Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 177 άτομα (11 μέλη και 166 επισκέπτες)

Ares7

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2023
Μηνύματα
264
Like
422
Πόντοι
21
Ωραία εμπειρία θα είναι να πας στο φυλής 65 και να πάρεις παρτουζα τη Μπούτι και τη Κορίνα.
Η μία 110 κιλά μαύρη με μαεσταρια 2 κιλά το καθένα και η άλλη τσιλιβιθρα 40 κιλα μάξ,λευκή με εφηβικό βυζί μισης χούφτας.
Τρομερή αντίθεση,βέβαια στο δωμάτιο δεν θα περάσεις και τέλεια.
Παρτουζα ειναι καλη φαση να ξερεις την μια καλα να την εχεις γαμησει πολλες φορες και η αλλη να ειναι φίλη της
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
272
Like
1.425
Πόντοι
201
2 κατα8εσεις , η 1η προχ8ες,η οποια πηγα κολονου 30 για να δω την καινουργια μουναρα π λεγανε αλλα ηταν κλειστα ,πηγα Ριταρα μουναρα,πολυ καλη ,ειχα καιρο να την παρω,η 2η χτες π πηγα φιλιππιδου πανω κ ειδα Κατερινα κ Αμελια απο λιωσιων-φωκαιας,αλλα την παρουσιαζαν με αλλο ονομα ,πηρα Αμελια,καλη κ αυτη
υ.γ.νομιζω αν δεν κανω λα8ος κ η Ριτα κ Αμελια π τις πηρα τις ειδα με λιγο παραπανω κιλα ή μ φενεται,εμφανισιακα παντως εμενα μ κανουν,καλα γαμησια
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
500
Κριτικές
13
Like
4.677
Πόντοι
736
Πέρασα χθές αργά το απόγευμα από Μ.Α. 21 ισόγειο, Cindy και Ελίζα, πήρα την cindy για 2η φορά, έχει αυτόν τον σωματότυπο Λατίνας τον με τούμπανο βυζί/κώλο χωρίς να έχει κοιλιά, όλα σφιχτά , δέρμα άψογο, 2η φορά που την πήρα και ήταν το ίδιο, ούτε φόλα ούτε κάβλα, μέτρια πράγματα.
'Ενα πραγματικά αρνητικό η πολύ δυνατή εσάνς μουνίλας όταν την είχα στα 4, ήταν τόσο ισχυρή που με ξενέρωσε αμέσως, χρειάστηκε κάνα 2λεπτο μαλακία ενώ χούφτωνα τις βυζάρες για να επανέλθει η στύση.
Η τσατσά στον οίκο έχει κάψει φλάντζα, μου γκρίνιαζε για άλλους συναγωνιστές που θέλουν εξτραδάκια, μου έλεγε πώς ξέρει αρχαία Ελληνικά, πήγε να μου στείλει και την λάθος κοπέλα...

Στον όροφο ήταν Αγάπη που παρότι εμφανίσιμη την μία φορά που την πήρα είχε μόνιμα το χέρι στην βάση του πέους σε όλες τις στάσεις γιατί φοβόταν μην φύγει η καπότα... αν κάποιος την έχει πάρει και έχει περάσει καλά ας μου πει, μήπως της δώσω μία 2η ευκαιρία

Είδα ανοιχτό το Ι37Β και πέρασα να δω τι παίζει (ήταν κλειστό πολλές μέρες/εβδομάδες), η τσατσά δεν είχε κοπέλα, την περίμενε και δεν ήξερε ούτε όνομα/εθνικότητα.

Πιο πάνω η Ναταλίτσα στην θέση της, το σκέφτηκα αλλά πείναγα +την ζέστη δεν θα έβγαινε καλά η 2η κατάθεση στα καπάκια.
 

will941

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2023
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους! Χρειάζομαι τα φώτα σας !! Ψάχνω για ένα κοντοπουτανο κάτι πετίτ σε μπουρδέλα του 10αρικου γύρω στις 12 τα μεσάνυχτα. Μπορεί κάποιος να μου προτείνει και να με κατευθύνει σε ποια οδό να κοιτάξω γιατί δεν υπάρχει πολύς χρόνος για ψάξιμο λόγω δουλειάς 16 ώρες τη μέρα. Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων αν μπορεί να με κατοτοπισει κάποιος γνώστης
 

Aftos_Eimai

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
347
Like
753
Πόντοι
81
Αδέρφια καλημέρα!!! Πέρασε κάποιος από Φυλής? Δουλεύει η Τζέσικα πρωί?
 

will941

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2023
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
τώρα live

Φυλής 109β Νελι μελαχρινή κοντή κατσαρομαλλα, λεπτή με 1.5-2αρι βυζι και Ελένη ξανθιά νταρντανοπαχουλη με 2.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 109α Ελένη μελαχρινή μιλφ με κανονικό σώμα, 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό.

Φυλής 71α Αντριαννα μελαχρινή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, σώμα με πιασιματακια , 2αρι βυζι, 3-4 μικρά τατουάζ, απλό πρόγραμμα και Αννιτα καστανή παχουλη με 2αρι βυζι, τατουάζ καρδιά στο δεξί ώμο με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος,κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Φυλής 69β Αλεξάνδρα καστανή κοπέλα με κανονικό ωραίο κορμί 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ ανάμεσα στα βυζια, στη δεξιά γάμπα, στο μπούτι και 1-2 μικρότερα και Αννια ξανθοκαστανη χοντρή κατσαρομαλλα με 3αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό όχι όμως τελειωτικό.

Φυλής 69α Λάουρα ξανθιά κατσαρομαλλα σώμα με πιασιματακια, μεγάλη κωλαρα 2αρι βυζι, μεγάλο τατουάζ πεταλούδα στο μπούτι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 67Ελένη ξανθιά μιλφ με κανονικό ωραίο κορμί, σιλικονατες τορπίλες,τατουάζ χειλάκια δεξιά δίπλα από το μουνι της και στην αριστερή ωμοπλάτη , απλό πρόγραμμα

Φυλής 86β Σοφία βερα... Σπανιολα, καστανοξανθη κοντή λεπτή με μικρό βυζι και πάρα πολλά τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 84α Εύα μελαχρινή κοντή με ψιλοκανονικο σώμα 3-3.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 65β Σιμονα μελαχρινή με ψιλοκανονικό σώμα 2αρι βυζι, κωλαρα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11α Κορινα ξανθιά μιλφ μαυρισμένη ,ψηλή νταρντανα 4-4.5αρια βυζια, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11β Βέρα ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 61 Αλεξάνδρα μελαχρινή λατινα με μακρύ ίσιο μαλλί, χοντρουλα με 3.5αρι βυζι μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 74 αριστερά Γιάννα μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι , σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 72 αριστερά η λατινα Κελλυ, μελαχρινή με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 66δ Βικτόρια μελαχρινή κοντή λατινα, με κανονικό σώμα 2αρι στητο βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54β Ορορα καστανοξανθο κοντοπουτανο σώμα μέ πιασιματακια, 3αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54α Ιζαμπελα μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι και Αλεξάνδρα μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα. Σε κάνα μισάωρο θα κλείσει.


Φωκαιας 7 ισόγειο Αννιτα ξανθια λεπτή με 1.5αρι συν βυζι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαιας 9 Κασσάνδρα μελαχρινή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, κανονικό ωραίο σώμα ωραίο κωλαράκι, 1.5αρι βυζι, τατουάζ στον δεξί ώμο, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 13 υπόγειο Καρολίνα μελαχρινή λατινα με γυαλάκια λεπτή με 1.5αρι βυζι σε απλό πρόγραμμα .

Φωκαιας 13 δεξια Μαρία μελαχρινή με γυαλάκια σώμα με πιασίματα, 2αρι βυζι, διάφορα τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 19 Βαλέρια καστανή χοντρουλα με 2αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος και στη δεξιά ωμοπλάτη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 25β Σάρα μελαμψη με ξανθό μακρύ ίσιο μαλλί λεπτή με σχεδόν 2.5αρι σιλικονατο βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος,

Φωκαίας 27Β κάτω 2 λατινες Σουζάνα μελαχρινή λατινα, σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι,κωλαρα, κάποια τατουάζ και Ροζαρια μελαχρινή κοντή με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, τατουάζ και στα δύο κωλιμαγουλα, κωλαρα, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

ότι οίκος δεν αναφέρεται Φυλής και περιξ είναι κλειστός.
Τι τιμές παίζουν σε αυτά φίλε μου;
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
3
Like
4.764
Πόντοι
736
Δοκιμάστηκε η Αναστασία από Ιάσωνος 46 όροφος.
Μέτρια σε ομορφιά,μέτρια και μέσα,μόνο στη πίπα κάτι γίνεται.
Για δεύτερη φορά ούτε καν.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Φωκαίας 13 υπόγειο η Μαρία Χοσέ και η Μπρίτανι λατίνες σε απλό
Φωκαίας 11 όροφος η Καρολίνα και η μελαχρινή Κρίστη, αδύνατη, τα πάντα πλην κώλου.
Λιοσίων 73 πάνω η σέξι Νικόλ και η Μαργκο σε απλό.
Πέρασα επιτέλους με Μαργκό μιας και την βρήκα ελεύθερη.
Δεν ήταν και άσχημα.
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
500
Κριτικές
13
Like
4.677
Πόντοι
736

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
500
Κριτικές
13
Like
4.677
Πόντοι
736

Ntamari

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2020
Μηνύματα
127
Κριτικές
3
Like
294
Πόντοι
21
Μάγκες σήμερα αν παίζει παρτουζα καλή κάπου ενημερώστε με παρακαλώ έχω καιρό να κατέβω έχω χάσει επεισόδια
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
3.439
Πόντοι
4.895
Για όσους προλάβουν
Διδύμου 8 Ελένη και Βερόνικα στο δωμάτιο
Δ22 Μαριάννα για λίγες μέρες ακόμα
Δ27 Τάνια. Δεν ανακοινώθηκε πρωκτικό
Φειδιππίδου ισόγειο Βαλέρια σε απλό . Όμορφη
Φειδιππίδου όροφος Καρολίνα στο δωμάτιο με ελεύθερο και Μιχαέλα (νομίζω) ως καινούργια με απλό.
 

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
302
Like
1.572
Πόντοι
201
Πες μου ένα λόγο που κράζεις? Τραβάς κάνα ζόρι?
Αν και είχα σκοπό να μην ασχοληθώ, θα σου απαντήσω εγώ. Την δικιά μου γνώμη.

Ρωτάς ασταμάτητα για την ίδια κοπέλα. Και δεν κάνεις απλά ερώτηση, ρωτάς επιτακτικά. Αν δεν απαντήσουμε ή τρολαρουμε, αρχίζεις το κράξιμο και την μιζέρια.

Κανένας εδώ δεν είναι τσιράκι κανενός. Δηλαδή αυτό το "μην φάω ζέστη άδικα", τι το ήθελες ...; οι άλλοι είναι ηλιθιοι που πάνε στην ζέστη;
Ίσα ίσα που θα έπρεπε αφού δεν έχει πάει κανένας και δείχνεις ότι θες να πας, να πας για να ενημερώσεις εσύ.

Δεν έχεις γράψει ποτέ μισή κουβέντα για βόλτα και ποιες είδες αλλά και το χειρότερο όλων ακόμα και τις φορές που κάποιος σου απάντησε και υποθέτω ότι πήγες στην κοπέλα δεν ενδιαφέρθηκες ΚΑΝ να γράψεις 2 γραμμές για το πως ήταν κτλ κτλ.
Ούτε ένα σου ποστ δεν είναι χρήσιμο προς τους άλλους. Μόνο ζητάς πληροφορίες. Δεν λειτουργούν έτσι τα φόρουμ.
 

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
302
Like
1.572
Πόντοι
201
Για όσους προλάβουν
Διδύμου 8 Ελένη και Βερόνικα στο δωμάτιο
Δ22 Μαριάννα για λίγες μέρες ακόμα
Δ27 Τάνια. Δεν ανακοινώθηκε πρωκτικό
Φειδιππίδου ισόγειο Βαλέρια σε απλό . Όμορφη
Φειδιππίδου όροφος Καρολίνα στο δωμάτιο με ελεύθερο και Μιχαέλα (νομίζω) ως καινούργια με απλό.

Με αφορμή το δικό σου ποστ θυμήθηκα.
Είδα προχθές το απόγευμα την μιχαελα στο Φώκαιας 17 ισόγειο.
Οκ, είχα δει που γράφετε ότι έχει αλλάξει αλλά αυτό που είδα δεν το περίμενα..
Αν κάποιος έχει καιρό να την δει και ήταν πελάτης της, μην μπει τυφλά.. Να την δει πρώτα στο σαλόνι..

Καλά, η τσατσά η Εύα, τι όνειρο είδε και τα έκανε τόσο κίτρινα τα μαλλιά της;
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
314
Κριτικές
13
Like
1.361
Πόντοι
211
Για όσους προλάβουν
Διδύμου 8 Ελένη και Βερόνικα στο δωμάτιο
Δ22 Μαριάννα για λίγες μέρες ακόμα
Δ27 Τάνια. Δεν ανακοινώθηκε πρωκτικό
Φειδιππίδου ισόγειο Βαλέρια σε απλό . Όμορφη
Φειδιππίδου όροφος Καρολίνα στο δωμάτιο με ελεύθερο και Μιχαέλα (νομίζω) ως καινούργια με απλό.
Θέλω να πιστεύω ότι εννοείς Φιλιππίδου κι όχι Φειδιππίδου ..
 

jimozz1

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2022
Μηνύματα
70
Like
32
Πόντοι
0
καλησπερα,ειναι η αλιονα απο διδυμου 18 εκει;μην κατεβαινω τσαμπα,αν ξερει καποιος να ενημερωσει,ευχαριστω!
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
500
Κριτικές
13
Like
4.677
Πόντοι
736
Live, Νέο αίμα στο Ι37b, εμφανίσιμη λατίνα ψιλό τουμπαν@κι ονόματι Ντάλια, δεν έχω περισσότερα στοιχεία καθώς μία γρήγορη έριξα ποιο πάνω.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom