Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 85 άτομα (9 μέλη και 76 επισκέπτες)

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.786
Like
4.294
Πόντοι
456
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.679
Κριτικές
13
Like
10.290
Πόντοι
2.046
επειδη δεν εχω ορεξη για γαμηση αλλα μονο για πιπαρα τελειωτικη καλη,υπαρχει καμια για αυτη την ωρα εκτος απο Ειρηνη Φωκαιας κ τις φαλαινες απο διδιμου?ευχαριστω
υ,γ,ειχαμε Μιλενα αλλα εφυγε κ αυτη,Μιτσοτακη ξερεις....
αυτή την ώρα όχι... μόνο πρωί-μεσημέρι Καρολίνα Φιλιπίδου όροφος
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
500
Κριτικές
13
Like
4.677
Πόντοι
736
Κάποιος έγραψε ότι έχει λατινες στο μεγάλου Αλεξάνδρου 21 γνωρίζει κάποιος στα πόσα λεφτά παίζουν 10 η 15 και γενικά εάν ο χώρος είναι λίγο καθαρός η είναι σαπίλα όπως όλο το Μεταξουργείο?

Και απ εμφάνιση τι λένε οι κλασικές λατινες με υπερτουμπανο σώμα κ βυζια ? Οπότε βλέπω γενικά λατινες περναω να τις δοκιμάσω αλλά 8 στις 10 είναι φόλα η επειδή είναι trafficking και το κάνουν με το ζόρι η επειδή δεν ξέρουν ούτε τα απλά αγγλικά..

Πολλούς μήνες τώρα μόνο Λατίνες έχουν και τα 2 εκεί, θύματα δεν είναι , ομορφιά είναι οκ αλλά περί ορέξεως, τράβα δες, από καθαριότητα ο πάνω οίκος είναι οκ συνήθως για μετάξι ο κάτω ανάλογα την κίνηση.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.957
Κριτικές
31
Like
26.060
Πόντοι
7.046
@apollon444 και @paraskevasgr
ρε παιδιά μια πλακα εκανα, παρολαυτα η Τζέσικα των τελευταίο καιρο δουλευει στο Φυλής 59 βραδυνη βαρδια. Το πρόγραμμα γνωστό. Πίπα ακα και όλα τα αλλά νορμαλ. Όντως στην πιπα το παει καλα. Λαρυγγι με πολλα σάλια.
Επίσης δεν δουλεύει στάνταρ μέρες. Όποτε θέλει παει.
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
401
Like
815
Πόντοι
81
Πολλούς μήνες τώρα μόνο Λατίνες έχουν και τα 2 εκεί, θύματα δεν είναι , ομορφιά είναι οκ αλλά περί ορέξεως, τράβα δες, από καθαριότητα ο πάνω οίκος είναι οκ συνήθως για μετάξι ο κάτω ανάλογα την κίνηση.
Θα περάσω μια βόλτα ευχαριστώ για την ενημέρωση φίλε
 

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
291
Πόντοι
281

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
272
Like
1.425
Πόντοι
201
@apollon444 και @paraskevasgr
ρε παιδιά μια πλακα εκανα, παρολαυτα η Τζέσικα των τελευταίο καιρο δουλευει στο Φυλής 59 βραδυνη βαρδια. Το πρόγραμμα γνωστό. Πίπα ακα και όλα τα αλλά νορμαλ. Όντως στην πιπα το παει καλα. Λαρυγγι με πολλα σάλια.
Επίσης δεν δουλεύει στάνταρ μέρες. Όποτε θέλει παει.
λεω να παω στη βραδυνη σημερα π εχω πολυ καιρο να παω ,αν δεν την βρω ,λεω για Λανα ,βεργας,π εχω διαβασει καλα σχολια,να την δοκιμασω ,ευχαριστω παντως
 

Pitsirikosss

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Σεπ 2022
Μηνύματα
193
Κριτικές
20
Like
1.693
Πόντοι
1.191
Μαζί με τν Έμιλυ ήταν πέρασα πριν λίγο αλλά δε μπήκα πήγα στη Μπιουτι (πρώτη φορά δεν την είχα δει καν) δεν ξέρω μάλλον είμαι ανώμαλος αλλά αυτό ήθελα βυζάρες πίπα δυνατή και πελώρια κωλαρα για σφυροκόπημα!! Έτσι όπως μπήκα πέτυχα ένα μπάρμπα σίγουρα πάνω από 70 δεν έδωσα σημασία και με το που ντύνομαι να βγω είναι η μπιουτι μπροστά στ πόρτα και να του λέει τ θες μου δημιουργείς πρόβλημα ΝΑ ΜΕ ΓΑΜΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΛΕΕΙ Ο ΘΕΊΟΣ Μα Ντεν έχω Πουτσοο του λέει ΈΧΕΙΣ ΟΜΩΣ ΔΟΝΗΤΗ εεε κάπου εκεί έφυγα δίπλα ευχαριστημένος
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.679
Κριτικές
13
Like
10.290
Πόντοι
2.046
Εχεις περιγραφή της εμφανισιακά ; Κοντουλα νεαρή η δε ξέρω εγώ τι
και κοντή και νεαρή... μελαχρινάκι μινιόν θα την περιέγραφα στα όρια της νευρικής ανορεξίας όμορφη σχετικά φατσούλα, ανύπαρκτο βυζί και τατού κόκκινα χειλάκια πίσω στο κωλομέρι που είναι αξιόλογο για τα κιλά της
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
857
Κριτικές
24
Like
8.294
Πόντοι
2.036
Και απ εμφάνιση τι λένε οι κλασικές λατινες με υπερτουμπανο σώμα κ βυζια ? Οπότε βλέπω γενικά λατινες περναω να τις δοκιμάσω αλλά 8 στις 10 είναι φόλα η επειδή είναι trafficking και το κάνουν με το ζόρι η επειδή δεν ξέρουν ούτε τα απλά αγγλικά..
Ναι κλασσικες Λατινες με υπερτουμπανο κωλαρες και χαριτωμενα βυζια...βυζαρες οχι ολες αλλα εχει αρκετες....καποιες οπως ας πουμε η Ελυζα απο ΜΑ 21 μιλανε αγγλικα...που θα παει θα μαθουν σιγα σιγα...οσο για τις φολες...ιδιες πιθανοτητες με το να πηγαινεις με Ρουμανα ή Ουκρανεζα να φας φολα...θελει και με τις λατινες ψαξιμο και πολλες δοκιμες μεχρι να βρεις τα στανταρακια σου...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.148
Κριτικές
1.245
Like
194.704
Πόντοι
45.465
τώρα σφηνάκι live

Φυλής 56 Νίκη, ξανθοκαστανη χοντρή με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2αρι βυζι, τεράστιο κωλο, μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54β Ορορα καστανοξανθο κοντοπουτανο σώμα μέ πιασιματακια, 3αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54α Ιζαμπελα μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι και Αλεξάνδρα μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

αυτα προς το παρόν...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
291
Πόντοι
281
και κοντή και νεαρή... μελαχρινάκι μινιόν θα την περιέγραφα στα όρια της νευρικής ανορεξίας όμορφη σχετικά φατσούλα, ανύπαρκτο βυζί και τατού κόκκινα χειλάκια πίσω στο κωλομέρι που είναι αξιόλογο για τα κιλά της
Ευχαριστώ ξα πρέπει να περάσω παιζει να είναι άσχημα του γούστου μου
 

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
291
Πόντοι
281

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
552
Like
605
Πόντοι
86
Ευα 1.75 υψος λιοσιων 73α και β με τακουνια 1.85, να στον αρπάζει στο στομα ελευθερο αυτη η κοπελα αυτο το καιρο με μολις 20 ευρω ειναι ευλογια,το θεμα ειναι οτι δεν δεχεται στο στομα χυσια , ασχετα αν της εχω προσφερει περισσοτερα χρηματα, μετα απο αυτην πηγαινω στο στριμ του χαγιατε
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom