Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 226 άτομα (13 μέλη και 213 επισκέπτες)

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.158
Κριτικές
3
Like
4.744
Πόντοι
736
Χτες το απόγευμα στο Κολωνού 48 παλιό είχε δύο εμφανισημα μιλφακια για τη περιοχή,Σοφία η μια η άλλη δεν θυμάμαι,για την περιοχή πάνω από τη βάση,είπα να πάω καμιά βόλτα να με χτυπήσει λίγο ο λίβας.Μπηκα στο Μ.Αλεξανδρου 28 αριστερά,τσατσά η πρωην εργαζόμενη Λίνα από Κολωνού 53,είχε την Ελένη την Πόντια που την είδα σε καλύτερη κατάσταση από ότι ήταν πριν κάνα 6 μηνό και την Νίκη,μιλφ με πιασίματα,ωραίο σχετικά πρόσωπο και ωραία εκφραστικά μάτια.Ειπα να δοκιμάσω πιο πολύ γιατι είχε ωραίο υποσχόμενο βλέμμα.Στην συγκεκριμένη περίπτωση τα έβαλα στο μηδέν,χάλια όλα,γδυθηκε και ήθελα να τρέξω να φύγω,διάθεση δεν είχε,στα 3 λεπτά την έδιωξα γιατί είχε πολύ ζέστη και είχαμε σωματική επαφή που έκανε τη ζέστη ακόμα πιο επώδυνη.
 

ΣΠΥΡΟΣΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
43
Κριτικές
8
Like
444
Πόντοι
300
Πέρασμα πριν λίγο από Ι46 για την Κατερίνα αλλά έλειπε, μπήκα με την Αναστασια. Όταν μπήκα στο σαλόνι είχε 3 άτομα και μου μου λέει η τσατσά, τώρα ξαναμπήκε στο δωμάτιο 2η φορά με αυτόν. Περίμενα λίγο να τη δω. Δεν έλεγε τίποτα το ιδιαίτερο, μπήκα τελικά και μου λέει η τσατσά μετά από σένα θα ξαναπάει σε αυτόν για άλλες 2 φορές!!!!!! Τι στο καλό Βιάγκρα είχε πάρει; εγώ μια και αυτή με το ζόρι...(ακολουθεί κριτική)
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.946
Κριτικές
31
Like
25.926
Πόντοι
7.046

zataraq

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2014
Μηνύματα
57
Κριτικές
4
Like
126
Πόντοι
0
Πρωινη καταθεση στην Αντριαναρα μας στην οδο Χωματιανου.
Την ξεζουμισα...
Καλτ οι αφιερώσεις στην πόρτα οπως και ο "γυμνος" ανεμιστηρας που παραλιγο να μου κόψει φέτες τον πουτσο.
Πέρσι που είχα πάει δεν είχε τέτοιες πολυτέλειες (ανεμιστήρας) . Σε 2 εβδομάδες που πάω Αθήνα θα την ξανά τιμήσω
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Ε εντάξει κι εσυ... είπαμε.... Οχι και 50αρα η Μπαρμποραρα! Μη μου την στεναχωρατε ρεεε!
Το κορίτσι δεν είναι χαζό διανοούμενε...ούτε εμείς ( που πας να μας την βγάλεις 35)...αν η Μπάρμπαρα είναι 35 εγώ είμαι με τσαπου 40 εκατοστά και φέτες
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.946
Κριτικές
31
Like
25.926
Πόντοι
7.046
Το κορίτσι δεν είναι χαζό διανοούμενε...ούτε εμείς ( που πας να μας την βγάλεις 35)...αν η Μπάρμπαρα είναι 35 εγώ είμαι με τσαπου 40 εκατοστά και φέτες
Ουδέποτε πηγα να την βγάλω 35. Διάβασε καλά τι γραφω.
Η Μπαρμποραρα είναι γυρω στα 40. Αλλά όχι και 50!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
193.000
Πόντοι
45.465
Το κορίτσι δεν είναι χαζό διανοούμενε...ούτε εμείς ( που πας να μας την βγάλεις 35)...αν η Μπάρμπαρα είναι 35 εγώ είμαι με τσαπου 40 εκατοστά και φέτες
Ρε συ δεν είπε ο Διανοούμενος ότι είναι 35 ,τέλος πάντων με βάση δύο διαφορετικές απαντήσεις της η Μπάρμπορα είναι μεταξύ 41-44
Θα ήταν χρήσιμο να μάς διαφωτίσει ο ειδικός Μπαρμπορολογος συνάδελφος @nert
 
Τελευταία τροποποίηση:

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
15
Like
11.694
Πόντοι
3.246
Ρε συ δεν είπε ο Διανοούμενος ότι είναι 35 ,τέλος πάντων με βάση δύο διαφορετικές απαντήσεις της η Μπάρμπορα είναι μεταξύ 41-44
Όντως, αν αφαιρέσουμε τα καλοκαίρια της πανδημίας τότε είναι κάπου στα 41... :2funny:
 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.258
Κριτικές
8
Like
2.797
Πόντοι
736
Για τους λατρεις των μεγαλων στρογγυλων πισινων... εντοπίστηκε αποψε κατα τις 23:30 ωραιο τσουποτό λατινικο πουτανακι απο Βενεζουελα...ονομα Λουίζα ή Ελύζα ωραιο καμπυλωτο σωμα με πιασιματα, λατινικη κωλαρα, 3αρια βυζια με ωραια ρωγα, καθολου κυταριτιδα και ωραια επιδερμιδα πρεπει να ειναι αρκετα νεα την εκανα καπου 20-23 χρονων... συννενοησαι και στα αγγλικα μαζι της..υψος 1,62-1,65... Τιμηθηκε χωρις δευτερη σκεψη...Μεγαλου Αλεξανδρου 21 πανω οροφος...αρκετα καθαρος οικος για Μεταξουργειο με πολλα αρωματικα κερακια αναμενα στο σαλονι και στα δωματια...Προσοχη ιδιαιτερη θελει η μελαχρινη τσατσα η οποια εχει νευρα, αρπαζεται ευκολα και γενικα δεν δειχνει να σηκωνει και πολλα πολλα....χρονος παραμονης στο δωματιο αυστηρα 10λεπτο....
Μηπως ειναι η Σιντι απ το ισογειο ή εχουν φερει κι αλλη τετοια..:huh:
 

Ikemike2628

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Γνωρίζουμε τι παίζει φυλής 65-69 κ γύρω τέτοια ώρα που έφυγε η ζέστη?
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.774
Πόντοι
1.056
Την Καλησπερα στους Φιλους...περασμα απο Διδυμου 8....Βερονικα -Ελενη...πηρα Βερονικα.....προσοχη παει για Φολιασμα....με αρκετη διαθεση ξεπετας και θεατρινισμους....
Καλα να περνατε....
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.946
Κριτικές
31
Like
25.926
Πόντοι
7.046
Ρε σεις πηγα μια τσάρκα στο Μεταξουργείο, βόλτα όχι γαμησι διότι τα έχω κόψει εδώ και καιρό τα 'δελα, και είχε μια μουνάρα στο Κολωνού 30Α εκεί που ήταν η ξανθιά Ρουμάνα Ντάρια εδώ και 10 χρόνια, και μου έφυγε το καφασι...!! Αν δεν έπαιρνε Πέρσες θα την δοκίμαζα να μου παιξει μια μαλακία. Άνετα call του 140€αρικου θα μπορουσε να παιζει. Ασπριδερη κορμάρα, φατσαρα. Αφήστε τα μάγκες! Τεσπα....., καλά έκανα και δεν περασα γιατί μαζευω λεφτά για τον επομενο στόχο μου, αλλά ήταν τρελό μουνί! Όποιος συναγωνιστής την έχει παρει ας γράψει δυο πραγματα για τις υπηρεσίες της.
 

Ben Dover

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2011
Μηνύματα
159
Like
823
Πόντοι
81
Να αναφέρω ότι εθεάθη η Άντζελα από Φ74(Δ) σε πολύ γνωστό μασατζίδικο επί της Λεωφόρου Συγγρού.
Είμαι πολύ περίεργος για το τι πρόγραμμα θα κάνει και πόσο θα παραμείνει εκεί.
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.016
Πόντοι
2.836
Παιδιά καλησπέρα.Σχετικα με την ηλικία της Μπαρμπορας πιστεύω να είναι γύρω στα 40+
Όσο κ αν είναι η Μπαρμπορα δεν χάνει ποτέ την αξία της.
Παρεμπιπτόντως κοντά στα 43 την κόβω να είναι, δηλαδή μοντέλο του '80.
Μην πάρει γραμμή μόνο ότι συζητάμε για την ηλικία της....
Σίγουρα είναι καλος χαρακτήρας με φιλότιμο, αλλα τσαμπουκάδες δεν σηκώνει.. μας λιάνισε όλα μας.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
920
Κριτικές
48
Like
4.783
Πόντοι
2.836
αν πας γυμνος στα αγγουρια θα φας φολα επειδη τα ζηταει ο κωλος σου και γιατι η εμπειρια σου δεν σου επιτρεπει κατι παραπανω.

Κατα τα αλλα, πειτε μας και εμας ρε μαγκες ποιες κριτικες ειναι" παραπληροφορημενες". Κι ενας αλλος πριν λιγο καιρο ελεγε "μουφα κριτικες μουγα κριτικες" και μολις τον ρωταγα να μου τις δειξει μια μια, εκανε τον κινεζο. Δεν λεω οτι δεν υπαρχουν προμοσιον, ΠΟΙΑ ειναι ομως; :think: εχουμε καποιο στοιχειο δηλαδη ή απλα μας παιρνει ολους η μπαλα;
ο πιο σίγουρος τρόπος να εντοπίσεις μούφα κριτικές είναι να την πατήσεις ο ίδιος.
Άμα διαβάσεις κριτική όπου ο άλλος να καμαρώνει ότι η κοπέλα τον έκανε αεροπλάνο στα 20€ και την έκανε και την έδειξε και μετά πας εσύ και βρεις μπροστά σου ένα εντελώς ψόφιο πλάσμα, καταλαβαίνεις ότι κάποιο λάκκο έχει η φάβα. Αφού βέβαια τα έχεις ακουμπήσει πρώτα.
Μου έχει συμβεί κάποιες φορές :wink:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom