Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 240 άτομα (21 μέλη και 219 επισκέπτες)

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
736
Κριτικές
123
Like
1.679
Πόντοι
8.445

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
461
Κριτικές
12
Like
3.237
Πόντοι
731
Το κορίτσι δούλευε Πάτρα καί από βδομάδα θα εργάζεται κάπου στην Αθήνα.. ρώτησα αλλά δεν ήξερε που η δεν ήθελε να μου πει..
Όνομα Μαργαρίτα.. απόδοση καί συμετοχή κάτι σαν την Μαργκω από Λιοσίων 73..το κορίτσι το έχει..
Αν την δεί κανείς ας ενημερώσει..
Screenshot_2023-07-24-00-17-47-141_com.android.chrome.jpg
 

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
190
Κριτικές
4
Like
287
Πόντοι
281
Φώκαιας 13 Μίρα με συνεχόμενα δωμάτια..
Παίρνας καλά νομίζω αν της αρέσεις
Το κορίτσι δούλευε Πάτρα καί από βδομάδα θα εργάζεται κάπου στην Αθήνα.. ρώτησα αλλά δεν ήξερε που η δεν ήθελε να μου πει..
Όνομα Μαργαρίτα.. απόδοση καί συμετοχή κάτι σαν την Μαργκω από Λιοσίων 73..το κορίτσι το έχει..
Αν την δεί κανείς ας ενημερώσει..
Screenshot_2023-07-24-00-17-47-141_com.android.chrome.jpg
Από πού τα μαθαίνετε αυτά ρε τρελέ
Πιο ψηλή/λιγότερο πετιτ φαίνεται από την Μάργκο ή ιδέα μου ;
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
824
Κριτικές
23
Like
7.791
Πόντοι
2.036
Για τους λατρεις των μεγαλων στρογγυλων πισινων... εντοπίστηκε αποψε κατα τις 23:30 ωραιο τσουποτό λατινικο πουτανακι απο Βενεζουελα...ονομα Λουίζα ή Ελύζα ωραιο καμπυλωτο σωμα με πιασιματα, λατινικη κωλαρα, 3αρια βυζια με ωραια ρωγα, καθολου κυταριτιδα και ωραια επιδερμιδα πρεπει να ειναι αρκετα νεα την εκανα καπου 20-23 χρονων... συννενοησαι και στα αγγλικα μαζι της..υψος 1,62-1,65... Τιμηθηκε χωρις δευτερη σκεψη...Μεγαλου Αλεξανδρου 21 πανω οροφος...αρκετα καθαρος οικος για Μεταξουργειο με πολλα αρωματικα κερακια αναμενα στο σαλονι και στα δωματια...Προσοχη ιδιαιτερη θελει η μελαχρινη τσατσα η οποια εχει νευρα, αρπαζεται ευκολα και γενικα δεν δειχνει να σηκωνει και πολλα πολλα....χρονος παραμονης στο δωματιο αυστηρα 10λεπτο....
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
966
Κριτικές
129
Like
16.349
Πόντοι
19.306
Ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
Με πήρατε στον λαιμό σας. Με καταστρέψετε.
Πέρασα με Ναταλί στο Μ.Α 28 υπόγειο την κοκκάλω που ήταν στο Μ.Α 15.
Διάβαζα συνέχεια φοβερό στοματικό και κάτι τέτοιες παπαριές και λέω να δοκιμάσω αφού δεν βρήκα τα σταναράκια μου. Πίπα απαράδεκτη. Μόνο το κεφαλάκι έπαιρνε στο στόμα. Σε κλίμακα 1 έως 10 χαριστηκά να της βάλω ένα 2. Που το είδατε το καλό τσιμπούκι ρε πουστη μου. Απορώ πως κατάφερα και έχυσα. Κάποιο πρόβλημα πρέπει να έχω τελικά. Με μουνιά που γουστάρω και τα δίνουν όλα μου έχει τύχει να μην χύσω και να χύσω με άσυλα σαν αυτήν.
Μην ξαναγράψετε μαλακίες θα σας κάνω μήνυση για διασπορά ψευδών ειδήσεων.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.005
Πόντοι
10.336
Ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
Με πήρατε στον λαιμό σας. Με καταστρέψετε.
Πέρασα με Ναταλί στο Μ.Α 28 υπόγειο την κοκκάλω που ήταν στο Μ.Α 15.
Διάβαζα συνέχεια φοβερό στοματικό και κάτι τέτοιες παπαριές και λέω να δοκιμάσω αφού δεν βρήκα τα σταναράκια μου. Πίπα απαράδεκτη. Μόνο το κεφαλάκι έπαιρνε στο στόμα. Σε κλίμακα 1 έως 10 χαριστηκά να της βάλω ένα 2. Που το είδατε το καλό τσιμπούκι ρε πουστη μου. Απορώ πως κατάφερα και έχυσα. Κάποιο πρόβλημα πρέπει να έχω τελικά. Με μουνιά που γουστάρω και τα δίνουν όλα μου έχει τύχει να μην χύσω και να χύσω με άσυλα σαν αυτήν.
Μην ξαναγράψετε μαλακίες θα σας κάνω μήνυση για διασπορά ψευδών ειδήσεων.
Ποιος ητανε βγαλτον σεντρα εδω να τον δροσισουμε :2on1:
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
966
Κριτικές
129
Like
16.349
Πόντοι
19.306
Ποιος ητανε βγαλτον σεντρα εδω να τον δροσισουμε :2on1:
Αν ψάξω πίσω στις ενημερώσεις θα εντοπίσω πολλούς. Και στις κριτικές τις ίδιες μαλακίες διάβαζα. Άσε που είναι ένα μάτσο κοκκαλα και δεν έχεις και επιλογή να την γαμήσεις. Τι ζω ρε πουστη μου
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
461
Κριτικές
12
Like
3.237
Πόντοι
731
Παίρνας καλά νομίζω αν της αρέσεις

Από πού τα μαθαίνετε αυτά ρε τρελέ
Πιο ψηλή/λιγότερο πετιτ φαίνεται από την Μάργκο ή ιδέα μου ;
Η παρομοίωση με Μαργκω είναι για την συμμετοχή και την όρεξη..
Δεν είναι πιο ψηλή έχει μικρό στήθος και πεταχτό κωλαρακι..
Την πείρα στην Πάτρα προχτές και έτσι ξέρω ότι ξέρω..
Τρίτη σταματάει από Πάτρα και έρχεται Αθήνα. Αν προλάβω θα προσπαθήσω να έχω πάρα πάνω πληροφορίες.
 

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
190
Κριτικές
4
Like
287
Πόντοι
281
Η παρομοίωση με Μαργκω είναι για την συμμετοχή και την όρεξη..
Δεν είναι πιο ψηλή έχει μικρό στήθος και πεταχτό κωλαρακι..
Την πείρα στην Πάτρα προχτές και έτσι ξέρω ότι ξέρω..
Τρίτη σταματάει από Πάτρα και έρχεται Αθήνα. Αν προλάβω θα προσπαθήσω να έχω πάρα πάνω πληροφορίες.
Α έγινε δν ξέρω εγώ για μαργκω γτ αν κ το είπα πολλές φορές δεν έχω δοκιμάσει ακόμα κ ας είναι 100% του γούστου μου. Τώρα από Πειραιά κ με τέτοια ζέστη καλύτερα να φύγω για καμιά Σαντορίνη
 

paparinos123

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
27
Like
24
Πόντοι
0
Καλημέρα σας. Υπάρχει ακόμη στην πρωινή βαρδια μια μαυρουλα φυλής και τριγύρω? Αν θυμάμαι καλα στην βεργας. Αν ξερει κάποιος, να σχολιασει και το σπιτάκι να πάω καρφι να την δω. Καλη σας μέρα παίκτες μου
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
824
Κριτικές
23
Like
7.791
Πόντοι
2.036
Ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
Με πήρατε στον λαιμό σας. Με καταστρέψετε.
Πέρασα με Ναταλί στο Μ.Α 28 υπόγειο την κοκκάλω που ήταν στο Μ.Α 15.
Διάβαζα συνέχεια φοβερό στοματικό και κάτι τέτοιες παπαριές και λέω να δοκιμάσω αφού δεν βρήκα τα σταναράκια μου. Πίπα απαράδεκτη. Μόνο το κεφαλάκι έπαιρνε στο στόμα. Σε κλίμακα 1 έως 10 χαριστηκά να της βάλω ένα 2. Που το είδατε το καλό τσιμπούκι ρε πουστη μου. Απορώ πως κατάφερα και έχυσα. Κάποιο πρόβλημα πρέπει να έχω τελικά. Με μουνιά που γουστάρω και τα δίνουν όλα μου έχει τύχει να μην χύσω και να χύσω με άσυλα σαν αυτήν.
Μην ξαναγράψετε μαλακίες θα σας κάνω μήνυση για διασπορά ψευδών ειδήσεων.
Εεεε νταξει μικρο το κακο...αυτο ειναι το καλο με το Μεταξουργειο οτι αμα φας φολα κοστιζει μονο 10ευρω...καλυτερα απο το να τρως 20ευρω φολα απο Φυλης ή 50ευρω φολα σε studio ή ακομα χειροτερα καποιοι αλλοι που τρωνε φολες 100-150 ευρω...
 

paparinos123

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
27
Like
24
Πόντοι
0
Κάποια καλά πρόταση για τώρα φυλής και τριγύρω? Δεν χρειάζεται να ειναι μοντελο αλλά θέλω να βλεπεται και όταν φύγω απο κει να τρεμουν τα ποδια μου.
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Εεεε νταξει μικρο το κακο...αυτο ειναι το καλο με το Μεταξουργειο οτι αμα φας φολα κοστιζει μονο 10ευρω...καλυτερα απο το να τρως 20ευρω φολα απο Φυλης ή 50ευρω φολα σε studio ή ακομα χειροτερα καποιοι αλλοι που τρωνε φολες 100-150 ευρω...
Εκτός από τις παραπληροφορημενες κριτικές στο Μεταξουργείο πας συνειδητοποιημένος πως θα φας φόλα , αν εξελιχθεί σε μέτρια συνεδρία τότε είσαι απ' τους τυχερούς
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.154
Κριτικές
496
Like
62.093
Πόντοι
39.662
Πρωινη καταθεση στην Αντριαναρα μας στην οδο Χωματιανου.
Την ξεζουμισα...
Καλτ οι αφιερώσεις στην πόρτα οπως και ο "γυμνος" ανεμιστηρας που παραλιγο να μου κόψει φέτες τον πουτσο.
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.609
Κριτικές
13
Like
10.006
Πόντοι
2.046
Πρωινη καταθεση στην Αντριαναρα μας στην οδο Χωματιανου.
Την ξεζουμισα...
Καλτ οι αφιερώσεις στην πόρτα οπως και ο "γυμνος" ανεμιστηρας που παραλιγο να μου κόψει φέτες τον πουτσο.
δεν έχει ερκοντίσιον το δωμάτιο;;;
 

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.681
Κριτικές
47
Like
15.327
Πόντοι
5.885
Ερώτηση, ψάχνω που θα κάνω την καλύτερη παρτούζα, τι έχετε να μου προτείνετε
Συναγωνιστές αναμένω
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom