγω και να μη καίω τα 20αρικα χωρίς λόγο τώρα τελευταία έχω 3/3 που απλά μπήκα χωρίς κανένα λόγο.. Δεν θέλω κάποια συμβουλή απλά ήθελα να τα βγάλω από μέσα μου!!
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
388
Like
757
Πόντοι
81
Κάποιος έγραψε ότι έχει λατινες στο μεγάλου Αλεξάνδρου 21 γνωρίζει κάποιος στα πόσα λεφτά παίζουν 10 η 15 και γενικά εάν ο χώρος είναι λίγο καθαρός η είναι σαπίλα όπως όλο το Μεταξουργείο?
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
831
Κριτικές
23
Like
7.852
Πόντοι
2.036
Κάποιος έγραψε ότι έχει λατινες στο μεγάλου Αλεξάνδρου 21 γνωρίζει κάποιος στα πόσα λεφτά παίζουν 10 η 15 και γενικά εάν ο χώρος είναι λίγο καθαρός η είναι σαπίλα όπως όλο το Μεταξουργείο?
Ναι εχει Λατινες...τουλαχιστον βραδυ μετα τις 22:00 που πηγαινω εγω...για πιο νωρις δεν ξερω..στα 10 ευρω ...... σχετικα καθαρα ειναι, ειδικα ο οροφος ειναι λιγο πιο καθαρος απο το ισογειο...
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
388
Like
757
Πόντοι
81
Ναι εχει Λατινες...τουλαχιστον βραδυ μετα τις 22:00 που πηγαινω εγω...για πιο νωρις δεν ξερω..στα 10 ευρω ...... σχετικα καθαρα ειναι, ειδικα ο οροφος ειναι λιγο πιο καθαρος απο το ισογειο...
Και απ εμφάνιση τι λένε οι κλασικές λατινες με υπερτουμπανο σώμα κ βυζια ? Οπότε βλέπω γενικά λατινες περναω να τις δοκιμάσω αλλά 8 στις 10 είναι φόλα η επειδή είναι trafficking και το κάνουν με το ζόρι η επειδή δεν ξέρουν ούτε τα απλά αγγλικά..
 

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
292
Like
1.506
Πόντοι
201
Αλήθεια τώρα? Δε το βγάζει καν το Gps
Είναι η παλιά οδός γοβιου. Έχει μετονομαστεί σε Μεφιστοφελή.

Οι χάρτες της google δεν έχουν ανανεωθεί. Δοκίμασε στους χάρτες της apple.
 

Ntamari

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2020
Μηνύματα
124
Κριτικές
3
Like
292
Πόντοι
21
Εχθές φυλής 65 πάνω Χριστίνα και Ντιάνα εχω ξανα πάρει βτα κορίτσια μια μία αυτην την φορά τις πήρα μαζι και δςν το μετάνιωσα καθόλου αφου προσπαθώ να κρατηθώ σήμερα να μην ξανά πάω μπήκαν μεσα και οι δυο με πολυ καλή διάθεση με θυμόντουσαν κιόλας απο τις προηγούμενες φορές ξεκινάνε φιλιά στο λαιμό και μετα σε όλο το σώμα έβλεπα απο τον καθρέφτη και γουσταρα τέρμα γενικά έπεσε πολυ καλή πίπα και απο τις δυο για τα γούστα μου και πολύ γαμησι χωρίς όχι μη κτλπ.
Φοβερές παιδιά απλά απο τις καλύτερες εμπειρίες ένιωθα οτι ήμουν με εσκορτ δεν ξερω
Αυτά.
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.785
Like
4.294
Πόντοι
456
Η Τζέσικα δουλευει σε έναν νέο οίκο πιο πανω απο τον σταθμό Αττική.
Μεφιστοφελή 66. Πήγα και μου ήπιε το αίμα. Κόλαση σου λέω η "πιπαρα" της....! Σου αρέσουν οι πιπαρες ε;
Καλησπερα φιλε μου !! η Τζεσικα τι προγραμμα κανει ?? ελ στοματικο τελειωτικο κανει .τιποτα αλλο πονηρο !!!??? ευχαριστω , να εισαι παντα καλα !!!
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
271
Like
1.423
Πόντοι
201
επειδη δεν εχω ορεξη για γαμηση αλλα μονο για πιπαρα τελειωτικη καλη,υπαρχει καμια για αυτη την ωρα εκτος απο Ειρηνη Φωκαιας κ τις φαλαινες απο διδιμου?ευχαριστω
υ,γ,ειχαμε Μιλενα αλλα εφυγε κ αυτη,Μιτσοτακη ξερεις....
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.938
Κριτικές
31
Like
25.816
Πόντοι
7.046
Καλησπερα φιλε μου !! η Τζεσικα τι προγραμμα κανει ?? ελ στοματικο τελειωτικο κανει .τιποτα αλλο πονηρο !!!??? ευχαριστω , να εισαι παντα καλα !!!
Ότι θες προσωπικο μυνημα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom