Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 73 άτομα (1 μέλη και 72 επισκέπτες)

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
477
Κριτικές
13
Like
4.555
Πόντοι
731
Live, Νέο αίμα στο Ι37b, εμφανίσιμη λατίνα ψιλό τουμπαν@κι ονόματι Ντάλια, δεν έχω περισσότερα στοιχεία καθώς μία γρήγορη έριξα ποιο πάνω.
 

ΣΠΥΡΟΣΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
43
Κριτικές
8
Like
441
Πόντοι
300
Για όσους προλάβουν
Διδύμου 8 Ελένη και Βερόνικα στο δωμάτιο
Δ22 Μαριάννα για λίγες μέρες ακόμα
Δ27 Τάνια. Δεν ανακοινώθηκε πρωκτικό
Φειδιππίδου ισόγειο Βαλέρια σε απλό . Όμορφη
Φειδιππίδου όροφος Καρολίνα στο δωμάτιο με ελεύθερο και Μιχαέλα (νομίζω) ως καινούργια με απλό.
Η Τανια που ήταν στην φειδιππιδου γνωρίζει κάποιος που έχει πάει;
 

Πυθαγόρας(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
31
Κριτικές
15
Like
379
Πόντοι
290
Το Αγκυρας 9, δεν έχει νήμα; Ψάχνω για να γράψω κριτική αλλά δεν το βρίσκω...
Πήρα ντουέτο Λάουρα και Μαρίνα, με απόλυτη επιτυχία. Φεύγοντας έτρεμαν λίγο τα πόδια μου, αλλά όλα καλά...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.739
Πόντοι
45.465
Το Αγκυρας 9, δεν έχει νήμα; Ψάχνω για να γράψω κριτική αλλά δεν το βρίσκω...
Πήρα ντουέτο Λάουρα και Μαρίνα, με απόλυτη επιτυχία. Φεύγοντας έτρεμαν λίγο τα πόδια μου, αλλά όλα καλά...
φυσικά και έχει
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
824
Κριτικές
23
Like
7.795
Πόντοι
2.036
Πέρασα χθές αργά το απόγευμα από Μ.Α. 21 ισόγειο, Cindy και Ελίζα, πήρα την cindy για 2η φορά, έχει αυτόν τον σωματότυπο Λατίνας τον με τούμπανο βυζί/κώλο χωρίς να έχει κοιλιά, όλα σφιχτά , δέρμα άψογο, 2η φορά που την πήρα και ήταν το ίδιο, ούτε φόλα ούτε κάβλα, μέτρια πράγματα.
'Ενα πραγματικά αρνητικό η πολύ δυνατή εσάνς μουνίλας όταν την είχα στα 4, ήταν τόσο ισχυρή που με ξενέρωσε αμέσως, χρειάστηκε κάνα 2λεπτο μαλακία ενώ χούφτωνα τις βυζάρες για να επανέλθει η στύση.
Η τσατσά στον οίκο έχει κάψει φλάντζα, μου γκρίνιαζε για άλλους συναγωνιστές που θέλουν εξτραδάκια, μου έλεγε πώς ξέρει αρχαία Ελληνικά, πήγε να μου στείλει και την λάθος κοπέλα...

Στον όροφο ήταν Αγάπη που παρότι εμφανίσιμη την μία φορά που την πήρα είχε μόνιμα το χέρι στην βάση του πέους σε όλες τις στάσεις γιατί φοβόταν μην φύγει η καπότα... αν κάποιος την έχει πάρει και έχει περάσει καλά ας μου πει, μήπως της δώσω μία 2η ευκαιρία

Είδα ανοιχτό το Ι37Β και πέρασα να δω τι παίζει (ήταν κλειστό πολλές μέρες/εβδομάδες), η τσατσά δεν είχε κοπέλα, την περίμενε και δεν ήξερε ούτε όνομα/εθνικότητα.

Πιο πάνω η Ναταλίτσα στην θέση της, το σκέφτηκα αλλά πείναγα +την ζέστη δεν θα έβγαινε καλά η 2η κατάθεση στα καπάκια.
την Αγαπη απο την Βενεζουελα την πηρα πριν 3 μερες αλλα ηταν στο ισογειο του Μεγ.Αλεξ 21 οχι στον οροφο...αρκετα εμφανησιμη τωρα απο υπηρεσιες ουτε κρυο ουτε ζεστη....
 

Einai sto domatio

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2020
Μηνύματα
96
Like
423
Πόντοι
20
Λιοσιων 73 μιρα ρωσιδα ξανθια, 1μιση βυζι με ωραιο κωλο, κλασικο σωμα ρωσιδας και οπως οι περισσοτερες ρωσιδες στα του αγωνα σκυλι.
Το εχω πει οτι γενικα δεν ειναι οι πιο ομορφες γυναικες για μενα αλλα στο επαγγελμα τους ειναι οπως οι αλβανοι με την οικοδομη, θα το κανουν με μερακι και θα τα δωσουν ολα και θα τους/τις ξαναπροτιμησουμε για την δουλεια.
Μιρα με ξεζουμισες δεν μπορω ουτε να τον παιξω, απο μενα ειναι ναι και στανταρακι αμα μεινει καιρο.
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537
Επισκέφθηκα το Χριστινάκι, επονομαζόμενη και "Τσέχα", σ' έναν όροφο της Φυλής που δυστυχώς δεν θυμάμαι νούμερο [νομίζω ήταν ένα βενζινάδικο εκεί δίπλα πριν από καμιά δεκαπενταετία].
Πρόσχαρη και ευγενική μεν, άκρως βαριεστημένη προς τη λήξη της βάρδιας δε, έχει κόψει μαχαίρι τα προκαταρκτικά και το πρόγραμμά της είναι υπεραπλό. Διατηρεί την ακάποτη πίπα, αλλά δεν την πήρα (λίγο αργότερα ένιωσα δικαιωμένος παρατηρώντας ένα κόψιμο στα χείλη της).
Αν κάποιος αρκείται στην καλή εμφάνιση ας την δοκιμάσει. Εγώ δεν νομίζω να ξαναπάρω καθώς την έχω προλάβει σε πιο διαχυτικές φάσεις, με χαμούρεμα κατά την είσοδο στο δωμάτιο και πιο αισθησιακή πίπα. Υπόψιν, δε, ότι γίνεται λαϊκό προσκύνημα, οπότε προτιμήστε άκυρες ώρες και μέρες αν θέλετε να αποφύγετε την αναμονή.
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
725
Κριτικές
5
Like
2.884
Πόντοι
726
Καλημέρα στην παρέα. Έπειτα από ένα θέμα υγείας ξαναγύρισα. Καλά γαμησια σε ολους εύχομαι.


Γνωρίζουμε καμία που να τα παίρνει μαπα φυλής Φωκαίας κατά εκεί; Με έξτρα χρήματα κανένα θέμα
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Καλημέρα στην παρέα. Έπειτα από ένα θέμα υγείας ξαναγύρισα. Καλά γαμησια σε ολους εύχομαι.


Γνωρίζουμε καμία που να τα παίρνει μαπα φυλής Φωκαίας κατά εκεί; Με έξτρα χρήματα κανένα θέμα
Φαντάζομαι όσες τα παίρνουν στο στόμα (βλέπε ειρήνη πιπα καλάσνικοφ) δεν θα πουν όχι για πρόσωπο.
Δεν παίρνω και όρκο βέβαια
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
477
Κριτικές
13
Like
4.555
Πόντοι
731
Ο κωλος φυσικος ή πλαστικος
Κοίτα, η Cindy μάλλον είναι φουλ φυσική, αν είναι πλαστικός ο κώλος ήταν θεός ο χειρούργος :cheesy:
Η άλλη που ήταν βάρδια μαζί είχε ξεκάθαρα πλαστικούρα, το λέω για να μην μπερδευτείς, η cindy έχει την πιό "γλυκιά" φάτσα από τις 3-4 της φουρνιάς αυτής.
Live, Νέο αίμα στο Ι37b, εμφανίσιμη λατίνα ψιλό τουμπαν@κι ονόματι Ντάλια, δεν έχω περισσότερα στοιχεία καθώς μία γρήγορη έριξα ποιο πάνω.
Πέρασα να ρίξω έναν χρωστούμενο στην Ναταλία από προχθές και επειδή το είδα ανοιχτό μπήκα να δώ τι παίζει, τσάτσος αυτός που ήταν και πριν κάτι μήνες με το μαλλί κοτσίδα, παρουσίασε την κοπέλα η οποία ήταν άκρως εμφανίσιμη/γαμεύσιμη μελαχρινή σκουρόδερμη με μάλλον 2,5++ στήθος και ωραίο πάτο (στα τακούνια), αυτά παρατήρησα στα 4 δευτερόλεπτα που την είδα, μπορεί να είμαι και λάθος.
Την Σόνια μάλλον την χάσαμε σε καμιά Γερμανία :S
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
477
Κριτικές
13
Like
4.555
Πόντοι
731
Θέλω να κάνω και μία παρατήρηση, στους Έλληνες συναγωνιστές και αναγνώστες, μαλάκες οκ σε γενικές γραμμές όσοι πετυχαίνω σε βόλτες είστε καθαροί/πλυμένοι αλλά υπάρχει ένα 20% θα έλεγα που βρωμάτε ρε μαλάκες, οκ ειδικά μετάξι πάνε πολλοί μπίχλιδες, αλλά ρε μαλάκες είστε μερικοί που είστε ίδια κατηγορία με τους Μπαγκλαντές
ούτε καν με τους Πάκιδες, σίγουρα ξέρετε ποιοι είστε, ΠΛΥΘΕΙΤΕ :priest:
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Θέλω να κάνω και μία παρατήρηση, στους Έλληνες συναγωνιστές και αναγνώστες, μαλάκες οκ σε γενικές γραμμές όσοι πετυχαίνω σε βόλτες είστε καθαροί/πλυμένοι αλλά υπάρχει ένα 20% θα έλεγα που βρωμάτε ρε μαλάκες, οκ ειδικά μετάξι πάνε πολλοί μπίχλιδες, αλλά ρε μαλάκες είστε μερικοί που είστε ίδια κατηγορία με τους Μπαγκλαντές
ούτε καν με τους Πάκιδες, σίγουρα ξέρετε ποιοι είστε, ΠΛΥΘΕΙΤΕ :priest:
Μπουμπουκο... εμφανώς δεν έχεις την καλτιλα σαδισμου....να πιπωνεις κρεμασμενη γριετζο Μεταξουργείου...ενώ μωλις 3χ3σ3ς στο τρισαθλιο καφέ στην Ομόνοια...για να εκτιμήσεις το σπορ δέοντος :rockon::rockon::rockon:
 
Εγγρ.
27 Ιουλ 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες καλησπέρα , επειδή είμαι καινούργιος στο κουρμπέτι , προτείνετε αν μπορείτε κανένα ωραίο μελαχρινό σε Φυλής ή και στούντιο.
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Θέλω να κάνω και μία παρατήρηση, στους Έλληνες συναγωνιστές και αναγνώστες, μαλάκες οκ σε γενικές γραμμές όσοι πετυχαίνω σε βόλτες είστε καθαροί/πλυμένοι αλλά υπάρχει ένα 20% θα έλεγα που βρωμάτε ρε μαλάκες, οκ ειδικά μετάξι πάνε πολλοί μπίχλιδες, αλλά ρε μαλάκες είστε μερικοί που είστε ίδια κατηγορία με τους Μπαγκλαντές
ούτε καν με τους Πάκιδες, σίγουρα ξέρετε ποιοι είστε, ΠΛΥΘΕΙΤΕ :priest:
Μετά αυτοί οι τύποι έρχονται παραπονιούνται και γράφουν για φολες και ξεπετες που δεν τους αφήνει η κοπέλα να την αγγίζουν και να την γλύφουν.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.433
Κριτικές
39
Like
6.969
Πόντοι
1.936
Συμμετοχή έχει ; Δηλαδή χαδακια φιλάκια και κυρίως καλή πί

Μήπως θες να παω και στην δουλειά σου και να σου στείλω το μεροκάματο ? :hi:

Σε ποια Ειρήνη αναφέρεσαι μάστορα?
Φωκαιας 17 οροφο αν την πετυχεις.Σιγουρο χυσιμο τιμιο 20αρικο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom